13.06.06, 15:46
Widzieliscie to 19,5 minimum nie wiem czy jeszcze było mniejsze a teraz 24,5zł
Obserwuj wątek
    • dopra Re: Lentex 13.06.06, 15:52
      taaa......19.10 ale moim zdaniem ktoś wyciągnął kurs i wywala teraz
      • eliot33 Re: Lentex 13.06.06, 16:03
        to nie ja nie,te ilosci i ja juz dałem po 22,6 tak długo nie czekam,ale teraz
        widze elektrim i opczom nie wierze jak za dwanych lat cesarz-uniwersal tez tak
        odchodził z parkietu,+8 -32 a teraz +4 wiecej nie widziałem bo mam go na takim
        rezerwowym oknie ,zeby oka nie kusic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka