Dodaj do ulubionych

Pani Beata.

08.12.21, 08:29
Już trzy dekady jak pozbawia mnie odrostów owłosienia. Śmiejemy się, że ma ze mną coraz mniej roboty. Profesjonalistka, perfekcyjna. Mały zakład fryzjerski gdzieś w blokowisku warszawskim.

Niedawno zmieniła cennik - z 17 zł na 22. Inflacja. Z wyrównaniem brwi i blond wąsa, małego. Zawsze tak było. Owszem, było zwyczajowo dwie dychy, dzisiaj trzy.

Mniejsza o to. Pytam się, czy będzie mnie legitymować na covid kiedy debile zarządzą. Mam zapewnienie, że mnie nie będzie dotyczyć. Cała Polska kretyńska.
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Pani Beata. 08.12.21, 09:35
      haen2010 napisał:

> Mniejsza o to. Pytam się, czy będzie mnie legitymować na covid kiedy debile zar
      > ządzą. Mam zapewnienie, że mnie nie będzie dotyczyć. Cała Polska kretyńska.
      Fryzjer w Niemczech, w Austrii też zażąda od Ciebie certyfikatu covid. Do sklepu Cię w Niemczech nie wpuszczą (za wyjątkiem spożywczych i Aptek) bez okazania zertyfikatu, samolotem nie polecisz ....patzr takie bogate państwa i też rządzą tam, wg Twojego sPOsobu "myślenia", debile.
      Heniu a może jednak tym debilem jesteś Ty ?
        • no-popis Re: Pani Beata. 08.12.21, 11:11
          haen2010 napisał:

> Ależ oczywiście. Takich jak ja to natychmiast do Auschwitz. Zmienić napis -
          > Pfizer Macht Frei.
          Pierwsze objawy - do kremacji.
          Ależ nie !
          Ja odniosłem się tylko do Twojego określenia "debile Polacy", o tych co to wydają takie nakazy i obowiązki okazywania zaświadczenia o szczepieniu.
          Uważam za skandaliczne, że nasz rząd nue wydał już pół roku wstecz takich przepisów o nazazie okazania zaświadczenia przed wejściem do kina, do sklepu itp
          Okazanie zaświadczenia czy obowiązek szczepienia to nie jest ani Auschwitz ani Katyń obóz dla Polaków na Syberii bo o mordercach komunistach chyba nieprzypadkiem zapominasz.
    • a.jej.rkoniak Re: Pani Beata. 08.12.21, 11:02
      znajdź sobie zdolną kobietę, która cię ostrzyże, wąsy sam zrobisz.
      Uchowałem się na wygnaniu i fryzjerom nie dałem zarobić. Małża mi to robi, ale roboty zbyt wiele nie ma.
      Ja w podzięce nie protestuję, gdy idzie do zakładu.
      BTW - u nas salony były przez szereg miesięcy zamknięte i wielu zwinęło interes.
      Tu powinien być dowcip, ale on wychodzi z pantomimą, wię nie będzie.
      • pies.na.czarnych Re: Pani Beata. 08.12.21, 11:24
        Cena dobrego hair trimmer wynosi nie więcej niż trzy wizyty u fryzjera. Łatwo przeliczyć co bardziej się opłaca zwłaszcza, że żaden fryzjer nie ma taryfy dla tych, u których „roboty zbyt wiele nie ma” :)
        • a.jej.rkoniak Re: Pani Beata. 09.12.21, 04:42
          nie to co tańcia, panisko z portfelem wypchanym zasiłkiem z SozialAmtu. Wyrzucanie pieniędzy nie jest moim ulubionym zajęciem, zwłaszcza gdy można je komuś sprezentować. Zanim nie spłaciłem pożyczki bankowej, to prowadziłem budzet domowy w Quicken. Miałem rozeznanie, gdzie się forsa ulatnia jak wodór przez gorącą platynę.
    • boblebowsky Wspólna cecha wszystkich foliarzy 08.12.21, 11:16
      Duma z własnej głupoty. Większość, których widzę bez maseczek ma na twarzy wypisaną dumę, tą samą jaka wylewa się z twoich postów o Covid. Każdy ma takie powody do dumy na jakie o stać, hłe hłe...

haen2010 napisał:

> Już trzy dekady jak pozbawia mnie odrostów owłosienia. Śmiejemy się, że ma ze m
      > ną coraz mniej roboty. Profesjonalistka, perfekcyjna. Mały zakład fryzjerski gd
      > zieś w blokowisku warszawskim.
      >
      > Niedawno zmieniła cennik - z 17 zł na 22. Inflacja. Z wyrównaniem brwi i blond
      > wąsa, małego. Zawsze tak było. Owszem, było zwyczajowo dwie dychy, dzisiaj trzy
      > .
      >
      > Mniejsza o to. Pytam się, czy będzie mnie legitymować na covid kiedy debile zar
    • taniarada Re: Pani Beata. 08.12.21, 11:23
      Co raz durniejsze te twoje wątki henek.Ja już dawno płacę 25 zł.Ale ty jako emeryt nie powinieneś płakać .PIS dba o ciebie .Ty powinieneś płacić tej kobiecie 50 zł.Czekam tylko kiedy uwierzysz w covida.Tylko musisz częściej wychodzić do ludzi.
    • haen2010 Re: Pani Beata. 08.12.21, 21:08
      Bardzo mi się podoba Wasza nienawiść ad personam. Tylko się pytam - Why? Po co mam brać jakieś kolejne szczepionki, które i tak nie działają? Tylko tyle i aż tyle.
      • taniarada Re: Pani Beata. 08.12.21, 21:25
        Wiesz dobrze jak działa to forum ,zwłaszcza jak teraz nie ma admina .Ty bardziej się ośmieszasz ,gdy piszesz o zaszczepionych debilach i negujesz wszystko co związane z covidem .
      • yoma Re: Pani Beata. 08.12.21, 21:31
        A se nie bierz, tylko noś maskę w sklepie i zbiorkomie. Nie życzę sobie, żebyś na mnie chuchał obcinkami twojego blond wąsa.

A na nienawiść, heniutek, to trzeba sobie zasłużyć. Ty jesteś taki heniutek do robienia beki. Tylko.
      • boblebowsky Re: Pani Beata. 08.12.21, 23:49
        haen2010 napisał:

> ? Po co
        > mam brać jakieś kolejne szczepionki, które i tak nie działają? Tylko tyle i aż
        > tyle.

Poczytaj lepiej baranie i nie dziw się, że zebrałeś parę garści.
        www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,szczepionka-przeciw-covid-19--kto-najczesciej-umiera-mimo-zaszczepienia-,artykul,93584833.html
        • haen2010 Re: Pani Beata. 10.12.21, 05:02
          No, poczytałem, podobnie jak wiele innych statystyk. Wynika z nich ok. 50 tys. zgonów w tym roku do których przyplątał się covid. Prawie wszystkie dotyczą ludzi starych i schorowanych.

W zeszłym roku zmarło 750 tys. No to sobie porównaj skalę zagrożenia covidem. Poza tym artykuł jest promocyjny i ma napędzić strachu u klientów na płatne testy. Business The First.

Moja decyzja o nie szczepieniu nie jest tak głupia, jak się zniewolonym mózgom wydaje.
          • boblebowsky Re: Pani Beata. 12.12.21, 11:42
            haen2010 napisał:

> No, poczytałem, podobnie jak wiele innych statystyk. Wynika z nich ok. 50 tys.
            > zgonów w tym roku do których przyplątał się covid. Prawie wszystkie dotyczą
            > ludzi starych i schorowanych.
            >
            > W zeszłym roku zmarło 750 tys. No to sobie porównaj skalę zagrożenia covidem. P
            > oza tym artykuł jest promocyjny i ma napędzić strachu u klientów na płatne tes
            > ty. Business The First.
            >
            > Moja decyzja o nie szczepieniu nie jest tak głupia, jak się zniewolonym mózgom
            > wydaje.

Czapka foliowa tak uciska, że nawet prostych danych nie jesteś w stanie przyswoić. I te żałosne spiskowe teksty o business first i o wolności.... Stary durny kozioł.
    • haen2010 Re: Pani Beata. 09.12.21, 08:23
      Ale się wątek rozwinął. Chciałem Wam przybliżyć jak wygląda parter szaleństwa pandemii. Oczywista, uważam covid za syfiastą grypę i staram się nie złapać. Codziennie rano pływanie, niestety, bez maseczki. Prysznice, wilgotność, wymarzone warunki dla covid. No i co - dupa. Jakoś mnie nie dopadł, o innych też nie wiem. Obsługa w komplecie.
      Weźcie zacznijcie myśleć o faktach zamiast o pieprzeniu naukowców i polityków.
          • pies.na.czarnych Re: Pani Beata. 09.12.21, 10:29
            Wkurwia mnie ten debil. Wczoraj przez takich jak on moja córka, jej dwójka dzieci i jej mąż otrzymali pozytywne testy PCR. 😭😩 Objawy na szczęście na razie łagodne.
                  • pies.na.czarnych Re: Pani Beata. 13.12.21, 13:09
                    szwampuch58 napisał:

> Bedzie dobrze, trzymam kciuki
                    >
                    Update!

Jak wyglada sprawa dzisiaj.
                    Zarażenie nastąpiło przez wnuczkę, która zaraziła się na treningu. W szkole nikogo nie zaraziła. Cała rodzina zaraziła się na parapetowym zorganizowanym w niedzielę przez młodszą córkę. Ja nie mogłem z przyczyn obiektywnych w tym uczestniczyć i mi się udało. Wszyscy zarażeni.
                    1. Wnuczka. Po dwóch dniach gorączki 37,7 i bólu brzucha przeszło jej.
                    2. Wnuk. Objawy dopiero we wtorek. Łagodna gorączka. Po dwóch dniach spoko.
                    3 Starsza córka. Zarażona. Bezobjawowa. Pierwszy test u niej zrobiony we wtorek był negatywny. Dopiero drugi zrobiony w czwartek pozytywny.
                    4. Zięć. Od wtorku do piątku gorączka 38,2 kaszel. Kiepsko było, ale zaczęło przechodzić i dzisiaj jest jak nowy.
                    5. Młodsza córka. Zarażona bezobjawowa.
                    6. Partner młodszej córki. Niezarażony, objawów brak. Dzisiaj ma zrobić drugi test.

Jeszcze raz podkreślam. Wszyscy są zaszczepieni. Po 10 dniach od pierwszego testu wszyscy mają zrobić drugi test PCR.
                    :)
    • dr.krisk Re: Pani Beata. 09.12.21, 13:32
      Typowa foliarska głupota. Co tam naukowcy, laboratoria, badania - my wiemy najlepiej! Bo jedna kobieta na przystanku pekaesu głosiła Prawdę, i jej będziem słuchać.
      Po świecie zaczyna szaleć neopogaństwo, każące negować wszystko, co pochodzi od uznanych autorytetów w danej dziedzinie. Co innego szamani, szeptuchy, nawiedzeni mędrcy....
      Kartezjusz w grobie się przewraca.
    • rzewuski1 Re: Pani Beata. 09.12.21, 15:37
      heniu lubi chyba grac w rosyjską ruletkę
      ja co chwile słyszę ze ktoś tam umarł w mojej okolicy, ostatnio 44 mężczyzna a parę dni dni później jego matka na covida , teraz sąsiada zabrała karetka też covid
      • dr.krisk Re: Pani Beata. 09.12.21, 15:56
        Mój znajomy też wątpił, nie szczepił się, no i o mało co nie umarł. Oczywiście dalej twierdzi że to wszystko spisek firm farmaceutycznych.
        Poj...by
    • pies.na.czarnych Re: Pani Beata. 09.12.21, 16:10
      Tak jak w góralskim dowcipie: w czasie powodzi saperzy zauważyli góralski kapelusz pływający wte i wewte i jeszcze z powrotem, pytają się więc uratowanych w pontonie, co to takiego. "A bo to, panocku, Franek Gąsienica pedzioł, ze mo w du...e wasom powódź i pole orze."
    • haen2010 Re: Pani Beata. 12.12.21, 11:31
      Nie wiem co wpisać na koniec tego wątku. Jedyne co nie zmienię to rano pływanie na basenie, będę palił papierosy i dezynfekował przełyk i krtań wódką.
      Jak mnie dopadnie covid to też opiszę.
    • no-popis debile w Niemczech opanowały kraj :) 12.12.21, 11:49
      haen2010 napisał:
      Chcesz wejść do galerii handlowej ? Przed wejściem ochroniarz, młody i duży a nie z PFRON, musisz okazać certyfikat 2 szczepień bo inaczej nie zostaniesz wpuszczony.
      Konsekwentnie przestrzegany nakaz maseczek.
      Przedwczoraj, będąc ponownie służbowo, odwiedziłem 3 jarmarki świąteczne w Berlinie. Na wolnym powietrzu ! ....nie wejdziesz na jarmark (cały ogrodzony wokół) bez okazania certyfikatu szczepień. Wszyscy w maseczkach.
      Ty patrz jaki to debilny kraj te Niemce :)
    • szwampuch58 Re: Pani Beata. 13.12.21, 12:42
      Jednego wloskiego Heniusia dopadlo:
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27906098,wlochy-nawrocony-antyszczepionkowiec-apeluje-ze-szpitala.html#do_w=60&do_v=143&do_st=RS&do_sid=286&do_a=286&s=BoxNewsImg13
      • haen2010 Re: Pani Beata. 13.12.21, 14:52
        Ech, jeden egzemplarz na paręset tysięcy zawsze można znaleźć. I dołożyć do niego wszystkich anty. Współczuję tak prymitywnie zesranym ze strachu.
        • pies.na.czarnych Re: Pani Beata. 13.12.21, 15:24
          W Anglii dzisiaj znaleziono jeden egzemplarz tvn24.pl/swiat/omikron-pierwsza-ofiara-smiertelna-w-wielkiej-brytanii-o-smierci-osoby-zakazonej-nowym-wariantem-koronawirusa-poinformowal-boris-johnson-5525282
            • pies.na.czarnych Re: Pani Beata. 13.12.21, 16:14
              Dopóki ludzie nie będą się szczepić dopóty wirus będzie miał pożywkę i tym samym przyjazne warunki do mutowania się. Tacy jak ty doprowadzą do tego, że niedługo grecki alfabet się wyczerpie i będzie trzeba przejść na inny, może chiński. W chińskim wystarczy namalować jeden znaki określający całe słowo.
            • yoma Re: Pani Beata. 13.12.21, 16:19
              Heniu, błagam, przejdź może na kantoński? Bo popisywanie się angielskim wybitnie ci nie wychodzi, a po kantońsku kto ci sprawdzi :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka