11.10.02, 16:56
Już pisałam, że śpiewałam dziś na ślubowaniu 1 klas, a poza tym byłam potem
na 14 spiewać nauczycielem z okazji dnia Nauczyciela. I tego nie rozumiem:
Największe żyły-nauczycielki, takie których na lekcjach nienawidzę z całego
serca, te które się czepiają o tusz na rzęsach, te których nigdy nie
widziałam uśmiechniętych [no może poza paroma wyjątkami(pozdrowienia dla Pani
Fular, Pani Bocheńskiej i dla Pana Grabowskiego dzielnie odgrywanego przez
Refora)], i one wszystkie potrafił się dziś usmiechnąć, mogło być wesoło i
mogła być taka fajna luźna atmosfera. ale wiem, ze kiedy przyjdę we wtorek do
budy (w poniedziałek mamy wolne) znowu ze sczerego serca znienawidzę te
nauczycielki, i znowu będą nam zatruwać życie. I ja sie pytam dlaczego nie
może być tak zawsze, że nauczycielki będą usmiechniete, będzie fajna
atmosferka, będą żartować razem z nami. dlaczego tak musi być tylko od święta?

***EM***(rozgoryczona)
Obserwuj wątek
    • Gość: viki2lav Re: Dlaczego IP: proxy / 213.255.126.* 11.10.02, 17:19
      pewnie dlatego ze nie starczyloby im poczucia humoru na caly rok,poza tym nie
      chcielibyscie chyba 365 "dni nauczyciela" w roku (bylby to pewnie rok choru w
      twojej szkole), po co ci taka szkola emusiu, podrosniesz to zrozumiesz zalety
      oraz niestety Prawdziwe WADY szkoly, wtedy sie dopiero posmiejesz. A ze
      nauczyciel tez czlowiek , to nie wiedzialas?
      v.mondralinska
    • baloo1 Re: Dlaczego 11.10.02, 17:19
      Dlatego, zebyscie wiedzieli, ze wlasnie jest swieto.
      ;oD
      B. bez zludzen, czyli optymista z bagazem doswiadczen
    • mmpm Re: Dlaczego 11.10.02, 17:20
      Bo mamy was dość!
      • viki2lav Re: Dlaczego 11.10.02, 17:31
        i dlatego beda wam migaly od poniedzialku czerwone cyferki zamiast np albo
        jedynek (tych w dzienniku, bo zeby wam jeszcze zostawimy, do reformy, potem sie
        zobaczy)
        v.cruel
      • refor_mator Re: Dlaczego 11.10.02, 17:32
        Bo jak wam stawiamy tróje (nie najgorszą przecie), to chcecie nas zabić.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka