Dodaj do ulubionych

Żrą się

17.07.20, 11:33
Żrą się. Kulawy chce wywalić Gowina i wstawić na jego miejsce głuchą Jadźkę.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26137583,gowin-boi-sie-zemsty-kaczynskiego-nieoficjalnie-trwaja-rozgrywki.html#s=BoxOpImg5
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Żrą się 17.07.20, 11:54
      To z powodu synalka. Jak w roku 1968, kiedy wściekły Gomułka kazał wywalać z pracy rodziców strajkujących studentów. Pamiętam, jak wówczas leciwy już Antoni Słonimski powiedział coś w rodzaju "ja mam wszystko w dudzie, bo jestem sierotka, więc rodziców mi nie wyleją z pracy".

Gomułka-bis jest wiernym naśladowcą pierwowzoru.
      • asdfg2018 Re: Żrą się 17.07.20, 14:17
        A synalek krzyknął : " xxxxx xxx "
        A głucha Jadżka weszła na ambone i Partia teraz stawia na Jadżkę i oby Goovin nie skończył jak Endrju Leppiej czego jemu nie życzę .
      • horpyna4 Re: Żrą się 17.07.20, 13:06
        Każą sobie przysłać ze szkół listy tych, co nie zdali matury. Ci głupsi są pewniejsi - nie zaczną samodzielnie myśleć. A decyzje w każdej dziedzinie i tak przecież podejmuje jeden osobnik, oni mają jedynie je firmować.
    • ukos Gowina można by do pewnego stopnia poprzeć 17.07.20, 14:46
      Gowin w PiSSdu jest już skończony, Kulawy mu nie odpuści. Jedyna dla Gowina szansa to ucieczka, w której można by mu pomóc, np. wspierając taki scenariusz:

Gowina wyprowadza co najmniej 10 posłów z ZP, najlepiej, żeby w tym 2-3 z PiS. Ta dziesiątka dołącza do klubu KP, który zawiązuje koalicję z Konfederacją i razem zgłaszają wotum nieufności dla Morawieckiego wskazując Gowina jako kandydata na premiera. Mając 51 głosów robią to samodzielnie (potrzeba 46 głosów). Pozostała opozycja nie musi się pod tym wnioskiem podpisywać, nie bierze odpowiedzialności za nowy rząd, a jedynie głosuje za wnioskiem wybierając mniejsze zło.

Następnie rząd Gowina z wicepremierami Kosiniak-Kamyszem i Bosakiem lawiruje przez trzy lata między PiSem a KO i Lewicą wywalając w tym czasie PiSie towarzycho ze spółek SP, odcinając od innych fruktów, przywracając konkursy, odnawiając służbę cywilną i przywraca morale prokuraturze i sądom. A wobec słabości zaplecza parlamentarnego sam nie bardzo będzie mógł się rozbestwić.

Takie położenie nadaje rządowi, mimo udziału w nim polityków, charakter czysto techniczny, bez możliwości promowania jakiejś ideologii.
    • asdfg2018 Re: Żrą się 17.07.20, 19:24
      żrom siem ? och , jak mi przykro niezmiernie

----------------------------------
      " Kościół na Warmii stanął przed prawdziwym kryzysem. Do seminarium duchownego w Olsztynie nie zgłosił się ani jeden kandydat na pierwszy rok studiów. Hierarchowie będą się zastanawiać, dlaczego."
      • buldog2 Re: Żrą się 18.07.20, 18:44
        Akurat ten problem został definitywnie załatwiony. Covidowa ustawa o promocji korupcji (niereglamentowany nieujawniany lobbing) zapewniła im byt godny. Godny PISowca.
    • pies.na.czarnych Re: Żrą się 19.07.20, 15:48
      Jest coraz fajniej

- Wybór Andrzeja Dudy jest nieważny. Wybrany on został niezgodnie z Konstytucją RP. Konkretnie z artykułem 128. ustęp 2. - stwierdził w wideofelietonie Mirosław Piotrowski, jeden z kandydatów w tegorocznych wyborach prezydenckich. Były już europoseł do niedawna był jednym z ulubieńców o. Tadeusza Rydzyka i regularnie gościł w mediach redemptorysty z Torunia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka