pies_na_czarnych
27.06.11, 09:37
Pis znowu jest najlepszy. Wygral w rankingu na najbardziej zlosliwa i najbardziej populistyczna partie w Polsce.
m.onet.pl/_m/2feae26e8ee17e4d05dcc2efa7e9b0b8,14,1.jpg
Więcej jest też tych, którzy oceniają, że to ugrupowanie Donalda Tuska ma ludzi dobrze przygotowanych do rządzenia i potrafi sprawnie rządzić, mniej tych, którzy mają takie zdanie o partii Jarosława Kaczyńskiego (32 do 16 proc.).
www.tvn24.pl/0,1708359,0,1,po-bardziej-nowoczesna--pis-_-tradycyjne-i-klotliwe,wiadomosc.html