Dodaj do ulubionych

Napieralski...

13.07.11, 06:31
Jak podkreślił lider Sojuszu, obecna KRRiT była konstruowana jako "Rada szerokiego porozumienia - tak, aby żadna partia nie dominowała w mediach publicznych, aby obronić media publiczne jako dobro narodowe". Przekonywał też, że SLD rekomendował do niej "najlepszych z najlepszych, nie ludzi partii, ale ludzi środowiska, twórców, ekspertów, znakomitych fachowców, którzy są bardzo wysoko oceniani".

Przez kogo są wysoko oceniani, przez Czarzastego, Kwiatkowskiego?

Dodał jeszcze, że media są naszym wielkim skarbem narodowym, dlaczego nie widział tego jak zawiązywała się koalicja z PiSem, jak wyszarpywali sobie programy, jak przychodzili do mediów ludzie bez żadnego doświadczenia, ale byli swoi, jak wyrzucali pracowników radia, tylko dla tego, że nie chcieli służyć PiSSLD...


wiadomosci.onet.pl/kraj/napieralski-prezydent-stanal-po-stronie-konstytucj,1,4790266,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • ayran Re: Napieralski... 13.07.11, 07:10
      Graboś nie ma, ani nigdy nie miał nic wspólnego ani z sld ani z Czarzastym:

      wyborcza.pl/dziennikarze/1,96017,1378976.html
    • psiogon Re: Napieralski... 13.07.11, 11:54
      czan-dra napisał:

      > Jak podkreślił lider Sojuszu, obecna KRRiT była konstruowana jako "Rada szeroki
      > ego porozumienia - tak, aby żadna partia nie dominowała w mediach publicznych,
      > aby obronić media publiczne jako dobro narodowe". Przekonywał też, że SLD rekom
      > endował do niej "najlepszych z najlepszych, nie ludzi partii, ale ludzi środowi
      > ska, twórców, ekspertów, znakomitych fachowców, którzy są bardzo wysoko ocenian
      > i".
      > Na szczęście jest teraz nowa ustawa medialna, która zlikwidowała okres błędów i wypaczeń. Dziś nie dość, że w TVP pracują sami apolityczni fachowcy, to jeszcze mówią tylko prawdę o czym świadczy zmontowana w Wiadomościach wypowiedź Kaczyńskiego (bo przecież on ciągle kłamie) na spotkaniu z kobietami :))). bernardo.salon24.pl/322963,wiadomosci-tvp-manipuluja-wypowiedzia-jaroslawa-kaczynskiego
      > Przez kogo są wysoko oceniani, przez Czarzastego, Kwiatkowskiego?
      >
      > Dodał jeszcze, że media są naszym wielkim skarbem narodowym, dlaczego nie widzi
      > ał tego jak zawiązywała się koalicja z PiSem, jak wyszarpywali sobie programy,
      > jak przychodzili do mediów ludzie bez żadnego doświadczenia, ale byli swoi, jak
      > wyrzucali pracowników radia, tylko dla tego, że nie chcieli służyć PiSSLD...
      >
      >
      > wiadomosci.onet.pl/kraj/napieralski-prezydent-stanal-po-stronie-konstytucj,1,4790266,wiadomosc.html
      • ayran Re: Napieralski... 14.07.11, 06:34
        Przeczytałem ten wstrząsający przykład bezprzykładnej manipulacji wypowiedzią nieomylnego prezesa i wciąż uważam, że to co powiedział było kompromitujące, niezależnie od wyciętych w materiale telewizyjnym ozdobników, dygresji i "tłumaczenia kontekstu".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka