Dodaj do ulubionych

Pomnik Kuklińskiego w Krakowie

22.01.11, 12:01
Krakowianie chcą uhonorować pomnikiem w swoim mieście, jednego z największych zdrajców Polski, ale to typowe dla Krakówka.
Obserwuj wątek
    • prynsztarn [...] 22.01.11, 12:08
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • deoand Re: Zdrajce szeregowego pisz z małej litery 22.01.11, 12:16
        Ano historię zawsze piszą zwyciezcy i dlatego zdrajca staje sie bohaterem a bohater zdrajcą .

        Ciekawe czy Kaczora wywalą z Wawelu czy mu sie upiecze i zapomna kto to Kaczor - Prezydent to
        Prezydent
        • prynsztarn Re: Zdrajce szeregowego pisz z małej litery 22.01.11, 14:09
          Kogo widzą moje piękne oczy! Stary, dobry Deoand!
          Jaka pogoda we Zgierzu? ;-)
          • deoand Re: Zdrajce szeregowego pisz z małej litery 22.01.11, 14:29
            Chmury ale wychodzi słoneczko - no tak kiepskawo trochę - snieg ale pewno znowu sie roztopi a szkoda bo śnieg to idealny sposób na dziury na drogach ... zasypie i z głowy .

            Ja to bym nikomu nie stawiał pomników bo nigdy nie wiadomo jak długo przetrwaja - najlepiej takie pomniczki w stylu jeż pies kot .

            • prynsztarn Re: Zdrajce szeregowego pisz z małej litery 22.01.11, 14:49
              deoand napisał:

              > Ja to bym nikomu nie stawiał pomników bo nigdy nie wiadomo jak długo przetrwaja
              > - najlepiej takie pomniczki w stylu jeż pies kot

              Mądrze prawisz. Podobnie rzez ma się z nazwami ulic, stąd podoba mi się wariant amerykański z numerami ulic: I apolityczne i trafić łatwiej. Nie tak jak u nas gdzie po wejściu do Unii zmienili Powstańców Śląskich na Silezian Banditen a Wojska Polskiego na Wehrmacht Strasse. Czekam aż zmienią JP2 na JP100%. ;-)
      • bogumilka Zdrajcy pracowali dla ZSRR, a USA 22.01.11, 19:11
        były sojusznikiem wolnej Polski.
        Krytykować należy, tych co wspólpracowali z wywiadem ZSRR. Oni byli, moim skromnym zdaniem, zdrajcami wolnej Polski
        • deoand Re: Zdrajcy pracowali dla ZSRR, a USA 22.01.11, 19:23
          Dobrze by to brzmiało " Wolna Polska " gdyby owa pseudo wolna polska nie musiała wysłac wojska do Iraku i Afganistanu czego nawet ZSRR nie wymagał i gdyby np pani Pic wąs z Zachodu nie kazała zamknąc stoczni w Polsce i polaczki od razu zamkneli .

          Nie ma pojecia wolna polska - Polska jest zawsze zależna od kogoś wtedy oczywiście od ZSRR a teraz od USA i Unii Europejskiej .

          Kiedys wolno ci było krzyczeć na Amerykanów a teraz na ruskich i koniec

          No przepraszam jeszcze wolno pokrzyczec na Białoruś , Koree Pólnocna , Kube ale cos jakos cicho , czasem na Chiny i oczywiście na ROSJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • 1normalnycz.lowiek O!Towarzysz prynsztarna,KolejnyKomuszekKłamczuszek 23.01.11, 10:38
            deoand napisał: czego nawet ZSRR nie wymagał

            ---> się odezwał ...
            Zapomniałeś jak, na Czechosłowację parliście?
            Won do Budy Ruskiej!
        • mus-zek0 Re: Zdrajcy pracowali dla ZSRR, a USA 23.01.11, 09:25
          bogumilka napisała:

          > były sojusznikiem wolnej Polski.
          > Krytykować należy, tych co wspólpracowali z wywiadem ZSRR. Oni byli, moim skrom
          > nym zdaniem, zdrajcami wolnej Polski
          Akurat w tamtym czasie USA była wrogiem Polski.
    • remez2 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 12:15
      mus-zek0 napisał:

      > Krakowianie chcą uhonorować pomnikiem w swoim mieście, jednego z największych z
      > drajców Polski, ale to typowe dla Krakówka.
      Jakiś link?

      ------------------
      • deoand Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 15:25
        I co mu napiszą w podpisie Kuklinowski - szpieg amerykański - uciekł do USA i rozłożył Solidarnośc bo za kilka dni po ucieczce był stan wojenny . I kto go ubił ruskie czy amerykanie w ramach pomocy wywiadowczej ?
        • remez2 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 15:49
          deoand napisał:

          > I co mu napiszą w podpisie Kuklinowski - szpieg amerykański - uciekł do USA i r
          > ozłożył Solidarnośc bo za kilka dni po ucieczce był stan wojenny . I kto go ubi
          > ł ruskie czy amerykanie w ramach pomocy wywiadowczej ?
          "Ten, który w ramach teorii konwergencji szpiegował przemiennie na rzecz ZSRR i USA".

          --------------------------
          W życiu zawsze trzeba mieć jakiś cel - powiedział snajper do syna.
        • 1normalnycz.lowiek Nie udawaj,kagiebowskipsie,że nie wiesz,kto! 23.01.11, 10:44
          deoand napisał: I kto go ubił ruskie czy amerykanie w ramach pomocy wywiadowczej ?

          ---> Tatuś ci nie opowiedział? Nie znałem ciebie, ale z tego co tu przeczytałem, to widać, że masz potężne braki wiedzy. Musisz wrócić do szkół, bo nawet, żeby kłamać choćby tak, jak to usiłujesz robić, to coś trzeba wiedzieć - a ty "ni... nowaka".
    • strikemaster Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 15:29
      Czy w Londynie stoi pomnik Kima Philby'ego? Jeżeli tak, to w Polsce można stawiać pomnik Kuklińskiemu.
      • deoand Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 15:51
        Tak z drugiej strony to w kolejnym pokoleniu nikt nie bedzie pamietał kto był kto . Jest pomnik to jest i tyle .A im więcej pomników tym lepsze państwo - przynajmniej takie sprawia wrażenie dla swoich obywateli
        Po co było wyrzucać Lenina z Poronina . Tam ładnie stał i wytyczał kierunek wiatru a teraz pusto
      • ave.duce W Warszawie jest pomnik Romana Dmowskiego 22.01.11, 15:52
        i rondo jego imienia > nie dziwi nic.
        • remez2 Re: W Warszawie jest pomnik Romana Dmowskiego 22.01.11, 16:00
          ave.duce napisała:

          > i rondo jego imienia > nie dziwi nic.
          Rondo Dżochara Dudajewa i pomnik "Ognia".

          -------------------
          • ave.duce Na szczęście, chciaż pomnik "Ognia" nie u nas. 22.01.11, 16:11
        • strikemaster Re: W Warszawie jest pomnik Romana Dmowskiego 23.01.11, 11:28
          Dmowski to był "nasz" nazista, Kukliński i Philby to byli zdrajcy podejmujący współpracę z obcymi wywiadami.
    • wdajcz Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 16:24
    • zbysio45 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie -bardzo dobrze 22.01.11, 16:31
      bo jemu sie to nalezy.!!! Zawsze uwazalem ze krakowianie to oddani Polsce patrioci.Moze nasza stolice nalezaloby przeniesc do krakowa to roznej masci tatalajstwo z warszawki mielibysmy z glowy.
      • venus99 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie -bardzo dobrze 22.01.11, 19:47
        zbysiu,stwierdzam,że w dalszym ciagu nie uczysz sie polskiego.do kata!
      • mus-zek0 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie -bardzo dobrze 23.01.11, 09:31
        zbysio45 napisał:

        > bo jemu sie to nalezy.!!! Zawsze uwazalem ze krakowianie to oddani Polsce patri
        > oci.Moze nasza stolice nalezaloby przeniesc do krakowa to roznej masci tatalajs
        > two z warszawki mielibysmy z glowy.
        Jemu się należało wykonanie wydanego przez sąd wyroku za zdradę.
        • venus99 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie -bardzo dobrze 23.01.11, 10:37
          to może pomnik w kształcie szubieniczki?
    • m.c.hrabia Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 16:32
      od zawsze lizali.......
      jak nie cesarską ,to komuszą
      przyszedł czas na prawicową d..........ę do lizania.
      Krakusy smacznego!
      • czarnygrom333 Szkoda pieniedzy i czasu 22.01.11, 16:40
        Jestem nawet zdziwiony krakowscy centusie chca wydac pieniedze.?
        • zbysio45 Krakowianie oraz Poznaniacy to dobrzy Polacy i maj 22.01.11, 16:50
          racje ze w Krakowie zafunduja potrzebny pomnik Kuklinskiemu a w Poznaniu powstanie INSTYTUT Lecha Kaczynskiego.Teraz komuchy oraz SB-cy rusza do ataku wspolnie z rozowymi LIBERALAMI z PO.
        • kum.z.antalowki Ludzie, w tym także Kuklinscy, mają różne hobby... 22.01.11, 18:01

          www.youtube.com/watch?v=jNuSQiprnbs
          Ale, żeby zaraz pomnik?
    • lew-35 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 19:25
      Ja się temu nie dziwię że dla największego zdrajcy Ojczyzny jakim był p.Kukliński chcą postawić pomnik a to dlatego ze jest teraz taka moda podobnie jak wieszanie krzyży ( złotych ) na łotrach zamiast robić to odwrotnie ,wieszać łotrów na krzyżach jak kiedyś to robiono.Na pomnik zasługuje tez drugi wielki patriota i bojownik walki z komuną b.dyr. Radia WE.
    • kubala11 Póki co... 22.01.11, 19:52
      nie goraczkujcie sie tak komuszki.... Na razie projekt oprotestowano . Nic dziwnego, bo wygrał KNOT Dźwigaja. Jakbyscie nie wiedzieli, Dźwigaj to taki "dyzurny" autor pomników nie majacy nic wspólnego z wrazeniami artystycznymi tychże. To gostek majacy układy i rzeźbiacy KNOTY. Dlatego jeszcze troche minie do upamietnienia tej WIELKIEJ postaci pułkownika Kuklińskiego.
      • deoand Re: Póki co... 22.01.11, 20:15
        No własnie - a gdzie ten Kuklinowski na tym pomniku

        www.tvp.pl/krakow/aktualnosci/rozmaitosci/rozstrzygnieto-konkurs-na-pomnik-plk-kuklinskiego-w-krakowie/3832019
        deskorolkarze bedą jeździć po nim czy kto ?

        No nie wiem czy wielki był ów oficer ale cwany na pewno - wyjazdy zagraniczne w komunie jacht willa i szmal . Nawet amerykańcy mu tyle nie dali
      • mus-zek0 Re: Póki co... 23.01.11, 09:35
        kubala11 napisał:

        > nie goraczkujcie sie tak komuszki.... Na razie projekt oprotestowano . Nic dziw
        > nego, bo wygrał KNOT Dźwigaja. Jakbyscie nie wiedzieli, Dźwigaj to taki "dyzurn
        > y" autor pomników nie majacy nic wspólnego z wrazeniami artystycznymi tychże.
        > To gostek majacy układy i rzeźbiacy KNOTY. Dlatego jeszcze troche minie do upam
        > ietnienia tej WIELKIEJ postaci pułkownika Kuklińskiego.
        Wielki to on był, ale szubrawiec.
    • 1normalnycz.lowiek Najwięksi,to zhańbili Wawel 17stycznia.Stalinówka 23.01.11, 10:32
      mus-zek0 napisał: jednego z największych zdrajców Polski, ale to typowe dla Krakówka.

      ---> z Moczarówką, BroneK., kapusie, śpiochy ...
      • lepszejutro Re: Najwięksi,to zhańbili Wawel 17stycznia.Stalin 23.01.11, 12:15
        O tych, o których piszesz z taką pogardą pisdzielską, świat pamięta i pamiętał bedzie długo. O takich nienormalnych jak ty i ten morderca z krypty wawelskiej, nie wspomni nikt, z wyjatkiem badaczy lubujacych sie w kaczym szambie. Nie bylo w historii świata przywódcy, który zrywałby jak twój idol międzynarodowe spotkania z powodu sraczki. O tym świat nie zapomni.
    • veglie Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 23.01.11, 11:10
      Liczę,że gołębie go odpowiednio potraktują.
      • mus-zek0 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 23.01.11, 11:46
        veglie napisał:

        > Liczę,że gołębie go odpowiednio potraktują.
        Na pewno nie zawiodą:)
        • 1normalnycz.lowiek Często pokazujesz im,jak mają to robić. :))) 23.01.11, 22:45
          mus-zek0 napisał: Na pewno nie zawiodą:)

          ---> Tu ci idzie "nieźle" ... tylko waniajet za bardzo, boś się jakichś ruskich ochłapów nażarł.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka