plaza007 11.03.06, 16:58 z przykrością informujemy, że "KAFEJKA MONIKA" w Sarbinowie w tym roku będzie nieczynna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ignatz Re: sarbinowo 11.03.06, 21:23 Rety, i co ja teraz zrobię?! A serio to Sarbinów kojarzy mi się tylko z "sarbinowskim fristajlem" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: sarbinowo 11.03.06, 21:46 musimy bic silni. jest jeszcze Karwia i Venice Beach. Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: sarbinowo 13.03.06, 09:10 a dla mnie Sarbinowo bezwzględnie kojarzy się z Serbinowem. no to tam zamiast korespondować mailowo trzeba biegać i drzeć się Tooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaszeeeeeeeeeeeeeeeek! Odpowiedz Link Zgłoś