Dodaj do ulubionych

PRT vs PDT.

07.07.21, 05:12
Po tym jak były premier DT - jak to ma w zwyczaju - wprosił się bezczelnie na "campus" organizowany przez Prezydenta Warszawy, RT chyba nie ma wyjścia. Powinien zaprosić liderów pozostałych partii opozycyjnych. Zastanawiam się, czy nie rozszerzyć tej listy o PiS i Konfederację. To byłby prawdziwy hit polityczny. Przemaglować ich tam mocno, obnażyć z kitu i bajeru dla ciemnego ludu.

Nie wiem, jak RT postąpi. Ale zdominowanie tej inicjatywy tylko przez platfusiarnię rozłoży ją na łopatki już na samym początku. W założeniu przecież chodzi o New Deal polityczny, pokoleniowy ze znaczną redukcją tłustych kotów nie pisząc o starych pierdzielach wszelkiej maści.

Jasne, że ci w/w zajmą sobie tzw. biorące miejsca na wszystkich listach wyborczych. To pewne przy obecnej, uprzywilejowanej dla nich ordynacji i regułach gry. Jedyna rada - mocno podkreślić tych "młodych" z tej inicjatywy zepchniętych na dolne, "przegrane" sektory. Zdobyć głosy nowego pokolenia, mającego po dziurki w nosie zdegenerowanych rządów komuchów, solidaruchów i klechów w różnych konfiguracjach.
Obserwuj wątek
  • haen2010 Re: PRT vs PDT. 07.07.21, 07:20
   Sorry, że dopiszę. System trzyma się mocno. Po "wejściu smoka" do gry są już pierwsze sondaże popu - Kaczuś 29%, Tusk 23%, Hołownia 17%. Reszty nie pamiętam. To pierwszy sondaż płacony przez RMF FM.
  • haen2010 Re: PRT vs PDT. 08.07.21, 05:32
   Moich miłych adwersarzy informuję, że polityka polska to nieustanne podkładanie świń. Zgodnie z triadą - wróg, największy wróg, kolega partyjny.
   Informuję, że niejaki Budka Borys zaproszenie od Tuska dla Trzaskowskiego na rozmowy w gronie "trzech tenorów" schował do kieszeni, a Tuskowi przekazał, że RT nie chce się spotkać. Teraz wiesza się nogawki Donalda licząc na zbiorową amnezję.

   Nic nie poradzę na mój sceptycyzm co do jego osoby. Okazał się 100% zasadny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka