Dodaj do ulubionych

Koalicja idiotów

20.07.21, 19:17
I co jeden to lepszy. Ten pajac obok Glińskiego, Suskiego, Mularczyka czy Jakiego to z pewnością absolutny top, a przynajmniej pierwsza dziesiątka. Świnienie się i upodobanie do auto kompromitacji to ich znak rozpoznawczy.
Żadne granice w tych kwestiach dla nich nie istnieją.


Janusz Kowalski z Solidarnej Polski oburzył się najnowszą decyzją Komisji Europejskiej, która wezwała Polskę do zrealizowania wyroku TSUE. Polityk zamieścił wpis, w którym dał do zrozumienia, co myśli o instytucjach UE.

"Brukselska kasta szantażuje Polskę! Warto przypomnieć, że to Polacy płacą miliony euro na pensje tych eurokratów, którzy zarabiają dziesiątki tysięcy euro miesięcznie za nicnierobienie i mają nieuprawnione przywileje. W głowach im się poprzewracało!" – napisał Janusz Kowalski.
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Koalicja idiotów 20.07.21, 19:24
   Roch Kowalski z Korabiów Kowalskich był oficerem dragonów pana Mieleszki w służbie księcia Janusza Radziwiłła. Był mocny, bo się księciu z pięści podobał, gdyż podkowy łamie i z chowanemi niedźwiedziami wpół się bierze, a takiego jeszcze nie znalazł, któregoby nie rozciągnął. Ślepo słuchał rozkazów księcia, był mu wierny dopóki ...
   • boblebowsky Re: Koalicja idiotów 20.07.21, 19:35
    pies.na.czarnych napisała:

    > Roch Kowalski z Korabiów Kowalskich był oficerem dragonów pana Mieleszki w służ
    > bie księcia Janusza Radziwiłła. Był mocny, bo się księciu z pięści podobał, gdy
    > ż podkowy łamie i z chowanemi niedźwiedziami wpół się bierze, a takiego jeszcze
    > nie znalazł, któregoby nie rozciągnął. Ślepo słuchał rozkazów księcia, był mu
    > wierny dopóki ...
    >

    Nie sądzę by miał szansę na znalezienie swojego Zagłoby. Na listy płac Srebrnej też się nie załapie po przegranych wyborach. Skończony pajac:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka