Dodaj do ulubionych

Macanie Maliniaka

13.02.20, 06:08
Obiecywałem, że odwiedzę wszystkie polskie powiaty, i to robię. Bo prezydenta powinno się dotknąć, a nie oglądać w telewizorze - mówił prezydent Andrzej Duda w Zakliczynie, gdzie powitano go nadaniem honorowego obywatelstwa z jednej strony i demonstracją KOD-u z drugiej.

Czego to się nie robi, żeby tylko uciułać tych kilka dodatkowych głosów.

Na przykład Maliniak Adrian gotów jest nawoływać do naruszenia nietykalności osobistej prezydenta, co wydłuża nieco listę paragrafów, które w swojej szczodrobliwości był łaskaw naruszyć.

--
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, jako nasze pisiory zręcznie du-dukają.

twitter.com/i/status/1221493003849752578
Obserwuj wątek
      • buldog2 Tak. To prawda. 13.02.20, 09:24
        Cnotliwe macanki, to specjalność PISu.

A jeszcze można się bardziej przylepić i przy okazji obiecanego zbliżenia jakąś kieszonkę, ja was znam...

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
          • buldog2 Re: Tak. To prawda. 13.02.20, 13:11
            umiem

--
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            • buldog2 Re: Tak. To prawda. 13.02.20, 13:22
              Jarosław Kaczyński i Gerald Birgfellner też wiedzą, o co chodzi.
              Twój prezes tak jak i ty. A raczej to ty za panem prezesem jak za panią matką. Za Panią Kaczką.

--
              • buldog2 Re: Tak. To prawda. 13.02.20, 13:36
                A co, chcielibyście w charakterze podejrzanego przesłuchać?
                Że się sam okradłem, tak jak Birgfellner.

--
        • lechutek1961 Re: Tak. To prawda. 13.02.20, 16:54
          buldog2 napisał:

> Cnotliwe macanki, to specjalność PISu.
          >
          > A jeszcze można się bardziej przylepić i przy okazji obiecanego zbliżenia jakąś
          > kieszonkę, ja was znam...

A szuflada może być budog?? Kieszonka i otwarte okno kojarzy mi się z warszawskimi deweloperami i urzędnikami.

• taniarada Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 09:11
      Tak jak za Kwacha .Może i Kwaśniewskich nie było stać na taką willę , lecz gdy amerykanie wypłacili 60 milionów dolarów (które zniknęły) za administrowanie bazy w Kiejkutach gdzie mieściło się to tajne więzienie CIA.To już można było coś kupić.Alleluja i do przodu.
      • x2468 Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 11:11
        Ziobro z Godzilla nie potrafili tego wyjasnic?

--
        Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
        • buldog2 Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 11:55
          Widzę tylko jedno wytłumaczenie zaniechania ścigania. To samo, co przy Dwóch Wieżach, 40 milionach, 50 tysiącach...

--
      • witek.bis Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 09:33
        Tej pani nie trzeba było długo prosić - dotyka go sobie na różne sposoby... Raz tak go dotyka, raz tak, a innym razem jeszcze inaczej...

--
        A niechaj narodowie wżdy postronni znają, jako nasze pisiory zręcznie du-dukają.

• witek.bis Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 09:37
          - Bardzo mi przyjemnie, AD jestem - zagaił pan prezydent.

- Aya RL - odpowiedziało RL.

www.youtube.com/watch?v=1cFzJUX99Ck

--

• witek.bis Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 09:43
              Aya od początku wiedziałem, że kiedyś się dowiemy, jak wygląda to słynne RL. ;-)

--

• witek.bis Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 09:55
                  :-)
                  Miałem na myśli to dużo młodsze RL... to z internetowego forum.

--

• yoma Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 09:58
                    No a skąd my wiemy, że ono dużo młodsze? Nieświadomie poczyniliśmy takie założenie, tymczasem... cześć Andrzej, nazywam się RL i też mam 12 lat...

--
                    blessed be my insomnia
                  • witek.bis Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 10:00
                    O, kurde balans.... Przyszła mi do głowy straszna myśl, że to Kukiz pod nickiem RL mógł bajerować w sieci naszego pana prezydenta... A teraz przyszło jeszcze straszniejsze pytanie - udało mu się czy nie? :-o

--

• witek.bis Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 09:58
              On, on... Nikomu innemu tak ładnie by się wszystko nie zrymowało.

--

• stasi1 Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 18:26
          Właśnie, chyba że chce po raz drugi to zrobić bo z nartami problem, brak śniegu. A coś musi robić podpisywanie w końcu nie trwa długo, jak u Trumpa nawet nie zdążył zająć miejsca i bach, jest podpisik
    • paskudzbagien W przyszłości TS ma jak w banku 13.02.20, 11:04
      witek.bis napisał:

> Obiecywałem, że odwiedzę wszystkie polskie powiaty, i to robię. Bo prezyd
      > enta powinno się dotknąć, a nie oglądać w telewizorze
      - mówił prezydent And
      > rzej Duda w Zakliczynie, gdzie powitano go nadaniem honorowego obywatelstwa z j
      > ednej strony i demonstracją KOD-u z drugiej.

>
      > Czego to się nie robi, żeby tylko uciułać tych kilka dodatkowych głosów.
      >
      > Na przykład Maliniak Adrian gotów jest nawoływać do naruszenia nietykalności os
      > obistej prezydenta, co wydłuża nieco listę paragrafów, które w swojej szczodrob
      > liwości był łaskaw naruszyć.
      >
      >
      >

--
      W przyszłym roku mamy pewnego Oskara w kategorii Wiocha:
      www.onet.pl/film/onetfilm/zenek-uroczysta-premiera-kto-pojawil-sie-na-czerwonym-dywanie/n535d0q,681c1dfa
    • taniarada Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 11:25
      Pamiętacie ,pamiętacie był taki co lubiał macanki .Stefek Niesiołowski .Jak on to uwielbiał.Słodka ciocia Kidawa-Błońska się skończyła teraz wracamy do języka miłości PO.Duda ty ch. Platforma właśnie zaciekle zwalczała wszystko, co się kojarzyło z „prawem” i „sprawiedliwością”, budząc żywe echo i nadzieję na przyszłość w sercach wszystkich aferzystów, szarlatanów, złodziei, cudzołożników i zboczeńców, którzy skwapliwie przyjęli ofertę Tuska.
      Autor: ks. prof. Jerzy Bajda
      • eiran Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 11:57
        I powiadasz, niedorozwoju, że autorem tych oszczerstw, które byłeś łaskaw wstukać, jest nieżyjący od ładnych paru lat ksiądz Bajda? Czy twój prowadzący aprobuje te oszczerstwa?

--
        Przez 14 lat ayran.
      • pkt4a Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 12:30
        Jak ty mnie zaimponowałeś tanjusza że podałeś żródło cytatu . Tylko coś mi się wydaje że ten koleś Bajda różne głupoty wypisywał ale chyba nie aż takie . Konfabulujesz tanjusza co widać chociażby po swoistej niepodrabialnej interpunkcji tego cytatu .

-
        natemat.pl/299109,puck-kidawa-blonska-tonie-w-usciskach-z-wyborcami-wideo
    • szwampuch58 Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 14:23
      " macanie" tez podlega uchwale obrazonych kartofli????wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25693421,poslowie-zglosili-projekt-uchwaly-ws-wydarzen-w-pucku-bezprzykladny.html#s=BoxOpImg3

--
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
    • buldog2 Re: Macanie Maliniaka 13.02.20, 20:07
      Fuj!

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka