oxycort Re: przysuowia 20.04.05, 16:24 Strach ma wielkie krocze (zerżnięte z czyjejś sygnaturki) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: przysuowia 21.04.05, 15:35 kiedy wejdziesz między wrony, zachowuj się jak rzymianie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: przysuowia IP: 5.5R* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 21.04.05, 16:36 Knuje knut knucia. Know Ania how. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: przysuowia IP: 5.5R* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 22.04.05, 08:57 fraszka na homosiow w swietle benedyktynskim? hehe Odpowiedz Link Zgłoś
pieranka Re: przysuowia 22.04.05, 15:02 Gdyby kózka nie skakała na św. Walenty... Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: przysuowia 22.04.05, 16:34 Kto wypina tego wina! krzyczal Tadek. Mariola lubieznie zajrzala mu przez ramie, phi tylko trzy jabolki, niewarto! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: przysuowia IP: 82.112.197.* 28.04.05, 12:41 temu dwa jajka na twardo, chyba? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: przysuowia IP: 5.5R* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 30.04.05, 11:34 Hugo Kubie oka nie wykole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaania Re: przysuowia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 21:39 Lepszy wróbel w garści, niż kanar w autobusie. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: przysuowia 11.05.05, 07:38 Gość w dom, żona w ciąży. Kto rano wstaje, ten leje jak z cebra. Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: przysuowia 19.05.05, 09:18 od zabytku glowa nie boli interpretacja dowolna Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: przysuowia 22.05.05, 08:47 Czego Jaś się za młodu nie nauczy, tym na starość trąci. ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: przysuowia 22.05.05, 23:04 No to po maluchu. z XX wieku tera si mowi po staropolsku sejczento Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: przysuowia IP: *.w82-124.abo.wanadoo.fr 23.05.05, 13:26 nie nalejesz z pelnego w pelne(wyleje sie) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: przysuowia 24.05.05, 13:52 Czym chata bogata, tym goście rzygają Na złodzieju czapka karakułowa Na pochyłe drzewo i Salomon nie wskoczy :) Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: przysuowia 04.06.05, 15:12 Czym skorupka za młodu nasiąknie ,tym na stare lata. Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: przysuowia 06.06.05, 21:40 kolo czego lata na tym siada ( starobulgarskie) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: przysuowia 06.06.05, 22:28 Złapał Kozak Tatarzynę. A-psik! (starocerkiewnosłowiańskie) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
trachol Re: przysuowia 06.06.05, 22:44 nie rob drugiemu, co tobie tez sie przyda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: henryk Re: kto rano wstaje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 09:29 leje jak z cebra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: kto rano wstaje IP: 82.112.197.* 14.06.05, 11:42 biale jak dzekson Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: kto rano wstaje IP: 82.112.197.* 15.06.05, 10:12 slowo sie rzeklo kobitka u plota Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk lepiej 18.06.05, 16:45 lepiej chuchac na zimne piwo, niz dmuchac w balonik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: lepiej IP: 82.112.197.* 20.06.05, 08:35 zeby kuska nie skalala..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Droga do Helu IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 22.06.05, 04:41 wylozona jest dobrymi checiami i znakami ograniczenia predkosci. Odpowiedz Link Zgłoś
vaud zoologiczne 23.06.05, 03:38 Z proznego, to nawet wilk z kulawa noga ucha nie urwie. Odpowiedz Link Zgłoś