11.01.15, 16:45
W ,,kawie" Sawicki tak sie rozpędził że jako źródła terroryzmu obok innych wymienił ateizm. Zaskoczył mnie . Ktoś może wymienic terrorystyczne akcje ateistów?
Obserwuj wątek
    • 13kisiel Re: Sawicki 11.01.15, 16:48
      Czerwone Brygady...lub ta niemiecka grupa Baader Mainchow
      • volupte Re: Sawicki 11.01.15, 17:01
        To byli anarcho-komuniści a nie ateiści.
        • wiosnaludzikow Re: Sawicki 11.01.15, 18:22
          Jednak bliżej są siebie określenia anarchokomuniści, lewacy, ateiści niż np. Platforma Obywatelski i liberalizm czy wolny rynek.
        • 13kisiel Re: Sawicki 11.01.15, 18:43
          volupte 11.01.15, 17:01
          To byli anarcho-komuniści a nie ateiści.


          wedłóg ciebie nie byli ateistami ?
      • mietowe_loczki Re: Sawicki 11.01.15, 18:44
        Debil. No debil.
    • lumpior Re: Sawicki 11.01.15, 16:56
      Gumofilc,wsiok totalny.
    • az43 Re: Sawicki 11.01.15, 16:56
      Jak wiadomo największymi ateistami są islamiści.Naszym rodzimym terrorystom parafialnym wiary też nie brakuje.
    • remez2 Re: Sawicki 11.01.15, 18:43
      volupte napisał:

      > W ,,kawie" Sawicki tak sie rozpędził że jako źródła terroryzmu obok innych wymi
      > enił ateizm. Zaskoczył mnie . Ktoś może wymienic terrorystyczne akcje ateistów?
      Za głęboko niesłusznego ustroju ateiści wprowadzili obowiązek ukończenia szkoły podstawowej. M.Sawickiemu tak się to spodobało, że inne szkoły ukończył i ministrem został. To było nieludzkie (ten przymus).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka