Dodaj do ulubionych

przysuowia

20.04.05, 16:14
raz kobzie smierc!
Obserwuj wątek
    • pieranka Re: przysuowia 20.04.05, 16:16
      nie rób innym między drzwi
    • oxycort Re: przysuowia 20.04.05, 16:24
      Strach ma wielkie krocze
      (zerżnięte z czyjejś sygnaturki)
      ~~
      ox
      • viki2lav Re: przysuowia 21.04.05, 08:57
        nie zdzieraj nosa!
        • agga12 Re: przysuowia 21.04.05, 13:03
          Co za duzo to i swinia nie zje...
        • rigel Re: przysuowia 21.04.05, 15:35
          kiedy wejdziesz między wrony, zachowuj się jak rzymianie ;)
          • Gość: kanuk Re: przysuowia IP: 5.5R* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 21.04.05, 16:36
            Knuje knut knucia. Know Ania how.
            • brezly Re: przysuowia 22.04.05, 08:41
              Knud krukowi knuta nie wykluje (no co?)
              • Gość: kanuk Re: przysuowia IP: 5.5R* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 22.04.05, 08:57
                fraszka na homosiow w swietle benedyktynskim? hehe
                • tato1966 Re: przysuowia 22.04.05, 13:37
                  Jak Cię widzą,
                  to pracuj
                  • kanuk Re: przysuowia 22.04.05, 15:00
                    Katar(ad)acta przenosi witamina Ce.
                    • pieranka Re: przysuowia 22.04.05, 15:02
                      Gdyby kózka nie skakała na św. Walenty...
                      • viki2lav Re: przysuowia 22.04.05, 16:34
                        Kto wypina tego wina! krzyczal Tadek. Mariola lubieznie zajrzala mu przez
                        ramie, phi tylko trzy jabolki, niewarto!
                        • viki2lav Re: przysuowia 22.04.05, 16:43
                          Nie ma tego co by na droge nie wyszlo.
    • rigel nowe? 21.04.05, 15:41
      napierdzielał jak młody Radziszewski z pelotki (?)
      • Gość: v2l Re: nowe? IP: 82.112.197.* 22.04.05, 08:33
        dymi jak na Radziszeskiego
        • vaud Re: nowe? 24.04.05, 16:55
          Kto pod kim ucho urwie, temu skowronek na dachu.
    • blue_ice1 Re: przysuowia 28.04.05, 10:56
      komu w droge temu kopa.....
      • Gość: v2l Re: przysuowia IP: 82.112.197.* 28.04.05, 12:41
        temu dwa jajka na twardo, chyba?
        • viki2lav Re: przysuowia 30.04.05, 11:11
          Jak Kuba bogu tak bog Fidelowi!
          • Gość: kanuk Re: przysuowia IP: 5.5R* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 30.04.05, 11:34
            Hugo Kubie oka nie wykole.
            • viki2lav Re: przysuowia 01.05.05, 11:29
              Nie musi to na Bialorusi.
    • Gość: aaania Re: przysuowia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 21:39
      Lepszy wróbel w garści, niż kanar w autobusie.
      • mreck Re: przysuowia 11.05.05, 07:38
        Gość w dom, żona w ciąży.

        Kto rano wstaje, ten leje jak z cebra.
        • kanuk Re: przysuowia 18.05.05, 15:12
          Zawadzic nigdy nie jest ostroznie.
          • viki2lav Re: przysuowia 19.05.05, 09:18
            od zabytku glowa nie boli

            interpretacja dowolna
            • anchan Re: przysuowia 20.05.05, 12:35
              szewc bez butów płodzi
              • viki2lav Re: przysuowia 20.05.05, 14:09
                kto pod kim dolki kopie ten ma odciski
                • kanuk Re: przysuowia 21.05.05, 04:29
                  Czym skorupka za mlodu,to sam w nie wpada.
                  • kanuk Re: przysuowia 21.05.05, 04:40
                    Nosił wilk razy klickån . (szfeckie)
                  • oxycort Re: przysuowia 22.05.05, 08:47
                    Czego Jaś się za młodu nie nauczy, tym na starość trąci.
                    ~~
                    ox
                    • kanuk Re: przysuowia 22.05.05, 13:59
                      Volvo jedziesz-dalej zajedziesz.
                      • viki2lav Re: przysuowia 22.05.05, 23:04
                        No to po maluchu.

                        z XX wieku

                        tera si mowi po staropolsku sejczento
                        • viki2lav Re: przysuowia 22.05.05, 23:05
                          Na dwoje babka...lancetowata.
                          • Gość: ewa Re: przysuowia IP: *.w82-124.abo.wanadoo.fr 23.05.05, 13:26
                            nie nalejesz z pelnego w pelne(wyleje sie)
                            • jasmina_tdi Re: przysuowia 24.05.05, 13:52
                              Czym chata bogata, tym goście rzygają
                              Na złodzieju czapka karakułowa
                              Na pochyłe drzewo i Salomon nie wskoczy

                              :)
                              • kanuk Re: przysuowia 04.06.05, 15:12
                                Czym skorupka za młodu nasiąknie ,tym na stare lata.
                                • viki2lav Re: przysuowia 06.06.05, 21:40
                                  kolo czego lata na tym siada ( starobulgarskie)
                                  • oxycort Re: przysuowia 06.06.05, 22:28
                                    Złapał Kozak Tatarzynę. A-psik! (starocerkiewnosłowiańskie)
                                    ~~
                                    ox
                                    • trachol Re: przysuowia 06.06.05, 22:44
                                      nie rob drugiemu, co tobie tez sie przyda.
                                      • kiciaf Re: przysuowia 13.06.05, 19:31
                                        zabić się własną bramką
    • Gość: henryk Re: kto rano wstaje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 09:29
      leje jak z cebra
      • Gość: v2l Re: kto rano wstaje IP: 82.112.197.* 14.06.05, 11:42
        biale jak dzekson
        • Gość: v2l Re: kto rano wstaje IP: 82.112.197.* 15.06.05, 10:12
          slowo sie rzeklo kobitka u plota
          • kanuk lepiej 18.06.05, 16:45
            lepiej chuchac na zimne piwo, niz dmuchac w balonik.
            • Gość: v2l Re: lepiej IP: 82.112.197.* 20.06.05, 08:35
              zeby kuska nie skalala.....
              • Gość: kanuk Droga do Helu IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 22.06.05, 04:41
                wylozona jest dobrymi checiami i znakami ograniczenia predkosci.
                • vaud zoologiczne 23.06.05, 03:38
                  Z proznego, to nawet wilk z kulawa noga ucha nie urwie.
                  • vaud Re: zoologiczne 23.06.05, 03:42
                    Kon raz na wozie, raz pod latarnia.
                    • viki2lav Re: zoologiczne 24.06.05, 08:40
                      kto pod kim ten wpada!
                      • kanuk Dzierwa 26.06.05, 05:13
                        Dzierwa rąbią tam wiewióry lecą.
    • kropka141 Re: przysuowia 27.06.05, 20:34
      Kto rano wstaje temu szefowa daje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka