Gość: mzk IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.03.02, 02:30 Przywrocic wszystkie zlikwidowane linie tramwajowe natychmiast!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: erazmmzk Re: Tramwaje niech wrócą!!!! IP: 157.25.119.* 14.03.02, 15:59 Zgadzam się. ta wiocha w ZTM najchętniej by w ogóle skasowała nam tramwaje. Jak nie wiedza jak to robic to niech jada do krakowa czy Poznanai i zobaczą, że: - tramwaj może jechać wokół ronda, - tramwaj może skrećać w lewo i prawo i szyny da siędobrze wygiąc i ułozyć - tramwaj nie kopci i swietnie się nadaje i w centrum i na peryferiach. Przywrócić 4 skręcajaca z pl. bankowego w trasę W-Z, to było wspaniałe połączenie leobrzeznej warszawy m.in. z Zoo!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: Tramwaje niech wrócą!!!! IP: *.mimuw.edu.pl 14.03.02, 18:31 i tramwaj do Wilanowa... i tramwaj w Kasprzaka... i tramwaj w sw. Wincentego... i tramwaj w Powazkowskiej... pozdr, olek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: James Re: Tramwaje niech wrócą!!!! IP: *.macrosoft.pl 20.03.02, 10:45 i Ząbkowskiej i Radzymińskiej :) pzdr James Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chcę normalności Zgrzyty i piski tramwajów w Warszawie IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.14, 19:45 Czy macie podobne problemy z Tramwajami Warszawskimi? Źle ułożone szyny bądź niewyważone koła powodują, że na zakrętach tramwaj patologicznie trze kołami o szyny. Te jęki i piski są nie do zniesienia. Jak z tym walczyć? Media informować? Pozew zbiorowy przeciwko tramwajom? A może poinformować WIOŚ w Warszawie? Jeśli hałas przekracza 45 decybeli w nocy, a przekracza, to im zabronią ruchu tramwajów po 22:00 albo taką karę przyłożą, że w końcu premie z unijnej kasy na modernizację torów (!!!) się skończą. Doradźcie! Bo na pl. Zbawiciela, pl. Unii Lubelskiej, przy Stawki x Jana Pawła, Puławskiej itp. itd. żyć się nie da. Czy to nieróbstwo tramwajarzy, niekompetencja??? O co chodzi, że na świcie tramwaj stuka o szyny, a w Warszawie dramatycznie piszczy i skrzypi? Stukot jest w porządku - musi być. Ale czemu te przeraźliwe piski? Pamiętacie problem na rondzie ONZ? Tam po nagłośnieniu sprawy przez media uporali się trochę z problemem. warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14398494,Przerazliwe_piski_na_rondzie_ONZ__Od_rana_do_nocy.html Niestety w innych miejscach jest dramatycznie! Pomocy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peace Re: Zgrzyty i piski tramwajów w Warszawie IP: *.dynamic.chello.pl 01.11.14, 13:29 Zgrzyty są nie do zniesienia. Tramwaje Warszawskie wykończą kiedyś mieszkańców miasta. Oto film z pl. Unii Lubelskiej: www.youtube.com/watch?v=loGpATUTliY&feature=youtu.be I jak w żyć z taką decybelową patologią za oknem??? Tramwajarze, naprawdę nie da się tego na stałe wyeliminować? Odpowiedz Link Zgłoś
albwu Re: Zgrzyty i piski tramwajów w Warszawie 07.12.14, 21:53 Żeby tramwaje nie piszczały na zakrętach to niektóre nowe modele (np. Siemens Combino) mają podczas zakręcania koła spryskiwane olejem (ekologicznym). To trochę kosztuje, ale gwarantuje cichą jazdę. Odpowiedz Link Zgłoś
placwarszawski Re: Zgrzyty i piski tramwajów w Warszawie 16.02.15, 18:52 Na pl. Unii Lubelskiej powróciły patologiczne zgrzyty i piski tramwajów. Panie Prezesie Karos, prosimy o pomoc. Idzie wiosna, chcemy otwierać okna. Przypomnę, że jesienne spotkanie w siedzibie TW miało skutkować docelowymi rozwiązaniami. Czy TW mają pomysł na ulżenie mieszkańcom i wykluczenie zgrzytów? Prosimy o skuteczne działania. www.youtube.com/watch?v=PwNslqYHZAE Odpowiedz Link Zgłoś