wawiak80
21.02.12, 09:19
Inwestorzy uciekają od brzydoty Placu Defilad do jeszcze brzydszej Woli? Wystarczy spojrzeć na czołowe zdjęcie artykułu. Wielkie bloczyska osiedla ZŻB , rudery, zakłady przemyslowe i pojedyncze kikuty wieżowców. Dla mnie to masakra jak wygląda teraz bliska Wola.
Wiem ze mieszkańcom Woli moja wypowiedź się nie spodoba , ale Wola to najbarrdziej chaotyczna i brzydka dzielnica miasta