Dodaj do ulubionych

Moderatorze

13.07.20, 17:56
Twoją rolą jest wygumkowanie wpisów, rzecz jasna subiektywna ocena. Prośba, jeśli już jakiś wpis wygumkowałeś, wyrzuć odpowiedzi pod niechcianym wpisem, bo tak, to mnożysz domysły. Nikt ze stałych bywalców tego forum nie będzie miał pretensji, że jego odpowiedź zniknęła wraz z postem głównym. Takie moje spostrzeżenie, źle się czyta i już.
Obserwuj wątek
    • don.kichote Przyłączam się do apelu 13.07.20, 18:18
      behemot17-13 napisał:

> Prośba, jeśli już jakiś wpis wygumkowałeś, wyrzuć odpowiedzi pod niechcianym wpisem, bo tak,
      > to mnożysz domysły.

I nie tylko. Odpowiedź na wywalony post, traci jakikolwiek sens i dla niezorientowanego czytelnika brzmi głupio!
      • behemot17-13 Re: Moderatorze 13.07.20, 18:32
        Zaakceptuję, mam w rezerwie nicki nieużywane. Ja tu tylko się produkuję i nie jestem sentymentalny, nick jak nick, kto będzie chciał dopatrzy się mnie w innym, aczkolwiek zbliżonym.
      • taniarada Ale pitolisz 13.07.20, 18:33
        pies.na.czarnych napisała:

> Jeżeli twoja wypowiedz wyleci razem z postem wygumkowanym to możesz zostać zban
        > owany.
        > Zastanówmy się lepiej czy wysyłanie w kosmos postów jest zgodne z regulaminem.
        >
        Admin społeczny nie ma takich uprawnień.Jedynie wątek cały to po paru wywaleniach automat blokuje.Pisała kiedyś Marrant
    • taniarada Re: Moderatorze 13.07.20, 18:30
      Jedyne takie forum gdzie admin jest tu alfą i omegą.Tyle forów jest na GW .Tylko tu są usuwane posty i wątki przeciwników politycznych.Użytkowników Gazety Wyborczej .Wstyd i siara.Tak było przed wyborami jest i teraz.
      • qinto Re: Moderatorze 13.07.20, 18:45
        taniarada napisał(a):

> Jedyne takie forum gdzie admin jest tu alfą i omegą.Tyle forów jest na GW .Tyl
        > ko tu są usuwane posty i wątki przeciwników politycznych.Użytkowników Gazety Wy
        > borczej .Wstyd i siara.Tak było przed wyborami jest i teraz.

Dzisiaj to jest apokalipsa....moderacja i snajper oszaleli ze złości.
    • qinto Re: Moderatorze 13.07.20, 18:31
      behemot17-13 napisał:

> Twoją rolą jest wygumkowanie wpisów, rzecz jasna subiektywna ocena. Prośba, jeś
      > li już jakiś wpis wygumkowałeś, wyrzuć odpowiedzi pod niechcianym wpisem, bo ta
      > k, to mnożysz domysły. Nikt ze stałych bywalców tego forum nie będzie miał pret
      > ensji, że jego odpowiedź zniknęła wraz z postem głównym. Takie moje spostrzeżen
      > ie, źle się czyta i już.
      >
      >

90 % moich postów wylatuje w kosmos bez jakiejkolwiek informacji.
      Założony dzisiaj jeden wątek również wyleciał - nie ma go nawet na oślej.
      Co ty na to?
        • qinto Re: Moderatorze 13.07.20, 18:43
          behemot17-13 napisał:

> Powariowaliście? Przecież nie w Waszej obronie staję, mnie o przejrzystość wpis
          > ów chodzi. Jacieperd...
          >

Nikt nie powariował, ja wiem, że nie jesteś w stanie stanąć w obronie prawa do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych.
          Za wysokie progi dla ciebie diabollo.
          • behemot17-13 Re: Moderatorze 13.07.20, 19:00
            Ty wiesz, przecież jesteś przekonany, Ty na pewno masz rację, Ty mnie znasz od spodu i masz wyrobione zdanie. Ale ale, jesteś moim takim prowincjonalnym drugim ego, winszuję wnikliwości.
            • qinto Re: Moderatorze 13.07.20, 19:04
              behemot17-13 napisał:

> Ty wiesz, przecież jesteś przekonany, Ty na pewno masz rację, Ty mnie znasz od
              > spodu i masz wyrobione zdanie. Ale ale, jesteś moim takim prowincjonalnym drugi
              > m ego, winszuję wnikliwości.
              >

Ja tylko wyciągam wnioski po analizie Twoich postów.
              Podobny temat był już poruszany na FK i nigdy nie stanąłeś w obronie wolności słowa.
              Nie tylko Ty zresztą.
              • behemot17-13 Re: Moderatorze 13.07.20, 19:14
                Ile razy mam powtarzać? Nie mienię się sprawiedliwym co ubolewa nad losem pokrzywdzonych przez moderatora, jeszcze raz, o przejrzystość wypowiedzi na tym forum mi chodzi, jaciepier...
        • taniarada Re: Moderatorze 13.07.20, 18:52
          behemot17-13 napisał:

> Powariowaliście? Przecież nie w Waszej obronie staję, mnie o przejrzystość wpis
          > ów chodzi. Jacieperd...
          >
          No właśnie .Ja o tym wiem bo głupio to wygląda .Pogadał bym se z ziomalem .Ale nie da się.Musimy w realu.
      • taniarada Re: Moderatorze 13.07.20, 18:36
        qinto napisał:

> behemot17-13 napisał:
        >
        > > Twoją rolą jest wygumkowanie wpisów, rzecz jasna subiektywna ocena. Prośb
        > a, jeś
        > > li już jakiś wpis wygumkowałeś, wyrzuć odpowiedzi pod niechcianym wpisem,
        > bo ta
        > > k, to mnożysz domysły. Nikt ze stałych bywalców tego forum nie będzie mia
        > ł pret
        > > ensji, że jego odpowiedź zniknęła wraz z postem głównym. Takie moje spost
        > rzeżen
        > > ie, źle się czyta i już.
        > >
        > >
        >
        > 90 % moich postów wylatuje w kosmos bez jakiejkolwiek informacji.
        > Założony dzisiaj jeden wątek również wyleciał - nie ma go nawet na oślej.
        > Co ty na to?
        >
        Bo koledze S się nie spodobał .Także Bobowi i kliknąl.Na tym to polega dyskusja .Klik i nie ma ..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka