Dodaj do ulubionych

Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo:

10.02.17, 21:59
Przy 50/h do takich zniszczen by nie doszlo:
r-scale-90.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/8bb88f80d334b1869781beb89f7b73be/63bfa366-008b-4bef-ac0f-a709ee34fca1.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80
r-scale-dc.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/8bb88f80d334b1869781beb89f7b73be/2699bccb-cb6b-40e0-9617-acf6211a58cb.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80
r-scale-cf.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/8bb88f80d334b1869781beb89f7b73be/f8ac448a-7f2b-490c-ae00-f0f82e4135b2.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:04
      Masz samochód uderz przy prędkości mniejszej 40 km w drzewo.Spróbuj.'WOJEK64
      Narze­kamy, że Bóg jest idiotą bo świat, który On stworzył jest pełen cier­pienia - niep­rawda - ten świat stworzy­liśmy my ludzie. Szko­da tyl­ko, że w większości ci źli pa­zer­ni i leniwi. "
      • man_sapiens Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:11
        Zrobiłem eksperyment z kolejką Piko i drzewem z plastiku i mam dowody.
        Tam były dwa wybuchy, gdyby samochód uderzył w drzewo to by je ściął i pojechał dalej.
        • buldog2 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:45
          To opancerzony samochód. Takimi BMW Niemcy ścinali drzewa na Syberii i robili drogi dla swoich wojsk.

          --
          A poza tym sądzę, że Antoni powinien być skazany za zdradę stanu i spowodowanie katastrofy drogowej
          • adalberto3 "To opancerzony samochód." 11.02.17, 21:48
            Opancerzona i w miarę sztywna jest klatka dla ludzi. Bezpieczny samochód to taki, którego przód przyjmuje całe uderzenie, pomieszczenie dla ludzi pozostaje w całości. Nawet jednak w takim przypadku można się połamać. Wygląda na to, że uciekał z miejsca kolizji (prawidłowy odruch), stracił kontrolę nad pojazdem i z szybkością większą niż 50tka wyrżnął w drzewo.
        • mariner4 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 08:38
          A parówkę do kolejki włożyłeś?
          Jak nie to eksperyment nieważny.
          M.
      • mariner4 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 08:39
        To była pancerna limuzyna.
        To oni najechali Fiata wyprzedzając go. To ich wina.
        M.
        • adalberto3 "To oni najechali Fiata wyprzedzając go." 11.02.17, 14:08
          W dolnej części prawych przednich drzwi limuzyny są widoczne wyraźne ślady, które nie mają nic wspólnego z uderzeniem w drzewo. To Fiat uderzył w bok Audi. Najdziwniejsza jest reakcja kierowcy BORu. Po tylu latach pracy powinien wiedzieć, że jego pojazd musi pozostać na jezdni i jak najszybciej oddalić się z miejsca zdarzenia. Najwyraźniej bardzo szybko stracił kontrolę nad samochodem.
          • pies_na_czarnych Re: "To oni najechali Fiata wyprzedzając go." 11.02.17, 14:22
            > To Fiat uderzył w bok Audi.

            Ze sladow widac, ze to Audi otarlo sie o skrecajacego w lewo fiata. Byli poza podwojna ciagla. Nie mieli prawa wyprzedzac nawet jezeli mieli status "uprzywilejowany".
            Dziwne, ze nigdzie nie ma zdjec lewej strony Fiacika.
    • sprawy.nie.ma Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:05
      Błaszcak już zawezwał naradę BOR, skutki limuzyny jednoznacznie wskazują że kierowca BOR złamał szyk i skręcił uderzając w drzewo
      • albwu Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:13
        Bo kierowca BOR powinien uderzyć w Fiata to by go zmiótł z drogi i Audi prawie nic by się nie stało. A tymczasem kierowca Audi chciał uratować kierowcę Fiata i sam został poważnie poszkodowany.
        • taniarada Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:41
          albwu napisał:

          > Bo kierowca BOR powinien uderzyć w Fiata to by go zmiótł z drogi i Audi prawie
          > nic by się nie stało. A tymczasem kierowca Audi chciał uratować kierowcę Fiata
          > i sam został poważnie poszkodowany.
          Kierowca BORu powinien mieć jako odruch utrzymanie się w torze jazdy nawet jakby tir chciał go zepchnąć i natychmiastowe opuszczenie zagrożonej strefy a nie przywalić centralnie w drzewo.
        • x2468 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 00:19
          Słusznie, ciemnego ludu ci u nas dostatek, a wybranka suwerena jest tylko jedna.
    • kota7 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:10
      PiŚ chciał za wszelką cenę sprawę frankowiczów ale żeby aż tak ...
    • qqazz Oj zdziwiłabys się zdziwiła gdybys sama 10.02.17, 22:15
      pierdzielnęła w drzewo .


      pozdrawiam
      • taniarada Re: Oj zdziwiłabys się zdziwiła gdybys sama 10.02.17, 22:20
        qqazz napisał:

        > pierdzielnęła w drzewo .
        >
        >
        > pozdrawiam
        Ale po co drzewo .Wystarczy klawiatura od kompa.Pozdrówka .Strach pisać z Tobą .Tak często cię "wyklikują .
        • qqazz Re: Oj zdziwiłabys się zdziwiła gdybys sama 10.02.17, 22:26
          Ze mną strach?


          pozdrawiam
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Oj zdziwiłabys się zdziwiła gdybys sama 13.02.17, 15:41
        Phy. drzewa to takie byle co, samoloty je ścinają i nie tracą skrzydeł.
    • taniarada Zamach na sto% 10.02.17, 22:16
      Kierowca BOR omijając Fiata uratował życie kierowcy tego auta.
      To bohater.
      Wypadek w Izraelu był z winy kierowców rządowych Izraela !
      Tam były wyłącznie auta rządu Izraela !Kierowca z 35 letnim stażem.
      • wsk175 Re: Zamach na sto% 10.02.17, 22:27
        na 200 nawet.
        Trzoda pisia jeżdżąc zbyt szybko chce zabić innych użytkowników dróg.
      • man_sapiens Re: Zamach na sto% 10.02.17, 22:29
        Kierowca BOR to łajza, który bez potrzeby jechał za szybko, wyprzedzał na skrzyżowaniu z lewej strony samochód skręcający w lewo. Po co? Bo jak wielkie panisko dojedzie do domu 15 minut później to mu korona z głowy spadnie? To nie powód, żeby narażać życie ludzi.
    • man_sapiens Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:26
      W miarę ostrożny i w miarę doświadczony kierowca nie wyprzedza na skrzyżowaniu a już zwłaszcza nie wyprzedza z lewej samochodu, który ma włączony lewy kierunkowskaz. Wszystko jedno czy wiezie premier czy swoją ciotkę. Ale jak mu przełożony każe jechać szybko, to co innego.
      • taniarada Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:47
        SB nie śpi...Cicho sza.
    • taniarada Za PRLu nie do pomyślenia 10.02.17, 22:36
      Kierowca fiata nie zachował ostrożności" - przecież wszystkie skrzyżowania na trasie przejazdu kolumny rządowej powinny być zabezpieczane przez drogówkę! Kto tym wszystkim rządzi?! Co i rusz wypadki związane z przejazdem kolumny rządowej! Możecie gadać co chcecie, ale w PRL-u takich przypadków nie pamiętam!
      • wsk175 Re: Za PRLu nie do pomyślenia 10.02.17, 22:41
        Wtedy pisia trzoda w domu siedziała.
        • buldog2 Re: Za PRLu nie do pomyślenia 10.02.17, 22:50
          Kiedy Gorbaczow odbywał wizyty, prosił o nieblokowanie dla niego dróg i stał jak wszyscy na światłach.
          To bydło jaczejki PIS nawet do pięt mu nie dorasta.

          --
          A poza tym sądzę, że Antoni powinien być skazany za zdradę stanu i spowodowanie katastrofy drogowej
      • man_sapiens Re: Za PRLu nie do pomyślenia 10.02.17, 22:54
        > tym wszystkim rządzi?! Co i rusz wypadki związane z przejazdem kolumny rządowej
        > ! Możecie gadać co chcecie, ale w PRL-u takich przypadków nie pamiętam!

        Tanja, za rządów Mazowieckiego, UW, SLD, PO - nie było łącznie tyle takich wypadków co w ciągu roku z kawałkiem rządów PiS.
        Są dwa prawdopodobne wyjaśnienia: seria zamachów organizowana przez Putina i Tuska albo woda sodowa uderzająca do głowy ludziom, którzy dostają władzę i którym się wydaje, że nie muszą się stosować do zasad prawa, rozsądku i przyzwoitości.
        • kmm23 Re: Za PRLu nie do pomyślenia 11.02.17, 13:57
          Miałem okazję kiedyś widzieć auto rządowe z min.Pałubickim w Al.Krakowskiej na wylotówce ze stolicy.Samochód poruszał się spokojnie w korku jaki tam często ma miejsce przed weekendem.Można?,można.
      • x2468 Re: Za PRLu nie do pomyślenia 11.02.17, 00:31
        Pieprzysz głupoty.Tak jest w bananowych republikach.Pani Kanclerz Merkel jeździ w dwa auta, bez sygnałów, i jej kierowca stosuje się do wszystkich przepisów ruchu. Król Szwecji jeździ w dwa auta. Jedno prowadzi osobiście a w drugim jedzie dwóch oficerów ochrony.
      • erka-4 Za PRLu nie do pomyślenia... 11.02.17, 07:42
        ...a coś ty myślała,taniaPOrado,chcieliśmy demokracji to ją mamy razem z jej skutkami.

        taniarada napisał(a):

        > Kierowca fiata nie zachował ostrożności" - przecież wszystkie skrzyżowania na t
        > rasie przejazdu kolumny rządowej powinny być zabezpieczane przez drogówkę! Kto
        > tym wszystkim rządzi?! Co i rusz wypadki związane z przejazdem kolumny rządowej
        > ! Możecie gadać co chcecie, ale w PRL-u takich przypadków nie pamiętam!


        - no POptrz taniu,a wielu twierdzi,że w Polsce dziś rządzą komuniści.
      • prof.pisduszko Re: Za PRLu nie do pomyślenia 13.02.17, 15:36
        Masz rację. Kacyk powinien w każdej sytuacji pokazywać plebsowi "kto tu rządzi".
        Jak ten komuch był u władzy, to na jego przejazd ulice wymiatano, a konwój to był konwój!

        www.youtube.com/watch?v=hgDEjfx2JAI
    • buldog2 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:47
      Po prostu prymitywne bydło z komuszo-bizantyjskimi wyobrażeniami o własnej wielkości i takimi manierami.
      • buldog2 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 22:54
        Misiewiczowi salutować i nosić nad nim parasol.

        --
        A poza tym sądzę, że Antoni powinien być skazany za zdradę stanu i spowodowanie katastrofy drogowej
      • titerlitury Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 10.02.17, 23:26
        Można by pokusić się o ukucie nowego medialnego określenia, w jakich PiS się lubuje: bizantyzacja kasty rządzącej.
        Swoją drogą warto by zestawić koszty tych stłuczki z kosztami cateringu u Sowy, bo zdaje się przy rozbiciu tych 3 limuzyn w ciągu miesiąca, to ośmiorniczki to jest pikuś...
        • lech1966 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 14:18
          titerlitury napisała:

          > Można by pokusić się o ukucie nowego medialnego określenia, w jakich PiS się lu
          > buje: bizantyzacja kasty rządzącej.
          > Swoją drogą warto by zestawić koszty tych stłuczki z kosztami cateringu u Sowy,
          > bo zdaje się przy rozbiciu tych 3 limuzyn w ciągu miesiąca, to ośmiorniczki to
          > jest pikuś...

          Tylko że za ośmiorniczki ubezpieczyciel nie zwróci,,( nie słyszałem aby komukolwiek zaszkodziły) a za wypadki zwróci..
          • pies_na_czarnych Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 14:24
            Ubezpieczyciel podniesie stawki i wyjdzie na swoje, a ty zaplacisz za nowa fure dla Beci.
            • lech1966 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 14:25
              To też prawda... Czyli znów OC wzrośnie..
    • taniarada Audi A8 L Security 10.02.17, 23:08
      To auto powinno fiacika zepchnąć z drogi.Audi A8 L Security spełnia wyśrubowane normy bezpieczeństwa klasy VR 9. Strzały z karabinu AK-47 kalibru 7.62 mm (zwanego popularnie Kałasznikowem) nie są zagrożeniem. Auto wytrzyma również ostrzał z ręcznych wyrzutników granatów oraz eksplozje ładunków wybuchowych. Wszystko m.in. dzięki zastosowaniu włókien aramidowych, specjalnych stopów aluminium i pancernej stali.
      • qqazz Tja 11.02.17, 00:38
        Czak Norris pewnie jednym kopem zamieniłby tą superbezpieczną puszke w kupę złomu (wiem bo na wideo widziałem niedawno). Więc nie pierdziel.


        pozdrawiam
    • x2468 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 00:16
      To był zamach. Pancerne niemieckie auto powinno skosić to marne drzewo i pojechać dalej.
      • pies_na_czarnych Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 00:44
        Moze dlatego, ze to niemieckie, a nie narodowe auto. W dodatku gdyby bylo na elektryke to to drzewo nie mialoby najmniejszych szans.
    • pies_na_czarnych Jechali w stylu Maciory. 11.02.17, 00:36
      Wyprzedzali na podwojnej ciaglej. Samochody nie mialy statusu "uprzywilejowany" - koguty byly wlaczone, ale syrenki juz nie. Jechali w stylu Maciory.
      www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wypadek-premier-szydlo-czy-kolumna-poruszala-sie-na-sygnale,714679.html
      • pies_na_czarnych Re: Jechali w stylu Maciory. 11.02.17, 00:52
        To nie może być przypadek. Na pewno daje to do myślenia, jeśli w okresie kilkunastu tygodni dzieją się takie rzeczy z najważniejszymi osobami w państwie. Dobrze, że to nie jest "czarna seria", że to zdarzenie nie skończyło się tragicznie, ale powinniśmy wyciągać wnioski - mówił na antenie TVN24 ppłk Andrzej Kruczyński. Były oficer jednostki specjalnej GROM pytał, co jeszcze musi się wydarzyć, żeby "ktoś poszedł po rozum do głowy i po prostu przestrzegał wytycznych".
    • pies.na.czarnych Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 01:32
      - Zadzwoniły do mnie dwie osoby mieszkające w okolicy, na trasie przejazdu. Jeden z mieszkańców Brzeszcz powiedział, że to co wyprawiają kierowcy kolumny rządowej, to jest coś strasznego. Tym bardziej, że Oświęcim i okolice to jest miasto starych ludzi. Oni jeżdżą w różny sposób, natomiast ci w średnim i młodym wieku mówią, że po prostu boją się jeździć, kiedy widzą kolumnę - relacjonował dziennikarz.

      W tym miejscu powinna byc 30- stka
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114871,21360058.html?i=0
      • taniarada Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 08:44
        pies.na.czarnych napisała:

        > - Zadzwoniły do mnie dwie osoby mieszkające w okolicy, na trasie przejazdu. Jed
        > en z mieszkańców Brzeszcz powiedział, że to co wyprawiają kierowcy kolumny rząd
        > owej, to jest coś strasznego. Tym bardziej, że Oświęcim i okolice to jest miast
        > o starych ludzi. Oni jeżdżą w różny sposób, natomiast ci w średnim i młodym wie
        > ku mówią, że po prostu boją się jeździć, kiedy widzą kolumnę - relacjonował dzi
        > ennikarz.
        >
        > W tym miejscu powinna byc 30- stka
        I od razu w tym miejscu znalazł się dziennikarz.Z TVNenu on był?
        • pies_na_czarnych Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 12:01
          Taniuszkoa jechali za szybko i wyprzedzali na ciaglej. Tego nie da sie ukryc.
    • haen2010 Trochę szacunku dla kierowcy AUDI mam. 11.02.17, 07:23
      Są już znane podstawowe okoliczności tego wypadku. Chłopak przepuścił pierwszego jadącego tylko na błyskach. Zaczął ustawiać się do skrętu w lewo przy podwójnej ciągłej. AUDI Beatki nie zauważył, był sporo oddalony od prowadzącego i bez koguta, tylko na światełkach w atrapie.

      Można sobie wyobrazić, że walnięcie przy tej prędkości w malucha niechybnie uśmierciłoby chłopaka. Skończyło się na drzewie i połamaniach. Tańsze rozwiązanie.
      • mariner4 Re: Trochę szacunku dla kierowcy AUDI mam. 11.02.17, 08:45
        Kiedyś uderzyłem w auto w podobnych okolicznościach. Facet zajechał mi drogę. Mnie uznano za winnego bo wyprzedałem.
        M.
      • adalberto3 "...walnięcie przy tej prędkości w malucha ..." 12.02.17, 15:07
        Samochody miały kontakt, ślady zostały przede wszystkim na dolnej części prawych przednich drzwi limuzyny. To co potem zrobił kierowca BORu przekracza zdrowy rozsądek. Inny problem to
        "jazda pod prąd" samochodów BORu, w ciemnościach chyba nie mieli pełnego przeglądu sytuacji, ryzyko kolizji było za duże.
        • haen2010 Re: "...walnięcie przy tej prędkości w malucha .. 12.02.17, 15:31
          No tak, ale to było dosłownie muśnięcie. Gdyby walnął w lewy bok od strony kierowcy - mokra plama. Zdaje się, borowik zbyt późno dostrzegł przeszkodę na drodze i " za mocno odbił w lewo" . Resztę załatwiły szybkość i drzewo.
          • wariant_b Re: "...walnięcie przy tej prędkości w maluch 12.02.17, 17:32
            haen2010 napisał:
            > No tak, ale to było dosłownie muśnięcie. Gdyby walnął w lewy bok od strony
            > kierowcy - mokra plama. Zdaje się, borowik zbyt późno dostrzegł przeszkodę
            > na drodze i " za mocno odbił w lewo" . Resztę załatwiły szybkość i drzewo.

            Wygląda raczej na to, że fiacik przygotowywał się do skrętu w lewo.
            Lusterko wsteczne, migacz, hamowanie i zjazd do osi drogi - klasyka.

            Obstawiałby raczej, że między samochodem BOR-u a fiacikiem były jeszcze
            inne pojazdy, a wcześniej limuzyna pani premier musiała się "schować",
            bo coś dużego nadjeżdżało z przeciwka. Prowadzący kolumnę pojazd zdążył
            uciec i wyprzedzić fiata, więc nie bardzo było wiadomo, że to kolumna pojazdów.
            I teraz limuzyna próbowała dogonić prowadzący pojazd wyprzedzając
            środkiem jezdni i na podwójnej ciągłej sznurek samochodów.
            Pech chce, że fiat zamiast uciec na prawo jak inni, zaczął skręcać w lewo.
    • erka-4 psie,nie szczekaj... 11.02.17, 07:37
      Prawdziwie "wielkie" zniszczenia żeś nam POkazał.
    • m.c.hrabia Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 07:54
      a polskie patriotyczne drzewo stoi, nie jak byle ruska brzoza.
    • pkt4a Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 08:32
      z drogi śledzie bo waadza jedzie ,
      tak się kończy wymijanie z prędkością 120 km/godz i to z lewej strony/!!!/ samochodu który dokonuje skrętu w lewo ,
      czy ta waadza już tak sie obawia społeczeństwa że tak zapierdziela na złamanie karku ?
    • pkt4a Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 11.02.17, 08:50
      "zmieścisz się ,wyprzedzaj to Cinqucento"
    • haen2010 Moim zdaniem - Beatka do pracy nie wróci 11.02.17, 16:58
      Kierowca się zaparł przed uderzeniem i miał zapięte pasy. Ten drugi obok połamał sobie udo i ma pękniętą miednicę - prawdopodobnie poduszki go nie uratowały.

      Ale Beatka - przy jej konstrukcji doczesnej = pomimo zapiętych pasów ma poważne obrażenia wewnętrzne. To długa kuracja.

      Możemy już witać ponownie Kaczusia na czele rządu. Będzie przymuszony.
























      • pies_na_czarnych Re: Moim zdaniem - Beatka do pracy nie wróci 11.02.17, 21:15
        Wszystko z gory ladnie zaplanowane.
      • haen2010 Re: Moim zdaniem - Beatka do pracy nie wróci 12.02.17, 06:02
        Już Fakt wyniuchał, że co najmniej pęknięty mostek i żebra. Jak miałem 20 lat miałem nieprzyjemność mieć pęknięte żebro. Przez miesiąc ból przy oddychaniu i ciasny bandaż elastyczny.
    • j-k Przy 50km/h do takich zniszczen by DOSZLO 12.02.17, 06:29
      dokladnie

      sprawdzalem.

      a jezdze automobilem 30 lat...
      • haen2010 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by DOSZLO 12.02.17, 12:10
        Moim zdaniem mieli blisko setkę na drzewie. Takie AUDI, super zabezpieczenia i połamane kości - eksperci z Ingolstadt dobrze wiedzą ile tam było na liczniku.
      • prof.pisduszko Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by DOSZLO 12.02.17, 12:24
        Tak to jest, gdy komuś ogrom jego maleńkiej władzy i lizusostwo podwładnych przewrócą w głowie. VIPy wożone przez BOR czy ŻW mają przywileje na drodze, by mogli dla dobra narodu sprawnie załatwiać ważne sprawy państwowe. A jakie to ważne sprawy państwowe kazały tak gnać: na narty, z imprezki u ojdyra na imprezkę u prezesa, na weekendowy wypoczyneczek w domciu?
        Tu wyżej ktoś napisał - że "powinni skasować" fiacika i jego kierowcę... Zabić człowieka? Bo co? Zupka stygła
      • pies_na_czarnych Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by DOSZLO 12.02.17, 12:33
        Sprawdzałeś na pancernej Audicy, czy na pancernej brzozie?
        • tojabogdan sam samochód mogłby zostać uszkodzony 12.02.17, 13:07
          tak, jak widać na zdjęciach, nawet i przy 50kmh. Ale obrażenia, jakich doznali kierowca i pasażerowie auta, wskazują na brak zabezpieczeń (pasów przede wszystkich) w trakcie wypadku. Bliski znajomy miał niedawno zderzenie czołowe, a prędkość obu samochodów wynosiła łącznie 110kmh. Kierowca bmw miał liczne, ale nie zagrażające życiu obrażenia, a kierowca mazdy6 (przedostatni model) zranione trochę kolano i lekkie stłuczenie klatki piersiowej, od pasów i poduszki.
          Skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku, Powstańców Slaskich i Orzeszkowej, jest proste. I, jeśli nawet pierwsze auto tej trzypojazdowej kolumny miało włączonego koguta i syrenę, to następne, z szydłem, pewnie już nie. I jeśli odległość piędzy pierwszym i drugiem samochodem była dość duża, to kierowca fiata zachował się prawidłowo. Miał prawo sądzić, że samochód za nim nie będzie w sposób drastyczny łamać przepisów, czyli wyprzedzać go na skrzyżowaniu, na podwójne linii ciągłej i w dodatku przy sygnalizowanym przez kierowcę fiata zamiarze skrętu w lewo.
          • pies_na_czarnych Re: sam samochód mogłby zostać uszkodzony 12.02.17, 13:50
            Szkoda papieru. Matolstwo i tak nie zrozumie o czym sie tu pisze.
            • pies_na_czarnych Re: sam samochód mogłby zostać uszkodzony 12.02.17, 13:56
              pbs.twimg.com/media/C4ajW3EWAAIXV6a.jpg
            • buldog2 Re: sam samochód mogłby zostać uszkodzony 12.02.17, 15:41
              Jakby chciało, to by zrozumiało. Ale nie zechce słuchać, bo prawda w oczy...
              Dlatego tak:

              Trzeba zrobić Szydło-plakat, nawet po prostu wydrukować dwa zdjęcia - z natury i animacji PIS - z opisem, rozsyłać, rozklejać i rozdawać je, gdzie tylko się da.

              SZYDŁO-PLAKAT

              Zdjęcia z natury

              zycieumyslowe.files.wordpress.com/2017/02/c4vgn4wwcaenime.jpg?w=547
              pbs.twimg.com/media/C4ajW3EWAAIXV6a.jpg

              Wersja PiS
              polityczek.pl/images/aawiadomostw.png
    • buldog2 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 12.02.17, 15:18
      Trzeba zrobić plakat, nawet po prostu wydrukować dwa zdjęcia - z natury i animacji PIS - z opisem, rozsyłać, rozklejać i rozdawać je, gdzie tylko się da.

      SZYDŁO-PLAKAT

      Zdjęcia z natury

      zycieumyslowe.files.wordpress.com/2017/02/c4vgn4wwcaenime.jpg?w=547
      pbs.twimg.com/media/C4ajW3EWAAIXV6a.jpg

      Wersja PiS
      polityczek.pl/images/aawiadomostw.png
      • snajper55 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 12.02.17, 15:41
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,163374139,163374139,Falszerstwo_rynsztokowej_TV.html?p=163375042

        S.
        • buldog2 Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 12.02.17, 17:53
          No tak, znam wątek. Ale ile osób, szczególnie z elektoratu i sympatyków PIS go przeczyta. A jak przeczyta, to przede wszystkim z web-brygady PIS, żeby zaraportować i czekać na instrukcje.

          Tu chodzi o apel o plakat

          --
          A poza tym sądzę, że Antoni powinien być skazany za zdradę stanu i spowodowanie katastrofy drogowej
    • gorszysort Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 12.02.17, 22:53
      brzoza czy BMW było pancerne?
      • dziambelek Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 13.02.17, 15:41
        z biednego chlopaka zrobia teraz zamachowca.....
        • pies_na_czarnych Re: Przy 50km/h do takich zniszczen by nie doszlo 13.02.17, 15:44
          Pislamskie prawo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka