Dodaj do ulubionych

Cena akcji Agory spada jak Espebepe

10.04.06, 12:17
Aktualnie 45,4 - 4 %. Zaraz moderator pewnie skasuje, bo uzna, ze Agora to nie
firma z Polski i w dziale Kraj nie powinno o tym byc :)
Obserwuj wątek
          • karol113 Re: Cena akcji Agory spada jak Espebepe 10.04.06, 12:41
            Nie udawaj takiego durnia, tylko zastanow sie jak zarzadzana jest ta Agora skoro
            cena akcji spada w 2006 z >70 zl za akcje o prawie 40 % podczas gdy inne firmy z
            GPW niedawno bily lub bija ( jak KGHM) rekordy cen. Skoro jest tak gwaltowny
            spadek to znaczy, ze spolka jest nieudolnie zarzadzana niczym Espebepe i ta
            afera dla rownowagi tez powinni sie zajac dziennikarze GW. W koncu wielu z nich
            dostalo i dostaje akcje jako premie, coraz mniejsze premie...
            • snajper55 Re: Cena akcji Agory spada jak Espebepe 10.04.06, 12:55
              karol113 napisał:

> Nie udawaj takiego durnia,tylko zastanow sie jak zarzadzana jest ta Agora skor
              > o cena akcji spada w 2006 z >70 zl za akcje o prawie 40 %

Po pierwsze, to jest to zmartwienie właścicieli Agory, a nie moje. Dlaczego ja
              mam się martwić jak jest zarządzana Agora ??? Ja się interesuje tym, jak jest
              moja firma zarządzana.

Po drugie, cena akcji Agory od 2004 roku wzrosła. Iwestycje w akcje to
              iwestycje długookresowe. Jeśli wiesz, co to zaczy.

> W koncu wielu z nich dostalo i dostaje akcje jako premie, coraz mniejsze
              > premie...

A może byś się tak zajął swoją osobą, zamiast innymi się martwić ? Jakie akcje
              Ty dostajesz i jak szybko rośnie ich cena ?

S.
              • karol113 Re: Cena akcji Agory spada jak Espebepe 10.04.06, 13:13
                Primo : skoro kupiles Agore na samym dolku w 2004 lekko >40 to sadze ze dales
                rade sprzedac tez na samym szczycie w 2006 a nie czekasz i patrzysz jak spadaja
                Ci aktywa o 40 % ?
                > Po pierwsze, to jest to zmartwienie właścicieli Agory, a nie moje. Dlaczego ja
                > mam się martwić jak jest zarządzana Agora ??? Ja się interesuje tym, jak jest
                > moja firma zarządzana.

Secundo : tu widac, ze jestes ignorantem w dodatku napastliwym. Wyobraz sobie,
                ze miliony Polakow chcac nie chcac MUSZA odprowadzac skladki emerytalne na tzw
                II filar.
                Co miesiac z ich pensji sa odprowadzane pieniadze na tzw OFE, ktore kupuja
                miedzy innymi Agore, tylko dlatego, ze jest ona ciagle w indeksie WIG20.
                Jak nie wierzysz to sprawdz gdzie ma ulokowane pieniadze Twoj OFE. Mozna dotrzec
                do raportu na koniec ubieglego roku. Na 100 % czesc ma w Agorze.

A to, ze menadzerowie i inni pracownicy dostaja darmowe akcje i oplaca im sie
                sprzedac nawet po 5 zl to mnie denerwuje jako przymusowego akcjonariusza ...

• antykagan Re: Cena akcji Agory spada jak Espebepe 10.04.06, 12:42
      karol113 napisał:

> Aktualnie 45,4 - 4 %. Zaraz moderator pewnie skasuje, bo uzna, ze Agora to nie
      > firma z Polski i w dziale Kraj nie powinno o tym byc :)

Pomódl sie do Rydzyka, żeby Agora nie upadła, bo twoje marne życie straci
      sens... jak nie będziesz mógł się tu ślinić na jej forum... i wylewać jadu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka