remez2
09.06.14, 20:24
U nas jest przyjęte, że poglądy ma się w pakiecie. Jeśli jesteś za in vitro, to cię biorą za zwolenniczkę gender. Jeśli jesteś za związkami partnerskimi, to się nie mogą nadziwić, że stajesz w obronie księdza. A ja się staram po prostu patrzeć na każde zjawisko, na każdą osobę niezależnie od pojęć "prawica", "lewica", które zresztą dawno straciły swoje pierwotne znaczenie.
Joanna Szczepkowska
Twój Styl
btw - wyjątkowo aktualne na FK.