IP: *.menos.org 01.07.06, 16:28
co sie dzieje jak bramkarz dostanie czerwona kartke?
Obserwuj wątek
    • Gość: Maniak futbolu Re: bramkarz IP: *.chello.pl 01.07.06, 16:43
      trener robi zmianę i za zawodnika z pola wchodzi rezerwowy bramkarz, no chyba
      że limit zmian jest już wykorzystany-wtedy jeden z zawodników staje na bramce..

      uwaga!! ta logika nie dotyczy janasa!!
      • Gość: gosc0404 Re: bramkarz IP: *.menos.org 01.07.06, 16:46
        > że limit zmian jest już wykorzystany-wtedy jeden z zawodników staje na
        bramce..
        to wtedy tez zawodnik nie moze bronic rekami?? a rezerwowy bramkarz moze??
        > uwaga!! ta logika nie dotyczy janasa!!
        o co ci chodzi z tym?
      • Gość: arg Re: bramkarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 17:00
        a czy moze ktos pamieta takie przypadki w historii futbolu, kiedy limit zmian
        sie wyczerpal i na bramce stal zawodnik prosto z pola? i czy duzo padlo wtedy
        goli, jestem ciekaw
        • Gość: ^&^ Re: bramkarz IP: *.chello.pl 01.07.06, 17:08
          SAMPDORIA GENUA - LEGIA WARSZAWA 2-2 ....20.03.1991
          czerwona kartka dla Szczęsnego 86 minuta (do tej pory legia prowadzi 2:1) , na
          bramce staje Jóźwiak , legia traci jedną bramkę (89 minuta Vialli)
          i mecz kończy się remisem..
          dobrze że to bylo w końcówce..
          a przedtem dwie bramki młodego Kowalczyka - to były czasy.....
          • marcinkrakwoj Re: bramkarz 01.07.06, 18:10
            jakieś dwa lata temu chyba mecz ekstraklasa amica-? (?) dwóch bramkarzy
            czerwone kartki (?) staje burkhard i jego zespół traci mniej bramek niż w
            przypadku bramkarzy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka