Dodaj do ulubionych

O Miłoszu

21.08.04, 19:32
Zastanowiłem się i jest w protestach przeciw chowaniu go na Skałce troche
racji. To tak jakby mnie chciano pochowac w Nadżafie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka