Dodaj do ulubionych

Ponad połowa Polaków dobrze odbiera rządy PiS

11.02.19, 16:05
A aż 59% twierdzi ze PiS wywiązuje się z obietnic wyborczych. Tak wynika z badania cbos. . Tyle hejtu tyle prowokacji uderzania non stop kamieniami w dinozaura i wszystko psu na budę się zdaje . Na czerskiej to chyba białej gorączki już dostaliście co?
Obserwuj wątek
    • privus Badania wykonane na zlecenie PiS 11.02.19, 16:07
      :)
    • magdolot Re: Ponad połowa Polaków dobrze odbiera rządy PiS 11.02.19, 16:09
      "Nadciąga noc komety
      Ognistych meteorów deszcz
      Nie dowiesz się z gazety
      Kto przeżyje swoją śmierć"

      To nie ja, to Budka Suflera tak sufluje, fluje, je.
    • snajper55 Według najnowszego badania CBOS 11.02.19, 16:10

      Według najnowszego badania CBOS 124,57% Polaków ufa Jarosławowi Kaczyńskiemu.

      S.
      • 0sz0llom-z-radia-maryja Re: Według najnowszego badania CBOS 11.02.19, 16:21
        Tu się tozkladzniek więcej pol na pol
        • 0sz0llom-z-radia-maryja Re: Według najnowszego badania CBOS 11.02.19, 16:21
          Rozkłada
      • taniarada Re: Według najnowszego badania CBOS 11.02.19, 17:25
        snajper55 napisał:

        >
        > Według najnowszego badania CBOS 124,57% Polaków ufa Jarosławowi Kaczyńskiemu.
        >
        > S.
        Próbujesz to ośmieszać ,ale taka jest prawda.Nic tu się nie zmienia. Duże miasta zostały opanowane przez roszczeniowych i zmanipulowanych singli, korporacyjne szczury oraz wszelkiej maści sodomitów typu LGBT. Do tego należy dodać wszystkich ex SB,UB-ków i ich pomioty oraz zmanipulowane móżdżki zaszczepione bezwarunkową nienawiścia do PiS a własciwie do JPK. To wszystko jest pod jednym szyldem -PO czyli Patologia Obywatelska.
      • klodawa1952 Re: Według najnowszego badania CBOS 12.02.19, 16:19
        snajper55 napisał:

        >
        > Według najnowszego badania CBOS 124,57% Polaków ufa Jarosławowi Kaczyńskiemu.
        >
        > S.
        A wtedy nie ironizowałeś :)
        fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/sondaze/news-najnowszy-sondaz-cbos-przed-wyborami-prezydenckimi,nId,1680090
        Widzisz cla nas symetrystów lub lepiej ludzi myślących samodzielnie i racjonalnie, i wtedy, i teraz to jest zależna od rządu sondażowania.
    • weteran-czasu Re: Ponad połowa Polaków dobrze odbiera rządy PiS 11.02.19, 16:33
      Powiedz swojemu guru żeby nie kazał ci pisać takich bzdur.
      • taniarada Re: Ponad połowa Polaków dobrze odbiera rządy PiS 11.02.19, 17:19
        weteran-czasu napisał:

        > Powiedz swojemu guru żeby nie kazał ci pisać takich bzdur.
        >
        Bzdury to ty ciągle wynajdujesz.PIS zapewnia spokój rodzinom .I o to chodzi.Wy platfusy nie macie programu i ciągle judzicie.Ludzie to widzą.Zajarzyłeś coś z tego?
    • x2468 Re: Ponad połowa Polaków dobrze odbiera rządy PiS 11.02.19, 16:37
      Wiecej powiem, zdecydowanie wieksza polowa popiera dewelopera Jaroslawa K.
      • snajper55 Re: Ponad połowa Polaków dobrze odbiera rządy PiS 11.02.19, 16:40
        x2468 napisał:

        > Wiecej powiem, zdecydowanie wieksza polowa popiera dewelopera Jaroslawa K.

        Nie ukrywajmy prawdy. Ta druga połowa to tak naprawdę margines marginesu, ekstrema nienawiści, to animalne ojkofoby.

        S.
        • taniarada Re: Ponad połowa Polaków dobrze odbiera rządy PiS 11.02.19, 17:14
          snajper55 napisał:

          > x2468 napisał:
          >
          > > Wiecej powiem, zdecydowanie wieksza polowa popiera dewelopera Jaroslawa K
          > .
          >
          > Nie ukrywajmy prawdy. Ta druga połowa to tak naprawdę margines marginesu, ekstr
          > ema nienawiści, to animalne ojkofoby.
          >
          > S.
          O to to z ust mi wyrwałeś .I gorszy sort .Sami się tak nazwali.
      • 0sz0llom-z-radia-maryja Re: Ponad połowa Polaków dobrze odbiera rządy PiS 12.02.19, 11:13
        Lepszy developer Jarosław niż kamienicznica i czyścicielka Waltzowa!
    • 0sz0llom-z-radia-maryja Re: Ponad połowa Polaków dobrze odbiera rządy PiS 11.02.19, 17:21
      natemat.pl/263671,nowy-sondaz-cbos-wiekszosc-polakow-dobrze-ocenia-dzialania-pis
      • cossa.nostra PiS wygra kolejne wybory 12.02.19, 15:50
        Zdecydowanie.
        • religijnych.uczuc.obraza Re: PiS wygra kolejne wybory 12.02.19, 15:51
          Tak jak Jaki w Warszawie.
          • 0sz0llom-z-radia-maryja Re: PiS wygra kolejne wybory 12.02.19, 15:57
            Na szczęście Warszawa to nie cała Polska
            • religijnych.uczuc.obraza Re: PiS wygra kolejne wybory 12.02.19, 16:03
              Ale tam jeżdżą niskopodłogowe tramwaje z pesy.
    • klodawa1952 CBOS ? 12.02.19, 16:15
      0sz0llom-z-radia-maryja napisał:

      > A aż 59% twierdzi ze PiS wywiązuje się z obietnic wyborczych. Tak wynika z bad
      > ania cbos. . Tyle hejtu tyle prowokacji uderzania non stop kamieniami w dinozau
      > ra i wszystko psu na budę się zdaje . Na czerskiej to chyba białej gorączki już
      > dostaliście co?
      Ha ha ha
      • met_ol Re: CBOS ? 12.02.19, 16:43
        A Nowogrodzka świętuje - bo w Warszawie wygrał Jaki.
        (na fujarce).
        • 0sz0llom-z-radia-maryja Re: CBOS ? 12.02.19, 16:53
          Na szczęście Warszawa to nie cała Polska
    • xyz_xyz1 Re: Ponad połowa Polaków dobrze odbiera rządy PiS 12.02.19, 17:20
      Owszem racja podobnie ogromna cześć Polaków znająca prawdę w temacie relacji finansowo gospodarczych Polska - UE jest zdecydowanie za POLEXITEM - problem w tym (i to uważam za błąd) iż rząd nic nie robi aby uświadomić tym co wierzą w darmowe obiady iż jest to coś co nie istnieje. Czyli iż gdyby UE nie zarabiała i to dobrze na Polsce to nikt by nas tam nie trzymał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka