Dodaj do ulubionych

PiS się rozleciał.

24.12.10, 09:30
Najważniejsze wydarzenie polityczne roku 2010. Na drugim miejscu Smoleńsk.

Obserwuj wątek
      • haen2010 Re: PiS się rozleciał. 24.12.10, 09:59
        Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak prymitywnie do pisowców się tacy jak ty platfusy upodobnili. Nawet Tusk zaczął mówić ich językiem, bo reszta już od dawna się nie różni, mają tylko lepsze garnitury i tzw maniery. Inteligientniejsze i bardziej wyrafinowane metody.

Jeżeli chodzi o rozpad PiS, to jego konsekwencje polityczne budzą nadzieje na normalność w ciągu paru lat. I wiem, dlaczego Tusk i platforma panicznie nie chcą do ich marginalizacji dopuścić. Wydaje im się, że na tle pisowskiego pospólstwa zawsze będą odstawiać Gentleman Leaque.

• wos9 Skoro PiS się rozleciał (co bardzo by mnie cieszy- 24.12.10, 11:39
          ło), to będziesz miał wspaniałe Święta (politycznie rzecz traktując), ale za wcześnie się upajasz tym "sukcesem".
          I - tak jak niedawno ci napisałam - robisz się coraz bardziej podobny do kikuty.
          Wszystkiego dobrego haenie.

haen2010 napisał:

> Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak prymitywnie do pisowców się tacy jak ty pla
          > tfusy upodobnili. Nawet Tusk zaczął mówić ich językiem, bo reszta już od dawna
          > się nie różni, mają tylko lepsze garnitury i tzw maniery. Inteligientniejsze i
          > bardziej wyrafinowane metody.
          >
          > Jeżeli chodzi o rozpad PiS, to jego konsekwencje polityczne budzą nadzieje na n
          > ormalność w ciągu paru lat. I wiem, dlaczego Tusk i platforma panicznie nie chc
          > ą do ich marginalizacji dopuścić. Wydaje im się, że na tle pisowskiego pospólst
          > wa zawsze będą odstawiać Gentleman Leaque.
          >
          >
          >
          >
        • haen2010 Re: PiS się rozleciał. 24.12.10, 12:05
          Wzajemnie, Spokojnych i Wesołych.

Faktycznie, moje emocje się nieco wypaliły na skutek zaniku zagrożenia od narodowców religijnych. Mogę sobie teraz oglądać świat dwojgiem oczu, słuchać na oba uszy. Już nie jest taki prosty jak przez ostatnie pięć lat, chociaż niektórym na tej prostocie bardzo zależy.

Najbardziej Tuskowi i platformie.
        • martusia_krolowa_polski Re: PiS się rozleciał. 24.12.10, 14:05
          haen2010 napisał:

> Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak prymitywnie do pisowców się tacy jak ty pla
          > tfusy upodobnili.

Mylisz się haen, nigdy nie byłem i nie jestem platfusem, wręcz przeciwnie,
          byłem przeciwko, nawet nie z powodu rozwalenia UW, ale z powodu poźniejszego, pogardliwego stosunku d niej.
          Na Tuska głosowałem tylko i wyłącznie dlatego bo on jedyny miał szanse pognębić Kaczyńskiego. I na Boga robi to! I nie obchodzi mnie, czy rekami Sikorskiego Putina czy samego
          Kaczyńskiego.
    • ex.mila Re: PiS się rozleciał. 24.12.10, 11:18
      haen2010 napisał:

> Najważniejsze wydarzenie polityczne roku 2010. Na drugim miejscu Smoleńsk.
      >
      >
      E tam. Na pierwszym miejscu jest to, ze Napieralski a 50 procent zaufania spolecznego. To mnie oczywiscie nie dziwi bo Poacy t niestety spoleczenstwo tabloidowe i lykna najwieksze gowno. Jak nie Kaczynscy to Napieralski.
      • volupte01 Re: PiS się rozleciał. 24.12.10, 14:09
        Fakt , konstruktywnej opozycji brak . ,,Nieróbstwo rządu " to takie słowo klucz , którym zaslania sie brak kontrpropozycji. Rząd pracuje normalnie ,a problemy których rzad , nie moze, bądz nie chce, sa zawsze , przy każdym rzadzie. W demokracji rzadzenie , to walka o przetrwanie, bo wszystkim i tak się nie dogodzi, a liczyc sie trzeba ze wszystkimi.
        • wos9 Re: PiS się rozleciał. 25.12.10, 17:40
          volupte01 napisał:

> Fakt , konstruktywnej opozycji brak . ,,Nieróbstwo rządu " to takie słowo klucz
          > , którym zaslania sie brak kontrpropozycji. Rząd pracuje normalnie ,a problemy
          > których rzad , nie moze, bądz nie chce, sa zawsze , przy każdym rzadzie. W dem
          > okracji rzadzenie , to walka o przetrwanie, bo wszystkim i tak się nie dogodzi,
          > a liczyc sie trzeba ze wszystkimi.

Ze wszystkimi myślącymi!
    • volupte01 Re: PiS się rozleciał. 24.12.10, 13:59
      Rozwałka pissu to pochodna Smoleńska.Ale dobrze , niech sie marginalizują . A tobie życzę ,abyś równie krytycznie patrzyl na Palikota, jak na Tuska. Obaj maja troche inne spojrzenie na politykę. Według mnie Tusk bardziej realistycznie i bardziej pod publikę. Obu idzie o władzę, a tu najważniejsza jest skutecznosc. Lubie Janusza i dobrze mu zyczę, niech przekroczy ten 5% próg , bo inaczej to z polityki zniknie. Na samym społecznym liberalizmie, niekoniecznie to zdobędzie. Ty masz juz swoje polityczne ugrupowanie, ja na takie jeszcze czekam. Liberalizm społeczny to dla mnie malo , potrzebuję jeszcze liberalizmu gospodarczego, a Janusz idzie w kierunku socjaldemokracji , a to nie moja bajka.
      • haen2010 Re: PiS się rozleciał. 24.12.10, 15:17
        To raczej platforma od trzech lat uprawia populizm z socjalizmem. Wyleźli z nich etatyści jakich nie bywało. I też dawnym dobrym obyczajem najbardziej dbają o swoje służby.

Nie widzę ani jednego postulatu z tego zakresu w Ruchu Palikota. Nawet żłobki chce na pół komercyjnie urządzać. Bo powszechny internet i takie kluby zamiast bibliotek gminnych to modernizacja i wyrównanie szans.
        • volupte01 Re: PiS się rozleciał. 25.12.10, 14:52
          Populizm tak , socjalizm nie , bo z tym kłóci sie prywatyzacja , która idzie dosc mocno , mimo nie najlepszej koniunktury. To polityka ,,ciepłej wody" najbardziej skuteczna w demokracji. Rewolucje juz były i najczesciej najwiecej kosztowały.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka