Dodaj do ulubionych

Udostępnij znajomym

25.12.19, 12:49
Publikujemy anglojęzyczną wersję tekstu, w którym analizujemy zdanie po zdaniu 45 minut napastliwego "wykładu" Andrzeja Dudy o sądownictwie, wygłoszonego w TVP Info. Warto udostępnić znajomym, by świat się dowiedział, jak stosunek ma polski prezydent do niezależnych sądów.
oko.press/polish-president-doing-his-best-to-attack-every-judge-and-lawyer-in-europe/?fbclid=IwAR02sdoch4FKqY7r62t286_j9VCUlTNf5oa91YgGYsJ3y7gULPezqBsG0cE

--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
  • asdfg2018 Re: Udostępnij znajomym 25.12.19, 13:29
   I robi to niestety dr prawa . Magisterium z prawa i doktorat z prawa uzyskane na ....Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego . Tak , tak U-ni-wer-sy-te-tu Ja-gie-lloń-skiego !!!

   -
   " Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski w krótkim komentarzu w mediach społecznościowych napisał o ks.Mateuszu Szydło iż "oznacza to tylko jedno". Ks. " Isakowicz-Zaleski w innym wpisie opisał z kolei sytuację w seminariach w Polsce, do których wstępuje niezwykle mało kandydatów; wielu innych porzuca kapłaństwo. ":Równocześnie z kapłaństwa odchodzi wielu młodych księży. Jedni zakładają rodziny, inni dokonują "coming out" jako geje. To wszystko świadczy o ogromnym kryzysie w Kościele polskim. Jednak prezydium Episkopatu, wybrane w tym samym składzie na kolejną 5-letnią kadencję, nie przedstawia ani analizy tego groźnego zjawiska, ani propozycji działań zaradczych" - pisał ks. Isakowicz-Zaleski. "
  • maotsetung A to warto przeczytać 25.12.19, 14:35
   natemat.pl/amp/294665,skad-gersdorf-znala-sie-z-bracmi-kaczynskimi-kulisy-wojny-o-sady


   --
   www.wiesci24.pl/2019/12/13/kuchcinski-trafil-na-stonoge-na-lotnisku-niech-pan-przekaze-ziobrze-trzy-che-wideo/
   • taniarada Wykorzystujesz Święta narodzin Jezusa 25.12.19, 20:54
    inna57 napisała:

    >
    > Zapewniam Cię nie jest źle nawet na Wyspach Zielonego Przylądka wiedzą że "Duda
    > to żenada"
    Musisz duszyczko z pewnego forum nie żle być dzisiaj zagubiona.Że tak piszesz bez ładu i składu Jest źle jak taka zagubiona dusza wpada na to forum i bez żadnego trybu niech będzie pochwalony i dzień dobry pisze .I odrobina wychowania i wyrozumiałości należy się każdemu .Na swoim forum bronisz prywatności i gonisz obcych .A tu pawia w takie święto wstyd. Anielski chór pasterzom ogłasza zbawienie,
    Zwiastując im Boskiego słowa wypełnienie,
    Że w szopie z czystej Panny nasz Zbawiciel się narodził,
    By nas dziedziców nieba z więzów oswobodził./bis

    W niedoli i ubóstwie Pan nieba przychodzi,
    On tym cierpieniem nędzy wszystko nam osłodzi.
    Jak leżąc płacze w żłóbku, tak i na krzyżu skona,
    Wielkim cudem miłości odkupu dokona.
    • zdybex Re: Wykorzystujesz Święta narodzin Jezusa 25.12.19, 22:11
     co ty głupku pniredolisz? W szopie się narodził czy w pornoszopie z czystego wytrysku ducha śniętergo czyli całego składu ochotniczej straży pożarnej napierndolonej po wypiciu wody przemienionej w bimber Wtedy to ruchanie było obowiązkiem.. Nasz rząd tez kombinuje, by dzieci rodzone były w szopach i stajenkach. Szpitale to dla PiS zbędny koszt . Stajenka to pomieszczenie w którym bydło stoi, sra i szcza. Od 1945 r, tysiace dzieci urodziło się w stajenkach, większość zakopano w gnoju a trochę uratowano. A cepy wsiowe to genetyka.
    • pies.na.czarnych Re: Wykorzystujesz Święta narodzin Jezusa 26.12.19, 01:36
     taniarada napisał(a):

     > inna57 napisała:
     >
     > >
     > > Zapewniam Cię nie jest źle nawet na Wyspach Zielonego Przylądka wiedzą że
     > "Duda
     > > to żenada"
     > Musisz duszyczko z pewnego forum nie żle być dzisiaj zagubiona.Że tak piszesz b
     > ez ładu i składu Jest źle jak taka zagubiona dusza wpada na to forum i bez żadn
     > ego trybu niech będzie pochwalony i dzień dobry pisze .I odrobina wychowania i
     > wyrozumiałości należy się każdemu .Na swoim forum bronisz prywatności i gonisz
     > obcych .A tu pawia w takie święto wstyd. Anielski chór pasterzom ogłasza zbawie
     > nie,
     > Zwiastując im Boskiego słowa wypełnienie,
     > Że w szopie z czystej Panny nasz Zbawiciel się narodził,
     > By nas dziedziców nieba z więzów oswobodził./bis
     >
     > W niedoli i ubóstwie Pan nieba przychodzi,
     > On tym cierpieniem nędzy wszystko nam osłodzi.
     > Jak leżąc płacze w żłóbku, tak i na krzyżu skona,
     > Wielkim cudem miłości odkupu dokona.

     🤮🤮🤮


     --
     Uwaga szczur!
  • taniarada Re: Udostępnij znajomym 26.12.19, 08:07
   Serwis OKO.press został uruchomiony 15 czerwca 2016 przez Fundację Ośrodek Kontroli Obywatelskiej „OKO”, założoną 10 marca 2016 przez Helenę Łuczywo, Seweryna Blumsztajna, Jacka Rakowieckiego, Jana Ordyńskiego i Piotra Pacewicza przy wsparciu: Agory, wydawcy Gazety Wyborczej, spółki Polityka i osób prywatnych Jest przedsięwzięciem non-profit, utrzymując się wyłącznie z datków czytelników oraz grantów od niezależnych organizacji pozarządowych

   Redaktorem naczelnym serwisu jest Piotr Pacewicz, były zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej. Zastępczynią Pacewicza jest Bianka Mikołajewska, wcześniej dziennikarka śledcza Gazety Wyborczej i Polityki. I wszystko jasne .Romanowski zwrócił uwagę, że kadencja Małgorzaty Gersdorf niedługo się kończy - w kwietniu 2020. I nie krył, że ta informacja jest dla niego optymistyczna..
   Jak ocenił, ustawa dyscyplinująca sędziów zaproponowana przez PiS "zapobiegnie obstrukcji przy nieodległym wyborze nowego pierwszego prezesa Sądu Najwyższego". - Obecna prezes Małgorzata Gersdorf na szczęście kończy już swoją kadencję na tym stanowisku jako najgorszy prezes SN, który upolitycznił Sąd Najwyższy, niegodnie traktował nowo wybieranych sędziów - zaznaczył Romanowski.Więc udostępniam.Amen.Alleluja, Chwalmy Boga:
   Który się narodził,
   By nas wyswobodził
   Z niewoli.
  • jabbaryt Re: Udostępnij znajomym 26.12.19, 09:42
   A macie link do tego prze mówienia. Duda się obcyndala bo wie dobrze że kwestia zmian w sadowownictwie może mu nabić spore poparcie wyborcze. Dlatego mówi o reformach sadownictwa np w Nowym Mieście Lubawskim w Warmińsko-mazurskim. A przecież tam PiS ma słabe poparcie. Szacun.
   • taniarada Re: Udostępnij znajomym 26.12.19, 11:17
    jabbaryt napisał:

    > A macie link do tego prze mówienia. Duda się obcyndala bo wie dobrze że kwesti
    > a zmian w sadowownictwie może mu nabić spore poparcie wyborcze. Dlatego mówi o
    > reformach sadownictwa np w Nowym Mieście Lubawskim w Warmińsko-mazurskim. A prz
    > ecież tam PiS ma słabe poparcie. Szacun.
    Andrzej Duda, pytany w TVP Info o tę wypowiedź prezes SN, stwierdził: "Pani prezes Gersdorf opowiada - w szczególności za granicą - o Polsce takie rzeczy, że powiem tak: wstyd mnie ogarnia, kiedy słyszę, że ktoś, kto mieni się I Prezesem SN, może o polskim państwie poza granicami kraju opowiadać takie rzeczy. Nawet jeżeli to się dzieje tylko w środowisku sędziowskim - po prostu wstyd. Wstyd za to, kto w ogóle został na urząd tego I Prezesa Sądu Najwyższego wybrany".

    Czytaj więcej na www.rmf24.pl/raporty/raport-batalia-o-sady/fakty/news-andrzej-duda-o-wypowiedziach-malgorzaty-gersdorf-po-prostu-w,nId,4222342#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka