Gość: retarded IP: *.dyndns.org 08.02.06, 21:43 Żuraw! Powodzenia w Bundeslidze! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: buko Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverpoolu IP: 154.35.1.* 08.02.06, 21:44 Dudek zrobił karnego!!! hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blekota Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: 154.35.1.* 08.02.06, 21:51 Druga - szmata między nogami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Typer Niestetyznów Dudek pokazał ile obecnie jest... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 00:08 ...warty. Słaby występ, może nawet bardzo słaby. ___ Ogladaj mecze na żywo za darmo! Bonus 100zł w Sportingbet i 140zł w Betandwin! Sprawdź to na bukmacherzy.250free.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdzislaw Re: Niestetyznów Dudek pokazał ile obecnie jest.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 00:53 a widziales chociaz skrot tego meczu?? karny naciagany a druga bramka srednio do wyjecia wiec slaby, a tym bardziej, b. slaby wystep kiepsko tu pasuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Typer Re: dudek na drzewo, drzewo (Rasialdo) do tartaku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 20:10 Ogladałem cały mecz...fajne szczególnie były Dudka fikołki po każdej piłce lecącej prosto w niego...Dudek broni jak klown. Z prostych piłek na siłę próbuje zrobić trudną interwencję :) ___ Ogladaj mecze na żywo za darmo! Bonus 100zł w Sportingbet i 140zł w Betandwin! Sprawdź to na bukmacherzy.250free.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cygan [...] IP: *.chello.pl 08.02.06, 23:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kubok do przerwy Dudek ma juz 2 bramki 08.02.06, 21:53 Jedna z karnego. I zolta kartke:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: do przerwy Dudek ma juz 2 bramki IP: *.zab.nat.hnet.pl 08.02.06, 21:57 faulowal dudi, ciekawe czemu nie dostal czerwonej :(( blad sedziego porazka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ____________=+ jest gdzieś relacja z tego meczu?????????? IP: *.chello.pl 08.02.06, 22:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buko Re: do przerwy Dudek ma juz 2 bramki IP: *.net 08.02.06, 22:05 Gość portalu: lolo napisał(a): > faulowal dudi, ciekawe czemu nie dostal czerwonej :(( > blad sedziego Bo tak naprawdę nic nie było. Ale w sumie błąd Dudka, bo się przeliczył wychodząc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rally_psycho Re: do przerwy Dudek ma juz 2 bramki IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.02.06, 22:15 No to przyszła kolej na Carson'a. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cygan Re: MAM NADZIEJE ZE DUDEK PUSCI CZTERY BRAMKI IP: *.chello.pl 08.02.06, 22:07 I ze Kuszczak pojedzie na mistrzostwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s No to już oficjalnie po Dudku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 22:56 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brodos CHYBA JUZ TERAZ NIKT NIE MA WATPLIWOSCI??? IP: *.fbx.proxad.net 08.02.06, 22:59 Moze Pawel Janas. Zobaczymy co powie. Ja sie tam ciesze, bo lubie Manchester, a Liverpool go goni w lidze. Braaaawo Juuuuurrrreeeekkkkkk!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: city ktory manchester bo jest tylko jeden :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 23:28 Gość portalu: Brodos napisał(a): > Moze Pawel Janas. Zobaczymy co powie. Ja sie tam ciesze, bo lubie Manchester, a > > Liverpool go goni w lidze. Braaaawo Juuuuurrrreeeekkkkkk!!!! City - Manchester City We are the lads who are playing to win City - the Boys in Blue will never give in Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brodos Re: ktory manchester bo jest tylko jeden :P IP: *.fbx.proxad.net 09.02.06, 00:20 Glory, glory Man United!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gfd Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.06, 23:13 numerem 1 do mistrzostw bedzie Kowalewski!! Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp 08.02.06, 23:27 teraz ciszej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Dudek to ciota....w bramce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.06, 23:47 a nie mowilem....mam nadizeje ze nie pojedzie na Mundial....po to ciota w bramce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ^^^^^^ Re: Dudek to ciota....w bramce IP: *.chello.pl 08.02.06, 23:49 spójrz w lustro to zobaczysz ciotą młotku.. jak osiągniesz tyle co Dudek to możesz otworzyć swoją jadaczkę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomcio Re: Dudek to ciota....w bramce IP: *.chello.pl 09.02.06, 00:00 Kocham Polskę. Jest jednym z niewielu miejsc, w których czeka się na każde potknięcia ludzi, którzy coś osiągnęli. Najgorsze, że nikt nie zadaje sobie trudu, aby zastanowić się, z czego to wynika - pewnie jest wynikiem zazdrości, która tworzy kompleksy. Brawo, tylko tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Dudek to ciota....w bramce 09.02.06, 00:34 dlatego zresztą polscy bohaterzy częściej się myla - nerwica, czują energię tych zawistników czekających by dokopać ps. no ale pomagają bardzo głupi dziennikarze - Rasiak oni wystawili tworząc serial o "sukcesach" w drugiej lidze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzyt Re: Dudek to ciota....w bramce IP: *.acn.waw.pl 09.02.06, 01:07 wypie..j stąd śmieciu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Dudek dobry na swietne strzaly... IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 09.02.06, 04:55 Zawsze Dudek wydaje mi sie niepewny - potrafi obronc mocny, trudny strzal ale i puscic 'szmate' miedzy dlonmi lub nogami... Na przedpolu tez mu nie ufam, tutaj wiecej przebojowosci i sprytu wydaje sie miec Boruc, ale ostatnio slabo chyba mu idzie... Fabianski mlody, o Kuszczaku glosno... Ale i tak w porownaniu z pomoca i obrona, to atak i bramkarzy Polska nie ma zlych. pozdr z US Marcin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rysia w pilotce [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.06, 06:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolek najpierw do słownika cipo zajrzyj, a potem na IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.06, 08:09 forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe pioziom jak na forum wyborczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 07:04 powstaje już nowe przysłowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fisztka !!weź sie chlopie w garsc!plisss.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.06, 08:06 Dudek prosze skup sie,tak Cie lubie,trzymam kciuki,daj mi jakis powod do radosci... Dudus! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warka z Tych Dudek masz 180 min.Trzymaj się! IP: *.fonet.pl / 195.117.234.* 09.02.06, 08:47 Wielka szkoda, że tak rozpoczął powrót! Być może, że następne 180 min. szansy będą lepsze! Tego mu życzę! Tylko wy dziennikarze dajcie mu odpocząć ! Przestańcie płodzić „wierszówki” i wywiady które nic nie wnoszą! Rozpalacie niepotrzebne emocje dla zarobienia paru groszy. Zgodnie z tym stylem zaczniecie teraz analizować przyczyny i dawać rady! Bo rezerwowy bramkarz JD może istnieć bez tego a środowisko miłośników jego talentu nie będzie stawało się coraz bardziej rozbite! Mimo „puszczenia” 2 goli piwo WARKA nadal utrzymuje cenę 2,15 zł. Jest coś pozytywnego w tym, że oni także wierzą w niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zip Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: *.wyszkow.tnp.pl 09.02.06, 09:42 Szkoda Dudka bo po tym występie niewiadomo czy w następnym meczu ponownie otrzyma szansę gry. Moim zdaniem stracił szansę na grę w postawowym składzie i gdy tylko Reina wróci będzie grzał ławę(niestety. A propo Żurawia to fajna sprawa że pokazuje się z dobrej strony, jeden z nielicznych naszych przedstawicieli w Bundeslidze grających w podstawowym składzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor, autor Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: *.winfor.pl 09.02.06, 10:14 Ma ktoś odnośniki do video z tymi golami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gzesiolek Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: 80.51.176.* 09.02.06, 10:59 Co ma tabela ligii szkockiej do powyzszego textu? Chyba lepiej bylo dac Bundeslige ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamu Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: *.N4U.krakow.pl / *.n4u.krakow.pl 09.02.06, 11:09 nic tylko by dudek tańczył...danse macabre Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.06, 11:41 No cóż oglądałem ten mecz w canal+ sport2 i utwierdziłem się w swoim zdaniu. Dudek jest za słaby żeby grać w takim klubie jak Liverpool. Kiedyś miał przynajmniej refleks, był niezły na linii choć już na przedpolu - dramat. Obecnie za dużo oddaje się reklamie, dużo mówi gorzej jednak z treningami. Nie łudźmy się Benitez nie jest samobójcą jego posada też zależy od wyników drużyny i gdyby Dudek był na codzień lepszy na treningach od Reiny to właśnie On by grał, a nie Hiszpan. A to co piszą i mówią nasi pożal się boże dziennikarze to zwykłe ble, ble, ble. Regularnie oglądam na Cyfrze+ ligę angielską w tym mecze Liverpoolu i mogę powiedzieć jedno w czasach kiedy jeszcze Dudek występował w pierwszym składzie czasami popisywał się świetnymi interwencjami na linii by za chwilę zrobić "babola", że skóra cierpła, natomiast, kiedy czytałem recenzje z meczu w praie następnego dnia to zatanawiałem czy czaem nie oglądaliśmy innego meczu. Bo jeżeli po słabym meczu Dudka czytam o fantastycznej postawie naszego golkipera to nasuwa mi się myśl: mamy tak mało sukcesów w sporcie że za wszelką cenę próbujemy nadrabiać to mitami wbrew oczywistym faktom. Ot i cała prawda również o "Dudim" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rocky ocencie mój artykuł!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.06, 12:34 Runda wiosena zaczyna sie 3 marca, prawdopodobnie bedzie to najbardziej emocjunująca runda od kilkanastu lal. Jeżelli chodzi o tytuł mistrza polski to na 90% zdobedzie go Legia Warszawa, polityka transferowa przed tą runda można uznać za udaną; dwaj brazylijczycy sciągnieci za darmo Da Silva i Guerreiro którzy grali w dobrych klubach, Bronowicki jeden z najlepszych obronców w lidze, Chałas i Gostomski w tej rundzie napewno za dużo nie pograją ale sa to transfery na przyszłość, Gottwald wielka niewiadoma i Kucharski który ma wielki autorytet wśród kibiców i piłkarzy powinien okazać sie wzmocnieniem. Wisła Kraków od paru lat najlepsza drużyna w polsce, ale w tym sezonie ma bardzo małe szanse na mistrzostwo to już nie ta drużyna co kiedys piłkarze którzy wzmocnili klub nierobia za wielkiego wrażenia Kaczorowski cieżko to uznać wzmocnieniem, Pawełek i Bogulski to inwestycja na przyszłość, naszczeście jeszcze okienko transferowe w Polsce trwa i miejmy nadzieje ze Petrescu zbuduje drużyne która przynajmniej bedzie taj grała jak w ubiegłych latach, Korona drużyna która jest rewelacja rundy przemyślane transfery, pieniądze są wieć jak korona zagra w europejskich pucharach to napewno sie jeszcze wzmocni, teraz przyszli Grzymot, Gajtkowski, Kiełb, Piątkowski, Robak, Sasin i Zganiacz napewno można uznać za dobre transfery. Lech Poznań klub który ma dobrego sponsora i napewno włączy sie o walke o mistrzostwo ale dopiero w nastepnym sezonie teraz napewno głownym celem bedzie zdobycie pucharu Polski, Amica druzyna która napewno w tym sezonie spadnie. Zagłęmbie Lubin z Francem ta druzyna może wiele osiagnąć, Pogoń Szczecin wielka niewiadoma jeżeli eksperyment Ptaka sie uda to możemy sie tylko cieszyć wiecej druzyn bedzie walczyć o mistrzostwo i nasza liga bedzie ciekawsza, Cracowia to druzyna ma potenciał ale bez wzmocnien bedzie cieżko walczyc o europejskie puchary, Grocklin najwiekszy budżet i jajgorszy trener co z tego bedzie mniejmy nadzieje że Dzymała otworzy oczy....,Wisła Płock i Odra Wodzisław to sa tacy ligowi średniacy którym niepowinien groźic spadek, Arka, GKS, Górnik Łeczna, Górnik Zabrze i Polonia te drużyny bedą walczyc o utrzymnanie, teraz wszystko zależy od tego tylko jedna drużyna spadnie druga bedzie amica czy spadna dwie i trzy awansuja, GKS najbardziej sie wzmocnił i daje im 80% że sie utrzymaja a reszta wymienionych druzyn bedzie walczyc do ostaniej kolejki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Cieszyn Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.06, 12:38 • Nie ferujmy tak łatwo wyroków Mike Cieszyn /dzisiaj 12:33/ Benitez popełnił błędy zwłaszcza przy zmianach: np. zdjęcie z boiska Croucha miast Morientesa. Myślę jednak, że mówienie, iż Benitez jest przereklamowany to już przesada. Ja sam jako fan ligi angielskiej wolałbym na ławce trenera Anglika, no powiedzmy przynajmniej Brytyjczyka. Jednak myślę, że histeria wśród polskich kibiców bierze się po prostu z frustracji. Za mało mamy sukcesów w sporcie i na siłę tak zwani pseudofachowcy próbują nam wmówić, że Dudek jet dyskryminowany, Kosowskiemu nie chcą podawać piłek itd. itp. Tymczasem prawda jest prozaiczna w lidze angielkiej nie gra się za zasługi, miejsce w składzie trzeba sobie wywalczyć ciężką pracą. Natomiast trenerzy nie są samobójcami i wiedzą, że ich posady i niemałe pwynagrodzenia zależą od wyników dlatego między bajki włóżmy opinie, że grają słabsi, a lepsi grzeją ławę lub są spuszczani do niższej ligi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 09.02.06, 13:31 Dudek akurat myslami był w internecie albo zawiazywał przyjaznie na Slasku Odpowiedz Link Zgłoś
kubok Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp 09.02.06, 15:20 A ja mysle, ze byl przy Krystynie z gazowni:P Odpowiedz Link Zgłoś
zszum Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp 09.02.06, 20:15 A ja myślę, że on już był myślami w drużynie zakładowej TPSA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DDD To se Jurek potańczył...KUSZCZAK KING !!!!!!!!11 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 15:47 Odpowiedz Link Zgłoś
punter moja 11tka na MŚ 09.02.06, 16:31 dudek żewłakow kłos lewandowski hajto baszczyński kosowski karwan rząsa rasiak mięciel moim zdaniem to wybuchowa mieszanka talentu (Rasiak), młodości (Hajto) i ogrania w znakomitych klubach (Mięciel). 532 to optymalne zestawienie. w razie czego można bez straty dla poziomu gry zagrać ofensywnie czyli 235 Odpowiedz Link Zgłoś
milicjantobywatel Re: moja 11tka na MŚ 09.02.06, 16:39 Dobry wybór, zwłaszcza hajto-nie zabraknie przynajmniej chlopakom w Niemczech taniej wody i fajek...Ale zapomniales jeszcze o filarze naszej pomocy-KALUZNYM!!! Do spólki z rasiakiem mogą utworzyc wielki konar, o ktory potknie sie kazdy gracz druzyny przeciwnej-nikt tak jak kaluzny nie potrafi stac bezczynnie w srodku i prowadzic do totalnej dezorientacji przeciwnika.Oczywiscie poza CZLOWIEKIEM, KTORY ZATRZYMAL POLSKE NA OLD TRAFFORD. Ale coz, nie kazdy potrafi tak jak drewniak byc glownym konstruktorem akcji reprezentacji Anglii. I pomyslec, ze ludziska mowia ze brakuje nam rozgrywajacego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poeta Gol Żurawia Dudek puścił pawia IP: *.euroapteka.pl 09.02.06, 16:48 przynajmniej rym jest teraz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cień_janasa Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: *.ci.uw.edu.pl 09.02.06, 18:32 Na szczęście GRZECHOCZ KRAKSIAK nie zawodzi (przy goleniu pięknie śpiewa falsetem). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: clitoridis Re: Gol Żurawia dla Hannoveru, Dudek gra w Liverp IP: *.ci.uw.edu.pl 09.02.06, 18:49 Drewniany Grześ zawodzi falsetem przy goleniu, gdyż nie potrafi tańczyć jak Dudi! Popraw się, Grzesiu i nie grzesz więcej swym talentem do zawodzenia w meczach rozgrywanych przez reprezentację Polski!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: John McPolack there can be only one... ZHOOORAV... IP: *.pools.arcor-ip.net 09.02.06, 19:24 . Odpowiedz Link Zgłoś