Dodaj do ulubionych

Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi?

09.06.11, 13:14
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9753475,Sad_chce_zbadac_stan_zdrowia_psychicznego_Jaroslawa.html
Mao111 wycięli wątek.
Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak. Ale warto się upewnić.
M.
Obserwuj wątek
    • pajacykotusk20 [...] 09.06.11, 13:18
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:24
      mariner4 napisał:

      > Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak. Ale warto s
      > ię upewnić.
      > M.

      Sad chce mu tylko pomoc
      • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:32
        pis_da_deby napisał:

        > Sad chce mu tylko pomoc

        Kaczyński: Kaczmarek to "agent śpioch".

        www.polskatimes.pl/fakty/341903,kaczynski-kaczmarek-to-agent-spioch-ciag-dalszy-procesu,id,t.html
      • zoil44elwer Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:37
        Tak,jak w każdej z setek tysięcy tzw pyskówek sądy zlecają badania psychiatryczne pozwanego w sprawie cywilnej.A sąd przed pierwszą rozprawą zbiera informacje o stanie zdrowia psychicznego,jak prokuratura w sprawie karnej.Wiceszef ABW w swojej sprawie,też pyskówce przedstawia dowody z podsłuchu ABW w innej sprawie.
        • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:49
          zoil44elwer napisał:

          > Tak,jak w każdej z setek tysięcy tzw pyskówek sądy zlecają badania psychiatrycz
          > ne pozwanego w sprawie cywilnej.

          No wiec wszystko jest OK.
          Nie ma z czego robic sensacji.
          • muchomor-sromotnikowy Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:53
            pis_da_deby napisał:

            > zoil44elwer napisał:
            >
            > > Tak,jak w każdej z setek tysięcy tzw pyskówek sądy zlecają badania psychi
            > atrycz
            > > ne pozwanego w sprawie cywilnej.
            >
            > No wiec wszystko jest OK.


            Jest już przeprowadzone badanie i wydane orzeczenie?
            Nie,ma więc faktycznie nie potrzeby bicia piany.
            > Nie ma z czego robic sensacji.
            • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 15:02
              muchomor-sromotnikowy napisał:

              > Jest już przeprowadzone badanie i wydane orzeczenie?
              > Nie,ma więc faktycznie nie potrzeby bicia piany.

              Oczywiscie ze nie. Sad ma tylko watpliwosci.

              "Powodem zapytania sądu są wątpliwości co do stanu psychicznego oskarżonego prezesa PiS"

              Aby je wyjasnic JK musi sie do zapytan ustosunkowac i tyle.
              Zobaczyny czy to zrobi.

              • muchomor-sromotnikowy Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 15:09
                pis_da_deby napisał:

                > muchomor-sromotnikowy napisał:
                >
                > > Jest już przeprowadzone badanie i wydane orzeczenie?
                > > Nie,ma więc faktycznie nie potrzeby bicia piany.
                >
                > Oczywiscie ze nie. Sad ma tylko watpliwosci.
                >
                > "Powodem zapytania sądu są wątpliwości co do stanu psychicznego oskarżonego pre
                > zesa PiS"
                >
                > Aby je wyjasnic JK musi sie do zapytan ustosunkowac i tyle.
                > Zobaczyny czy to zrobi.
                >
                >



                Już to zrobił...

                Hofman zaznaczył, że w związku z "dziwną i niespotykaną praktyką" partia zdecydowała się na upublicznienie odpowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, którą skierował do Sądu Rejonowego.

                Kaczyński informuje w niej sąd, że otrzymywał leki zgodne z zaświadczeniem lekarskim. Dodaje, że zostały mu przepisane przez Wojskowy Instytut Medyczny 10 kwietnia 2010 roku. Lider PiS zaprzecza jakoby nadal brał leki, które oddziałują na psychikę. Informuje też sąd, że nie korzystał z porady psychologa, neurologa lub psychiatry.


                Bijcie dalej piane chłopcy,ten czarna pies jest w tym najlepszy,ale Ciebie traktowałem poważnie.
                • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 15:15
                  muchomor-sromotnikowy napisał:


                  > Już to zrobił...
                  >
                  No i bardzo ladnie
                  >
                  > [b]Kaczyński informuje w niej sąd, że otrzymywał leki zgodne z zaświadczeniem l
                  > ekarskim.

                  Teraz pewnie zostanie sorawdzone jak oddzialywuja one na psychike i bedzie po sprawie.
                • wanda43 Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 16:24
                  Hofman pieprzy glupoty. W takiej sytuacji sąd mial obowiązek zapytac o co zapytal. Dalej, jesli sad powziąl wiarygodna informacje o leczeniu lekami antydepresyjnymi, to powinien jeszcze, jak to robi w innych sprawach szarych Kowalskich - skierowac oskarzonego na badanie przez bieglych psychiatrow z zapytaniem, czy jego stan zdrowia pozwala na uczestniczenie w rozprawach.
        • wujcio44 Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 10.06.11, 16:24
          zoil44elwer napisał:

          > Tak,jak w każdej z setek tysięcy tzw pyskówek sądy zlecają badania psychiatrycz
          > ne pozwanego w sprawie cywilnej.A sąd przed pierwszą rozprawą zbiera informacje
          > o stanie zdrowia psychicznego,jak prokuratura w sprawie karnej.

          To jest sprawa karna, a prokuratora nie ma, bo to sprawa z oskarżenia prywatnego.
    • pies_na_czarnych Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:32
      Nastepny mo Maciorze z zoltymi papierami.
      • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:35
        pies_na_czarnych napisała:

        > Nastepny mo Maciorze z zoltymi papierami.
        >
        Jezeli to dzialanie lekow to moze wystarczy zmienic lub odstawic te leki.
        • pies_na_czarnych Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:38
          pis_da_deby napisał:

          > pies_na_czarnych napisała:
          >
          > > Nastepny mo Maciorze z zoltymi papierami.
          > >
          > Jezeli to dzialanie lekow to moze wystarczy zmienic lub odstawic te leki.

          Nie da sie. On juz jest uzalezniony od nich na max.
          • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:45
            pies_na_czarnych napisała:

            > Jezeli to dzialanie lekow to moze wystarczy zmienic lub odstawic te leki.
            >
            > Nie da sie. On juz jest uzalezniony od nich na max.
            >
            I myslisz, ze jest taki jaki jest bo je zazywa ?
            Chyba nie zawsze zazywal.
            • pies_na_czarnych Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:53
              pis_da_deby napisał:

              > Chyba nie zawsze zazywal.

              Ostatnio malo go widac/slychac. Wyglada na to, ze czesto bierze :p
              • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:56
                pies_na_czarnych napisała:

                > pis_da_deby napisał:
                >
                > > Chyba nie zawsze zazywal.
                >
                > Ostatnio malo go widac/slychac.


                Znowu mu urosna slupki
                Spryciula.
                • muchomor-sromotnikowy Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:54
                  pis_da_deby napisał:

                  > pies_na_czarnych napisała:
                  >
                  > > pis_da_deby napisał:
                  > >
                  > > > Chyba nie zawsze zazywal.
                  > >
                  > > Ostatnio malo go widac/slychac.
                  >
                  >
                  > Znowu mu urosna slupki
                  > Spryciula.




                  Ale dobrałeś sobie fachowca do rozmowy na ten temat.Ale kontynuuj,wszak każdy post to zarobiony grosz.
        • douglasmclloyd Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 20:30
          pis_da_deby napisał:

          > Jezeli to dzialanie lekow to moze wystarczy zmienic lub odstawic te leki.

          Odstawił i od razu mu się pogorszyło.
      • zoil44elwer Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:45
        Ten pan(D Bratko)będzie siedział-sędzia Donald T.
        Pedofil to nie człowiek-weterynarz Donald T.
        Kibole to bandyci(przestępcy)-prokurator i sędzia Donald T.
        D Tusk to człowiek dotknięty geniuszem,ręką Boga-minister S Nowak
        • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:54
          zoil44elwer napisał:

          > Ten pan(D Bratko)będzie siedział-. Pedofil to nie człowiek-> Kibole to bandyci(przestępcy)

          I trudno sie z tym wszystkim nie zgodzic w przeciwienstwie do

          już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie
          • lumpior Mohery,czas rozpoczac modly. 09.06.11, 14:59
            Tadek niech osobiscie msze odprawi.Oby pomoglo,a jak nie to Tworki beda jego przystania.Pech.
            • muchomor-sromotnikowy Re: Mohery,czas rozpoczac modly. 09.06.11, 15:03
              lumpior napisał:

              > Tadek niech osobiscie msze odprawi.Oby pomoglo,a jak nie to Tworki beda jego pr
              > zystania.Pech.



              Podniecasz się jakbyś sam brał leki.
      • muchomor-sromotnikowy Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 15:11
        pies_na_czarnych napisała:

        > Nastepny mo Maciorze z zoltymi papierami.


        Ciebie "pies na czarnych napisała" nie trzeba nawet badać od razu widać,że masz klepki poprzestawiane.
        >
      • douglasmclloyd Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 20:29
        pies_na_czarnych napisała:

        > Nastepny mo Maciorze z zoltymi papierami.

        To co jest, sami paranoicy, nie odpowiadający za swoje słowa.
    • dupetek Nareszcie jakiś organ oficjalny zauważył 09.06.11, 13:41
      że Kaczor psychiczny jest! Długo to trwało, stanowczo za długo:(
      • muchomor-sromotnikowy Re: Nareszcie jakiś organ oficjalny zauważył 09.06.11, 14:56
        dupetek napisał:

        > że Kaczor psychiczny jest! Długo to trwało, stanowczo za długo:(


        Tyle tylko,że organ nic nie zauważył,bo by uznać komuś chorobę psychiczną należy przeprowadzić badania przez dwa "organy" lekarza i psychologa.
        • dupetek Re: Nareszcie jakiś organ oficjalny zauważył 09.06.11, 15:48
          Nie sądzisz, że zapytanie sądu zmierza do diagnozy lekarskiej?
          • muchomor-sromotnikowy Re: Nareszcie jakiś organ oficjalny zauważył 09.06.11, 15:52
            dupetek napisał:

            > Nie sądzisz, że zapytanie sądu zmierza do diagnozy lekarskiej?


            Diagnozę lekarską stawia lekarz w tym konkretnym przypadku po konsultacji z psychologiem.
            • ta Re: Nareszcie jakiś organ oficjalny zauważył 09.06.11, 23:37
              uchomor-sromotnikowy napisał:
              > Diagnozę lekarską stawia lekarz w tym konkretnym przypadku po konsultacji z psy
              > chologiem.

              Drugi raz w tym wątku mylisz się na ten sam temat.
              Diagnozy lekarskie stawia wyłącznie lekarz. W wypadku podejrzenia choroby psychicznej, lekarz ze specjalizacją- psychiatra.
              Lekarz nie musi (choć może) w celu postawienia diagnozy konsultować przypadku z psychologiem, który wykształcenia medycznego nie posiada.
    • remik.bz bolszewickie metody 09.06.11, 13:49
      Oczywistą oczywistością jest fakt, że kto nie zgadza się oficjalną i jedynie prawdziwą ideologią jest wariatem.
      • pis_da_deby Re: bolszewickie metody 09.06.11, 13:52
        remik.bz napisał:

        > Oczywistą oczywistością jest fakt, że kto nie zgadza się oficjalną i jedynie pr
        > awdziwą ideologią jest wariatem.

        Co ma "jedynie prawdziwa ideologia" do nazwania kogos agentem ?
      • kotek.jaroslawa Re: bolszewickie metody 09.06.11, 15:49
        Brzmi jak cytat z Prezesa.
        • remik.bz Re: bolszewickie metody 10.06.11, 09:35
          kotek.jaroslawa napisał:

          > Brzmi jak cytat z Prezesa.

          Czyli Prezes cytuje podręczniki historii? Nie wiedziałem, ale co w tym złego ?
    • mike.recz Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten temat 09.06.11, 13:54
      Balawajderowi i Osicy z RMF żeby dokuczyć Kaczyniakowi.
      • ave.duce I bardzo dobrze. 09.06.11, 14:00
        Niech się teraz trochę Prezes powije...
        • mike.recz Prezio nie miał jakichkolwiek skrupułów gdy 09.06.11, 14:03
          pomawiał Kaczmarka więc teraz też musi mieć grubszą skórę.
      • mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 09.06.11, 20:43
        całkiem, możliwe, ale dlaczego ci panowie postanowili mu w tym dokuczeniu pomóc i dlaczego sąd potraktował poważnie ten wniosek?
        • mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 09.06.11, 21:25
          mors22 napisał:

          > całkiem, możliwe, ale dlaczego ci panowie postanowili mu w tym dokuczeniu pomóc
          >
          Dziennikarze? Dla kasy. Klikalność to pieniądze, a poseł Kłamczyński dobrze się sprzedaje.

          i dlaczego sąd potraktował poważnie ten wniosek?

          Żeby taki poseł Kłamczyński nie przyszedł na rozprawę i nie mógł bredzić iż nie pamięta
          dlaczego się tu znalazł i czego właściwie od niego chce jakiś sąd z Kaczmarkiem.
          • mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 09.06.11, 21:36
            >
            > Dziennikarze? Dla kasy. Klikalność to pieniądze, a poseł Kłamczyński dobrze się
            > sprzedaje.
            >

            a dlaczego nie piszą, że Tusk to alkoholik i narkoman tyranizujący rodzinę? Tusk się kiepsko sprzedaje.

            Żeby taki poseł Kłamczyński nie przyszedł na rozprawę i nie mógł bredzić iż nie
            > pamięta
            > dlaczego się tu znalazł i czego właściwie od niego chce jakiś sąd z Kaczmarkiem

            rozumiem, że sąd pyta o niekaralność i świadomość, ale akceptowanie tak szczegółowych wniosków oskarżenia to jednak przesada. Kaczyński nie zasłanił się brakiem świadomości, to Kaczmarek to wymyślił, a sąd zaakceptował. Jeżeli sąd ma rzecywiście wątpliwości co do poczytalności, to powinny być badania, a nie oświadczenie zainteresowanego, potencjalnie niepoczytalnego.
            • mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 09.06.11, 22:34
              mors22 napisał:
              a dlaczego nie piszą, że Tusk to alkoholik i narkoman tyranizujący rodzinę? Tusk się kiepsko sprzedaje.

              A skąd posiadasz te informacje? Odpowiem. Bo już o tym pisano.

              > Żeby taki poseł Kłamczyński nie przyszedł na rozprawę i nie mógł bredzić iż nie
              > > pamięta
              > > dlaczego się tu znalazł i czego właściwie od niego chce jakiś sąd z Kaczm
              > arkiem
              >
              > rozumiem, że sąd pyta o niekaralność i świadomość, ale akceptowanie tak szczegó
              > łowych wniosków oskarżenia to jednak przesada. Kaczyński nie zasłanił się braki
              > em świadomości, to Kaczmarek to wymyślił, a sąd zaakceptował. Jeżeli sąd ma rze
              > cywiście wątpliwości co do poczytalności, to powinny być badania, a nie oświadc
              > zenie zainteresowanego, potencjalnie niepoczytalnego.

              Z tego co tu można przeczytać: doc.rmf.pl/rmf_fm/store/kaczynski.pdf
              to referent chciał rozwiać wątpliwości odpowiednio wcześnie. Kaczmarek chyba nie miał
              nic do tego. Ja zasugerowałem udział Kaczmarka w przecieku do mediów.
              • mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 09.06.11, 22:40
                > a dlaczego nie piszą, że Tusk to alkoholik i narkoman tyranizujący rodzinę? Tus
                > k się kiepsko sprzedaje.
                >
                > A skąd posiadasz te informacje? Odpowiem. Bo już o tym pisano.
                >

                głownie na forach internetowych. o urojonym alkoholizmie i innych przypadlościach Kaczyńskich słyszymy ciągle z niewielkimi przerwami. O tym, że Tusk jest degeneratem, nikt się w mediach oficjalnych nie zająknie, choć to przecież wielka gratka dla sprzedaży. Ale nie, to jakoś żadnej telewizji nie interesuje, w gazetach też prawie nic nie ma.


                o referent chciał rozwiać wątpliwości odpowiednio wcześnie. Kaczmarek chyba ni
                > e miał
                > nic do tego. Ja zasugerowałem udział Kaczmarka w przecieku do mediów.

                wniosek był od Kaczmarka podobno.
                • mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:02
                  To są te skrywane fora internetowe? www.wprost.pl/ar/?O=112389

                  Policz sobie lepiej ile razy dziennie Tusk jest wyzywany od zdrajców i agentów, pachołków Moskwy i Berlina albo sprzedawczyków. Przypuszczam, że wolałby jakieś bzdury o alkoholu
                  albo trawce w młodości.


                  Teraz sprawdziłem. Na 100% to mec. Krzysztof Stępiński wnioskował o sprawdzenie
                  kondycji pozwanego. (Pewnie też on stał za przeciekiem). Ja zrobiłbym tak samo
                  na jego miejscu.
                  • mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:21
                    >To są te skrywane fora internetowe? rel="nofollow">www.wprost.pl/ar/?O=112389

                    Ty chyba tego nie czytałeś. Przecież z tego artykułu wynika, że jakaś pani Hojarska opowiada niesprawdzone banialuki w domyśle - na zlecenie wrogów Tuska. Ja zresztą dobrze pamiętam jak to się skończyło - Hojarska wycofała się z tych opowieści i prawie na kolanach przepraszała. O aferze Rywina też napisano we Wprost w rubryce na poły satyrycznej, ale jakoś nikt nie twierdzi na tej podstawie, że sprawa była świetnie ogólnie znana jeszcze przed tym, gdy napisała o tym wyborcza. Proponuję więc zakończyć te wygłupy z udowadnianiem, że w powszechnej świadomości są informacje o alkoholiźmie, narkomanii i przemocy domowej w kontekście Tuska.

                    Jak myślisz, gdyby zrobić sondaż na temat alkoholizmu i dać do wyboru KAczyńskiego i Tuska - to jaki byłby wynik? Tak, zgadłeś, alkoholikiem byłby KAczyński. A jaka jest prawda? Brawo, znowu zgadleś - Tusk. A teraz pytanie za 100 punktów - skąd ludzie nabrali takich fałszywych przekonań.

                    Policz sobie lepiej ile razy dziennie Tusk jest wyzywany od zdrajców i agentów,
                    > pachołków Moskwy i Berlina albo sprzedawczyków.

                    Nie mieszajmy zarzutów politycznych z niepolitycznymi. Od zdrajców, mięczaków, sługusów Moskwy/Waszyngtonu/tel avivu jet wyzywanych bardzo wielu polityków na całym świecie, to właściwie norma. Takie zarzuty dośc kiepsko się sprzedają, bo ludzie na ogół nie lubia myśleć abstrakcyjnie. Za to pijak i dziwkarz trafia do wszystkich...

                    Przypuszczam, że wolałby jakie
                    > ś bzdury o alkoholu
                    > albo trawce w młodości.

                    przypuszczam, że niekoniecznie.
                    • mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:41
                      - Pojechaliśmy na wykopki całą klasą. I Donald zostawił torbę z butelką taniego wina. Znalazła je nauczycielka i wręczyła torbę Donaldowi. Ale afery nie było, choć Donald bez żenady zabrał swoje wino - śmieje się Krajewska.

                      Więcej
                      www.se.pl/archiwum/chopak-z-afro-na-gowie_38884.html
                      Palił marihuanę i nie wylewał za kołnierz. Dorastał buntując się przeciw Kościołowi, a po śmierci ojca odetchnął z ulgą. Tak wyglądała młodość Donalda Tuska
                      wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/75391,tusk-palil-trawke-i-pil-tanie-wina.html
                      Masz jeszcze skoro wciąż masz zamiar palić głupa i opowiadać jak to
                      Kłamczyński jest źle traktowany.


                      A nie przyszło do głowy, że Hojarska się wycofała bo zwyczajnie kłamała?
                      • mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:51
                        weź przestań - to jest przecież laurka w gruncie rzeczy - że za młodu sobie wypił, zapalił trawkę, a nie był sztywniakiem jak niektórzy. Po przeczytaniu tego tekstu myśli się o kimś takim z sympatią - ot, urwis był z niego za młodu. Tymczasem chodzi przecież o to, co robił jako dorosły człowiek. On chlał już jako poseł, napieprzał talerzami w ścianę też nie jako nastoletni urwis, ale jako poważny polityk i mąż Donald Tusk. Ale o tym rozpraw w mediach nie uświadczysz. malutką czcionką półsłoweczko na 8 stronie, żeby było alibi. A o Kaczyńskim bez ustanku - wariat, alkoholik, Stalin, paranoik, Hitler...

                        > A nie przyszło do głowy, że Hojarska się wycofała bo zwyczajnie kłamała?

                        pewnie nie miała dowodów, więc się wycofała. Tylko że ja się na rewelacje Hojarskiej (które w świetle innych żródeł uważam za dość prawdopodobne) nie powołuję,jest iarygodniejsze źródło.
                        • mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 16:09
                          mors22 napisał:
                          On chlał już jako p
                          > oseł, napieprzał talerzami w ścianę też nie jako nastoletni urwis, ale jako pow
                          > ażny polityk i mąż Donald Tusk.

                          Dowody proszę.
                          • mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 16:35
                            Proszę bardzo. żona Tuska o tym opowiadała. To chyba wiarygodne żródło?
                  • mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:23
                    Teraz sprawdziłem. Na 100% to mec. Krzysztof Stępiński wnioskował o sprawdzenie
                    > kondycji pozwanego. (Pewnie też on stał za przeciekiem). Ja zrobiłbym tak samo
                    > na jego miejscu.

                    to ten od kaczmarka? jaki pan taki kram. choć to jego zawód, więc jakoś tam jest usprawiedliwiony. ale sąd się wygłupił...
                    • mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:37
                      mors22 napisał:

                      > Teraz sprawdziłem. Na 100% to mec. Krzysztof Stępiński wnioskował o sprawdzenie
                      > > kondycji pozwanego. (Pewnie też on stał za przeciekiem). Ja zrobiłbym tak
                      > samo
                      > > na jego miejscu.
                      >
                      > to ten od kaczmarka? jaki pan taki kram. choć to jego zawód, więc jakoś tam jes
                      > t usprawiedliwiony. ale sąd się wygłupił...

                      Oczywiście od Kaczmarka, a od kogo niby innego.
                      W czym się niby wygłupił. Sąd postąpił bardzo racjonalnie. Dzięki temu w trakcie procesu
                      nie wyniknie nic niespodziewanego co by mogło zakłócić jego przebieg.
                      • mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:54
                        wygłupił się, bo poparł wniosek. i nic w gruncie rzeczy nie uzyskał, bo jeżeli kaczor to "wariat" na prochach, to jak można wierzyć w to co pisze? A może jest na prochach i nie pamięta, że przedwczoraj dopiero z Tworek go wypuścili. Sąd się wygłupił ewidentnie niestety.
                        • mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 16:08
                          mors22 napisał:

                          > wygłupił się, bo poparł wniosek. i nic w gruncie rzeczy nie uzyskał, bo jeżeli
                          > kaczor to "wariat" na prochach, to jak można wierzyć w to co pisze? A może jest
                          > na prochach i nie pamięta, że przedwczoraj dopiero z Tworek go wypuścili. Sąd
                          > się wygłupił ewidentnie niestety.

                          Niczym nie poparłeś swej tezy o "wygłupieniu się" sądu.
                          • mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 16:39
                            Oczywiście poparłem pokazując, że pytanie "wariata" o to czy jest wariatem nie ma sensu, bo jego opinia jako potencjalnego wariata nie jest miarodajna. Co niby sąd chciał osiągnąć i co mu dało zadanie tych pytań? kompletnie nic. papuga Kaczyńskiego może się przecież w dalszym ciągu powoływać na to, że jego klient jest pomylony i nie pamięta, że tydzień temu wyszedł z Tworek.
    • psycek Funkcjonariusze 09.06.11, 14:04
      ...ustalili reporterzy śledczy RMF FM Marek Balawajder i Roman Osica

      W jaki sposób funkcjonariusze Marek Balawajder i Roman Osica "ustalili", o co sąd pyta w piśmie wysłanym Kaczyńskiemu? Takie pisma chyba nie są jawne. Czy są?
      • mike.recz Dostęp posiada sąd i strony procesu więc sobie 09.06.11, 14:07
        poszukaj od kogo mogli dostać info.


        psycek napisał:

        > ...ustalili reporterzy śledczy RMF FM Marek Balawajder i
        > Roman Osica

        >
        > W jaki sposób funkcjonariusze Marek Balawajder i Roman Osica "ustalili", o co s
        > ąd pyta w piśmie wysłanym Kaczyńskiemu? Takie pisma chyba nie są jawne. Czy są?
      • pies_na_czarnych Re: Funkcjonariusze 09.06.11, 14:08
        tapil przeciek u samego panaprezesa?
        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80271,9753475.html?i=2

        psycek napisał:

        > ...ustalili reporterzy śledczy RMF FM Marek Balawajder i
        > Roman Osica

        >
        > W jaki sposób funkcjonariusze Marek Balawajder i Roman Osica "ustalili", o co s
        > ąd pyta w piśmie wysłanym Kaczyńskiemu? Takie pisma chyba nie są jawne. Czy są?

        Nas
      • rydzyk_smigly Przeciek od Gmyza 09.06.11, 14:13
        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80271,9753475.html?i=3
        bi.gazeta.pl/im/3/9753/z9753513X,Fragment-pisma-sadu-z-pytaniami-dotyczacymi-watpliwosci-.jpg
    • jan0.sik kazdy polityk musi sprawozdac ile gorzaly pije 09.06.11, 14:05
      to najciezszy psychotrop.
    • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:26
      mariner4 napisał:

      > Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak.

      A ja uwazam, ze okaze sie, ze jest zupelnie zdrowy a leki jakie zazywa nie ograniczaja jasnosci jego myslenia.
      Na tym sie wszelkie dyskusje na ten temat skoncza.
      JK powinien byc zadowolony.
      • wanda43 Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:40
        No bo jesli ma cos ten tego z glowa to premierem byc nie moze! W zyciu! To by bylo niebezpieczne dla kraju.
        • mariner4 Niestety może! 09.06.11, 14:43
          Na podstawie zachowań psychiatrzy stwierdzili, że Hitler miał zaawansowaną paranoję.
          Do czego to doprowadziło?
          M.
        • zoil44elwer Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:47
          Przepisy KPK mają zastosowanie w sprawie cywilnej,tzw pyskówce?
          • rydzyk_smigly Dziadek, ekspercie od siedmiu boleści, Kaczor ma 09.06.11, 15:06
            u Kaczmarka dwie sprawy, cywilną i karną. Tu jest mowa wyłącznie o karnej z art 212 KK.
        • pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:47
          wanda43 napisała:

          > No bo jesli ma cos ten tego z glowa to premierem byc nie moze!

          Nie bedzie ale z zupelnie innego powodu.
      • muchomor-sromotnikowy Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 15:05
        pis_da_deby napisał:

        > mariner4 napisał:
        >
        > > Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak.
        >
        > A ja uwazam, ze okaze sie, ze jest zupelnie zdrowy a leki jakie zazywa nie ogra
        > niczaja jasnosci jego myslenia.
        > Na tym sie wszelkie dyskusje na ten temat skoncza.
        > JK powinien byc zadowolony.



        Hofman zaznaczył, że w związku z "dziwną i niespotykaną praktyką" partia zdecydowała się na upublicznienie odpowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, którą skierował do Sądu Rejonowego.

        Kaczyński informuje w niej sąd, że otrzymywał leki zgodne z zaświadczeniem lekarskim. Dodaje, że zostały mu przepisane przez Wojskowy Instytut Medyczny 10 kwietnia 2010 roku. Lider PiS zaprzecza jakoby nadal brał leki, które oddziałują na psychikę. Informuje też sąd, że nie korzystał z porady psychologa, neurologa lub psychiatry.

        wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sad-pyta-o-stan-psychiczny-Jaroslawa-Kaczynskiego,wid,13491393,wiadomosc.html?ticaid=1c747
        Podniecajcie się dalej chłopaki.
    • mike.recz A tak swoją drogą. 09.06.11, 14:51
      Trzeba być naprawdę bezczelnym żeby mieć teraz pretensje.

      To sam poseł Kaczyński biegał do mediów i się chwalił:
      www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/kaczynski-dla-%E2%80%9Enewsweeka%E2%80%9D--kampanie-wymyslano-za-mnie,65188,1
      — Dziś mam podstawy, aby kwestionować strategię wyborczą. Byłem w takim stanie, że — uczciwie mówiąc — to za mnie wymyślano tę kampanię. Byłem w potwornym szoku po śmierci brata, nic gorszego w życiu nie mogło mnie spotkać. Musiałem brać bardzo silne leki uspokajające, co też miało swoje skutki. Już 10 kwietnia, dosłownie w godzinę po katastrofie, dostałem w szpitalu takie środki. Ja nigdy w życiu przedtem żadnych takich leków nie brałem, w związku z tym zadziałały na mnie niezwykle silnie — opowiada Kaczyński.


      Później temat rozkręciła Pani prof. Staniszkis:


      wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/303887,prosilam-kaczynskiego-by-nie-bral-lekow.html
      Profesor relacjonowała także, że gdy spotkała Jarosława Kaczyńskiego w jego sztabie wyborczym, prosiła go, by nie brał leków. "Wiem, jak to działa. Ktoś w mojej rodzinie brał takie leki" - mówiła socjolog. Przekonywała, że stępiają one pamięć. Dlatego szef PiS nie pamięta dziś siebie z czasów kampanii.


      Dlatego twierdzę. Trzeba nie lada bezczelności żeby teraz mieć
      pretensje, że ktoś mu to wypomni po czasie i będzie zadawał pytania o obecną kondycję i możliwość uczestniczenia w procesie.
    • rydzyk_smigly Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 15:12
      normalny proces karny.

      (Ken) "Hofman zaznaczył, że w związku z "dziwną i niespotykaną praktyką" partia zdecydowała się na upublicznienie odpowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, którą skierował do Sądu Rejonowego.

      Kaczyński informuje w niej sąd, że otrzymywał leki zgodne z zaświadczeniem lekarskim. Dodaje, że zostały mu przepisane przez Wojskowy Instytut Medyczny 10 kwietnia 2010 roku. Lider PiS zaprzecza jakoby nadal brał leki, które oddziałują na psychikę. Informuje też sąd, że nie korzystał z porady psychologa, neurologa lub psychiatry".

      www.polskatimes.pl/pap/413625,hofman-kaczynski-przyjmowal-leki-po-zaleceniu-lekarzy-wielu,id,t.html
      • zgred-zisko Re: Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 15:44
        A ja uparcie chciałbym wiedzieć, kto opublikował rzekome pismo Sądu do Kaczyńskiego. Przecież nie zrobił tego Sąd. Więc kto i po co?
        • rydzyk_smigly Re: Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 15:53
          Sądzę, że GW. Temat Kaczora- domniemanego psychola zapewnia sporą klikalność a i robi mu koło pióra, co wielu cieszy na zasadzie goowno się przylepi. Niemniej sprawa wyszła z RMF FM.
          • pies_na_czarnych Prezes udowadnia, ze nie jest idiota. 09.06.11, 16:41
            Prezes udowadnia, ze nie jest idiota. Prosze i po co tyle piany :p
            slimak.onet.pl/_m/TVN/tvn24/odpowiedz.pdf
          • pies_na_czarnych Czy ten dzisiejszy admin na glowe upadl? 09.06.11, 16:52
            Czy ten dzisiejszy admin na glowe upadl? Gdzie jest moj wpis? Co ci sie tam nie podobalo?
          • kum.z.antalowki Dostanie zaświadczenie z pieczatką, że normalny? 09.06.11, 17:35
            I fajnie. Dołoży je do kolekcji w tej swojej słynnej teczce z fałszywkami.



        • wanda43 Re: Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 16:33
          A ten proces jest utajniony? Chyba nie.
      • chateau Re: Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 16:38
        Ta "dziwna i niespotykana" praktyka nie jest ani dziwna, ani niespotykana.
        Dziwić może jedynie zdziwienie, że sąd nie wziął pod uwagę geniuszu i wyjątkowości prezesa i nie przyjął a priori, iż prezes był w pełni poczytalny :-)

        Nawiasem mówiąc orzeczenie o czasowej niepoczytalności powinno być Jarkowi na rękę. Bo nie przegra procesu, a będzie miał w ręku "twardy dowód" na bezlitosne nękanie przez reżim.
      • douglasmclloyd Re: Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 20:25
        rydzyk_smigly napisał:

        > Lider PiS zaprzecza jakoby nadal brał leki

        A powinien!
    • hummer Najlepsze jest to, że facet mógł być prezydentemRP 09.06.11, 16:40
      mariner4 napisał:

      > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9753475,Sad_chce_zbadac_stan_zdrowia_psychicznego_Jaroslawa.html
      > Mao111 wycięli wątek.
      > Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak. Ale warto s
      > ię upewnić.
      > M.

      Wtedy nic nie przeszkadzało. Teraz badanie. Nasuwa się pytanie kto nami rządzi.
      • wanda43 Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 17:15
        Prawie byl. Wsrod tych dwoch to on dominowal.
        • muchomor-sromotnikowy Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 17:25
          wanda43 napisała:

          > Prawie byl. Wsrod tych dwoch to on dominowal.


          Oboje mówicie bzdury.Bronkowi nic nie brakuje poza ciężkim niedowładem obu półkul mózgowych.
          • kum.z.antalowki Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 17:42
            Dominował nie nad Komorowskim, bo z Komorowskim przegrał, tylko nad tamtym, który się go o wszystko pytał...
      • mors22 Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 20:16
        najlepsze jest to, ze premierem jest gość nadużywający alkoholu, zażyający narkotyki i tyranizujący rodzinę.
        • douglasmclloyd Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 20:23
          mors22 napisał:

          > najlepsze jest to, ze premierem jest gość nadużywający alkoholu, zażyający nark
          > otyki i tyranizujący rodzinę.

          W Wolsce tak macie?
          • mors22 Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 20:41
            W Polsce niestety.
            • douglasmclloyd Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 21:12
              mors22 napisał:

              > W Polsce niestety.

              Od kiedy mamy nowego premiera?
              • mors22 Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 21:16
                Juź od prawie 4 lat mamy premiera-degenerata.
                • wanda43 Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 22:28
                  udowodnij albo odszczekaj!
                  • mors22 brał Tusk narkotyki? brał! 09.06.11, 22:31
                    nadużywał alkoholu? nadużywał!

                    był tyranem domowym? był!

                    to wystarczy, żeby go uważać za degenerata.
                    • douglasmclloyd Re: brał Tusk narkotyki? brał! 09.06.11, 22:42
                      mors22 napisał:

                      > nadużywał alkoholu? nadużywał!
                      >
                      > był tyranem domowym? był!
                      >
                      > to wystarczy, żeby go uważać za degenerata.

                      Nie używaj słów, których nie rozumiesz.
                      • mors22 Re: brał Tusk narkotyki? brał! 09.06.11, 22:49
                        używam słów, które rozumiem. I powtarzam - wasz Tusk to degenerat - czyli człowiek zaburzony, z odchyłami od normy i o zachowaniach rodem z marginesu społecznego.

                        Gdybyś usłyszał o kimś, że chla alkohol, ćpa i znęca się nad rodziną, to o ile sam nie jesteś z marginesu społecznego, też byś takiego gościa uznał za degenerata. Ale że o Tuska chodzi, to twój ciasny rozumek wzbrania się przed przyjęciem prawdy do wiadomości.
                        • douglasmclloyd Re: brał Tusk narkotyki? brał! 10.06.11, 00:35
                          mors22 napisał:

                          > Gdybyś usłyszał o kimś, że chla alkohol, ćpa i znęca się nad rodziną, to o ile
                          > sam nie jesteś z marginesu społecznego, też byś takiego gościa uznał za degener
                          > ata.

                          Ja nikomu nie wierzę, a już na pewno nie wierzę w to co gdzieś usłyszę.
                          • mors22 Re: brał Tusk narkotyki? brał! 10.06.11, 00:59
                            no to masz przesrane kolego, współczuję. A wierzysz chociaż, że Tusk jest premierem Wolski?
                            • douglasmclloyd Re: brał Tusk narkotyki? brał! 10.06.11, 16:10
                              mors22 napisał:

                              > no to masz przesrane kolego, współczuję. A wierzysz chociaż, że Tusk jest premi
                              > erem Wolski?

                              Hahaha, ale ci sie kawał udał.
      • douglasmclloyd Chyba najgorsze 09.06.11, 20:22
        Na prezydenta mógł startować, przed sądem odpowiadć nie może bo chory jest.
        • muchomor-sromotnikowy Re: Chyba najgorsze 09.06.11, 20:24
          douglasmclloyd napisał:

          > Na prezydenta mógł startować, przed sądem odpowiadć nie może bo chory jest.
          >


          Jakiś ty głupiutki.
    • mors22 Lepiej niech Tuska przebadają 09.06.11, 20:15
      Jeżeli wzięcie środków uspokajających po śmierci bliskiej osoby ma być powodem do badania, to tym bardziej powinni zbadać faceta biorącego narkotyki, nadużywającego alkohol i tyrana domowego rzucającego posiłkami o ścianę, bo obiad niesmaczny.
      • douglasmclloyd Ale jego nikt do sądu pozwać nie chce nt 09.06.11, 20:23
    • douglasmclloyd Sądowi, niesądowi, byle go przebadali nt 09.06.11, 20:21
    • m.c.hrabia Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 20:36
      a po co badać?
      przecież wiadomo.
    • jan0-sik kazdy ma prawo być w szoku po stracie brata 09.06.11, 21:40
      nawet jesli JK bral wtedy jakies leki, to nic nie znaczy.
      • kum.z.antalowki Ale taka mimoza nie powinna stać na czele państwa 10.06.11, 16:00
        Od polityków i dowódców wymaga się jasnego rozumu i sprawnego działania bez względu na problemy osobiste i kłopoty (a nawet tragedie) rodzinne.
    • veglie Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 22:32
      Co niektórym z tego forum też takie badania by się przydały.:)
    • zapijaczony_ryj Znaczy potwierdzić to co jest wiadome? 10.06.11, 07:24
      mariner4 napisał:

      > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9753475,Sad_chce_zbadac_stan_zdrowia_psychicznego_Jaroslawa.html
      > Mao111 wycięli wątek.
      > Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak. Ale warto s
      > ię upewnić.
      > M.
    • cookies9 Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 10.06.11, 11:44
      Jeśli chce dalej funkcjonować w polityce,to jak najbardziej...po takiej traumie wskazane.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka