emusia 22.01.03, 18:52 mnie gardło!!!!! cholinex zażyłam wszystkie syropy jakie były w domu też antybiotyk też a ono dalej boooooooooli!! auuuuuuuuua! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aniela Re: booooooooooooooli IP: *.acn.waw.pl 22.01.03, 21:22 herbata z uiski i cytryną polecana jest w takich wypadkach. w ostatecznosci uiski zastapic mozna miodem, koniecznie lipowym. Odpowiedz Link Zgłoś
kalgar Re: booooooooooooooli 22.01.03, 23:33 poboli, poboli i przestanie, jak to zwykle z takimi sprawami bywa! Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: booooooooooooooli 23.01.03, 00:01 Gardziołko boli, pffff wielkie mi mecyje. Gdyby mnie by gardło bolało, znosiłbym to jak mężczyzna! ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: booooooooooooooli 23.01.03, 09:41 prawda ox, że byłbyś twardy jak Roman Bratny? Prawda, że byłbyś tak samo dzielny jak wtedy, gdy po raz pierwszy ujrzałeś kłaki z nosa wystające? Prawda? :) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: booooooooooooooli 23.01.03, 09:43 Yyy?. Myślałem, że zapomnieliście... ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: booooooooooooooli 23.01.03, 09:53 oczywiście! Tak zapytam - ni z gruszki ni z popiela - oglądałeś kiedyś Reksia? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: booooooooooooooli 23.01.03, 09:55 Nieno weź, stosujesz niedozwolony doping poniżej pasa! A po tamtej historii z włosami wyszedłem naprawdę wzmocniony ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: booooooooooooooli 23.01.03, 10:06 że co fuj? Bo nie wiem czyś mi wróg czy z odsieczą przychodzisz, gwiezdny rycerzu... :) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: booooooooooooooli 23.01.03, 10:09 a ja sam nie wiem :-) ale czy nie chodzi mu o ten odcinek reksia z wycinaniem włosów w nosie? czy ten z goleniem sierści? Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: booooooooooooooli 23.01.03, 10:12 Grunt, że bierze mnie pod włos, pamiętliwy taki... ;) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: booooooooooooooli 23.01.03, 10:34 auuuuuuua! boooooooooli wasze słowa ciosem w serce mi się wbiły! po pierwsze primo - Reksio nie miał włosów w nosie po drugie primo - Reksio nie był golony na goleni, bo nie to nie pudel po trzecie primo - grunt to prónd, a prądu przecież nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: booooooooooooooli 23.01.03, 10:45 yhy za to narzeczona reksia miala dlugie owłosienie naoczne do depilacji. Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: booooooooooooooli 23.01.03, 10:48 pierwsze primo nie reskio jeno jego właściciel drugie primo reksio golił się na podgardlu i zapchał maszynkę funtem kłaków, bo tyle była ona warta. Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: booooooooooooooli 23.01.03, 11:10 primo primo - właściciel Reksia nie mógł mieć owłosienia nigdzie, gdyż był kasztanem niewiele większym od taboretu. primo secundo - naprawdę Reksio się golił, czy bierzesz mnie pod włos? ;) p. niewierny Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: booooooooooooooli 23.01.03, 11:27 Nie mówię o tym szczylu, jeno o jego ojcu, który chyba był rzeczywistym właścicielem. A Reksio serio się golił, a raczej raz spróbował i było jak już wspomniałem. Wiecie jak się nazywa elektroniczny Reskio? e-Reskio. Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: booooooooooooooli 23.01.03, 11:38 łacha ze mnie drzesz, aż miło :))) nie mów mi że w porządnym komunistycznym kraju powstał odcinek filmu animowanego, w którym pan domu wyrywa sobie włosy w nosa :))) Bo to może o Beavisa i Batheda chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: booooooooooooooli 23.01.03, 11:41 nie no, włosów sobie nie wyrywał, jeno Reksio golił się jego elektryczną maszynką Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: booooooooooooooli 23.01.03, 11:43 nie wiem czy jak sie przyznam ze to pamietam to wyjdzie na jaw moja siwa broda? Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: booooooooooooooli 23.01.03, 11:47 e-e zawsze możesz powiedzieć, że oglądałaś to nie dalej jak miesiac temu, w telewizyjnych powtórkach, z małoletnim dzieckiem sąsiadów :) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: booooooooooooooli 23.01.03, 11:50 tak wlasnie robilam. z nie poczętym jescze dzieckiem sąsiadów miesiąc temu. Odpowiedz Link Zgłoś
_tequila_ Re: booooooooooooooli 23.01.03, 11:43 aha nie dam sobie nic odciac ale moge potwierdzic ze mial duzy nos wiec bardzo mozliwe ze cos z nim robil Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: booooooooooooooli 23.01.03, 11:48 Jaki mały? NIkt nie wyrywał! Ten stary łysy gdzieś wycghodził (pewnie na zebranie KW) i przed wyjściem się ogolił, a potem sobie wyciął jakiegoś kłaka z niucha. Serio. Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: booooooooooooooli 23.01.03, 11:56 czy wy i ja myślimy o tym samym reksiu? bo mam dosyć bujną wyobraźnię, ale nie aż tak, żebym potrafiła sobie wyobrażić tego sympatycznego reksia, co miał taką fajną budę, zeby sie golił czy wyrywał kłaki z nosa. a moja ulubiona scena z reksia była ta na poczatku, jak reksio przybija takie pieczątki czy cos takiego... potem mogłam wogóle nie oględać Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: booooooooooooooli 23.01.03, 12:00 Własnie obejrzałem jeden tylko odcinek, Reksio i papuga. Oto co widziałem: - sceny oddawania moczu z wyraźnie widoczną strugą uryrny - próba oszustwa (sklepikarz nie dał Reskiowi lizaka) - przemoc i agresja (bijatyka Reksia z kogutem) - znęcanie się na zwierzetami (Reksio zrzuca z parapetu klatkę z papuga, potem razem z kogutem potrząsają klatką energicznie) Boję się oglądac pozostałe. Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: booooooooooooooli 23.01.03, 12:04 ignatz napisał: > Własnie obejrzałem jeden tylko odcinek, Reksio i papuga. Oto co widziałem: > - sceny oddawania moczu z wyraźnie widoczną strugą uryrny > - próba oszustwa (sklepikarz nie dał Reskiowi lizaka) > - przemoc i agresja (bijatyka Reksia z kogutem) > - znęcanie się na zwierzetami (Reksio zrzuca z parapetu klatkę z papuga, potem > razem z kogutem potrząsają klatką energicznie) > > Boję się oglądac pozostałe. Aaaa, to ja też widziałam. Tytuł był "Reksio i Pokemony II". Fajne. Nie bój innych odcinków! Grozi ci tylko mała epilepsja Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: booooooooooooooli 23.01.03, 12:08 Właśnie obejrzałem Reksio malarzem. Przemoc, sgresja, wandalizm, nagość, kradzież, najście i porwanie, stosowanie przymusu. Reskio rulez! Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: booooooooooooooli 23.01.03, 12:01 ignatz napisał: > Jaki mały? NIkt nie wyrywał! Ten stary łysy gdzieś wycghodził (pewnie na zebran > ie KW) i przed wyjściem się ogolił, a potem sobie wyciął jakiegoś kłaka z niuch > a. Serio. nie!!!!! tylko nie kłaka!!!!! to mógł być babol, glut jakiś, bo przecież nie włos. Przcież to byłoby obrzydliwe, wstrząsające, nie do wytrzymania!! dzieci przez tydzień zasnąć by nie mogły! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: booooooooooooooli 23.01.03, 14:28 Eno weźcie już przestańcie z tymi kłakami, dobrze? Ej Ignatz, a nie masz takiego odcinka jak Reksio gra w trzepakową siatkówkę kością? (hyhy) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: booooooooooooooli 23.01.03, 14:34 Nie wiem. Boję się oglądac bo jeszcze zejdę na złą drogę. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: booooooooooooooli 23.01.03, 14:38 aha jeszcze wsąpisz do gangu i bedziesz przeklinał jak kulwa hyhyhy Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: booooooooooooooli 23.01.03, 14:55 nieno przestańcie, do kulwy nędzy!! ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: booooooooooooooli 23.01.03, 15:14 a to znacie? pewnie tak bo ma brodę, ale mi się z kulwą skojarzyło: facet w hotelu schodzi do recepcji i mówi: -wie pani posłałem łóżko -o, to dobrze - odpowiada recepcjonistka -no nie bałdzo Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: booooooooooooooli 23.01.03, 15:22 yhhy nie znałam ale kulwa sie usmiałam :) ps. mowmy sobie po imieniu Kulwo :) Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: booooooooooooooli 23.01.03, 16:06 nie nie, prosże pani Cipozy, ja mam wrodzony szacunek do mocno starszych ode mnie :-P Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: booooooooooooooli 24.01.03, 08:50 No, Cipozo, powoli się przekonuje do niestosowania "pani". CO Ty na to, Cipozo? Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: booooooooooooooli 24.01.03, 08:57 Ależ zrozum, co najwyżej Cipozo, ale nie po imieniu bo nie wiem jakie jest to primo a mój głęboko zakorzeniony bątą nie pozwala to secundo. Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: booooooooooooooli 24.01.03, 11:53 aniela_ napisała: > nene maluszku ;) rozczuliłam się Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: booooooooooooooli 23.01.03, 16:02 hehehe. Sorrki (trendy), ale zamiast "poslalem" bylo "zaslalem" B. wcisniety miedzy wodke a zakaske. Odpowiedz Link Zgłoś
_tequila_ Re: booooooooooooooli 23.01.03, 16:15 a mi nasunelo cos takiego: podchodzi kelner do stolika przy ktorym siedzi facet z kobieta - szampan? - nie, sz ku*wom.. Odpowiedz Link Zgłoś