Dodaj do ulubionych

Przesilenie.

28.06.21, 09:38
Widać gołym okiem. Nie trzeba szkiełka poety. Co mniej umoczeni wyznawcy Kaczusia opuszczają mafię pisowską. Zaczynają się urządzać w nowym rozdaniu politycznych synekur.

New Deal okazał się niewypałem. Inflacja, drożyzna i covidowe restrykcje wqrwiły ludzi na maxa. Akcja szczepionkowa i strach przed "pandemią" ulegają redukcji. Tym rządom już niewielu ufa, a najbardziej górale.

Pewnie potrwa to z rok, z okładem. Wcześniejsze wybory raczej do kasacji. Mafia musi zalegalizować i zabezpieczyć rabunek skarbu państwa czyli naszej, wspólnej kasy. Albo prysnąć do rajów podatkowych z kasą.

Co się będzie działo w naszej polityce dość łatwo przewidzieć.

Obserwuj wątek
    • buldog2 Re: Przesilenie. 28.06.21, 16:17
      Co się będzie działo w naszej polityce dość łatwo przewidzieć.

Może łatwo. Nie przeczę. Ale sam nie potrafię i gdybyś był uprzejmy przewidzieć i oświecić mnie, to poproszę.
      • haen2010 Re: Przesilenie. 28.06.21, 18:04
        Tak prostacko. Do polityki wróci Tusk. Na pewno wzmocni to platfusiarnię. Głównym centrum opozycji stanie się triumwirat - TT plus Hołownia. Dogadają się. Razem mają min 35%+ w wyborach. Kościelnych od platfusiarni i pisowskie odpady zagospodarują PSL z Gowinem. Tzw. konserwa na 10%.

Chyba nikt nie będzie uwodził biedroniowej Nowej Lewicy. Już są w okolicy progu i bez perspektyw na opozycji. Klasyczne seppuku polityczne, kiedy romans z Kaczusiem doszczętnie ich skompromitował.
        • buldog2 Re: Przesilenie. 28.06.21, 20:36
          Otóż dla mnie to wszystko wcale nie jest oczywiste. Nie jest oczywiste to, że powrót Tuska sprawi coś więcej, niż scementowanie twardego elektoratu PO (dla którego będzie to przypomnienie, coś jakby powrót do czasów świetności). Wątpliwości mam w kwestii dogadania się trójki - Hołownia, Trzaskowski, Tusk (kolejność alfabetyczna). Jeśli chodzi o Lewicę, to najbardziej prawdopodobne wydaje mi się, że sama zacznie zabiegać o względy innych i, być może, największe wzięcie będzie miała w PISie (dotychczasowe doświadczenia współpracy z PIS, rozdawnictwo ważne zarówno jako powód, jak i pretekst do dalszego zbliżenia). Wydaje mi się, że do PISu jest dziś Lewicy najbliżej (różnią te formacje polityczne i kulturowe przede wszystkim puste gadanie i dekoracje).
          • edico Re: Przesilenie. 28.06.21, 23:29
            Wystarczy, że zablokuje demontaż tego kraju. Pozostanie tylko wcale nie łatwa już korekta puścizny po tych, którzy tak krzykliwie wstawali z kolan a spadli na d...
            • buldog2 Re: Przesilenie. 29.06.21, 12:50
              Dlaczego nie?
              TVPIS mówi że Lewica jest konstruktywną opozycją i chwali PIS, dla Lewicy KO jest wrogiem gorszym, niż PIS (chyba nie pokręciłem z tym wrogiem).
              Lewica będzie chciała ująć PISowi nieco wyborców socjalnych, a nie kościółkowych.
              • haen2010 Re: Przesilenie. 30.06.21, 08:47
                Zastanów się. Jakich socjalnych? Rozdawnictwo pisowskie obejmowało patologię i milionerów. Jak dają, to trzeba brać. Prymitywna gotówka na rynku spowodowała inflację i drożyznę.

Teraz mają rękę w nocniku. Zgodnie z teorią Zandberga za dalsze rozdawnictwo ma zapłacić tzw. klasa średnia. Ci dorobieni na przemianach. Przepływ kasy od lepiej żyjących do tych co żyją z pisowskiej hojności. To cały New Deal Kaczusia.

Jest masa innych implikacji, ale ja za krótki jestem by je opisać. Np. relacje państwa z Kościołem i ile to kosztuje.
    • pies.na.czarnych Re: Przesilenie. 28.06.21, 17:06
      Może po przeczytaniu haen2000 będzie mniej bal się igły niż zakażenia.

Dane potwierdzają również, że pandemia jest bardziej niebezpieczna dla mężczyzn. To oni umierali bowiem częściej. "Analiza zgonów z powodu COVID-19 według wieku osób zmarłych wskazuje na dużą dysproporcję umieralności uwarunkowaną płcią osób zmarłych. Niemal we wszystkich grupach wieku współczynnik umieralności na 100 tys. ludności jest dwukrotnie wyższy wśród mężczyzn, a w grupie sześćdziesięciolatków - nawet trzykrotnie wyższy" - czytamy w oficjalnym raporcie.
      • pies.na.czarnych Re: Przesilenie. 28.06.21, 20:40
        Już po miesiącu od rozpoczęcia masowych szczepień w USA zauważono spadek hospitalizacji i zgonów w wyniku COVID-19. W maju zmarło 18 tysięcy osób. Niemal wszyscy byli jeszcze przed szczepieniami.
        • haen2010 Re: Przesilenie. 29.06.21, 08:39
          Nie strasz, nie strasz bo się... Państwo 300mln z dużym procentem leciwych z nadwagą.

Dobra rada. Odczekaj parę miesięcy żeby weryfikacji została poddana Twoja prostacka głupota.
              • yoma Re: Przesilenie. 29.06.21, 12:14
                Z żądzy popularności dołącza do ludzikowa i ziuty. Teraz będzie ganiał po forum i wszędzie wklejał "pomidor", o pardon, "prostacka głupota".
                • haen2010 Re: Przesilenie. 30.06.21, 08:09
                  Prostacką głupotą jest nieumiejętność posługiwania się liczydłem. Podawanie cyfr wyrwanych z kontekstu. Prymitywny trolling bez związku z wątkiem.
                  18 tys. zgonów w USA w maju. Którego roku? Domyślam się - covidowych. Państwo 324 mln.

Jak głuptak chce trollować, to niech trochę włączy myślenie. Poza tym ciągle nie wiem - pies czy suka na czarnych. Niech sobie w majtkach sprawdzi.
                      • pies.na.czarnych Re: Przesilenie. 30.06.21, 14:12
                        Tylko osoba z niskim IQ podaje swoje prawdziwe dane przy meldowaniu się na podejrzanych stronkach. Moja przeglądarka przy łączeniu się z FK zawsze podaje komunikat "znajdujesz się na stronie o słabym zabezpieczeniu".
                        O ile dobrze pamietam przy pierwszej rejestracji na FK podałem takie dane:
                        Wiek - 1015 lat
                        Plec - kobieta
                        Wyksztalcenie - niepełne podstawowe (niektórzy z nas w ty miejsce napisali "dohtur z kropką)
                        ............. :)
                        • haen2010 Re: Przesilenie. 01.07.21, 12:45
                          Osoba z IQ nie wstydzi się swojego pomyślunku. Ja dawno temu podałem swoje prawdziwe dane. Było trochę dziwnych telefonów.

Prywatnie podejrzewam, że Ty, Yoma i Hrabia jesteście takimi qrwami wpływu na tym forum. Maksymalnie je obrzydzić. Niby opozycja, ale świnić piszącym prawdę o pisowskiej mafii. Jakby wyższa szkoła jazdy tego żydowskiego gnoja od propagandy na forach społecznościowych. Jak mu tam, bo zapomniałem.
    • stasi1 Re: Przesilenie. 29.06.21, 13:25
      Po co kaczka miałby przeprowadzać wcześniejsze wybory ?jak na razie nic nie wskazuje na to że nowe wyniki będą lepsze niż stare ,więc po co ma ryzykować ? a tak dwa i pół roku ma na Plus
    • haen2010 Re: Przesilenie. 01.07.21, 11:56
      haen2010 napisał:

> Widać gołym okiem. Nie trzeba szkiełka poety. Co mniej umoczeni wyznawcy Kaczus
      > ia opuszczają mafię pisowską. Zaczynają się urządzać w nowym rozdaniu polityczn
      > ych synekur.
      >
      > New Deal okazał się niewypałem. Inflacja, drożyzna i covidowe restrykcje wqrwił
      > y ludzi na maxa. Akcja szczepionkowa i strach przed "pandemią" ulegają redukcji
      > . Tym rządom już niewielu ufa, a najbardziej górale.
      >
      > Pewnie potrwa to z rok, z okładem. Wcześniejsze wybory raczej do kasacji. Mafia
      > musi zalegalizować i zabezpieczyć rabunek skarbu państwa czyli naszej, wspólne
      > j kasy. Albo prysnąć do rajów podatkowych z kasą.
      >
      > Co się będzie działo w naszej polityce dość łatwo przewidzieć.

Kiedy piszę mafia pisowska, to wiem co piszę. Klasyka ochrony biznesa za marne 1,5 mln euro.

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/znany-biznesmen-zatrzymany-przez-cba-ujawnia-ze-dostal-oferte-wolnosc-za-lapowke/h9lcb2d,79cfc278
      • mozart Re: Przesilenie. 04.07.21, 10:55
        privus napisał:

> W Polsce nie było jeszcze ani rewolucji francuskiej ani październikowej. Może j
        > uż taki czas nadchodzi?

Była, katobolszewicka - po tym jak prawnie zakazano aborcji. I to w październiku ;)
        • privus Re: Przesilenie. 04.07.21, 12:29
          Widzę to raczej, jak słynną krwawą niedzielę z 22 stycznia 1905 roku w Rosji. A historia lubi się powtarzać, z czego PiS nie potrafi wyciągnąć żadnych wniosków. Władza Ludowa też nie chciała ustąpić, tylko musiała.
          Nowogrodzka to nie Pałac Zimowy i nawet zdobywać jej nie trzeba.
          Zarówno Rewolucja Październikowa jak i Wielka Rewolucja Francuska, miała skutki bezpośrednie, tragiczne i pozytywne. W sypiącym się PiS-ie widzę również pozytywną stronę. Świadczy o tym, że nie wszyscy w tej partii mają zamiar bezmyślnie machać swoimi skrzydełkami pod dyktando Kaczyńskiego.
          • mozart Re: Przesilenie. 04.07.21, 12:53
            privus napisał:

> Widzę to raczej, jak słynną krwawą niedzielę z 22 stycznia 1905 roku w Rosji. A
            > historia lubi się powtarzać, z czego PiS nie potrafi wyciągnąć żadnych wnioskó
            > w. Władza Ludowa też nie chciała ustąpić, tylko musiała.
            > Nowogrodzka to nie Pałac Zimowy i nawet zdobywać jej nie trzeba.
            > Zarówno Rewolucja Październikowa jak i Wielka Rewolucja Francuska, miała skutki
            > bezpośrednie, tragiczne i pozytywne. W sypiącym się PiS-ie widzę również pozyt
            > ywną stronę. Świadczy o tym, że nie wszyscy w tej partii mają zamiar bezmyślnie
            > machać swoimi skrzydełkami pod dyktando Kaczyńskiego.

Oscylacja PO-PiS będzie trwała dekady, nawet po śmierci Kaczyńskiego czy Tuska, bo współcześni Polacy - jeśli nie liczyć dziadersów - nie znają innej niż postsolidarnościowej Polski. I wszystko jedno kto wygra, bo jedynym wygranym będzie instytucjonalny kościół katolicki.A czy będzie to toruński czy łagiewnicki, to inna sprawa.
    • privus Re: Przesilenie. 08.07.21, 12:38
      haen2010 napisał:

> Co się będzie działo w naszej polityce dość łatwo przewidzieć.
      >
      Ci najbardziej umoczeni yrzymają sie tze. kupy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka