Gość: Grzegorz
IP: 109.255.155.*
14.04.10, 22:15
Wyrażam swój wielki smutek i żal po śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego wraz
z małżonką Marią Kaczyńską. Straciliśmy patriotę, dla którego los Polski i
Polaków był zawsze najważniejszy. Ogromną dla nas stratą jest śmierć tak wielu
wspaniałych, zasłużonych dla kraju obywateli. Składam także kondolencje
rodzinom ofiar tej katastrofy łącząc się z nimi w smutku i żalu.