Dodaj do ulubionych

Paranoja, normalnie paranoja

27.05.21, 21:09
Włodzimierz Cz, co ma twarz czerwieńszą od malin, pojechał/poleciał/pobiegł/popłynął do Brukseli, w celu poproszenia by ci z Brukseli patrzyli na ręce pisim złodziejom, w sprawie wydawania tych 770 miliardów, ale o tym że pisich poparli to już nie wspomniał, zresztą nie musiał, tam wiedzą że są w nieformalnej koalicji, no i Włodzimierz Cz żalił się na swojego koalicjanta, a mianowicie: PiS można się pokłonić za jedną rzecz. Doprowadziliście do tego, że gdzie nie pojedziemy, tam się musimy w waszym imieniu tłumaczyć. Tłumaczymy się nie tyle w waszym imieniu, ile bronimy Polek i Polaków przed tym, co cała Europa określa jednoznacznie jako łamanie praworządności, konstytucji i zasad w Polsce , było nie wchodzić w koalicję ze złodziejami, to byście się nie musieli tłumaczyć.
Obserwuj wątek
    • czandra3 Re: Paranoja, normalnie paranoja 27.05.21, 21:41
      A`propos koalicji z Włodzimierzem Cz i Zandbergem, ltóren to ostatnio robi za aktora od reklam dla Obajtka, Gowin, jest trakie cuś w nierządzie, nawet jest wicepremierem, to akurat jest zły przykład, u nich nie takie tuzy intelektu i kryształy występują, rzekł był iz, Gowin ostrzega PiS przed rządem z Lewicą. „Koniec projektu Zjednoczonej Prawicy”, coś jest na rzeczy, więc jaki to hejt co towarzyszu T.?
    • pies.na.czarnych Re: Paranoja, normalnie paranoja 27.05.21, 23:12
      Ten tu tez sie tłumaczy i mówi, ze jeszcze nie raz się pomyli:(. Kurwa co za debil. Nie potrafisz idioto wykonywać kilku czynności jednocześnie to wypierdalaj:(
      tvn24.pl/polska/senat-odrzucil-preambule-do-ustawy-ratyfikacyjnej-senator-aleksander-pociej-wyjasnia-dlaczego-zaglosowal-przeciw-5106171
    • meflst0feles Re: Paranoja, normalnie paranoja 27.05.21, 23:17
      Porozumienie Czarzastego z Pinokiem w tajemnicy przez Budką to jedno z największych osiągnięć polskiej myśli lewicowej na przestrzeni ostatnich piętnastu lat. Lewica uważa, że dzięki temu znowu wybiła się na niepodległość i dajże już spokój, Panie Czandra, bo może ten sukces im musi wystarczyć na kolejne półtorej dekady.
      • czandra3 Re: Paranoja, normalnie paranoja 27.05.21, 23:27
        Chętnie bym dał, ale co chwilę czytam jak pis ich zrobił w chabetę ryksiarską, i to bez żadnych podstępów, to mnie szlag trafia, teraz ci będą kradli na potęgę, a my dostaniemy ochłapy, o ile dostaniemy, może Zandbergi i Włodzimierze Cz, maja jakieś profity z tego dealu, ale my.....
      • jureek Re: Paranoja, normalnie paranoja 28.05.21, 10:30
        meflst0feles napisał:

> Lewica uważa, że dzięki temu znowu wybiła się na niepodległość

Oj, króciutko trwała ta niepodległość, niestety, bo już w kolejnym podejściu do wyborów RPO Czarzasty wystraszył się, że spadnie na niego znowu taki medialny hejt jak po glosowaniu za Funduszem Odbudowy i zdecydował się poprzeć jakiegoś profesora wystawionego przez PSL, o którym niewiele wiadomo, a nie panią Lidię Staroń, która aktywnie działała społecznie i zajmowała się prawami spółdzielców, działaniami komorników, pomocą dzieciom i ofiarom przestępstw.
        • ave.duce Re: Paranoja, normalnie paranoja 28.05.21, 11:08
          Ustawa o Rzeczniku Praw Obywatelskich

Art. 2.
          Rzecznikiem może być obywatel polski wyróżniający się wiedzą prawniczą, doświadczeniem zawodowym oraz wysokim autorytetem ze względu na swe walory moralne i wrażliwość społeczną.

ps. czy ta wiedza ma być udokumentowana?
          • jureek Re: Paranoja, normalnie paranoja 28.05.21, 11:13
            ave.duce napisała:

> Rzecznikiem może być obywatel polski wyróżniający się wiedzą prawniczą,
            > doświadczeniem zawodowym oraz wysokim autorytetem ze względu na swe walory mora
            > lne i wrażliwość społeczną.
            >
            > ps. czy ta wiedza ma być udokumentowana?

Zakładam, że ktoś, kto tyle pomagał ludziom jak pani Staroń, ma tę wiedzę. Poza tym uważam, że lepiej wybrać teraz Staroń, niż czekać, aż po kolejnym patowym głosowaniu PiS wstawi jakiegoś swojego komisarza zamiast rzecznika. No chyba, że działamy według zasady "im gorzej, tym lepiej"
    • taziuta Obsesja, normalnie obsesja 27.05.21, 23:54
      czandra3 napisał:

> /.../ Tłumaczymy się nie tyle w waszym imieniu, ile bronimy Polek i Polaków przed tym, co cała Europa
      > określa jednoznacznie jako łamanie praworządności, konstytucji i zasad w Polsce [/b],
      > było nie wchodzić w koalicję ze złodziejami, to byście się nie musieli tłumaczyć.

Uprzedzenia tak Ci zamulają szarą komórkę, że czepiasz się zatroskanego człowieka, który musi nas tłumaczyć za qurestwo Twoich byłych kolegów, o mało co koalicjantów rzeczywistych, a nie urojonych.

Lewica nie wchodziła w żadną koalicję, mamy to już przewałkowane, biedaku.
      Słyszałem, że obsesje się leczy, zasięgnij może porady specjalisty. Ze szczerego serca Ci radzę. :)
      • czandra3 Re: Obsesja, normalnie obsesja 28.05.21, 06:39
        taziuta napisał:

.
        >
        > Uprzedzenia tak Ci zamulają szarą komórkę, że czepiasz się zatroskanego człowie
        > ka, który musi nas tłumaczyć za qurestwo Twoich byłych kolegów, o mało co koali
        > cjantów rzeczywistych, a nie urojonych.
        >
        > Lewica nie wchodziła w żadną koalicję, mamy to już przewałkowane, biedaku.
        > Słyszałem, że obsesje się leczy, zasięgnij może porady specjalisty. Ze szczereg
        > o serca Ci radzę. :)

Obsesją jest to że martwi mnie szujstwo czerwonych pająków?
        Kto jest zatroskany? A czy te Twoje durnowate Zandbergi i Włodzimierze Cz, nie głosowali macka w mackę z pisami? Moich koalicjantów, fajne to, psst, a kto to jest, te moje niby koalicjanty.
        Nie sądziłem że napotkam tak zabetonowanego czerwonego, z innymi można było podyskutować i pośmiać się, a tu masz komuchu zakalca.
        • taziuta Ten się cieszy, kto się cieszy ostatni :) 28.05.21, 07:03
          czandra3 napisał:

> Obsesją jest to że martwi mnie szujstwo czerwonych pająków?

Naprawdę Cię to martwi? Nie wyglądałeś przez te ostatnie dni na zmartwionego, lecz na szczerze ucieszonego, że masz się (w Twoim mniemaniu, no bo przecież nie obiektywanie) do czego przyczepić.

> /.../ A czy te Twoje durnowate Zandbergi i Włodzimierze Cz, /.../

Durnowate to w ostatecznym rachunku okazało się Twoje PO, potykające się o własne nogi.
          Wy (hejterzy) byście napisali, że się squrvili, bo de facto (poprzez swoją nieudolność) poparli PiS.
          Żałośni jesteście, niebieskawi. :/
          • czandra3 Re: Ten się cieszy, kto się cieszy ostatni :) 28.05.21, 07:26
            Jakie moje PO, już skończyły się pomysły, companieras comunistas, i poczynacie wymyślać, by tylko mnie zirytować, ale ta grubymi nićmi szyta prowokacja się nie uda.
            Marksisto, wyznawco powszechnej dobroci, czy ja się czepiam? Wg Ciebie mam trzymać buźkę króciutko, ponieważ mogę urazić zatroskanego Włodzimierza Cz.
            Pożartowaliśmy sobie a teraz troszku na poważnie, kiedy Włodzimierz Cz. mówił prawdę, wtedy gdy z troski o nasze dobro głosował razem z pisem, czy teraz gdy zatroskany pojechał do Bruxeli prosić o pomoc?
        • jureek Re: Obsesja, normalnie obsesja 28.05.21, 10:36
          czandra3 napisał:

> Kto jest zatroskany? A czy te Twoje durnowate Zandbergi i Włodzimierze Cz, nie
          > głosowali macka w mackę z pisami?

Przypomnieć Ci, ile razy i w jakich sprawach cały POPiS głosował łapka w łapkę razem? Proszę bardzo.
          - za dołożeniem kasy dla IPN
          - przeciw maksymalnym marżom dla firm rozwożących jedzenie
          - przeciw podniesieniu minimalnej emerytury

Czyli co? Mogę pisać tak jak Ty o koalicji PiS z PO?
          • taziuta Re: Obsesja, normalnie obsesja 28.05.21, 10:50
            jureek napisał:

> Przypomnieć Ci, ile razy i w jakich sprawach cały POPiS głosował łapka w łapkę razem? Proszę bardzo.
            > - za dołożeniem kasy dla IPN
            > - przeciw maksymalnym marżom dla firm rozwożących jedzenie
            > - przeciw podniesieniu minimalnej emerytury

- Za zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej i obniżenie emerytur. Taki POPiS-owy hejt. Ręka w rękę.
            - PO dało PiS przykład jak manipulować składem TK. Potem PiS nadał tym manipulacjom nowy wymiar...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka