Dodaj do ulubionych

Koronawirus w Polsce

03.02.20, 15:37
Tekst linku

Ożesz ty makrąn.
A gdzie babcia Brigitte?

--
Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
Obserwuj wątek
      • no-popis Re: Koronawirus w Polsce 03.02.20, 18:10
        m.c.hrabia napisał:

> Syfilis obecny od lat, rzężące kazał ładować więc tderaz jest fuhrerkim.
        Oooo! Głos w dyskusji przedstawiciela wyznawców niePOkalanego POczęcia z treścią typową dla tego środowiska "intelektualnego".
        • buldog2 Re: Koronawirus w Polsce 26.02.20, 21:18
          W porównaniu z zarazą PIS prawie zupełnie niewinny.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
    • buldog2 Re: Koronawirus w Polsce 03.02.20, 17:27
      Nie omija drobiu. Widać, że to robi wrażenie.

--
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
    • szwampuch58 Re: Koronawirus w Polsce 27.02.20, 14:37
      Napięliśmy łuk, mamy cięciwę napiętą w tej chwili, kwestia jest zwolnienia tej cięciwy, jak pojawi się koronawirus - tłumaczy Szumowski.
      Robin Hood pisowski?

--
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
      • ta Re: Koronawirus w Polsce 27.02.20, 14:49
        Może lepiej się wypowie w sprawie karygodnych działań w krakowskiej onkologii, gdzie dyrektorem został przyjaciel pana Dudy Andrzeja:

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kryzys-w-narodowym-instytucie-onkologii-w-krakowie-pracownicy-prosza-o-pomoc-nfz/sktnx9x?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne
      • biologiczny_zegar Ekspert: Koronawirusem zarazi się 60-70% populacji 02.03.20, 03:36
        "W Niemczech szybko rośnie liczba osób będących nosicielami koronawirusa.
        Renomowany wirusolog prof. Christiana Drosten z berlińskiej kliniki Charite jest przekonany, że prędzej czy później zarazi się większość populacji. Liczy się jednak czas."

"Ekspert podkreśla, że Niemcy są dobrze przygotowani do ewentualnej epidemii COVID-19."

"Zdaniem prof. Drostena liczby nadchodzące z Chin wskazują na to, że powtórzyć może się sytuacja jak w czasie wielkich pandemii grypy w 1957 i 1968 r."

"Wirus ten rozmnaża się w gardle – wyjaśnia ekspert. Podczas gdy zainfekowana osoba mówi lub kaszle, rozpyla ona kropelki z wirusami. Kropelki te lecą ok. 1,5 m i potem dość szybko opadają na ziemię. Jeżeli ktoś w tym czasie je wdychał, w większości przypadków dochodzi do zakażenia."

Lekarstwo na Koronawirusa: służba zdrowia na europejskim poziomie.

Czyli nie w Polsce...

Koronawirusem zarazi się 60-70% populacji
      • inocom Koronawirus w Polsce 27.02.20, 21:34
        pies.na.czarnych napisała:

> Pisi nie robią nic. Liczą na naturalną selekcję.

https://pbs.twimg.com/media/ERm3tJUXsAA-XAc?format=jpg

Ale nie działa.

--
        Małgorzata Kidawa-Błońska z Platformy Obywatelskiej uważa, że Telewizja Polska może fałszować wyniki meczów.
      • kawa_poranna1 Re: Koronawirus w Polsce 27.02.20, 23:30

> Pisi nie robią nic. Liczą na naturalną selekcję.
        >
        Samoloty z Chin, z Włoch jeszcze kilka dni temu przylatywały i nikt nikogo nie kontrolował, nie zapytał czy aby nie podniesiona temperatura gdy w okolicznych państwach robili to dwa miesiące temu.
        W sklepach nie ma maseczek.
        Obudzili się, liczą na zelżenie dla ZUS.
        Trochę rakiem wybiją uniemożliwiając leczenie,
        trochę smogiem,
        trochę koronawirusem.
        ZUSowi będzie lżej.
        Taka jest polityka władców.
        Kaczyński nie przewiduje, że zachoruje a korona wirus jednak poluje na takich starych i niedołężnych jak on.
        Zacznie kasłać.
        • ta Re: Koronawirus w Polsce 28.02.20, 13:34
          Nikt nie badał ludzi przylatujących z Włoch po feriach. Do szkoły dziecka mojej rodziny w stolicy wróciły dzieci z pobytu w rejonach najbardziej dotkniętych epidemią. Nie były badane, pies z kulawą nogą się pasażerami tego samolotu nie interesował. Absolutnie nie wierzę, że w Polsce nie ma chorych.
    • oszol-lom-z-rm Re: Koronawirus w Polsce 27.02.20, 15:41
      Nie ma jeszcze coronavirusa w Polsce ! Ale jest już bardzo blisko . Pojawił się w w Estonii a to za sprawa Irańczyka który aż tam zawędrował .czyli jaczynski miał racje ze tzw uchodźcy mogą roznosić nie widziane w Europie choroby . DZis muzułmanie nie musza do nas strzelać wy nas wyciąć w pień . Wystarczy ze będą na nas kaszleć ...
      • pies.na.czarnych Re: Koronawirus w Polsce 27.02.20, 15:47
        > Nie ma jeszcze coronavirusa w Polsce !

Tak mówią pisi, ale wiadomo, ze pisi zawsze kłamią. Jak długo pisia propaganda będzie w stanie utrzymywać prawdę w tajemnicy? Aż będzie za późno?

--
        Uwaga szczur!
          • buldog2 Re: Koronawirus w Polsce 28.02.20, 00:45
            Tobie zależy wyłącznie na tym, żeby PISi i radiomoryjni mogli bezkarnie kraść i oszukiwać, na przykład okradać służbę zdrowia i niepełnosprawnych.

--
      • sverir Re: Koronawirus w Polsce 03.03.20, 08:44
        "Pojawił się w w Estonii a to za sprawa Irańczyka który aż tam zawędrował .czyli jaczynski miał racje ze tzw uchodźcy mogą roznosić nie widziane w Europie choroby"

A na Litwę chorobę przywlokła Litwinka. Nie mówił wasz guru niczego o Litwinach, że mogą roznosić zarazę?
    • xinfx Re: Koronawirus w Polsce 27.02.20, 20:30
      Siedzicie wszyscy i czekacie nie wiadomo na co, z godziny na godzinę sytuacja się zaognia, tylko ile dziś nowych trafiło w Polsce do izolatek. W lublinie już 2 szpitale.
    • szwampuch58 Re: Koronawirus w Polsce 28.02.20, 09:41
      Bez paniki Wolacy z jednego biustonosza zrobcie dwie maseczki rzecze kulson pisowski a gorzalka dobra rzecz , masz goraczke PiS zawiedzie cie do lekarza,hehehehehe
      Czekam na instrukcję przebudowy odkurzacza w respirator... Wolak potrafi!
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25739471,pinkas-jestem-w-piekle.html#s=BoxOpImg1
      --
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
      • buldog2 Re: Koronawirus w Polsce 01.03.20, 22:21
        Nie. Na respiratory będą przerabiane kompresory ze stacji benzynowych itp. Większa wydajność, taki cały blok PISowców obsłuży naraz.

--
      • ta Re: Koronawirus w Polsce 28.02.20, 13:39
        Taniuszka, nadal zbieraj na tacę u Paulinów. Będziesz miał wirusa w koronie na bank.

Cotygodniowe spotkania z podawaniem sobie rąk i karmieniem rękami do ust i mamy pandemię w dwa tygodnie.
        • oszol-lom-z-rm Re: Koronawirus w Polsce 01.03.20, 15:13
          Ten wirus wcale nie jest groźny . Na świecie już ponad połowa zarażonych wyzdrowiała . Kiedy w Afryce szalała ebola wtedy jakoś paniki nie zauważyłem ze str totalnych s przecież w 8/10 przypadków ta choroba śmiercią się kończy ! To samo malaria...
          • maadzik3 Re: Koronawirus w Polsce 01.03.20, 18:01
            no jakby u naszych sąsiadów ebola była, we Włoszech szalała (ponad 1.000 przypadków) a Polacy masowo jeździli w regiony nią dotkniete pewnie byś słyszał

--
            W świecie, w którym możesz być wszystkim bądź życzliwy
          • snajper55 Re: Koronawirus w Polsce 01.03.20, 18:19
            oszol-lom-z-rm napisał:

> Ten wirus wcale nie jest groźny . Na świecie już ponad połowa zarażonych wyzdro
            > wiała .

Czyli śmiertelność nie przekroczy 50%.

S.
            --
            Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
        • ta Re: Koronawirus w Polsce 02.03.20, 16:26
          Dla taniuszy:

”Władze w Seulu prowadzą postępowanie przeciwko założycielowi ruchu religijnego, uznawanego za jedno z głównych ognisk epidemii koronawirusa w Korei Płd. Podający się za proroka Li Man Ki może usłyszeć nawet zarzut zabójstwa – podała agencja Yonhap.
          Z oddziałem ruchu Kościół Jezusa Shincheonji (Nowego Nieba i Ziemi) w mieście Daegu łączonych jest prawie 60 proc. spośród ponad 4,3 tys. zakażeń koronawirusem wykrytych dotąd w Korei Płd. Podejrzewa się, że patogen najpierw szerzył się na nabożeństwach ruchu, a później jego członkowie zarażali również inne osoby.„

A u nas prymas Polski Polak nie widzi nic złego w podawaniu sobie rąk na mszach, ani komunii do ust.
          Boże, patrzysz, słuchasz i nie grzmisz.
          • adria231 Re: Koronawirus w Polsce 03.03.20, 08:14
            Wczoraj śledziłam koronowirusa w Krakowie. Miałam kilka spraw do załatwienia w różnych( odległych) miejscach Krakowa.Wsiadłam w pojazd publicznej komunikacji, zajęłam takie miejsce, żeby nikt na mnie nie kichał...... Przez całą, godzinną prawie podróż nikt z pasażerów nie kichał, nie kaszlał.Pomyślałam: nie ma koronowirusa.Przed wejściem do mieszkania poszłam do osiedlowego sklepu po grecki jogurt ( mój ulubiony).Nie było...Nie sprawdzałam pozostałych półek....Pomyślałam, że będą problemy i z innymi produktami. Wieczorem z mediów dowiedziałam się, jak Japończycy chronią się przed koronowirusem polskim alkoholem. Ludzie, zaopatrzcie się w procentowe wyroby, bo i ich wkrótce zabraknie....
          • ta Re: Koronawirus w Polsce 05.03.20, 12:58
            Głos rozsądku:

magda_breslau :

Bardzo prosze biskupow o odrobine wiary w ludzka wiare, i odrobine odpowiedzialnosci wlasnej, i odwolanie niedzielnych mszy.

I tak zamkniecie koscioly za piec, osiem tygodni. Tylko wtedy bedzie juz troche za pozno. Kazdy jeden tydzien opoznienia bedzie kosztowal wasze sumienia - najpierw setki, pozniej tysiace zarazonych.

Imamowie miast Qum odmowili zamkniecia swiatyn, wierzac, ze maja one wlasciwosci lecznicze. Prosze was, badzcie odrobine madrzejsci. Jesli wykazecie sie rozumem i sercem, ludzie do was wroca i koscioly, choc na chwile, znowu sie zapelnia.
      • snajper55 Re: Koronawirus w Polsce 01.03.20, 22:07
        asdfg2018 napisał(a):

> Media twierdzą że Dojna zmiana ukrywa prawdę o tej chorobie , że ukrywajom prawdę .

Może i dobrze robią?

www.youtube.com/watch?v=J-KvW4uQFso&bpctr=1583096956
        www.youtube.com/watch?v=oLbYiEXUCpU

S.
        --
      • pies.na.czarnych Re: Koronawirus w Polsce 01.03.20, 22:20
        asdfg2018 napisał(a):

> Media twierdzą że Dojna zmiana ukrywa prawd o tej chorobie , że ukrywajom praw
        > dę .

Nie ukrywają. Nic nie robią, aby znaleźć dowody na jego obecność. Ta dziewczyna siedzi w izolatce i od kilku dni i jej lekarz nie może się doprosić wyników badan laboratoryjnych.

video.xx.fbcdn.net/v/t42.9040-2/10000000_246604973026004_9055716884648820736_n.mp4?_nc_cat=1&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&_nc_ohc=Fty0Kk-5H2EAX-dI5_o&_nc_ht=video-bru2-1.xx&oh=da95df6f4724eaced94afeba07dcc256&oe=5E5C5383

--
        Uwaga szczur!
        • snajper55 Re: Koronawirus w Polsce 02.03.20, 00:35

> asdfg2018 napisał(a):
          >
          > > Media twierdzą że Dojna zmiana ukrywa prawd o tej chorobie , że ukrywajom
          > praw
          > > dę .
          >
          > Nie ukrywają. Nic nie robią, aby znaleźć dowody na jego obecność. Ta dzi
          > ewczyna siedzi w izolatce i od kilku dni i jej lekarz nie może się doprosić wyn
          > ików badan laboratoryjnych.

No i co z tego, że siedzi? Jeśli jest chora to dalej będzie siedzieć. Jeśli jest zdrowa to pójdzie do domu. Coś starci na tym siedzeniu? W ogóle nie powinni jej badać.

S.
          --
          • pies.na.czarnych Re: Koronawirus w Polsce 03.03.20, 08:23
            > No i co z tego, że siedzi? Jeśli jest chora to dalej będzie siedzieć. Jeśli jest zdrowa to pójdzie do domu. Coś starci na tym siedzeniu? W ogóle nie powinni jej badać.

Lepiej od razu odstrzelić. Będzie taniej.

--
            Uwaga szczur!
    • na_deszczu Re: Koronawirus w Polsce 02.03.20, 04:02
      Jak słuchałam ministra Szumowskiego, to czułam sie uspokojona. Tak dziala propaganda. Ale, że mam dostęp nie tylko do trojki, to ku mojemu rozczarowaniu zaczęły napływać informacje, którym na początku nie mogłam dać wiary, bo wydawało mi sie nie możliwe, aby państwo mogło byc aż tak aroganckie albo może niekompetentne, by lekceważyć globalny problem. Brak instrukcji co robić, jak ma sie podejrzenie choroby (widzial ktoś ulotki, info? Mam wsiąść w tramwaj i jechać do zakaźnego?) turyści z Włoch czesto nie kontrolowani na lotniskach, brak środków do dezynfekcji choćby na lotniskach, mat , laboratoria, ktore "w stanie gotowości" kończą prace standardowo o 15.00, niejasne procedury dla lekarzy. Jak ktoś w necie napisał, zakazac badan, ktore narzuca nam ulica i zagranicą i koronawirusa w Polsce nie będzie.

Ps. Każdy inny kandydat (każdy!!!!) będzie lepszym prezydentem dla tego kraju niż Duda.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka