mus-zek0 22.01.11, 12:01 Krakowianie chcą uhonorować pomnikiem w swoim mieście, jednego z największych zdrajców Polski, ale to typowe dla Krakówka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prynsztarn [...] 22.01.11, 12:08 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re: Zdrajce szeregowego pisz z małej litery 22.01.11, 12:16 Ano historię zawsze piszą zwyciezcy i dlatego zdrajca staje sie bohaterem a bohater zdrajcą . Ciekawe czy Kaczora wywalą z Wawelu czy mu sie upiecze i zapomna kto to Kaczor - Prezydent to Prezydent Odpowiedz Link Zgłoś
prynsztarn Re: Zdrajce szeregowego pisz z małej litery 22.01.11, 14:09 Kogo widzą moje piękne oczy! Stary, dobry Deoand! Jaka pogoda we Zgierzu? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re: Zdrajce szeregowego pisz z małej litery 22.01.11, 14:29 Chmury ale wychodzi słoneczko - no tak kiepskawo trochę - snieg ale pewno znowu sie roztopi a szkoda bo śnieg to idealny sposób na dziury na drogach ... zasypie i z głowy . Ja to bym nikomu nie stawiał pomników bo nigdy nie wiadomo jak długo przetrwaja - najlepiej takie pomniczki w stylu jeż pies kot . Odpowiedz Link Zgłoś
prynsztarn Re: Zdrajce szeregowego pisz z małej litery 22.01.11, 14:49 deoand napisał: > Ja to bym nikomu nie stawiał pomników bo nigdy nie wiadomo jak długo przetrwaja > - najlepiej takie pomniczki w stylu jeż pies kot Mądrze prawisz. Podobnie rzez ma się z nazwami ulic, stąd podoba mi się wariant amerykański z numerami ulic: I apolityczne i trafić łatwiej. Nie tak jak u nas gdzie po wejściu do Unii zmienili Powstańców Śląskich na Silezian Banditen a Wojska Polskiego na Wehrmacht Strasse. Czekam aż zmienią JP2 na JP100%. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bogumilka Zdrajcy pracowali dla ZSRR, a USA 22.01.11, 19:11 były sojusznikiem wolnej Polski. Krytykować należy, tych co wspólpracowali z wywiadem ZSRR. Oni byli, moim skromnym zdaniem, zdrajcami wolnej Polski Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re: Zdrajcy pracowali dla ZSRR, a USA 22.01.11, 19:23 Dobrze by to brzmiało " Wolna Polska " gdyby owa pseudo wolna polska nie musiała wysłac wojska do Iraku i Afganistanu czego nawet ZSRR nie wymagał i gdyby np pani Pic wąs z Zachodu nie kazała zamknąc stoczni w Polsce i polaczki od razu zamkneli . Nie ma pojecia wolna polska - Polska jest zawsze zależna od kogoś wtedy oczywiście od ZSRR a teraz od USA i Unii Europejskiej . Kiedys wolno ci było krzyczeć na Amerykanów a teraz na ruskich i koniec No przepraszam jeszcze wolno pokrzyczec na Białoruś , Koree Pólnocna , Kube ale cos jakos cicho , czasem na Chiny i oczywiście na ROSJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnycz.lowiek O!Towarzysz prynsztarna,KolejnyKomuszekKłamczuszek 23.01.11, 10:38 deoand napisał: czego nawet ZSRR nie wymagał ---> się odezwał ... Zapomniałeś jak, na Czechosłowację parliście? Won do Budy Ruskiej! Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Zdrajcy pracowali dla ZSRR, a USA 23.01.11, 09:25 bogumilka napisała: > były sojusznikiem wolnej Polski. > Krytykować należy, tych co wspólpracowali z wywiadem ZSRR. Oni byli, moim skrom > nym zdaniem, zdrajcami wolnej Polski Akurat w tamtym czasie USA była wrogiem Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 12:15 mus-zek0 napisał: > Krakowianie chcą uhonorować pomnikiem w swoim mieście, jednego z największych z > drajców Polski, ale to typowe dla Krakówka. Jakiś link? ------------------ Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 15:25 I co mu napiszą w podpisie Kuklinowski - szpieg amerykański - uciekł do USA i rozłożył Solidarnośc bo za kilka dni po ucieczce był stan wojenny . I kto go ubił ruskie czy amerykanie w ramach pomocy wywiadowczej ? Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 15:49 deoand napisał: > I co mu napiszą w podpisie Kuklinowski - szpieg amerykański - uciekł do USA i r > ozłożył Solidarnośc bo za kilka dni po ucieczce był stan wojenny . I kto go ubi > ł ruskie czy amerykanie w ramach pomocy wywiadowczej ? "Ten, który w ramach teorii konwergencji szpiegował przemiennie na rzecz ZSRR i USA". -------------------------- W życiu zawsze trzeba mieć jakiś cel - powiedział snajper do syna. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnycz.lowiek Nie udawaj,kagiebowskipsie,że nie wiesz,kto! 23.01.11, 10:44 deoand napisał: I kto go ubił ruskie czy amerykanie w ramach pomocy wywiadowczej ? ---> Tatuś ci nie opowiedział? Nie znałem ciebie, ale z tego co tu przeczytałem, to widać, że masz potężne braki wiedzy. Musisz wrócić do szkół, bo nawet, żeby kłamać choćby tak, jak to usiłujesz robić, to coś trzeba wiedzieć - a ty "ni... nowaka". Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 15:29 Czy w Londynie stoi pomnik Kima Philby'ego? Jeżeli tak, to w Polsce można stawiać pomnik Kuklińskiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 15:51 Tak z drugiej strony to w kolejnym pokoleniu nikt nie bedzie pamietał kto był kto . Jest pomnik to jest i tyle .A im więcej pomników tym lepsze państwo - przynajmniej takie sprawia wrażenie dla swoich obywateli Po co było wyrzucać Lenina z Poronina . Tam ładnie stał i wytyczał kierunek wiatru a teraz pusto Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce W Warszawie jest pomnik Romana Dmowskiego 22.01.11, 15:52 i rondo jego imienia > nie dziwi nic. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: W Warszawie jest pomnik Romana Dmowskiego 22.01.11, 16:00 ave.duce napisała: > i rondo jego imienia > nie dziwi nic. Rondo Dżochara Dudajewa i pomnik "Ognia". ------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: W Warszawie jest pomnik Romana Dmowskiego 23.01.11, 11:28 Dmowski to był "nasz" nazista, Kukliński i Philby to byli zdrajcy podejmujący współpracę z obcymi wywiadami. Odpowiedz Link Zgłoś
zbysio45 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie -bardzo dobrze 22.01.11, 16:31 bo jemu sie to nalezy.!!! Zawsze uwazalem ze krakowianie to oddani Polsce patrioci.Moze nasza stolice nalezaloby przeniesc do krakowa to roznej masci tatalajstwo z warszawki mielibysmy z glowy. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie -bardzo dobrze 22.01.11, 19:47 zbysiu,stwierdzam,że w dalszym ciagu nie uczysz sie polskiego.do kata! Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie -bardzo dobrze 23.01.11, 09:31 zbysio45 napisał: > bo jemu sie to nalezy.!!! Zawsze uwazalem ze krakowianie to oddani Polsce patri > oci.Moze nasza stolice nalezaloby przeniesc do krakowa to roznej masci tatalajs > two z warszawki mielibysmy z glowy. Jemu się należało wykonanie wydanego przez sąd wyroku za zdradę. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie -bardzo dobrze 23.01.11, 10:37 to może pomnik w kształcie szubieniczki? Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 16:32 od zawsze lizali....... jak nie cesarską ,to komuszą przyszedł czas na prawicową d..........ę do lizania. Krakusy smacznego! Odpowiedz Link Zgłoś
czarnygrom333 Szkoda pieniedzy i czasu 22.01.11, 16:40 Jestem nawet zdziwiony krakowscy centusie chca wydac pieniedze.? Odpowiedz Link Zgłoś
zbysio45 Krakowianie oraz Poznaniacy to dobrzy Polacy i maj 22.01.11, 16:50 racje ze w Krakowie zafunduja potrzebny pomnik Kuklinskiemu a w Poznaniu powstanie INSTYTUT Lecha Kaczynskiego.Teraz komuchy oraz SB-cy rusza do ataku wspolnie z rozowymi LIBERALAMI z PO. Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Ludzie, w tym także Kuklinscy, mają różne hobby... 22.01.11, 18:01 www.youtube.com/watch?v=jNuSQiprnbs Ale, żeby zaraz pomnik? Odpowiedz Link Zgłoś
lew-35 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 22.01.11, 19:25 Ja się temu nie dziwię że dla największego zdrajcy Ojczyzny jakim był p.Kukliński chcą postawić pomnik a to dlatego ze jest teraz taka moda podobnie jak wieszanie krzyży ( złotych ) na łotrach zamiast robić to odwrotnie ,wieszać łotrów na krzyżach jak kiedyś to robiono.Na pomnik zasługuje tez drugi wielki patriota i bojownik walki z komuną b.dyr. Radia WE. Odpowiedz Link Zgłoś
kubala11 Póki co... 22.01.11, 19:52 nie goraczkujcie sie tak komuszki.... Na razie projekt oprotestowano . Nic dziwnego, bo wygrał KNOT Dźwigaja. Jakbyscie nie wiedzieli, Dźwigaj to taki "dyzurny" autor pomników nie majacy nic wspólnego z wrazeniami artystycznymi tychże. To gostek majacy układy i rzeźbiacy KNOTY. Dlatego jeszcze troche minie do upamietnienia tej WIELKIEJ postaci pułkownika Kuklińskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re: Póki co... 22.01.11, 20:15 No własnie - a gdzie ten Kuklinowski na tym pomniku www.tvp.pl/krakow/aktualnosci/rozmaitosci/rozstrzygnieto-konkurs-na-pomnik-plk-kuklinskiego-w-krakowie/3832019 deskorolkarze bedą jeździć po nim czy kto ? No nie wiem czy wielki był ów oficer ale cwany na pewno - wyjazdy zagraniczne w komunie jacht willa i szmal . Nawet amerykańcy mu tyle nie dali Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Póki co... 23.01.11, 09:35 kubala11 napisał: > nie goraczkujcie sie tak komuszki.... Na razie projekt oprotestowano . Nic dziw > nego, bo wygrał KNOT Dźwigaja. Jakbyscie nie wiedzieli, Dźwigaj to taki "dyzurn > y" autor pomników nie majacy nic wspólnego z wrazeniami artystycznymi tychże. > To gostek majacy układy i rzeźbiacy KNOTY. Dlatego jeszcze troche minie do upam > ietnienia tej WIELKIEJ postaci pułkownika Kuklińskiego. Wielki to on był, ale szubrawiec. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnycz.lowiek Najwięksi,to zhańbili Wawel 17stycznia.Stalinówka 23.01.11, 10:32 mus-zek0 napisał: jednego z największych zdrajców Polski, ale to typowe dla Krakówka. ---> z Moczarówką, BroneK., kapusie, śpiochy ... Odpowiedz Link Zgłoś
lepszejutro Re: Najwięksi,to zhańbili Wawel 17stycznia.Stalin 23.01.11, 12:15 O tych, o których piszesz z taką pogardą pisdzielską, świat pamięta i pamiętał bedzie długo. O takich nienormalnych jak ty i ten morderca z krypty wawelskiej, nie wspomni nikt, z wyjatkiem badaczy lubujacych sie w kaczym szambie. Nie bylo w historii świata przywódcy, który zrywałby jak twój idol międzynarodowe spotkania z powodu sraczki. O tym świat nie zapomni. Odpowiedz Link Zgłoś
veglie Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 23.01.11, 11:10 Liczę,że gołębie go odpowiednio potraktują. Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Pomnik Kuklińskiego w Krakowie 23.01.11, 11:46 veglie napisał: > Liczę,że gołębie go odpowiednio potraktują. Na pewno nie zawiodą:) Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnycz.lowiek Często pokazujesz im,jak mają to robić. :))) 23.01.11, 22:45 mus-zek0 napisał: Na pewno nie zawiodą:) ---> Tu ci idzie "nieźle" ... tylko waniajet za bardzo, boś się jakichś ruskich ochłapów nażarł. Odpowiedz Link Zgłoś