Dodaj do ulubionych

PiS miało osiem lat na przygotowanie się do

13.01.17, 18:16
rządzenia, bo to że PO u władzy zmęczy ludzi i sama partia obrośnie w piórka, było oczywiste nawet dla takiego "geniusza" jak Jarosław K. i co, przez osiem długich lat spali, bo jak się popatrzy na te indywidua w rządzie, to włos, jeśli kto ma, się jeży na głowie, jak nie San Escobar, to Mistrale po dolarze, teraz Zerro chce, zaprzeczając samemu sobie, by TK zrobił coś co nie jest w jego mocy, Zalewską zwana protezą szczękową, jest krytykowana przez "członków" swojej kamaryli za "reformę edukacji", o Dudzie nie wspomnę bom litości pełen.
Obserwuj wątek
    • wsk175 Re: PiS miało osiem lat na przygotowanie się do 13.01.17, 18:30
      Przez te 8 lat trwał casting misiewiczów.
    • szwampuch58 Re: PiS miało osiem lat na przygotowanie się do 13.01.17, 18:37
      Osiem lat wylewania pomyj na PO,grzebanie w zyciorysach, wymyslanie afer,tworzenie mitow,snucie szalonych wizji przyszlosciowego szczescia Polakow,opluwanie wszystkich i wszystkiego co nie pisie to czasochlonne zajecie a ty wymagasz jeszcze jakiegos przygotowania do rzadzenia????
      Pogielo cie???
      • czan-dra Re: PiS miało osiem lat na przygotowanie się do 13.01.17, 18:46
        Z lekka.
    • sprawy_nie_ma Re: PiS miało osiem lat na przygotowanie się do 13.01.17, 18:52

      a nawet nie musieli się przygotowywać przecież mieli do wykorzystania odchodzący kompletny garnitur rządowy gotowy kontynuować swoje projekty złodziejskie
    • taniarada Re: PiS miało osiem lat na przygotowanie się do 13.01.17, 19:02
      Czyli jaki morał .Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe.I tu hicior internetu:. "Platforma Obywatelska wywalczyła to, że dziennikarze zostali wpuszczeni na salę posiedzeń. Wywalczyła to, co jest dla nas najważniejsze – dostęp opinii publicznej do tego, co się dzieje w Sejmie".
      2. Teraz składamy wniosek o odwołanie marszałka Kuchcińskiego, bo nie zgadzamy się na postkomunistyczny tryb funkcjonowania Sejmu. W 1947 roku PPR wykluczał w takim trybie posłów opozycji.
      A po trzecie - i ta zapowiedź jest warta uwagi: Zbliża się referendum ws. reformy oświatowej, zawieszamy protest. Zmieniamy formułę, wychodzimy do ludzi.Normalnie padłem po wypowiedzi posła puczysty Brejzy.Złoty chłopiec Platformy.


      • buldog2 Re: PiS miało osiem lat na przygotowanie się do 13.01.17, 19:18
        Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe.I tu hicior internetu:.
        2. Teraz składamy wniosek o odwołanie marszałka Kuchcińskiego, bo nie zgadzamy się na postkomunistyczny tryb funkcjonowania Sejmu. W 1947 roku PPR wykluczał w takim trybie posłów opozycji.



        Czyli taki morał dla agentury.
        Niestety, "Platforma Obywatelska wywalczyła to, że dziennikarze zostali wpuszczeni na salę posiedzeń. Wywalczyła to, co najważniejsze – dostęp opinii publicznej do tego, co się dzieje w Sejmie".
        Dalej. Putin ani przeor nie płacą ani za spacje po kropce, ani za jedynkę przed punktem drugim.
        Na szczęście, znów "tak jak 1947 roku PiS tak jak chce wyklucza posłów opozycji".
        Nie ma mowy ani o utracie emerytury, ani rodzinnej willi od Bieruta i Stalina, ani leśniczówki na Krymie.
        zolotoyolymp.ru/foto1.png?i=4650&k=dacha-yanukovicha-foto
        fototelegraf.ru/wp-content/uploads/2014/02/rezidensia-yanukovicha-39.jpg
        egalite.com.ua/app/kindeditor/attached/image/20140312/20140312113905_48265.png

        W końcu, zwyciężyło "czyste dobro", dobra zmiana i dobra rada.

        --
        Sztandar PiS dumnie powiewa - xyz_xyz1
        Opozytura to bardzo ładne słowo, bo zawiera i działanie PiS w charakterze ekspozytury - Magdolot
        • buldog2 Korekta 13.01.17, 19:22
          Czyli taki morał dla agentury.
          Niestety, "Platforma Obywatelska wywalczyła to, że dziennikarze zostali wpuszczeni na salę posiedzeń. Wywalczyła to, co najważniejsze – dostęp opinii publicznej do tego, co się dzieje w Sejmie".
          Dalej. Putin ani przeor nie płacą ani za spacje po kropce, ani za jedynkę przed punktem drugim.
          Na szczęście, znów "tak jak 1947 roku PiS tak jak chce wyklucza posłów opozycji".
          Nie ma mowy ani o utracie emerytury, ani rodzinnej willi od Bieruta i Stalina, ani leśniczówki na Krymie.
          zolotoyolymp.ru/foto1.png?i=4650&k=dacha-yanukovicha-foto
          fototelegraf.ru/wp-content/uploads/2014/02/rezidensia-yanukovicha-39.jpg
          egalite.com.ua/app/kindeditor/attached/image/20140312/20140312113905_48265.png

          W końcu, zwyciężyło "czyste dobro" (nikt nam więcej nie wmówi, że czarne jest czarne).
          Dobra zmiana i dobra rada.

          --
          Sztandar PiS dumnie powiewa - xyz_xyz1
          Opozytura to bardzo ładne słowo, bo zawiera i działanie PiS w charakterze ekspozytury - Magdolot
      • matigrypl Re: PiS miało osiem lat na przygotowanie się do 13.01.17, 19:27
        Moim zdaniem pis nie musiał nawet palcem kiwać bo peło tak go kochało że postanowiło wbrew całemu społeczeństwu przekazać władzę pisowi. Panowanie nie może być niewinne i dlatego peło postanowiło że to wykorzysta w celu przekazania władzy pisowi. Zmusili media by wypisywały o pełowcach różne niesamowite brednie i tak z wielkim trudem im się udało. Osiem lat szczęśliwości minęło jak błyskawica i teraz pis wpycha społeczeństwo w niewyobrażalną nędzę i faszystowskie rządy. Ludzie jeszcze będą błagać by rudy wrócił na białym koniu bo to się dobrze komponuje. A peło wtedy powie; wała, jak Polska cała!
    • ukos Łone takie som, JAKIe siem podobajom 13.01.17, 19:19
      Ten naród to w dużej części ciemny lud.
      • m.c.hrabia Re: Łone takie som, JAKIe siem podobajom 13.01.17, 19:25
        ukos napisał:

        > Ten naród to w dużej części ciemny lud.

        w dużo dużejszej części.
    • ultimate.strike Re: PiS miało osiem lat na przygotowanie się do 13.01.17, 19:24
      8 lat to bardzo mało biorąc pod uwagę ogrom luk w wykształceniu ogólnym przedstawicieli tej partii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka