mariner4 09.06.11, 13:14 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9753475,Sad_chce_zbadac_stan_zdrowia_psychicznego_Jaroslawa.html Mao111 wycięli wątek. Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak. Ale warto się upewnić. M. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pajacykotusk20 [...] 09.06.11, 13:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:24 mariner4 napisał: > Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak. Ale warto s > ię upewnić. > M. Sad chce mu tylko pomoc Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:32 pis_da_deby napisał: > Sad chce mu tylko pomoc Kaczyński: Kaczmarek to "agent śpioch". www.polskatimes.pl/fakty/341903,kaczynski-kaczmarek-to-agent-spioch-ciag-dalszy-procesu,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:37 Tak,jak w każdej z setek tysięcy tzw pyskówek sądy zlecają badania psychiatryczne pozwanego w sprawie cywilnej.A sąd przed pierwszą rozprawą zbiera informacje o stanie zdrowia psychicznego,jak prokuratura w sprawie karnej.Wiceszef ABW w swojej sprawie,też pyskówce przedstawia dowody z podsłuchu ABW w innej sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:49 zoil44elwer napisał: > Tak,jak w każdej z setek tysięcy tzw pyskówek sądy zlecają badania psychiatrycz > ne pozwanego w sprawie cywilnej. No wiec wszystko jest OK. Nie ma z czego robic sensacji. Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor-sromotnikowy Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:53 pis_da_deby napisał: > zoil44elwer napisał: > > > Tak,jak w każdej z setek tysięcy tzw pyskówek sądy zlecają badania psychi > atrycz > > ne pozwanego w sprawie cywilnej. > > No wiec wszystko jest OK. Jest już przeprowadzone badanie i wydane orzeczenie? Nie,ma więc faktycznie nie potrzeby bicia piany. > Nie ma z czego robic sensacji. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 15:02 muchomor-sromotnikowy napisał: > Jest już przeprowadzone badanie i wydane orzeczenie? > Nie,ma więc faktycznie nie potrzeby bicia piany. Oczywiscie ze nie. Sad ma tylko watpliwosci. "Powodem zapytania sądu są wątpliwości co do stanu psychicznego oskarżonego prezesa PiS" Aby je wyjasnic JK musi sie do zapytan ustosunkowac i tyle. Zobaczyny czy to zrobi. Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor-sromotnikowy Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 15:09 pis_da_deby napisał: > muchomor-sromotnikowy napisał: > > > Jest już przeprowadzone badanie i wydane orzeczenie? > > Nie,ma więc faktycznie nie potrzeby bicia piany. > > Oczywiscie ze nie. Sad ma tylko watpliwosci. > > "Powodem zapytania sądu są wątpliwości co do stanu psychicznego oskarżonego pre > zesa PiS" > > Aby je wyjasnic JK musi sie do zapytan ustosunkowac i tyle. > Zobaczyny czy to zrobi. > > Już to zrobił... Hofman zaznaczył, że w związku z "dziwną i niespotykaną praktyką" partia zdecydowała się na upublicznienie odpowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, którą skierował do Sądu Rejonowego. Kaczyński informuje w niej sąd, że otrzymywał leki zgodne z zaświadczeniem lekarskim. Dodaje, że zostały mu przepisane przez Wojskowy Instytut Medyczny 10 kwietnia 2010 roku. Lider PiS zaprzecza jakoby nadal brał leki, które oddziałują na psychikę. Informuje też sąd, że nie korzystał z porady psychologa, neurologa lub psychiatry. Bijcie dalej piane chłopcy,ten czarna pies jest w tym najlepszy,ale Ciebie traktowałem poważnie. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 15:15 muchomor-sromotnikowy napisał: > Już to zrobił... > No i bardzo ladnie > > [b]Kaczyński informuje w niej sąd, że otrzymywał leki zgodne z zaświadczeniem l > ekarskim. Teraz pewnie zostanie sorawdzone jak oddzialywuja one na psychike i bedzie po sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 16:24 Hofman pieprzy glupoty. W takiej sytuacji sąd mial obowiązek zapytac o co zapytal. Dalej, jesli sad powziąl wiarygodna informacje o leczeniu lekami antydepresyjnymi, to powinien jeszcze, jak to robi w innych sprawach szarych Kowalskich - skierowac oskarzonego na badanie przez bieglych psychiatrow z zapytaniem, czy jego stan zdrowia pozwala na uczestniczenie w rozprawach. Odpowiedz Link Zgłoś
wujcio44 Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 10.06.11, 16:24 zoil44elwer napisał: > Tak,jak w każdej z setek tysięcy tzw pyskówek sądy zlecają badania psychiatrycz > ne pozwanego w sprawie cywilnej.A sąd przed pierwszą rozprawą zbiera informacje > o stanie zdrowia psychicznego,jak prokuratura w sprawie karnej. To jest sprawa karna, a prokuratora nie ma, bo to sprawa z oskarżenia prywatnego. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:32 Nastepny mo Maciorze z zoltymi papierami. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:35 pies_na_czarnych napisała: > Nastepny mo Maciorze z zoltymi papierami. > Jezeli to dzialanie lekow to moze wystarczy zmienic lub odstawic te leki. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:38 pis_da_deby napisał: > pies_na_czarnych napisała: > > > Nastepny mo Maciorze z zoltymi papierami. > > > Jezeli to dzialanie lekow to moze wystarczy zmienic lub odstawic te leki. Nie da sie. On juz jest uzalezniony od nich na max. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:45 pies_na_czarnych napisała: > Jezeli to dzialanie lekow to moze wystarczy zmienic lub odstawic te leki. > > Nie da sie. On juz jest uzalezniony od nich na max. > I myslisz, ze jest taki jaki jest bo je zazywa ? Chyba nie zawsze zazywal. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:53 pis_da_deby napisał: > Chyba nie zawsze zazywal. Ostatnio malo go widac/slychac. Wyglada na to, ze czesto bierze :p Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 13:56 pies_na_czarnych napisała: > pis_da_deby napisał: > > > Chyba nie zawsze zazywal. > > Ostatnio malo go widac/slychac. Znowu mu urosna slupki Spryciula. Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor-sromotnikowy Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:54 pis_da_deby napisał: > pies_na_czarnych napisała: > > > pis_da_deby napisał: > > > > > Chyba nie zawsze zazywal. > > > > Ostatnio malo go widac/slychac. > > > Znowu mu urosna slupki > Spryciula. Ale dobrałeś sobie fachowca do rozmowy na ten temat.Ale kontynuuj,wszak każdy post to zarobiony grosz. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 20:30 pis_da_deby napisał: > Jezeli to dzialanie lekow to moze wystarczy zmienic lub odstawic te leki. Odstawił i od razu mu się pogorszyło. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:45 Ten pan(D Bratko)będzie siedział-sędzia Donald T. Pedofil to nie człowiek-weterynarz Donald T. Kibole to bandyci(przestępcy)-prokurator i sędzia Donald T. D Tusk to człowiek dotknięty geniuszem,ręką Boga-minister S Nowak Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:54 zoil44elwer napisał: > Ten pan(D Bratko)będzie siedział-. Pedofil to nie człowiek-> Kibole to bandyci(przestępcy) I trudno sie z tym wszystkim nie zgodzic w przeciwienstwie do już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Mohery,czas rozpoczac modly. 09.06.11, 14:59 Tadek niech osobiscie msze odprawi.Oby pomoglo,a jak nie to Tworki beda jego przystania.Pech. Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor-sromotnikowy Re: Mohery,czas rozpoczac modly. 09.06.11, 15:03 lumpior napisał: > Tadek niech osobiscie msze odprawi.Oby pomoglo,a jak nie to Tworki beda jego pr > zystania.Pech. Podniecasz się jakbyś sam brał leki. Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor-sromotnikowy Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 15:11 pies_na_czarnych napisała: > Nastepny mo Maciorze z zoltymi papierami. Ciebie "pies na czarnych napisała" nie trzeba nawet badać od razu widać,że masz klepki poprzestawiane. > Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 20:29 pies_na_czarnych napisała: > Nastepny mo Maciorze z zoltymi papierami. To co jest, sami paranoicy, nie odpowiadający za swoje słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
dupetek Nareszcie jakiś organ oficjalny zauważył 09.06.11, 13:41 że Kaczor psychiczny jest! Długo to trwało, stanowczo za długo:( Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor-sromotnikowy Re: Nareszcie jakiś organ oficjalny zauważył 09.06.11, 14:56 dupetek napisał: > że Kaczor psychiczny jest! Długo to trwało, stanowczo za długo:( Tyle tylko,że organ nic nie zauważył,bo by uznać komuś chorobę psychiczną należy przeprowadzić badania przez dwa "organy" lekarza i psychologa. Odpowiedz Link Zgłoś
dupetek Re: Nareszcie jakiś organ oficjalny zauważył 09.06.11, 15:48 Nie sądzisz, że zapytanie sądu zmierza do diagnozy lekarskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor-sromotnikowy Re: Nareszcie jakiś organ oficjalny zauważył 09.06.11, 15:52 dupetek napisał: > Nie sądzisz, że zapytanie sądu zmierza do diagnozy lekarskiej? Diagnozę lekarską stawia lekarz w tym konkretnym przypadku po konsultacji z psychologiem. Odpowiedz Link Zgłoś
ta Re: Nareszcie jakiś organ oficjalny zauważył 09.06.11, 23:37 uchomor-sromotnikowy napisał: > Diagnozę lekarską stawia lekarz w tym konkretnym przypadku po konsultacji z psy > chologiem. Drugi raz w tym wątku mylisz się na ten sam temat. Diagnozy lekarskie stawia wyłącznie lekarz. W wypadku podejrzenia choroby psychicznej, lekarz ze specjalizacją- psychiatra. Lekarz nie musi (choć może) w celu postawienia diagnozy konsultować przypadku z psychologiem, który wykształcenia medycznego nie posiada. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz bolszewickie metody 09.06.11, 13:49 Oczywistą oczywistością jest fakt, że kto nie zgadza się oficjalną i jedynie prawdziwą ideologią jest wariatem. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: bolszewickie metody 09.06.11, 13:52 remik.bz napisał: > Oczywistą oczywistością jest fakt, że kto nie zgadza się oficjalną i jedynie pr > awdziwą ideologią jest wariatem. Co ma "jedynie prawdziwa ideologia" do nazwania kogos agentem ? Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.jaroslawa Re: bolszewickie metody 09.06.11, 15:49 Brzmi jak cytat z Prezesa. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: bolszewickie metody 10.06.11, 09:35 kotek.jaroslawa napisał: > Brzmi jak cytat z Prezesa. Czyli Prezes cytuje podręczniki historii? Nie wiedziałem, ale co w tym złego ? Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten temat 09.06.11, 13:54 Balawajderowi i Osicy z RMF żeby dokuczyć Kaczyniakowi. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce I bardzo dobrze. 09.06.11, 14:00 Niech się teraz trochę Prezes powije... Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Prezio nie miał jakichkolwiek skrupułów gdy 09.06.11, 14:03 pomawiał Kaczmarka więc teraz też musi mieć grubszą skórę. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 09.06.11, 20:43 całkiem, możliwe, ale dlaczego ci panowie postanowili mu w tym dokuczeniu pomóc i dlaczego sąd potraktował poważnie ten wniosek? Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 09.06.11, 21:25 mors22 napisał: > całkiem, możliwe, ale dlaczego ci panowie postanowili mu w tym dokuczeniu pomóc > Dziennikarze? Dla kasy. Klikalność to pieniądze, a poseł Kłamczyński dobrze się sprzedaje. i dlaczego sąd potraktował poważnie ten wniosek? Żeby taki poseł Kłamczyński nie przyszedł na rozprawę i nie mógł bredzić iż nie pamięta dlaczego się tu znalazł i czego właściwie od niego chce jakiś sąd z Kaczmarkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 09.06.11, 21:36 > > Dziennikarze? Dla kasy. Klikalność to pieniądze, a poseł Kłamczyński dobrze się > sprzedaje. > a dlaczego nie piszą, że Tusk to alkoholik i narkoman tyranizujący rodzinę? Tusk się kiepsko sprzedaje. Żeby taki poseł Kłamczyński nie przyszedł na rozprawę i nie mógł bredzić iż nie > pamięta > dlaczego się tu znalazł i czego właściwie od niego chce jakiś sąd z Kaczmarkiem rozumiem, że sąd pyta o niekaralność i świadomość, ale akceptowanie tak szczegółowych wniosków oskarżenia to jednak przesada. Kaczyński nie zasłanił się brakiem świadomości, to Kaczmarek to wymyślił, a sąd zaakceptował. Jeżeli sąd ma rzecywiście wątpliwości co do poczytalności, to powinny być badania, a nie oświadczenie zainteresowanego, potencjalnie niepoczytalnego. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 09.06.11, 22:34 mors22 napisał: a dlaczego nie piszą, że Tusk to alkoholik i narkoman tyranizujący rodzinę? Tusk się kiepsko sprzedaje. A skąd posiadasz te informacje? Odpowiem. Bo już o tym pisano. > Żeby taki poseł Kłamczyński nie przyszedł na rozprawę i nie mógł bredzić iż nie > > pamięta > > dlaczego się tu znalazł i czego właściwie od niego chce jakiś sąd z Kaczm > arkiem > > rozumiem, że sąd pyta o niekaralność i świadomość, ale akceptowanie tak szczegó > łowych wniosków oskarżenia to jednak przesada. Kaczyński nie zasłanił się braki > em świadomości, to Kaczmarek to wymyślił, a sąd zaakceptował. Jeżeli sąd ma rze > cywiście wątpliwości co do poczytalności, to powinny być badania, a nie oświadc > zenie zainteresowanego, potencjalnie niepoczytalnego. Z tego co tu można przeczytać: doc.rmf.pl/rmf_fm/store/kaczynski.pdf to referent chciał rozwiać wątpliwości odpowiednio wcześnie. Kaczmarek chyba nie miał nic do tego. Ja zasugerowałem udział Kaczmarka w przecieku do mediów. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 09.06.11, 22:40 > a dlaczego nie piszą, że Tusk to alkoholik i narkoman tyranizujący rodzinę? Tus > k się kiepsko sprzedaje. > > A skąd posiadasz te informacje? Odpowiem. Bo już o tym pisano. > głownie na forach internetowych. o urojonym alkoholizmie i innych przypadlościach Kaczyńskich słyszymy ciągle z niewielkimi przerwami. O tym, że Tusk jest degeneratem, nikt się w mediach oficjalnych nie zająknie, choć to przecież wielka gratka dla sprzedaży. Ale nie, to jakoś żadnej telewizji nie interesuje, w gazetach też prawie nic nie ma. o referent chciał rozwiać wątpliwości odpowiednio wcześnie. Kaczmarek chyba ni > e miał > nic do tego. Ja zasugerowałem udział Kaczmarka w przecieku do mediów. wniosek był od Kaczmarka podobno. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:02 To są te skrywane fora internetowe? www.wprost.pl/ar/?O=112389 Policz sobie lepiej ile razy dziennie Tusk jest wyzywany od zdrajców i agentów, pachołków Moskwy i Berlina albo sprzedawczyków. Przypuszczam, że wolałby jakieś bzdury o alkoholu albo trawce w młodości. Teraz sprawdziłem. Na 100% to mec. Krzysztof Stępiński wnioskował o sprawdzenie kondycji pozwanego. (Pewnie też on stał za przeciekiem). Ja zrobiłbym tak samo na jego miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:21 >To są te skrywane fora internetowe? rel="nofollow">www.wprost.pl/ar/?O=112389 Ty chyba tego nie czytałeś. Przecież z tego artykułu wynika, że jakaś pani Hojarska opowiada niesprawdzone banialuki w domyśle - na zlecenie wrogów Tuska. Ja zresztą dobrze pamiętam jak to się skończyło - Hojarska wycofała się z tych opowieści i prawie na kolanach przepraszała. O aferze Rywina też napisano we Wprost w rubryce na poły satyrycznej, ale jakoś nikt nie twierdzi na tej podstawie, że sprawa była świetnie ogólnie znana jeszcze przed tym, gdy napisała o tym wyborcza. Proponuję więc zakończyć te wygłupy z udowadnianiem, że w powszechnej świadomości są informacje o alkoholiźmie, narkomanii i przemocy domowej w kontekście Tuska. Jak myślisz, gdyby zrobić sondaż na temat alkoholizmu i dać do wyboru KAczyńskiego i Tuska - to jaki byłby wynik? Tak, zgadłeś, alkoholikiem byłby KAczyński. A jaka jest prawda? Brawo, znowu zgadleś - Tusk. A teraz pytanie za 100 punktów - skąd ludzie nabrali takich fałszywych przekonań. Policz sobie lepiej ile razy dziennie Tusk jest wyzywany od zdrajców i agentów, > pachołków Moskwy i Berlina albo sprzedawczyków. Nie mieszajmy zarzutów politycznych z niepolitycznymi. Od zdrajców, mięczaków, sługusów Moskwy/Waszyngtonu/tel avivu jet wyzywanych bardzo wielu polityków na całym świecie, to właściwie norma. Takie zarzuty dośc kiepsko się sprzedają, bo ludzie na ogół nie lubia myśleć abstrakcyjnie. Za to pijak i dziwkarz trafia do wszystkich... Przypuszczam, że wolałby jakie > ś bzdury o alkoholu > albo trawce w młodości. przypuszczam, że niekoniecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:41 - Pojechaliśmy na wykopki całą klasą. I Donald zostawił torbę z butelką taniego wina. Znalazła je nauczycielka i wręczyła torbę Donaldowi. Ale afery nie było, choć Donald bez żenady zabrał swoje wino - śmieje się Krajewska. Więcej www.se.pl/archiwum/chopak-z-afro-na-gowie_38884.html Palił marihuanę i nie wylewał za kołnierz. Dorastał buntując się przeciw Kościołowi, a po śmierci ojca odetchnął z ulgą. Tak wyglądała młodość Donalda Tuska wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/75391,tusk-palil-trawke-i-pil-tanie-wina.html Masz jeszcze skoro wciąż masz zamiar palić głupa i opowiadać jak to Kłamczyński jest źle traktowany. A nie przyszło do głowy, że Hojarska się wycofała bo zwyczajnie kłamała? Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:51 weź przestań - to jest przecież laurka w gruncie rzeczy - że za młodu sobie wypił, zapalił trawkę, a nie był sztywniakiem jak niektórzy. Po przeczytaniu tego tekstu myśli się o kimś takim z sympatią - ot, urwis był z niego za młodu. Tymczasem chodzi przecież o to, co robił jako dorosły człowiek. On chlał już jako poseł, napieprzał talerzami w ścianę też nie jako nastoletni urwis, ale jako poważny polityk i mąż Donald Tusk. Ale o tym rozpraw w mediach nie uświadczysz. malutką czcionką półsłoweczko na 8 stronie, żeby było alibi. A o Kaczyńskim bez ustanku - wariat, alkoholik, Stalin, paranoik, Hitler... > A nie przyszło do głowy, że Hojarska się wycofała bo zwyczajnie kłamała? pewnie nie miała dowodów, więc się wycofała. Tylko że ja się na rewelacje Hojarskiej (które w świetle innych żródeł uważam za dość prawdopodobne) nie powołuję,jest iarygodniejsze źródło. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 16:09 mors22 napisał: On chlał już jako p > oseł, napieprzał talerzami w ścianę też nie jako nastoletni urwis, ale jako pow > ażny polityk i mąż Donald Tusk. Dowody proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 16:35 Proszę bardzo. żona Tuska o tym opowiadała. To chyba wiarygodne żródło? Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:23 Teraz sprawdziłem. Na 100% to mec. Krzysztof Stępiński wnioskował o sprawdzenie > kondycji pozwanego. (Pewnie też on stał za przeciekiem). Ja zrobiłbym tak samo > na jego miejscu. to ten od kaczmarka? jaki pan taki kram. choć to jego zawód, więc jakoś tam jest usprawiedliwiony. ale sąd się wygłupił... Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:37 mors22 napisał: > Teraz sprawdziłem. Na 100% to mec. Krzysztof Stępiński wnioskował o sprawdzenie > > kondycji pozwanego. (Pewnie też on stał za przeciekiem). Ja zrobiłbym tak > samo > > na jego miejscu. > > to ten od kaczmarka? jaki pan taki kram. choć to jego zawód, więc jakoś tam jes > t usprawiedliwiony. ale sąd się wygłupił... Oczywiście od Kaczmarka, a od kogo niby innego. W czym się niby wygłupił. Sąd postąpił bardzo racjonalnie. Dzięki temu w trakcie procesu nie wyniknie nic niespodziewanego co by mogło zakłócić jego przebieg. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 00:54 wygłupił się, bo poparł wniosek. i nic w gruncie rzeczy nie uzyskał, bo jeżeli kaczor to "wariat" na prochach, to jak można wierzyć w to co pisze? A może jest na prochach i nie pamięta, że przedwczoraj dopiero z Tworek go wypuścili. Sąd się wygłupił ewidentnie niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 16:08 mors22 napisał: > wygłupił się, bo poparł wniosek. i nic w gruncie rzeczy nie uzyskał, bo jeżeli > kaczor to "wariat" na prochach, to jak można wierzyć w to co pisze? A może jest > na prochach i nie pamięta, że przedwczoraj dopiero z Tworek go wypuścili. Sąd > się wygłupił ewidentnie niestety. Niczym nie poparłeś swej tezy o "wygłupieniu się" sądu. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Przypuszczam, że to Kaczmarek sprzedał ten te 10.06.11, 16:39 Oczywiście poparłem pokazując, że pytanie "wariata" o to czy jest wariatem nie ma sensu, bo jego opinia jako potencjalnego wariata nie jest miarodajna. Co niby sąd chciał osiągnąć i co mu dało zadanie tych pytań? kompletnie nic. papuga Kaczyńskiego może się przecież w dalszym ciągu powoływać na to, że jego klient jest pomylony i nie pamięta, że tydzień temu wyszedł z Tworek. Odpowiedz Link Zgłoś
psycek Funkcjonariusze 09.06.11, 14:04 ...ustalili reporterzy śledczy RMF FM Marek Balawajder i Roman Osica W jaki sposób funkcjonariusze Marek Balawajder i Roman Osica "ustalili", o co sąd pyta w piśmie wysłanym Kaczyńskiemu? Takie pisma chyba nie są jawne. Czy są? Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Dostęp posiada sąd i strony procesu więc sobie 09.06.11, 14:07 poszukaj od kogo mogli dostać info. psycek napisał: > ...ustalili reporterzy śledczy RMF FM Marek Balawajder i > Roman Osica > > W jaki sposób funkcjonariusze Marek Balawajder i Roman Osica "ustalili", o co s > ąd pyta w piśmie wysłanym Kaczyńskiemu? Takie pisma chyba nie są jawne. Czy są? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Funkcjonariusze 09.06.11, 14:08 tapil przeciek u samego panaprezesa? wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80271,9753475.html?i=2 psycek napisał: > ...ustalili reporterzy śledczy RMF FM Marek Balawajder i > Roman Osica > > W jaki sposób funkcjonariusze Marek Balawajder i Roman Osica "ustalili", o co s > ąd pyta w piśmie wysłanym Kaczyńskiemu? Takie pisma chyba nie są jawne. Czy są? Nas Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_smigly Przeciek od Gmyza 09.06.11, 14:13 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80271,9753475.html?i=3 bi.gazeta.pl/im/3/9753/z9753513X,Fragment-pisma-sadu-z-pytaniami-dotyczacymi-watpliwosci-.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
jan0.sik kazdy polityk musi sprawozdac ile gorzaly pije 09.06.11, 14:05 to najciezszy psychotrop. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:26 mariner4 napisał: > Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak. A ja uwazam, ze okaze sie, ze jest zupelnie zdrowy a leki jakie zazywa nie ograniczaja jasnosci jego myslenia. Na tym sie wszelkie dyskusje na ten temat skoncza. JK powinien byc zadowolony. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:40 No bo jesli ma cos ten tego z glowa to premierem byc nie moze! W zyciu! To by bylo niebezpieczne dla kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Niestety może! 09.06.11, 14:43 Na podstawie zachowań psychiatrzy stwierdzili, że Hitler miał zaawansowaną paranoję. Do czego to doprowadziło? M. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:47 Przepisy KPK mają zastosowanie w sprawie cywilnej,tzw pyskówce? Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_smigly Dziadek, ekspercie od siedmiu boleści, Kaczor ma 09.06.11, 15:06 u Kaczmarka dwie sprawy, cywilną i karną. Tu jest mowa wyłącznie o karnej z art 212 KK. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 14:47 wanda43 napisała: > No bo jesli ma cos ten tego z glowa to premierem byc nie moze! Nie bedzie ale z zupelnie innego powodu. Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor-sromotnikowy Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 15:05 pis_da_deby napisał: > mariner4 napisał: > > > Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak. > > A ja uwazam, ze okaze sie, ze jest zupelnie zdrowy a leki jakie zazywa nie ogra > niczaja jasnosci jego myslenia. > Na tym sie wszelkie dyskusje na ten temat skoncza. > JK powinien byc zadowolony. Hofman zaznaczył, że w związku z "dziwną i niespotykaną praktyką" partia zdecydowała się na upublicznienie odpowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, którą skierował do Sądu Rejonowego. Kaczyński informuje w niej sąd, że otrzymywał leki zgodne z zaświadczeniem lekarskim. Dodaje, że zostały mu przepisane przez Wojskowy Instytut Medyczny 10 kwietnia 2010 roku. Lider PiS zaprzecza jakoby nadal brał leki, które oddziałują na psychikę. Informuje też sąd, że nie korzystał z porady psychologa, neurologa lub psychiatry. wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sad-pyta-o-stan-psychiczny-Jaroslawa-Kaczynskiego,wid,13491393,wiadomosc.html?ticaid=1c747 Podniecajcie się dalej chłopaki. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz A tak swoją drogą. 09.06.11, 14:51 Trzeba być naprawdę bezczelnym żeby mieć teraz pretensje. To sam poseł Kaczyński biegał do mediów i się chwalił: www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/kaczynski-dla-%E2%80%9Enewsweeka%E2%80%9D--kampanie-wymyslano-za-mnie,65188,1 — Dziś mam podstawy, aby kwestionować strategię wyborczą. Byłem w takim stanie, że — uczciwie mówiąc — to za mnie wymyślano tę kampanię. Byłem w potwornym szoku po śmierci brata, nic gorszego w życiu nie mogło mnie spotkać. Musiałem brać bardzo silne leki uspokajające, co też miało swoje skutki. Już 10 kwietnia, dosłownie w godzinę po katastrofie, dostałem w szpitalu takie środki. Ja nigdy w życiu przedtem żadnych takich leków nie brałem, w związku z tym zadziałały na mnie niezwykle silnie — opowiada Kaczyński. Później temat rozkręciła Pani prof. Staniszkis: wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/303887,prosilam-kaczynskiego-by-nie-bral-lekow.html Profesor relacjonowała także, że gdy spotkała Jarosława Kaczyńskiego w jego sztabie wyborczym, prosiła go, by nie brał leków. "Wiem, jak to działa. Ktoś w mojej rodzinie brał takie leki" - mówiła socjolog. Przekonywała, że stępiają one pamięć. Dlatego szef PiS nie pamięta dziś siebie z czasów kampanii. Dlatego twierdzę. Trzeba nie lada bezczelności żeby teraz mieć pretensje, że ktoś mu to wypomni po czasie i będzie zadawał pytania o obecną kondycję i możliwość uczestniczenia w procesie. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_smigly Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 15:12 normalny proces karny. (Ken) "Hofman zaznaczył, że w związku z "dziwną i niespotykaną praktyką" partia zdecydowała się na upublicznienie odpowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, którą skierował do Sądu Rejonowego. Kaczyński informuje w niej sąd, że otrzymywał leki zgodne z zaświadczeniem lekarskim. Dodaje, że zostały mu przepisane przez Wojskowy Instytut Medyczny 10 kwietnia 2010 roku. Lider PiS zaprzecza jakoby nadal brał leki, które oddziałują na psychikę. Informuje też sąd, że nie korzystał z porady psychologa, neurologa lub psychiatry". www.polskatimes.pl/pap/413625,hofman-kaczynski-przyjmowal-leki-po-zaleceniu-lekarzy-wielu,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś
zgred-zisko Re: Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 15:44 A ja uparcie chciałbym wiedzieć, kto opublikował rzekome pismo Sądu do Kaczyńskiego. Przecież nie zrobił tego Sąd. Więc kto i po co? Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_smigly Re: Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 15:53 Sądzę, że GW. Temat Kaczora- domniemanego psychola zapewnia sporą klikalność a i robi mu koło pióra, co wielu cieszy na zasadzie goowno się przylepi. Niemniej sprawa wyszła z RMF FM. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Prezes udowadnia, ze nie jest idiota. 09.06.11, 16:41 Prezes udowadnia, ze nie jest idiota. Prosze i po co tyle piany :p slimak.onet.pl/_m/TVN/tvn24/odpowiedz.pdf Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Czy ten dzisiejszy admin na glowe upadl? 09.06.11, 16:52 Czy ten dzisiejszy admin na glowe upadl? Gdzie jest moj wpis? Co ci sie tam nie podobalo? Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Dostanie zaświadczenie z pieczatką, że normalny? 09.06.11, 17:35 I fajnie. Dołoży je do kolekcji w tej swojej słynnej teczce z fałszywkami. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 16:33 A ten proces jest utajniony? Chyba nie. Odpowiedz Link Zgłoś
chateau Re: Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 16:38 Ta "dziwna i niespotykana" praktyka nie jest ani dziwna, ani niespotykana. Dziwić może jedynie zdziwienie, że sąd nie wziął pod uwagę geniuszu i wyjątkowości prezesa i nie przyjął a priori, iż prezes był w pełni poczytalny :-) Nawiasem mówiąc orzeczenie o czasowej niepoczytalności powinno być Jarkowi na rękę. Bo nie przegra procesu, a będzie miał w ręku "twardy dowód" na bezlitosne nękanie przez reżim. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Prezes będzie mógł być skazany i może mieć 09.06.11, 20:25 rydzyk_smigly napisał: > Lider PiS zaprzecza jakoby nadal brał leki A powinien! Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Najlepsze jest to, że facet mógł być prezydentemRP 09.06.11, 16:40 mariner4 napisał: > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9753475,Sad_chce_zbadac_stan_zdrowia_psychicznego_Jaroslawa.html > Mao111 wycięli wątek. > Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak. Ale warto s > ię upewnić. > M. Wtedy nic nie przeszkadzało. Teraz badanie. Nasuwa się pytanie kto nami rządzi. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 17:15 Prawie byl. Wsrod tych dwoch to on dominowal. Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor-sromotnikowy Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 17:25 wanda43 napisała: > Prawie byl. Wsrod tych dwoch to on dominowal. Oboje mówicie bzdury.Bronkowi nic nie brakuje poza ciężkim niedowładem obu półkul mózgowych. Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 17:42 Dominował nie nad Komorowskim, bo z Komorowskim przegrał, tylko nad tamtym, który się go o wszystko pytał... Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 20:16 najlepsze jest to, ze premierem jest gość nadużywający alkoholu, zażyający narkotyki i tyranizujący rodzinę. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 20:23 mors22 napisał: > najlepsze jest to, ze premierem jest gość nadużywający alkoholu, zażyający nark > otyki i tyranizujący rodzinę. W Wolsce tak macie? Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 20:41 W Polsce niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 21:12 mors22 napisał: > W Polsce niestety. Od kiedy mamy nowego premiera? Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 21:16 Juź od prawie 4 lat mamy premiera-degenerata. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Najlepsze jest to, że facet mógł być prezyden 09.06.11, 22:28 udowodnij albo odszczekaj! Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 brał Tusk narkotyki? brał! 09.06.11, 22:31 nadużywał alkoholu? nadużywał! był tyranem domowym? był! to wystarczy, żeby go uważać za degenerata. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: brał Tusk narkotyki? brał! 09.06.11, 22:42 mors22 napisał: > nadużywał alkoholu? nadużywał! > > był tyranem domowym? był! > > to wystarczy, żeby go uważać za degenerata. Nie używaj słów, których nie rozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: brał Tusk narkotyki? brał! 09.06.11, 22:49 używam słów, które rozumiem. I powtarzam - wasz Tusk to degenerat - czyli człowiek zaburzony, z odchyłami od normy i o zachowaniach rodem z marginesu społecznego. Gdybyś usłyszał o kimś, że chla alkohol, ćpa i znęca się nad rodziną, to o ile sam nie jesteś z marginesu społecznego, też byś takiego gościa uznał za degenerata. Ale że o Tuska chodzi, to twój ciasny rozumek wzbrania się przed przyjęciem prawdy do wiadomości. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: brał Tusk narkotyki? brał! 10.06.11, 00:35 mors22 napisał: > Gdybyś usłyszał o kimś, że chla alkohol, ćpa i znęca się nad rodziną, to o ile > sam nie jesteś z marginesu społecznego, też byś takiego gościa uznał za degener > ata. Ja nikomu nie wierzę, a już na pewno nie wierzę w to co gdzieś usłyszę. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Re: brał Tusk narkotyki? brał! 10.06.11, 00:59 no to masz przesrane kolego, współczuję. A wierzysz chociaż, że Tusk jest premierem Wolski? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: brał Tusk narkotyki? brał! 10.06.11, 16:10 mors22 napisał: > no to masz przesrane kolego, współczuję. A wierzysz chociaż, że Tusk jest premi > erem Wolski? Hahaha, ale ci sie kawał udał. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Chyba najgorsze 09.06.11, 20:22 Na prezydenta mógł startować, przed sądem odpowiadć nie może bo chory jest. Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor-sromotnikowy Re: Chyba najgorsze 09.06.11, 20:24 douglasmclloyd napisał: > Na prezydenta mógł startować, przed sądem odpowiadć nie może bo chory jest. > Jakiś ty głupiutki. Odpowiedz Link Zgłoś
mors22 Lepiej niech Tuska przebadają 09.06.11, 20:15 Jeżeli wzięcie środków uspokajających po śmierci bliskiej osoby ma być powodem do badania, to tym bardziej powinni zbadać faceta biorącego narkotyki, nadużywającego alkohol i tyrana domowego rzucającego posiłkami o ścianę, bo obiad niesmaczny. Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 20:36 a po co badać? przecież wiadomo. Odpowiedz Link Zgłoś
jan0-sik kazdy ma prawo być w szoku po stracie brata 09.06.11, 21:40 nawet jesli JK bral wtedy jakies leki, to nic nie znaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Ale taka mimoza nie powinna stać na czele państwa 10.06.11, 16:00 Od polityków i dowódców wymaga się jasnego rozumu i sprawnego działania bez względu na problemy osobiste i kłopoty (a nawet tragedie) rodzinne. Odpowiedz Link Zgłoś
veglie Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 09.06.11, 22:32 Co niektórym z tego forum też takie badania by się przydały.:) Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Znaczy potwierdzić to co jest wiadome? 10.06.11, 07:24 mariner4 napisał: > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9753475,Sad_chce_zbadac_stan_zdrowia_psychicznego_Jaroslawa.html > Mao111 wycięli wątek. > Ja od dawana też podejrzewam, że u Kaczora z klepkami jest nie tak. Ale warto s > ię upewnić. > M. Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: Będą prezesa badać psychiatrzy sądowi? 10.06.11, 11:44 Jeśli chce dalej funkcjonować w polityce,to jak najbardziej...po takiej traumie wskazane. Odpowiedz Link Zgłoś