11.03.06, 16:58
z przykrością informujemy, że "KAFEJKA MONIKA" w Sarbinowie w tym roku będzie
nieczynna.
Obserwuj wątek
    • ignatz Re: sarbinowo 11.03.06, 21:23
      Rety, i co ja teraz zrobię?! A serio to Sarbinów kojarzy mi się tylko z
      "sarbinowskim fristajlem" :-)
      • kanuk Re: sarbinowo 11.03.06, 21:46
        musimy bic silni. jest jeszcze Karwia i Venice Beach.
    • misiania Re: sarbinowo 13.03.06, 09:10
      a dla mnie Sarbinowo bezwzględnie kojarzy się z Serbinowem. no to tam zamiast
      korespondować mailowo trzeba biegać i drzeć się
      Tooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaszeeeeeeeeeeeeeeeek!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka