postrzygacz_pudli 28.11.03, 12:35 niech tam kto z aktualną książką adresową się ujawni, to mu prześlę, a on reszcie jezuuuuniuuuu ależ jestem podekcytowany :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brezly Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:37 rzucisz mi na gazetowa czy za mala? Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:39 jak chcesz. Waży 1,7 mega. wejdzie na gazetę? Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:38 Żywy? Na budkie daj. W przedpokoju go połóż. ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:40 kiedy ja, drogi oxy, nie jestem tak przenikliwy, jak Ci się wydaje i o budce nic nie wiem, o przedpokoju nie wspominając :( Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:43 A czemu nie wiesz? Nie chciałeś wiedzieć? Aaaa, zaraz... Czy Ty może ten bez legitymacji jesteś? ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:44 niech pepe prześle do Oxy'ego i Oxy zabudkuje Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:45 do mnie też możesz przesłać, miejsce powinnam mieć w gołębniku Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:47 dobra, ślem oxu na gazetę ale jak on zabudkuje, to nie będę się z wami bawił, bo to jest słowo, które się przynależy ogółowi Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:51 ale powiedz, droga Pieranso, dlaczego nie korzystasz z budki? Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:55 a taka np. ja to chyba nawet wiem gdzie ta budka, ale skorzystać nie umiem czy to źle o mnie swiadczy??? Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:57 znaczy w pitolniku była kiedyś instrukcja, Oxy - a może warto zrobić powtórkę przerobionego materiału? Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:58 o koniecznie nie ma to jak stare dobre powtórki Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:04 zrobiłam bryk powtórkowy w pitolniku Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:30 misiania napisała: > zrobiłam bryk powtórkowy w pitolniku Aha, widziałem :-D ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:05 bo moj ciur nie pozwala technicznie zabronil setupem kompa diabelskim, bo jakby slownie zabranial, to wiesz co bym z tym zrobila ;-) jak bede miec net u mie na wsi to bede budke odwiedzac pasjami Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:09 o. patrz a mi się wydawało, że to taka sama internetowa strona jak i inne, skoro wchodzisz na gazetę (fuj!) i na inne strony pewno też, to czemu tam nie możesz? może próbowałaś w chwili, kiedy budka była zamknięta? Odpowiedz Link Zgłoś
pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:23 anene, siec nasza ciurska taka szczelna, ze eftepow obcych odwiedzac nie pozwala. nie i juz. ciurskie efetpy moge sobie odwiedzac ile chcac, ale tam nie ma zdjec plazakow :( Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:25 aha. apropos zdjęć - należysz do kółka? Odpowiedz Link Zgłoś
pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:31 hę? no pewnie, ze tak wszelkie zdjecia mam ino wyslane na golembnik Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:50 Dobra, to nie zabudkuję... ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:52 aha. a jak już nie zabudkujesz, to daj znać ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
anchan Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:43 ustawiam się w żebrzącej kolejce Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:53 zaraz za anchan miejsce zajmuję i jeszcze się usmiechnąć ładnie (choc nie całkiem bezinteresownie) mogę o: :)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:00 no więc sprawa wygląda beznadziejnie :((( ZAŁĄCZNIK MI SIĘ NIE CHCE WGRAĆ!!!!! (tu szereg bluzgów na ka, na cha i na dupa) co robić??????!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:05 na gazetę 1,7 nie przejdzie.Te bajty czy bity puchną w drodze i robi się ich więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:05 no to może jednak spróbujesz w pitolniku zapoznać się z instrukcją wejścia do budki? Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:06 aha. materiały do budki zanosi się metodą kopiuj i wklej albo metodą podnieść i upuść. obie działają. Odpowiedz Link Zgłoś
anchan Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:10 mogę poprosić najpierw o instrukcję wejścia do pitolnika? Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:14 a właśnie! w pitolniku jest kółko fotograficzne... może już czas założyć inny pitolnik, bez kółka tj. dostępny szerszemu gronu plażaków, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać się w realu? Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:17 ale w innym miejscu? czy po prostu rozszerzenie zrobić Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:23 Poszło do Basi na wp a teraz pocałujcie misia pod ogon idę zapalić kurde bez odbioru Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:24 pod ogon? a fuj może lepiej w czółko? Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:26 P_P! Poslalem ci majla z adresem na fabryke. Jak nie wchodzi na gazete to ChWDG :-( Odpowiedz Link Zgłoś
basia Ps 28.11.03, 13:51 wyslałam Oxu pocztą.Można spodziewać się w budce anana kofana,za niedługo.Jak sądzę. Ps.okrężną drogą,acz do celu krążę,bo adres butki mam w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:58 więc tak (a zacznynam zdanie od więc celowo, gdyż jestem mocno zdenerwowany i nie panuję nad sobą) więc tak kto nie ma dostępu do budki, niech przyśle mi adres fabryczny czy jakikolwiek inny, byle nie gazetowy, bo gazeta begiera nie wpuszcza. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 14:13 bo anana kofana automatyczny cenzor wyrzuca. ps.abstrahuję tylko Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 14:24 Jakby mi ktos do fabrycznego golembnika wrzucil, to bym zadzwieczal wdziecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 14:25 no to dawaj adres Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 14:55 Baloo, jeszcze z 10 minut będę przy kompie. Jeśli chcesz dziś mieć begiera, to daj namiary. Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:11 No tak - nie dosc ze debilem bedac, to jeszcze mam refleks szachisty na urlopie. Zaraz Ci wysle, w przyszlym tygodniu najwyzej mi toto podeslesz. o. Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:12 anie. ciuram więc jestem :) Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:18 wyslalem na gazetnyj golembnik Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:24 poszło na obydwa adresy. dzieś na pewno dojdzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:26 o humorek pp ulegl polepszeniu Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:30 i to, bynajmniej, nie bez kozery ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.lodz-wschod.sdi.tpnet.pl 28.11.03, 15:01 ip sobie sprawdzam Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:34 Aha, potwierdzam orzymanie Anana. Niemniej uważam, że to nieładnie nasmiewać się z kogoś (yhyhyhyhyh) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:36 słuchajcie, ale przecież p. Beger za to płacą... znaczy my jej płacimy. Odpowiedz Link Zgłoś
maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:36 no a kto się nasmiewa?? ta pani przeca taka KOFANA jest Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:38 aha,masz rację .Ci dwaj za plecami berger rechotali nieprzyzwoicie.Kto ich tam do tej telewizji wpuścił! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gschab Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.gdynia.mm.pl 30.11.03, 12:28 Baaaaaaaardzo bym chciał też go mieć, tylko nie wiem jak. Odpowiedz Link Zgłoś
ziri Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 30.11.03, 12:47 ja niewiem co to jest, ja dopiero wstałam w związkuz tym jeszcze półpłynna jestem i AK nieodparcie mi się z ONZ kojarzy i też go chcę ze zwykłej kobiecej ciekawości poproszę dziękuję bardzo Z. PS. dzień dobry :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gschab Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.gdynia.mm.pl 30.11.03, 13:23 Już mam, jest tu - adres podany przez Nathan na forum humorum (to jeżeli chodzi o prawa autorskie) www.eubie.neostrada.pl/begier.mpg Odpowiedz Link Zgłoś
ro-bert Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 30.11.03, 18:40 eee, tam... takie "manie" :( Trefny ten adres czy takie zapotrzebowanie wielkie. Nic sie otworzyc nie chce. Moze ktos poda jakies lepsze zrodelko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gschab Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.gdynia.mm.pl 30.11.03, 20:39 Adres podałem bo mi się ściągnęło bez problemu. Może chętnych jest dużo i dlatego ciężko wejść. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mały Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 12:06 widziałem i chcę podziwiać wiem też że jest piosnka jakaś stworzona pod słowa pani Begier :) rzuć to co masz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mały Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 12:33 to mój mail misiek-69@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś