Gość: Ed Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 24.05.04, 10:43 Gość portalu: Judas napisał(a): > To paranoja! Będziemy deportować każdego człowieka o innym kolorze skóry??? A co ma z tym kolor skóry wspólnego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koszerniak Daniel Pipes IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.04, 22:16 pl.danielpipes.org/article/1821 Odpowiedz Link Zgłoś
usenetposts Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? 24.05.04, 10:45 Kolor skory nie ma nic do rzeczy, glupolu. Kolor niech ma jaki chce. Muzzle-mania jest to czego nie chcemy, a ludzie o gotowych brunatnych skorach powinni byc problemem jedynie dla wlascicieli solariumow. best, Uncle Davey www.usenetposts.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boro 0f green 12 Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: 5.3.1R* / *.oracle.co.uk 24.05.04, 17:21 no do Xuja waclawa, polskiego w szkole nie mialas?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PP Wywalić fanatyka! To potwór Co on gada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 10:46 Fanatyk usprawiedliwijający działania Bin Ladena a do tego głupiec, którzy przez 14 lat nie nauczył się mówić po polsku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hobo Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.gdynia.mm.pl 24.05.04, 10:46 Hit the road, Jack. AND DON'T COME BACK NO MORE, NO MORE, NO MORE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: imam mami pojedzie i wroci z kolegami IP: router.ds* / *.us.edu.pl 24.05.04, 10:52 juz ma rozeznany teren. bedzie przydatnym lacznikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EWA POGARDA DLA PAŃSTWA I SENTYMENT DLA ARABA IP: *.isp.pl 24.05.04, 10:53 Widocznie brakuje nam jeszce czegoś w rodzaju Madrytu. Może wtedy byłoby mniej wyrozumiałości dla faceta, który otwarcie popiera terroryzm, a więcej zdrowego rozsądku. Trudno niektórym zrozumieć, że my z założenia jesteśmy jako "niewierni" przeznaczeni do tępienia i że nasz stosnek do Arabów nie ma żadnego znaczenia. Przykładem Hiszpania, gdzie Arabowie podkładali bomby i strzelali do żołnierzy juz PO WYCOFANIU się Hiszpanii z Iraku. Rasizm jest głównie ze strony Arabów a nie z naszej strony. I jeszcze pytanie: Jak długo przebywałby jeszcze Polak w dowolnym kraju muzułmańskim, który w miejscowych mediach poparłby na przykład politykę Izraela ?. Przeciez podobni imammowie rekrutują młodych samobójców w innych krajach europejskich, do czego nie kwapią sie zbytnio sami Irakijczycy na przykład. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: Oj Ewko, popieram! IP: *.ipt.aol.com 24.05.04, 10:59 Wrescie ktos z rozsadkiem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZorcaFive Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: 213.160.227.* 24.05.04, 11:01 A co to sa "tereny muzulmanskie"? Czy jak przyjedzie do Polski 100 imamow i obsikaja ile sie tylko da na polskiej ziemi, to Polska stanie sie przez to "terenem muzulmanskim"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenon Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 18:15 Oto definicja:"Za teren muzulmanski uznac nalezy kazdy gdzie na 1km2 mieszka (czasowo lub na stale)chocby jeden muzulmanin". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dona Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: 5.5.* / 80.58.38.* 24.05.04, 11:04 czy to jest poczciwy Ahmed , ktory chcial odeslac swoja zone poniewaz nie mogla dac mu potomka ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szejk erebruni Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.ath.cx / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:11 pastuchy arabskie nie wypowiadajcie sie juz na tym forum bo latwo was po glupocie rozpoznac. Na kazdy post o czymkolwiek reagujecie o co z zydami usa itd. jestescie debilami, najgorsze ze spora czesc polakow sie na wasze posty nabiera i jeszcze macie arcypolskie nicki typu prawdziwy polak. Co abdule nie wolno tak klamac allach patrzy, a tak wogole to czego nie zyjecie w swoich islamskich rajach przeciez tam jest dobrze islam rzadzi, pomyslcie jak zaprowadzicie na calym swiecie szariat to gdzie bedziecie bidulki emigrowac jak wszedzie bedzie taki sam syf hehehehehe.Wielu z was straci sens swojego isnienia bo nie bedzie juz niewiernych i izraela hehee nie bedziecie mieli juz kogo wysadzac , chyba z braku laku zaczniecie siebie hehehehee.Nara debile. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.piotrkow.sdi.tpnet.pl 24.05.04, 11:14 Nie wiem nad czym się zastanawiamy i kogo bronimy! Już dawno powinien być usunięty z naszego kraju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyx Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:18 i bardzo dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elżbieta Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.wbp.wroc.pl 24.05.04, 11:37 Cieszę się, że ten człowiek wyjedzie z mojego kraju. Nie mam już serca do muzułmanów. Szokują mnie ich średniowieczne obyczaje i poglądy, a także zakłamanie i dwulicowość Arabów zamieszkałych na Zachodzie. Nie ufam już żadnemu Arabowi. Chciałabym, aby nasze światy rozdzielić, a stosunki z nimi utrzymywać tylko handlowe. Nie wierzę już w żadne porozumienie z nimi. I myślę, że nadeszła pora, by przestać traktować Arabów, jak opóźnione w rozwoju dzieci i wreszcie czegoś od nich wymagać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gromax sprawa jest prosta IP: *.crowley.pl 24.05.04, 11:25 A dla mnie sprawa jest oczywista. Jeżeli nasze Wielce Tajne służby mają rację i pogłoski krążące po rynku są prawdziwe, to jestem jak najbardziej za wydaleniem. Natomiast jeżeli nie ma informacji, dlaczego ma być wydalony to jestem przeciw. A co do wypowiedzi, to nie widzę w nich elementów jakoś skrajnie oburzających. Prawda, że nie mogę się zgodzić że w ataku na WTC najważniejsze są konsekwencje dotyczące muzułmanów, tylko cywilnych ludzi którzy tam pracowali/przypadkowo przebywali. Jednak trzeba zauważyć że w słowach imama nie zauwazyłem wyrazów potępienia. tylko się wypowiedział o tej części ludności naszej planety, którzy są przez nas co najmniej nie zrozumiani. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz Iman wracaj do siebie .... nieuku ! ;) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.05.04, 11:33 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bob Bufon Bye, bye Mr Ammar. Have a nice trip back home. IP: *.ext.eurgw.xerox.com 24.05.04, 11:34 Rzeczypospolita moze i tolerancja stala ale jak przychodzilo co do czego to tabuny Turkow i im podobnych przepedzala (jak miala na to sily, oczywiscie). O tyle dobrze, ze Pan Ammar ma jeszcze szacunek do polskiego prawa. Pewnie prywatnie to calkiem fajny gosc. Ale o walce z niewiernymi i tym podobnych pierdolach to lepiej niech zapomni jesli chce na polskiej, w miare goscinnej ziemi mieszkac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bengal HWD...Arabom! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:37 Nad czym tu sie mozna zastanawiac? Przeciez u tego smolucha jest osrodek kontaktowy Al_Quaidy, tak jak zreszta u wielu innych Arabow, w tym rowniez ... lekarzy, majacych sporo kontaktow i szerki oglad sytuacji. Trzeba tepic te zaraze chociaz na tyle, zeby nie zdobywala przewagi nad nami. Tu nie idzie o zadne smoje-boje civil rights tylko o uratowanie naszej cywilizacji, ktora jest zagrozona przez europedalstwo, czyli bande francuzikow z Chiraczkiem na czele. HWDArabom ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czlowiek Re: HWD...Arabom! IP: *.lodz.mm.pl 24.05.04, 16:37 Wiesz, że jest ośrodek kontaktowy? Chyba dlatego, że tam byłeś, bo nie wiem jak inaczej mógłbyś to wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaa Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: 212.244.166.* 24.05.04, 11:39 Ten pan mieszka już U NAS 14 lat i podobno mu się podoba. To może najwyższy czas żeby przeszedł na katolicyzm, bo z tego co wiadomo to większość Polaków jest tego wyznania. Jestem natomiast w 100% pewny, że jeśli jego wiara jest mocna to będzie lepiej się czuł w Jemenie. Jak tylko myślę o szkołach koranicznych, to wyborażam sobie brodatych facetów z obłędem w oczach i kałachem w łapie szykujących się do mordowania polskich dzieci. Jeśli jego wyjazd może uratować choć jedno polskie dziecko to powienien wyjechać. A dziękować za to powien swoim braciom w wierze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mamlas WON Z POLSKI!!!!!!!!!!!!!! WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:45 ISLAMSKIE TERRORYSTYCZNE ŚCIERWO,WYWALIĆ STĄD KAŻDEGO KTO ZOSTAŁ ZRODZONY Z PRZEKLĘTEGO ARABSKO/ISLAMSKIEGO NASIENIA!!!!!!!! ZACHCIAŁO WAM SIE ZABIJAĆ PRZEDSTAWICIELI ZACHODNICH CYWILIZACJI????? TO WON STĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychu Re: WON Z POLSKI!!!!!!!!!!!!!! WON!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.l / 195.245.226.* 24.05.04, 14:10 jezu co z ciebie za debil... rasista i debil. nawet nie bede mowil dlaczego bo i tak nie zrozumiesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darooooooo Re: WON Z POLSKI!!!!!!!!!!!!!! WON!!!!!!!!!!!!!!! IP: 81.210.38.* 24.05.04, 17:02 MAMLAS TY DEBILU, WIĘCEJ NIE WCHODŹ NA TĘ STRONĘ KRETYNIE, BO CIĘ USTRZELĘ JAK KACZKĘ, RASISTO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sylwia Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: 62.58.148.* 24.05.04, 11:48 Nie dajmy sie wkopac jak Niemcy, Hollandia i Francja. W Amsterdamie przeprowadzono badania jakie jest najpopularniejsze imie dla dziecka:....Mohamed. Holendrzy zalamuja rece, bo juz jest za pozno zeby to odkrecic, wiec wyjezdzaja calymi rodzinami do Australii. Przcietna muzulmanska rodzina ma ok 7 dzieci, europejczycy maja najwyzej dwojke... A zaczelo sie niewinnie przciez.... Odpowiedz Link Zgłoś
usenetposts Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? 24.05.04, 12:04 Gość portalu: Sylwia napisał(a): > Nie dajmy sie wkopac jak Niemcy, Hollandia i Francja. > W Amsterdamie przeprowadzono badania jakie jest najpopularniejsze imie dla > dziecka:....Mohamed. > Holendrzy zalamuja rece, bo juz jest za pozno zeby to odkrecic, wiec wyjezdzaja > > calymi rodzinami do Australii. Przcietna muzulmanska rodzina ma ok 7 dzieci, > europejczycy maja najwyzej dwojke... > A zaczelo sie niewinnie przciez.... Masz racje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czlowiek Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.lodz.mm.pl 24.05.04, 16:36 Wstydziłbys się, wuju D. Jeśli Francuzi mają problem z mniejszością muzułmańską, to po jaką cholerę KOLONIZOLWALI muzułmańskie kraje? Zachód przez dwieście lat sam się prosił o to, co się dzieje teraz. Trzeba było innych ludzi traktować po ludzku, a nie jak jakieś podrzędne gatunki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomi78 Muzułmanie w liczbach IP: *.atrema.deloitte.com / *.crowley.pl 24.05.04, 12:39 Dzis w Holandii i Szwecji stanowia od 8 do 11 %, w 2050 r. ma juz ich byc ponad 50 % i nie mowcie mi ze beda dla nas tak tolerancyjni jak my dla nich. Ich przywodca we Wloszech powiedzial otwarcie ze jego celem jest doprowadzenie do tego by Włochy były islamski.... to po kiego on tam przyjechal ? Nie moze byc tolerancji dla tych co sami jej nie znaja, jak im sie Europa nie podoba to niech wroca tam gdzie bylo im tak dobrze, do swojej ciemnoty bez internetu, sexu, alkoholu itp. A i jeszcze cos (choc uwazam Milosevica za zbrodniarza) to w Kosowie bylo to samo, na poczatku XX w. 90% Słowian i 10% Muzułmanów a potem mnozyli sie jak króliki i na początku lat 90 ubiegłego wieku było już na odwrót, a potem robili separacje itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lektor Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 16:17 Przymusowo ich sterylizować albo nas zjedzą za 20-30 lat Odpowiedz Link Zgłoś
robertpk Re: co w tym zaskakującego ?? 24.05.04, 11:53 ..pyskował do momentu kiedy niczym to nie groziło. Facet jest lewy na pierwszy rzut oka, pieprzy takie bzdury na temat rzekomych "zasad prowadzenia wojny" przez wojowników dzihadu - że az łeb boli. Streszczając jego "zasady" cokolwiek zrobią muzułmanie - będzie OK cokolwiek zrobi zachód - jest BE. nie damy się zarżnąć jak barany - jesteśmy agresorami prowadzimy firmy, robimy interesy - grzech, grzech, grzech.... nie chcemy walić czołami w posadzkę pięć razy dziennie - jesteśmy podludźmi lubimy piwo w gorący dzień - straszni z nas bandyci mówimy co myślimy na temat religii - bluźniercy z nas okropni......... Zasady....pożal się Boże wolał wyjechac z całym majdanem niz goły z aresztu deportacyjnego i przeglądniętym przez ABW dobytkiem. Żegnamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.edipresse.pl 24.05.04, 12:03 Przeciesz tu nie o kolor skóry chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rozsadny Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.umcs.lublin.pl 24.05.04, 12:03 Gość portalu: Judas napisał(a): > To paranoja! Będziemy deportować każdego człowieka o innym kolorze skóry??? A dlaczego kazdego? Moze tylko tych, w odniesieniu do ktorych sa podejrzenia. Paranoja to jest to, ze z wydalenia jakiegos Araba robi sie wielka sensacje. Out i koniec! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.bb.telus.com 24.05.04, 16:11 A moze tylko tych co Wam koledzy z za wielkiej wody nakarza. Przedtem wielka Rosja a teraz wielki wodz "demokracji" z za wielkiej wody. I tak bedziecie jak te baranki posluszne. Robic i nie odzywac sie baranie polaku. A przyslowie mowi "jak se poscielesz tak sie wyspisz". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stanowcze nie!! protest IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.04, 12:10 w Warszawie pod Pałacem Prezydenckim właśnie zaczyna się pikieta przeciwko deportacji imama. I wreszcie są w tym kraju ludzie, którzy myślą i potrafią sie sprzeciwiać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bob Bufon Znaczy sie myslisz o Samoobronie ? <eom> IP: *.ext.eurgw.xerox.com 24.05.04, 12:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: protest bez wlanczania muzgu! IP: *.ipt.aol.com 24.05.04, 12:16 tak, przeciwko wszystkim i wszystkiemu, bez wlanczania muzgu! dalej tak, polsko kochana, piekna jak mlodosci sen w noc wiosenna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaga do XXX Re: protest bez wlanczania muzgu! IP: 62.111.199.* / *.crowley.pl 24.05.04, 13:33 No to wreszcie wiem z kim mam "przyjemność" .Twój znak rozpoznawczy to ten MUZG !! bracie "polaku". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Lepiej byleco powiedziec niz nic! Brawo, dalej ... IP: *.ipt.aol.com 24.05.04, 13:37 milo powiedzialas, a twoje podejscie do dyskusji to napewno: Lepiej byleco powiedziec niz nic! Brawo, dalej tak..........! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do XXX Re: Lepiej byleco powiedziec niz nic! Brawo, dale IP: 62.111.199.* / *.crowley.pl 24.05.04, 13:47 Duza ilość charakterystycznych błędów ortograficznych i pewien niespójny tok rozumowania jest klasyczny dla niedawnych imigrantów z WNP lub krajów islamu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: W ABW kariery bys niezrobil/a !! IP: *.ipt.aol.com 24.05.04, 13:56 Moze masz racje, ale w ABW kariery bys niezrobil/a :-) Pozatym chyba niezauwazyles, ze jestem zdecydowanym zwolennikiem wydalenia muzulmanina z Polski! Co to nam mowi? Sam dojdziesz do tego, czy musze ci pomoc nastolatku!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolita Re: protest bez wlanczania muzgu! IP: *.mclink.it 24.05.04, 15:00 O Jezu, muzgu to chyba przez o kreskowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: protest bez wlanczania muzgu! IP: *.ipt.aol.com 24.05.04, 15:35 O jezu, a moze pomyslisz troche dalej!? Sa ludzie, ktorzy maja klawiature bez o z kreska! Jestes siostra gaga, bo tez piszesz podobne bzdury, "lepiej byle co niz nic"! WOW, dalej tak..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukiz Sprostowanie IP: *.if.pwr.wroc.pl 24.05.04, 16:35 Hyba hodzi o to rze sa ludzie ktorzy wogole nie maja "o" na klawiaturze bo ja na przyklad nie mam "ch" i "rz" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: protest IP: *.ztpnet.pl 24.05.04, 13:06 Nie sądzę, aby był to przejaw myślenia. Raczej bezgranicznej głupoty. Protestujących proszę o receptę: 1. jak rozpoznać terrorystę 2. jak postępować z osobą podejrzaną o terroryzm. Przypominam, że 11 września samoloty pilotowali studenci zachodnioeuropejskich uczelni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: protest IP: *.isp.pl 24.05.04, 13:08 Potrafią sie sprzeciwiać, zgoda, ale z tym myśleniem gorzej. Kochane niemowlaczki, może bawcie się jednak inaczej, bo was czasem milicja moze nie upilnowac przed "myslacymi inaczej". Odpowiedz Link Zgłoś
robertpk Re: Doktorat robił facet - który ledwo mówi 24.05.04, 12:15 ..w języku wykładowym obowiązującym na jego uczelni. co to za farsa ?? co z "Kadrą" profesorską - która tolerowała ten obciach a nawet go popierała ?? przecież ten facet wypowiada się na poziomie chytrego chłopka roztropka w wydaniu - ortodoksyjno-islamskim. wstyd dla uniwersytetu, wstyyyyyyyd !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polak Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.icpnet.pl 24.05.04, 12:23 arabusy wyp.....ac i to jak najszybciej.pozwolcie im zostac i za lat dziesiec skutki beda oplakane a wtedy jest za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sedno Re: Czy wielkopolski imam opuści dziś Polskę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 13:42 żydy wyp.....ac z Polski i to jak najszybciej.Pozwolcie im zostac i jakiś czas skutki beda oplakane a wtedy będzie za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brawo ABW Re: Europa dla europejczyków IP: 192.109.150.* 24.05.04, 12:30 a ci co "czesciowo" popieraja alaha i huji z al-kaidy wypier.. na pustynie owce wypasac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sedno Re: Europa dla europejczyków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 13:39 A Israel dla Żydów. Co oni tu w Polsce robią, przecież nie są europejczykami. Rozumiem zachwyt Żyda nad ABW, po prostu sami swoi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukiz Dziwie sie zydom IP: *.if.pwr.wroc.pl 24.05.04, 16:44 Przeciez to taki przebiegly i zly narod, pelno go w polsce, a jeszcze nigdzie bomby nie podlozyli. Glupim zydom nawet sie nie chce jezdzic do iraku bomb podkladac. W stanach tez nie wykazuja sie pod tym wzglendem... Odpowiedz Link Zgłoś