Dodaj do ulubionych

Policja nasza rodzima

09.04.20, 12:23

wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-kontrowersyjny-wpis-rzecznika-policji-mariusza-ciarki/3y2mdjc

Skąd oni biorą takie ciarki i dlaczego sadzają ich na stołkach.
Pytanie do tego rzecznika.
Skąd wie, że chodzi o "epidemię pandemii"? (kupiłem z innego forum. Podoba mi się to PiS-określenie)
Skoro
1 - Wyraźnie widać na filmie, że motocyklista został zglebowany bo odepchnął policjanta, a leżąc jeszcze wierzgał i nawet lewą ręką próbował policjanta lutnąć.
2 - Pewny jest ten kwiat służb naszych niebieskich (podwójne znaczenie, kolor munduru i zamiłowania do modlitw żarliwych i gremialnych), że zatrzymany pacierz odmawiał, a nie stekiem bluzgów operował?
3 - Pewny jest, że motocyklista jest na czczo, a nie pod wpływem napojów wyskokowych, lub narkotyków?
4 - Pewny jest, że zatrzymany nie jest przestępcą ściganym i dogonionym?
Rada dla tego pana.
Nie mierz pan wszystkich swoją miarą.
Obserwuj wątek
  • szwampuch58 Re: Policja nasza rodzima 09.04.20, 12:31
   W środę polska policja poinformowała, że w ciągu ostatnich 2 tygodni wystawiono 12 tysięcy mandatów w związku z łamaniem obostrzeń społecznej izolacji i kwarantanny, a w blisko 3 tysiącach przypadków skierowano wnioski o ukaranie do sądu. W ostatnim czasie rowerzyści alarmowali, że są zatrzymywani przez policję nawet wówczas, gdy jadą rowerem do pracy.

   --
   www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • man_sapiens Re: Policja nasza rodzima 10.04.20, 15:12
   A w Polsce:
   Ksiądz zorganizował mszę dla 60 osób. Jeżeli choć jeden wierny był nosicielem wirusa - a to bardzo prawdopodobne - to będziemy mieć kilkudziesięciu nowych zakażonych. Po doniesieniach oburzonych obywateli policja wymierzyła mu karę 10tys. złotych. Analizowaliśmy wszystkie możliwe przypadki i daliśmy najniższą karę. Czemu najniższą? Bo ukarany jest z uprzywilejowanej kasty.

   W Warszawie niejaki Jarosław K. polecił zorganizować imprezę dla kilkudziesięciu osób z rządu. Bez zachowania jakichkolwiek środków bezpieczeństwa - idealne warunki dla rozpowszechniania COVID-19. Policja przyglądała się i nic. Dlaczego? Bo ci łamiący przepisy i apele to uprzywilejowana kasta.

   Ale nie zawsze tak. Na przykład: Kary w wysokości 12 tys. zł zostały nałożone na mężczyznę, który jeździł na rowerze po Bulwarze Kurlandzkim. Taką samą grzywną ukarano kobietę, która tam spacerowała. Po 12 tys. zł zapłacą także dwie kobiety, które spisano w Parku Dąbie. Wobec jednej z nich, która piła piwo, sporządzono wniosek o ukaranie sądowe. W Parku Dąbie zatrzymano też mężczyznę, który siedział na ławce i pił piwo. Nałożono na niego karę w wysokości 10 tys. zł. Ponadto, policja złożyła również wniosek o ukaranie go w sądzie. Ci ludzie nie zagrażali nikomu, byli praktycznie sami a więc nie mogli rozprzestrzeniać wirusa. Dlaczego taka surowa kara? Bo to zwykli płatnicy podatków a nie uprzywilejowana kasta.
   --
   Świat jest na wojnie z pandemią. W Polsce grasują szabrownicy. Polityczni szabrownicy
  • ktos_z_kosmosu Re: Policja nasza rodzima 10.04.20, 22:53
   Następny popis rzecznika
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25860265,szydzenie-klamstwa-i-obrazliwe-gesty-z-tym-spotykaja-sie-policjanci.html#a=351&c=163&t=14&g=b&s=BoxNewsImg1
   Nie komentuję.
   Wystarczą komentarze pod zalinkowanym artykułem.
   • snajper55 Policja 11.04.20, 03:02
    Jest zakaz przemieszczania się? Jest. To niech siedzą na dupie.

    S.
    --
    Ave, Praeses, morituri te salutant! (by witek.bis)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka