baloo1 24.09.02, 08:24 Kawa raz ... a nawet : Kawa raz-dwa, poprosze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
e.silver Re: Kawa raz... 24.09.02, 08:46 Czy jest juz dziś ktoś chętny do serwowania kawusi? Poszukuję takiej świeżo zaparzonej, aromatycznie parującej, coby się odrobinkę rozgrzać. Zdaje się, że mój pokój jest dyskryminowany w kwestii ogrzewania :( Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Kawa raz... 24.09.02, 08:55 nie musi byc lavazza. itak nie poczuje smaku Odpowiedz Link Zgłoś
_aniela Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:04 nie musi byc lavazza. itak nie poczuje smaku Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:06 Czemu nie poczujesz, Aniele? -- Siedziała zgrzytając zębami z zimna i wściekłości. Zepsuty alarm w czerwonym samochodzie, stojącym wprost pod jej oknami, uruchomił się po raz kolejny. 'To już szczyt wszystkiego' - pomyślała. Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:08 Pytanie było oczywiście zielonej Anielki :) -- Wpatrywała się w monitor niedowierzająco... - 'Kto się ośmielił??' Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:13 Go kubeczka czy wprost do gardziołka? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:14 To zalezy czy podawana jest metoda usta-usta. ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:16 Jak bezołowiowa, to tylko odpowiednim wężykiem. :) Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ty Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:17 dzień dobry, plażówki i plażółwie;o))) jaśminową raz poproszę;o))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ellen Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:18 a ja kisielek, jeśli można takie dziś mam życzenie Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:19 Budyń to bym w lodówce znalazła, zdaje się o smaku toffi :) Ale z kisielkiem to będzie gorzej, duuuuużo gorzej. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
basia! Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:34 dzień dobry, o kawusia..dzięki _aniela ,a dlaczego masz taki zachrypły głos ? Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ty Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:36 przeziębiła się pewnie bidulka, stojąc tyle czasu ukryta w krzakach za szlabanem... Odpowiedz Link Zgłoś
tato! Re: Kawa raz... 24.09.02, 09:39 Aniela na dwa głosy działa, toteż częste zmiany timbre'u troszkę szkodzą... Odpowiedz Link Zgłoś
dorcia_r Re: Kawa raz... 24.09.02, 10:42 Dla mnie też kawusia - jeśli jeszcze jakaś została :) Odpowiedz Link Zgłoś
kiciaf Re: Kawa raz... 24.09.02, 11:01 kawę i śniadanko poprosze Witam wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ty Re: Kawa raz... 24.09.02, 11:04 Kiciafa, to śniadanko ma być dla dwojga? obawiam się, że nici... ja od godziny jaśminowej doprosić się nie mogę;o) Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Kawa raz... 24.09.02, 11:08 no milo ale ja eni mam czasu stanac za barem!moze wlasnie przybyly refor sie zajmie?!@ Odpowiedz Link Zgłoś
kiciaf Re: Kawa raz... 24.09.02, 11:09 Nene o własny tylko żołądek się troszczę. Godzinę już czekasz? Plaża na psy schodzi. Gdzie te czasy gdy na kelnera gwizdnąć bądź pstryknąć palcami można było. Nie bezkarnie co prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ty Re: Kawa raz... 24.09.02, 11:30 obwiniać nikogo nie chcę, bo uczyli mnie grzeczności i tego, że niezłapanego za rękę nie osądzać, ale tylko napomknę z cicha, że byli tu kiedyś dekarze, ukatrupieni zostawszy przez osoby znane nam z plażowego nicka... Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ty Re: Kawa raz... 24.09.02, 11:38 Tekilka, chcesz z nami na leżaczku na podanie kawy poczekać? z troską w głosie dodam więc, że pled musisz ze sobą zabrać, bo straszliwie długo ostatnio czekac trzeba... Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Kawa raz... 24.09.02, 11:39 Brzek nozyc mnie tu przywowal. Uwage wiec rzucam luzna, ze w dobrym tonie i sprawiediwie jest naprawiac wyrzadzone krzywdy. Tak sobie tylko to mowie. ;oD Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Kawa raz... 24.09.02, 11:48 ta czapka co gore to tekili jest moze? pytam przez wzgląd na przepisy BHP i przeciwpozarowe Odpowiedz Link Zgłoś
_tequila_ Re: Kawa raz... 24.09.02, 12:10 to kto trzymal w rekach nozyce, ktore jednym sprawnym ruchem obciely antenke z mojej gorejacej beretki? Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: Kawa raz... 24.09.02, 16:07 nie chce kablowac ale to chyba mister refor, w ramach obcinania stop procentowych i antenek zajac sie twym berecikiem (bereciki sa modne!) Odpowiedz Link Zgłoś