IP: *.net-partner.pl 17.01.06, 13:07
Mam pytanie -czy Greg o adresie /IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl/ to ten sam Greg
co Greg o adresie /IP: *.skierniewice.sdi.tpnet.pl/ .Ale pokręciłem.Dzięki za
odpowiedź.Mario
Obserwuj wątek
    • hurtor Re: Do Grega 17.01.06, 13:09
      Tak na marginesie, to dlaczego nie chcecie się tutaj zarejestrować, problem z IP
      byłby zbędny oraz z podszywaniem się.

      Honorcia
      • Gość: Greg Re: Do Grega IP: *.skierniewice.sdi.tpnet.pl 17.01.06, 13:13
        No właśnie - ja się dzisiaj wieczorem zarejestruję. Zupełnie o tym nie
        pomyślałem.
    • Gość: Greg Re: Do Grega IP: *.skierniewice.sdi.tpnet.pl 17.01.06, 13:13
      Tak, wypowiedzi od 9:00-17:00 są z pracy (SDI), pozostałe z domu (Neostrada).
      • Gość: mario Re: Do Grega IP: *.net-partner.pl 17.01.06, 13:19
        Dzięki tak myślałem.Mario
    • Gość: racheela Re: Do Grega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 13:15
      Ja juz tez zastanawialam sie nad tymi IP Grega. Zauwazylam np. ze ktoregos
      dnia w krotkim odstepie czasu pisal wlasnie na dwoch roznych IP
      • Gość: Greg Re: Do Grega IP: *.skierniewice.sdi.tpnet.pl 17.01.06, 13:59
        No to się wszystko wyjaśniło. :-)
        • Gość: mario Re: Do Grega IP: 217.153.198.* 17.01.06, 14:03
          U mnie spoko.Mario
          • greg_skce Re: Do Grega 17.01.06, 14:11
            No to się zarejestrowałem. Innego podobnego nicku nie udało się wygospodarować.
            Większość greg'ów jest już zajęta.
            Spójrzcie na notowania - trwa promocja na zakup :-) Spekuła usilnie chce
            zdołować kurs, puścili już ze 300tys. a może nawet więcej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka