misty_zwany_krawcem Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 18.07.07, 14:22 no i masz alinka za swoje..... najgorsze co nas mogło spotkać....zestresowałaś chłopaka i pozostał poza rynkiem. Teraz to już zupełnie niewiadomo co brać. Wykańczający, załamujący, kilkumiesięczy boczniak. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
js.2 Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 18.07.07, 16:44 A dodatkowo jeszcze lekceważenie europy przez usa. Gdyby tylko odwrócili sesję, kończyli o 15,30 naszego czasu, a zaczynali o 22, cała europa nie musiałaby błądzić jak dzieci pijaków we mgle, czy jakoś tak.... Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 18.07.07, 23:52 tam też są leszcze....ale w końcu otrzeźwienie przyjdzie. Ja im daje jeszce jedno, ostatnie testowanie szczytu. A europa nie błądzi. Zachowuje się całkiem rozsądnie korekcąc sie od kilku dni bo wie że porządna korekta do porządnych wzrostów jest niezbedna....i należy się misiom jak psu buda...jakoś tak...jakby to Lepper ujął. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
js.2 Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 18.07.07, 23:57 ......w końcu napewno, tylko gdzie ten koniec ? 1560 czy 1650 ? Wystarczą niezłe wyniki kilku spółek i jadą +1,5 % Odpowiedz Link Zgłoś
js.2 Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 18.07.07, 23:59 A europa.....chrzanić europę. Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 19.07.07, 00:02 mój system mówi mi że najpóźniej w poniedziałek, wtorek bedzie tam masakra. Odpowiedz Link Zgłoś
js.2 Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 19.07.07, 00:12 Może będzie , może nie będzie. Dzisiejsze podciąganie rynku raczej nie świadczy o końcu wzrostów. Odpowiedz Link Zgłoś
citro1 Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 19.07.07, 00:12 "mój system mówi mi że najpóźniej w poniedziałek, wtorek bedzie tam masakra." Z cały szacunkiem Misty,ale zaczynasz pisać jak Gorbi.Na jakiej podstawie tak twierdzisz.Co to znaczy wg Ciebie masakra - spadki po 5%. Zarabiaj,a nie czekaj na masakrę. Dobranoc i powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 19.07.07, 00:37 przecież nie podejmuje decyzji inwestycyjnych na podstawie wróżby z fusów. Mój system czyli zestaw pewnych wskażników, który ostatnio się sprawdza. Te wskaźniki mówią mi wyraźnie że szczyt będzie jeszce raz testowany. A póżniej powinna przyjść conajmniej porządna korekta. A masakra? Jak dla stanów to tak z minus 2% przynajmniej. Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 19.07.07, 10:49 Chyba już pora, żeby zacząć sie rozglądać za krótkimi na W20. Jak sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 19.07.07, 10:57 co jest? wszyscy na plaży? Tylko ja się katuje przed kompem? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
stockciarz Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 19.07.07, 12:35 Nie tylko ty przed kompem. Czaję się żeby zapakować się krótkimi gdzieś tak około 3900. Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, wykonaj jakiś swój systemowy ruch 19.07.07, 13:46 niezawysoko? myśle że lada moment bedzie okazja. Czekam na ostatni atak na 3840-3850 na W20 i wchodzę. Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 gorbi, przed nami 4200 ! 19.07.07, 15:26 nie podjedziesz tam na elkach ? znów zmarnujesz szansę ? Odpowiedz Link Zgłoś
citro1 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 19.07.07, 22:22 Alinka nie rób sobie jaj. Elki były dobre pod wsparciem w przedziale 3760/3790 ze stopem na 3740 - wzięłaś?? pewnie nie Może tak sama opiszesz swoje inwestycje,ale tak dzień wcześniej i po miesiącu zobaczymy jaką masz skuteczność.Bardzo łatwo jest po czasie kpić z kokoś - zarabiać dużo trudniej. No dawaj proszę,co na jutro Odpowiedz Link Zgłoś
js.2 Re: Citro1 19.07.07, 23:50 Citro, spokojnie. Gorbi to niegłupi facet i posty Alinki traktuje z przymróżeniem oka. Przynajmniej mam taką nadzieję. Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 19.07.07, 23:51 właśnie takie pozycje od dziś mam odwrócone, ale boję się że spadków jutro nie będzie jeśli gorbi nie postawił na wzrosty żeby rynek zmienił kierunek - ten impuls jest niezbędny:) zawsze tak jest boję się więc myśleć co będzie jeśli gorbi postawił na spadki zakupy dziś robią głównie fundusze a im pieniędzy ( cudzych więc co im tam ) nie brakuje, więc jutro możliwe że stracę Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 20.07.07, 21:45 no i jakoś udało się:) przy wczorajszych głupkowatych wzrostach pozostanie z eskami na dziś było ryzykowne ale chyba jednak gorbi obstawił 4000 z marszu więc na eskach się dziś nie straciło jednak niestety nie dały zarobić 100 punktów ( jak to mam w zwyczaju )więc zostały na poniedziałek do poprawy Odpowiedz Link Zgłoś
waldemarr Re: gorbi, przed nami 4200 ! 21.07.07, 01:39 Alinka nie gadaj o 100 punktach tylko się myj. Śmierdzi z twoich postów. Przepraszam pozostałych użytkowników za wulgaryzm. Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, przed nami 4200 ! 21.07.07, 10:35 gorbi zmienił nick czy Stefek M. wrócił? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
citro1 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 23.07.07, 20:50 witam I jak Alinka dzisiaj?? tylko mi nie pisz,że poobracałaś na eLki przy 3818:-) Co na jutro? Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 23.07.07, 22:34 dzisiaj moje eski oddały zysk z piątku i wróciły do punktu wyjścia 100 punktów nie zarobiły a zysk miały gó..any i nie warty zamykania więc są na zero i nadal czekają ja nie wierzę i straty mi jeszcze nie wygenerowały rynek ( a właściwie fundusze )robią jakieś tak zakupy bo nie mają co z kasą zrobić i znów jak głupki wybiegamy przed orkiestę rynek zachowują się jednak tak idiotycznie że 100 punktów zjazdu w każdej chwili to żaden dla niego problem bo w spadkach też pewnie będziemy najmocniejsi a najgorsze to że gorbi nie wchodzi do realnej gry rysuje sobie poziomy wejścia tak bezpieczne ( bo tak odległe od aktualnych ) że nigdy się ich nie doczeka niestety trochę ryzyka trzeba ponosic żeby zarobiać a on teraz chce mieć pewność i całkowite bezpieczeństwo:) jednak gdyby tylko wszedł do gry na realnych poziomach to od razu rynek stałby się przewidywalny co by było - wiadomo:) to co zawsze:)) Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 23.07.07, 22:37 i 2400 też przed nami ! gorbi zagraj bo brakuje wskaźnika ! Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, przed nami 4200 ! 23.07.07, 22:45 alinka, chłopak jest znerwicowany przez ciebie i boi się teraz cokolwiek zrobić. I przez to wszyscy się męczymy tak juz od kilku tygodni i końca nie widać. Daj mu spokój przez kilka dni to w końcu może się na coś zdecyduje. Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 23.07.07, 22:50 no dobra niech sobie spokojnie rysuje te swoje mobilne poziomy w okolicach 4200 i 3500:) itak nic z tego nie będzie misty, a powiedz... o co chodzi z tym trójkątem ? Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, przed nami 4200 ! 23.07.07, 23:05 a co miałem napisać? "..jutro bendom spatki.." :)) Założyłem wątek o Stefku a każdy sobie wpisuje co mu się podoba tylko nikt nie na temat. A to wszystko przez ciebie bo Gorbi jest bez pozycji :)) Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 23.07.07, 23:14 i takoż też właśnie myśl mnie naszła że to prowokacyja jakaś jednak przygotowałeś orgie, ale ...nikt nie przyszedł Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, przed nami 4200 ! 23.07.07, 23:41 jeszcze się zejdą...tylko troche się opatrzą z tematem i się zlecą :)) Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 24.07.07, 08:57 byle by to nie było stado kóz:) Odpowiedz Link Zgłoś
citro1 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 23.07.07, 23:25 No to kiepsko Alinka,kiepsko:) Cały dzień siedzisz przed monitorem i oddajesz zysk?? rozumiem ,kasujesz tylko ponad 100 pkt Ja siedziałem dzisiaj cały dzień w cieplutkiej wodzie nad jeziorkiem i moczyłem kija,ale zysku całego nie oddałem. Powodzenia na jutro Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, przed nami 4200 ! 23.07.07, 23:45 jutro jadę na sandacze....podobno biorą. Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 24.07.07, 08:55 zysk mi wczoraj zredukowało własnie dlatego że nie siedze cały dzień przed monitorem i nie pilnuje szkoda lata dzisiaj też zostawie te eski samym sobie jak wróce to mam nadzieję że będą już zarobione a jak wygenerują stratę to się zamkną jednak jen - widzę - nie spada a wręcz przeciwnie więc szaleńczych wzrostów być dziś nie powinno Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 24.07.07, 23:47 no i widzisz cito ? co ma wisieć nie utonie a ty jak tam? zostałeś z elkami na jutro :)? Odpowiedz Link Zgłoś
citro1 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 24.07.07, 23:56 Witam No jasne ,że zostałem ,po 3882 mam kupione:)Pod oporem zawsze biorę eLki. Odpowiedz Link Zgłoś
misty_zwany_krawcem Re: gorbi, przed nami 4200 ! 25.07.07, 07:48 hehe Citro..... ......................... 19-07 Misty napisał: "mój system mówi mi że najpóźniej w poniedziałek, wtorek bedzie tam masakra." ........................ 19-07 Citro odpowiedział: " "mój system mówi mi że najpóźniej w poniedziałek, wtorek bedzie tam masakra." Z cały szacunkiem Misty,ale zaczynasz pisać jak Gorbi.Na jakiej podstawie tak twierdzisz.Co to znaczy wg Ciebie masakra - spadki po 5%. Zarabiaj,a nie czekaj na masakrę. Dobranoc i powodzenia" ........................ 19-07 Misty odpowiedział: " przecież nie podejmuje decyzji inwestycyjnych na podstawie wróżby z fusów. Mój system czyli zestaw pewnych wskażników, który ostatnio się sprawdza. Te wskaźniki mówią mi wyraźnie że szczyt będzie jeszce raz testowany. A póżniej powinna przyjść conajmniej porządna korekta. A masakra? Jak dla stanów to tak z minus 2% przynajmniej." ....................... 24-07 Wtorek. Zamkmięcie w USA. S&P -1,98% ....................... Może i piszę jak Gorbi ale piszę prawdę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 25.07.07, 09:15 mów tak dalej gorbi słucha i się uczy:) Odpowiedz Link Zgłoś
alinka102 Re: gorbi, przed nami 4200 ! 26.07.07, 09:46 a ty cito co ? jak mnie do tablicy tak wywołujesz to może teraz sam wypowiesz się jak dziś zagrać ? zobaczymy na koniec czy trafiłeś mi się wczoraj moje eski zamknęły tak jak należy na 3790 mogły cholerka nawet na 3782 i nie mogę im darować tych 8 punktów dlatego dziś znów przymierzam się do jakiegoś 100 punktowego ruchu ale bez gorbiego to nadal żadnego kierunku nie można być pewnym Odpowiedz Link Zgłoś