Dodaj do ulubionych

Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę?

    • Gość: Ed Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 24.05.04, 10:43
      Gość portalu: Judas napisał(a):

      > To paranoja! Będziemy deportować każdego człowieka o innym kolorze skóry???

      A co ma z tym kolor skóry wspólnego?

      • Gość: koszerniak Daniel Pipes IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.04, 22:16
        pl.danielpipes.org/article/1821
    • usenetposts Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? 24.05.04, 10:45
      Kolor skory nie ma nic do rzeczy, glupolu.

      Kolor niech ma jaki chce. Muzzle-mania jest to czego nie chcemy, a ludzie o
      gotowych brunatnych skorach powinni byc problemem jedynie dla wlascicieli
      solariumow.

      best,

      Uncle Davey
      www.usenetposts.com
      • Gość: boro 0f green 12 Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: 5.3.1R* / *.oracle.co.uk 24.05.04, 17:21
        no do Xuja waclawa, polskiego w szkole nie mialas??
    • Gość: PP Wywalić fanatyka! To potwór Co on gada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 10:46
      Fanatyk usprawiedliwijający działania Bin Ladena a do tego głupiec, którzy
      przez 14 lat nie nauczył się mówić po polsku!
    • Gość: hobo Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.gdynia.mm.pl 24.05.04, 10:46
      Hit the road, Jack. AND DON'T COME BACK NO MORE, NO MORE, NO MORE!!!
    • Gość: imam mami pojedzie i wroci z kolegami IP: router.ds* / *.us.edu.pl 24.05.04, 10:52
      juz ma rozeznany teren. bedzie przydatnym lacznikiem.
    • Gość: EWA POGARDA DLA PAŃSTWA I SENTYMENT DLA ARABA IP: *.isp.pl 24.05.04, 10:53
      Widocznie brakuje nam jeszce czegoś w rodzaju Madrytu. Może wtedy byłoby mniej
      wyrozumiałości dla faceta, który otwarcie popiera terroryzm, a więcej zdrowego
      rozsądku. Trudno niektórym zrozumieć, że my z założenia jesteśmy
      jako "niewierni" przeznaczeni do tępienia i że nasz stosnek do Arabów nie ma
      żadnego znaczenia. Przykładem Hiszpania, gdzie Arabowie podkładali bomby i
      strzelali do żołnierzy juz PO WYCOFANIU się Hiszpanii z Iraku. Rasizm jest
      głównie ze strony Arabów a nie z naszej strony. I jeszcze pytanie: Jak długo
      przebywałby jeszcze Polak w dowolnym kraju muzułmańskim, który w miejscowych
      mediach poparłby na przykład politykę Izraela ?. Przeciez podobni imammowie
      rekrutują młodych samobójców w innych krajach europejskich, do czego nie kwapią
      sie zbytnio sami Irakijczycy na przykład.
      • Gość: XXX Re: Oj Ewko, popieram! IP: *.ipt.aol.com 24.05.04, 10:59
        Wrescie ktos z rozsadkiem!
    • Gość: ZorcaFive Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: 213.160.227.* 24.05.04, 11:01
      A co to sa "tereny muzulmanskie"? Czy jak przyjedzie do Polski 100 imamow i
      obsikaja ile sie tylko da na polskiej ziemi, to Polska stanie sie przez
      to "terenem muzulmanskim"?
      • Gość: Zenon Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 18:15
        Oto definicja:"Za teren muzulmanski uznac nalezy kazdy gdzie na 1km2 mieszka
        (czasowo lub na stale)chocby jeden muzulmanin".
    • Gość: dona Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: 5.5.* / 80.58.38.* 24.05.04, 11:04
      czy to jest poczciwy Ahmed , ktory chcial odeslac swoja zone poniewaz nie mogla
      dac mu potomka ?
    • Gość: szejk erebruni Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.ath.cx / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:11
      pastuchy arabskie nie wypowiadajcie sie juz na tym forum bo latwo was po
      glupocie rozpoznac. Na kazdy post o czymkolwiek reagujecie o co z zydami usa
      itd. jestescie debilami, najgorsze ze spora czesc polakow sie na wasze posty
      nabiera i jeszcze macie arcypolskie nicki typu prawdziwy polak. Co abdule nie
      wolno tak klamac allach patrzy, a tak wogole to czego nie zyjecie w swoich
      islamskich rajach przeciez tam jest dobrze islam rzadzi, pomyslcie jak
      zaprowadzicie na calym swiecie szariat to gdzie bedziecie bidulki emigrowac jak
      wszedzie bedzie taki sam syf hehehehehe.Wielu z was straci sens swojego
      isnienia bo nie bedzie juz niewiernych i izraela hehee nie bedziecie mieli juz
      kogo wysadzac , chyba z braku laku zaczniecie siebie hehehehee.Nara debile.
    • Gość: Jurek Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.piotrkow.sdi.tpnet.pl 24.05.04, 11:14
      Nie wiem nad czym się zastanawiamy i kogo bronimy! Już dawno powinien być
      usunięty z naszego kraju!
    • Gość: xyx Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:18
      i bardzo dobrze
      • Gość: Elżbieta Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.wbp.wroc.pl 24.05.04, 11:37
        Cieszę się, że ten człowiek wyjedzie z mojego kraju. Nie mam już serca do
        muzułmanów. Szokują mnie ich średniowieczne obyczaje i poglądy, a także
        zakłamanie i dwulicowość Arabów zamieszkałych na Zachodzie. Nie ufam już
        żadnemu Arabowi. Chciałabym, aby nasze światy rozdzielić, a stosunki z nimi
        utrzymywać tylko handlowe. Nie wierzę już w żadne porozumienie z nimi.
        I myślę, że nadeszła pora, by przestać traktować Arabów, jak opóźnione w
        rozwoju dzieci i wreszcie czegoś od nich wymagać.
    • Gość: gromax sprawa jest prosta IP: *.crowley.pl 24.05.04, 11:25
      A dla mnie sprawa jest oczywista. Jeżeli nasze Wielce Tajne służby mają rację i
      pogłoski krążące po rynku są prawdziwe, to jestem jak najbardziej za
      wydaleniem. Natomiast jeżeli nie ma informacji, dlaczego ma być wydalony to
      jestem przeciw.

      A co do wypowiedzi, to nie widzę w nich elementów jakoś skrajnie oburzających.
      Prawda, że nie mogę się zgodzić że w ataku na WTC najważniejsze są konsekwencje
      dotyczące muzułmanów, tylko cywilnych ludzi którzy tam pracowali/przypadkowo
      przebywali. Jednak trzeba zauważyć że w słowach imama nie zauwazyłem wyrazów
      potępienia. tylko się wypowiedział o tej części ludności naszej planety, którzy
      są przez nas co najmniej nie zrozumiani.
    • Gość: Apasz Iman wracaj do siebie .... nieuku ! ;) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.05.04, 11:33
    • Gość: Bob Bufon Bye, bye Mr Ammar. Have a nice trip back home. IP: *.ext.eurgw.xerox.com 24.05.04, 11:34
      Rzeczypospolita moze i tolerancja stala ale
      jak przychodzilo co do czego to tabuny Turkow i im podobnych
      przepedzala (jak miala na to sily, oczywiscie).

      O tyle dobrze, ze Pan Ammar ma jeszcze szacunek do polskiego prawa.
      Pewnie prywatnie to calkiem fajny gosc.
      Ale o walce z niewiernymi i tym podobnych pierdolach to lepiej niech
      zapomni jesli chce na polskiej, w miare goscinnej ziemi mieszkac.
    • Gość: Bengal HWD...Arabom! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:37
      Nad czym tu sie mozna zastanawiac? Przeciez u tego smolucha jest osrodek
      kontaktowy Al_Quaidy, tak jak zreszta u wielu innych Arabow, w tym rowniez ...
      lekarzy, majacych sporo kontaktow i szerki oglad sytuacji. Trzeba tepic te
      zaraze chociaz na tyle, zeby nie zdobywala przewagi nad nami. Tu nie idzie o
      zadne smoje-boje civil rights tylko o uratowanie naszej cywilizacji, ktora jest
      zagrozona przez europedalstwo, czyli bande francuzikow z Chiraczkiem na czele.
      HWDArabom !
      • Gość: czlowiek Re: HWD...Arabom! IP: *.lodz.mm.pl 24.05.04, 16:37
        Wiesz, że jest ośrodek kontaktowy? Chyba dlatego, że tam byłeś, bo nie wiem jak
        inaczej mógłbyś to wiedzieć.
    • Gość: aaaa Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: 212.244.166.* 24.05.04, 11:39
      Ten pan mieszka już U NAS 14 lat i podobno mu się podoba. To może najwyższy
      czas żeby przeszedł na katolicyzm, bo z tego co wiadomo to większość Polaków
      jest tego wyznania. Jestem natomiast w 100% pewny, że jeśli jego wiara jest
      mocna to będzie lepiej się czuł w Jemenie. Jak tylko myślę o szkołach
      koranicznych, to wyborażam sobie brodatych facetów z obłędem w oczach i
      kałachem w łapie szykujących się do mordowania polskich dzieci.
      Jeśli jego wyjazd może uratować choć jedno polskie dziecko to powienien
      wyjechać.
      A dziękować za to powien swoim braciom w wierze.
    • Gość: Mamlas WON Z POLSKI!!!!!!!!!!!!!! WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:45
      ISLAMSKIE TERRORYSTYCZNE ŚCIERWO,WYWALIĆ STĄD KAŻDEGO KTO ZOSTAŁ ZRODZONY Z
      PRZEKLĘTEGO ARABSKO/ISLAMSKIEGO NASIENIA!!!!!!!! ZACHCIAŁO WAM SIE ZABIJAĆ
      PRZEDSTAWICIELI ZACHODNICH CYWILIZACJI????? TO WON
      STĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: rychu Re: WON Z POLSKI!!!!!!!!!!!!!! WON!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.l / 195.245.226.* 24.05.04, 14:10
        jezu co z ciebie za debil... rasista i debil. nawet nie bede mowil dlaczego bo i
        tak nie zrozumiesz
        • Gość: darooooooo Re: WON Z POLSKI!!!!!!!!!!!!!! WON!!!!!!!!!!!!!!! IP: 81.210.38.* 24.05.04, 17:02
          MAMLAS TY DEBILU, WIĘCEJ NIE WCHODŹ NA TĘ STRONĘ KRETYNIE, BO CIĘ USTRZELĘ JAK
          KACZKĘ, RASISTO
    • Gość: Sylwia Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: 62.58.148.* 24.05.04, 11:48
      Nie dajmy sie wkopac jak Niemcy, Hollandia i Francja.
      W Amsterdamie przeprowadzono badania jakie jest najpopularniejsze imie dla
      dziecka:....Mohamed.
      Holendrzy zalamuja rece, bo juz jest za pozno zeby to odkrecic, wiec wyjezdzaja
      calymi rodzinami do Australii. Przcietna muzulmanska rodzina ma ok 7 dzieci,
      europejczycy maja najwyzej dwojke...
      A zaczelo sie niewinnie przciez....
      • usenetposts Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? 24.05.04, 12:04
        Gość portalu: Sylwia napisał(a):

        > Nie dajmy sie wkopac jak Niemcy, Hollandia i Francja.
        > W Amsterdamie przeprowadzono badania jakie jest najpopularniejsze imie dla
        > dziecka:....Mohamed.
        > Holendrzy zalamuja rece, bo juz jest za pozno zeby to odkrecic, wiec
        wyjezdzaja
        >
        > calymi rodzinami do Australii. Przcietna muzulmanska rodzina ma ok 7 dzieci,
        > europejczycy maja najwyzej dwojke...
        > A zaczelo sie niewinnie przciez....


        Masz racje.
        • Gość: czlowiek Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.lodz.mm.pl 24.05.04, 16:36
          Wstydziłbys się, wuju D. Jeśli Francuzi mają problem z mniejszością muzułmańską,
          to po jaką cholerę KOLONIZOLWALI muzułmańskie kraje? Zachód przez dwieście lat
          sam się prosił o to, co się dzieje teraz. Trzeba było innych ludzi traktować po
          ludzku, a nie jak jakieś podrzędne gatunki.
      • Gość: Tomi78 Muzułmanie w liczbach IP: *.atrema.deloitte.com / *.crowley.pl 24.05.04, 12:39
        Dzis w Holandii i Szwecji stanowia od 8 do 11 %, w 2050 r. ma juz ich byc ponad
        50 % i nie mowcie mi ze beda dla nas tak tolerancyjni jak my dla nich. Ich
        przywodca we Wloszech powiedzial otwarcie ze jego celem jest doprowadzenie do
        tego by Włochy były islamski.... to po kiego on tam przyjechal ?

        Nie moze byc tolerancji dla tych co sami jej nie znaja, jak im sie Europa nie
        podoba to niech wroca tam gdzie bylo im tak dobrze, do swojej ciemnoty bez
        internetu, sexu, alkoholu itp.

        A i jeszcze cos (choc uwazam Milosevica za zbrodniarza) to w Kosowie bylo to
        samo, na poczatku XX w. 90% Słowian i 10% Muzułmanów a potem mnozyli sie jak
        króliki i na początku lat 90 ubiegłego wieku było już na odwrót, a potem robili
        separacje itd.
      • Gość: Lektor Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 16:17
        Przymusowo ich sterylizować albo nas zjedzą za 20-30 lat
    • robertpk Re: co w tym zaskakującego ?? 24.05.04, 11:53
      ..pyskował do momentu kiedy niczym to nie groziło.

      Facet jest lewy na pierwszy rzut oka, pieprzy takie bzdury na temat
      rzekomych "zasad prowadzenia wojny" przez wojowników dzihadu - że az łeb boli.

      Streszczając jego "zasady" cokolwiek zrobią muzułmanie - będzie OK
      cokolwiek zrobi zachód - jest BE.

      nie damy się zarżnąć jak barany - jesteśmy agresorami
      prowadzimy firmy, robimy interesy - grzech, grzech, grzech....
      nie chcemy walić czołami w posadzkę pięć razy dziennie - jesteśmy podludźmi
      lubimy piwo w gorący dzień - straszni z nas bandyci
      mówimy co myślimy na temat religii - bluźniercy z nas okropni.........

      Zasady....pożal się Boże

      wolał wyjechac z całym majdanem niz goły z aresztu deportacyjnego i
      przeglądniętym przez ABW dobytkiem.

      Żegnamy
    • Gość: w Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.edipresse.pl 24.05.04, 12:03
      Przeciesz tu nie o kolor skóry chodzi.
    • Gość: Rozsadny Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.umcs.lublin.pl 24.05.04, 12:03
      Gość portalu: Judas napisał(a):
      > To paranoja! Będziemy deportować każdego człowieka o innym kolorze skóry???

      A dlaczego kazdego? Moze tylko tych, w odniesieniu do ktorych sa podejrzenia.
      Paranoja to jest to, ze z wydalenia jakiegos Araba robi sie wielka sensacje.
      Out i koniec!
      • Gość: Gosc Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.bb.telus.com 24.05.04, 16:11
        A moze tylko tych co Wam koledzy z za wielkiej wody nakarza. Przedtem wielka Rosja a teraz wielki wodz "demokracji" z za wielkiej wody. I tak bedziecie jak te baranki posluszne. Robic i nie odzywac sie baranie polaku. A przyslowie mowi "jak se poscielesz tak sie wyspisz".
    • Gość: stanowcze nie!! protest IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.04, 12:10
      w Warszawie pod Pałacem Prezydenckim właśnie zaczyna się pikieta przeciwko
      deportacji imama. I wreszcie są w tym kraju ludzie, którzy myślą i potrafią sie
      sprzeciwiać.
      • Gość: Bob Bufon Znaczy sie myslisz o Samoobronie ? <eom> IP: *.ext.eurgw.xerox.com 24.05.04, 12:14
      • Gość: XXX Re: protest bez wlanczania muzgu! IP: *.ipt.aol.com 24.05.04, 12:16
        tak, przeciwko wszystkim i wszystkiemu, bez wlanczania muzgu! dalej tak, polsko
        kochana, piekna jak mlodosci sen w noc wiosenna!
        • Gość: gaga do XXX Re: protest bez wlanczania muzgu! IP: 62.111.199.* / *.crowley.pl 24.05.04, 13:33
          No to wreszcie wiem z kim mam "przyjemność" .Twój znak rozpoznawczy to ten
          MUZG !! bracie "polaku".
          • Gość: XXX Lepiej byleco powiedziec niz nic! Brawo, dalej ... IP: *.ipt.aol.com 24.05.04, 13:37
            milo powiedzialas, a twoje podejscie do dyskusji to napewno: Lepiej byleco
            powiedziec niz nic! Brawo, dalej tak..........!
            • Gość: do XXX Re: Lepiej byleco powiedziec niz nic! Brawo, dale IP: 62.111.199.* / *.crowley.pl 24.05.04, 13:47
              Duza ilość charakterystycznych błędów ortograficznych i pewien niespójny tok
              rozumowania jest klasyczny dla niedawnych imigrantów z WNP lub krajów islamu.
              • Gość: XXX Re: W ABW kariery bys niezrobil/a !! IP: *.ipt.aol.com 24.05.04, 13:56
                Moze masz racje, ale w ABW kariery bys niezrobil/a :-)

                Pozatym chyba niezauwazyles, ze jestem zdecydowanym zwolennikiem wydalenia
                muzulmanina z Polski! Co to nam mowi? Sam dojdziesz do tego, czy musze ci pomoc
                nastolatku!?
        • Gość: jolita Re: protest bez wlanczania muzgu! IP: *.mclink.it 24.05.04, 15:00
          O Jezu, muzgu to chyba przez o kreskowane.
          • Gość: XXX Re: protest bez wlanczania muzgu! IP: *.ipt.aol.com 24.05.04, 15:35
            O jezu, a moze pomyslisz troche dalej!?

            Sa ludzie, ktorzy maja klawiature bez o z kreska! Jestes siostra gaga, bo tez
            piszesz podobne bzdury, "lepiej byle co niz nic"!

            WOW, dalej tak.....
            • Gość: lukiz Sprostowanie IP: *.if.pwr.wroc.pl 24.05.04, 16:35
              Hyba hodzi o to rze sa ludzie ktorzy wogole nie maja "o" na klawiaturze bo ja na
              przyklad nie mam "ch" i "rz"
      • Gość: wojtek Re: protest IP: *.ztpnet.pl 24.05.04, 13:06
        Nie sądzę, aby był to przejaw myślenia. Raczej bezgranicznej głupoty.
        Protestujących proszę o receptę:
        1. jak rozpoznać terrorystę
        2. jak postępować z osobą podejrzaną o terroryzm.
        Przypominam, że 11 września samoloty pilotowali studenci zachodnioeuropejskich
        uczelni.
      • Gość: ewa Re: protest IP: *.isp.pl 24.05.04, 13:08
        Potrafią sie sprzeciwiać, zgoda, ale z tym myśleniem gorzej. Kochane
        niemowlaczki, może bawcie się jednak inaczej, bo was czasem milicja moze nie
        upilnowac przed "myslacymi inaczej".
    • robertpk Re: Doktorat robił facet - który ledwo mówi 24.05.04, 12:15
      ..w języku wykładowym obowiązującym na jego uczelni.

      co to za farsa ??

      co z "Kadrą" profesorską - która tolerowała ten obciach a nawet go popierała ??

      przecież ten facet wypowiada się na poziomie chytrego chłopka roztropka w
      wydaniu - ortodoksyjno-islamskim.

      wstyd dla uniwersytetu, wstyyyyyyyd !!!
    • Gość: polak Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.icpnet.pl 24.05.04, 12:23
      arabusy wyp.....ac i to jak najszybciej.pozwolcie im zostac i za lat dziesiec
      skutki beda oplakane a wtedy jest za pozno.
      • Gość: sedno Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 13:42
        żydy wyp.....ac z Polski i to jak najszybciej.Pozwolcie im zostac i jakiś
        czas skutki beda oplakane a wtedy będzie za pozno.
    • Gość: Brawo ABW Re: Europa dla europejczyków IP: 192.109.150.* 24.05.04, 12:30
      a ci co "czesciowo" popieraja alaha i huji
      z al-kaidy wypier.. na pustynie owce wypasac
      • Gość: sedno Re: Europa dla europejczyków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 13:39
        A Israel dla Żydów. Co oni tu w Polsce robią, przecież nie są europejczykami.
        Rozumiem zachwyt Żyda nad ABW, po prostu sami swoi.
        • Gość: lukiz Dziwie sie zydom IP: *.if.pwr.wroc.pl 24.05.04, 16:44
          Przeciez to taki przebiegly i zly narod, pelno go w polsce, a jeszcze nigdzie
          bomby nie podlozyli. Glupim zydom nawet sie nie chce jezdzic do iraku bomb
          podkladac. W stanach tez nie wykazuja sie pod tym wzglendem...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka