03.07.14, 11:10
Jest zarząd , projektów brak .wyborcza.biz/biznes/1,100896,14436482,Polskie_Inwestycje_Rozwojowe__nie_ma_projektow__jest.html Teraz są nawet pieniadze dla zarzadu i rady nadzorczej .www.bankier.pl/wiadomosc/Sprzedaz-akcji-PGE-przyniosla-rzadowi-ponad-miliard-zlotych-3158086.html Dla wyjaśnienia , minister Sienkiewicz właśnie o tym powiedział ch..., d.... i kamieni kupa , a nie tak jak wielu pismaków imputuje mu ta wypowiedz do całej gospodarki.
Obserwuj wątek
    • nazimno Jako pierwszy projekt. 03.07.14, 11:24
      Niech zrobia "polskiego ajfona" i niech poloza jablko na obie lopatki.
      • humbak Re: Jako pierwszy projekt. 03.07.14, 11:50
        W tym przypadku ogromne znaczenie miałaby machina marketingowa. Lepsze byłoby jakieś rozwiązanie dla przemysłu. Położyć na przykład ABB, albo Sikę.
        • nazimno W "kladzeniu" to oni maja talent. 03.07.14, 11:53
          • humbak Re: W "kladzeniu" to oni maja talent. 03.07.14, 12:00
            Tyż prowda.
        • volupte Re: Jako pierwszy projekt. 03.07.14, 11:58
          PIR w to ma inwestować. pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Inwestycje_Rozwojowe Krótko mówiac sprzedac przynoszące dochody a budować bezdochodowe:-)
          • wiosnaludzikow Re: Jako pierwszy projekt. 17.09.14, 20:14
            Jednego i drugiego nie potrafił zrobić.
            Kolejna "osobista" /sztandarowa inicjatywa Tuska poszło się .....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka