volupte 11.01.15, 16:45 W ,,kawie" Sawicki tak sie rozpędził że jako źródła terroryzmu obok innych wymienił ateizm. Zaskoczył mnie . Ktoś może wymienic terrorystyczne akcje ateistów? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
13kisiel Re: Sawicki 11.01.15, 16:48 Czerwone Brygady...lub ta niemiecka grupa Baader Mainchow Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Sawicki 11.01.15, 18:22 Jednak bliżej są siebie określenia anarchokomuniści, lewacy, ateiści niż np. Platforma Obywatelski i liberalizm czy wolny rynek. Odpowiedz Link Zgłoś
13kisiel Re: Sawicki 11.01.15, 18:43 volupte 11.01.15, 17:01 To byli anarcho-komuniści a nie ateiści. wedłóg ciebie nie byli ateistami ? Odpowiedz Link Zgłoś
az43 Re: Sawicki 11.01.15, 16:56 Jak wiadomo największymi ateistami są islamiści.Naszym rodzimym terrorystom parafialnym wiary też nie brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Sawicki 11.01.15, 18:43 volupte napisał: > W ,,kawie" Sawicki tak sie rozpędził że jako źródła terroryzmu obok innych wymi > enił ateizm. Zaskoczył mnie . Ktoś może wymienic terrorystyczne akcje ateistów? Za głęboko niesłusznego ustroju ateiści wprowadzili obowiązek ukończenia szkoły podstawowej. M.Sawickiemu tak się to spodobało, że inne szkoły ukończył i ministrem został. To było nieludzkie (ten przymus). Odpowiedz Link Zgłoś