Dodaj do ulubionych

Pisory głosowali za von Leyen

27.07.22, 08:27
a teraz mordę drą na jej temat,
Matousz, “Wierzę, że będziemy mieli po drugiej stronie dobrego partnera. Nowa przewodnicząca Komisji Europejskiej daje nadzieje na nowe otwarcie”
oszust czarnecki, to będzie śmieszne,
“Myślę, że nowa przewodnicząca Komisji Europejskiej ma świadomość, komu zawdzięcza to zwycięstwo. W związku z tym stabilność jej rządów będzie w niemałej mierze zależała od Prawa i Sprawiedliwości oraz grupy EKR-u”.
I jeszcze jeden tuz inteligencji legutko,
Wygrała dzięki naszym głosom Można powiedzieć jednak śmiało, że dzięki nam nie ma chaosu, bo cała ta układanka dotycząca stanowisk rozsypałaby się. Okazaliśmy się tymi, którzy tę stabilność utrzymali
Faktycznie to swołocz rządzi w PE, nic nie dzieje się bez ich pozwolenia, oni sterują pracami, głosowaniami, jestem pełen podziwu, ich ...głupoty, zadufania, i zwyczajnej bezczelności.
A teraz twierdzą że ona jest winna nawet gruźlicy łękotki.
Obserwuj wątek
    • oby.watel Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 10:00
      I co w tym dziwnego? Stanowiska nie pełni się dla wspólnego dobra z najlepszą wiedzą i wolą, niezaleznie, ale wyłącznie w interesie wybierającego czy mianującego. W Polsce tak jest i w Unii też tak powinno być.
      • no-popis Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 10:07
        oby.watel napisał:

> I co w tym dziwnego? Stanowiska nie pełni się dla wspólnego dobra z najlepszą w
        > iedzą i wolą, niezaleznie, ale wyłącznie w interesie wybierającego czy mianując
        > ego. W Polsce tak jest i w Unii też tak powinno być.
        To widzę, że pracujesz na jakiejś własnej konstytucji bo ta konstytucja, która obowiązuje mówi:
        Art. 104. Poseł jako przedstawiciel Narodu
        1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.
        • oby.watel Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 10:32
          Sugerujesz, że Ursula von der Leyen winna stosować się do regulaminu polskiego Sejmu i przestrzegać polskiej konstytucji? Ależ przecież ona robi co może żeby dać PiS-owi te pieniądze, bo wie, że bez nich PiS nie wygra i będzie musiało pracować nad wynikiem wyborów albo w ogóle z nich zrezygnować.
          • no-popis Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 10:36
            oby.watel napisał:

> Sugerujesz, że Ursula von der Leyen winna stosować się do regulaminu polskiego
            > Sejmu i przestrzegać polskiej konstytucji?
            Napisałeś "w Polsce tak jest" .
            Czego nie rozumiesz? Własnego tekstu nie rozumiesz?
            • oby.watel Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 10:43
              no-popis napisała:

> Napisałeś "w Polsce tak jest" .
              > Czego nie rozumiesz? Własnego tekstu nie rozumiesz?

Hmmm. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem Twoich zarzutów. Tak jest! Napisałem, że w Polsce tak jest! I — według PiS-u — tak powinno być też w Unii, a kto wie czy i nie w Stanach (poparcie Trumpa wskazuje, że były takie oczekiwania). To, że takie pojmowanie praworządności z konstytucją stoi w sprzeczności jest dla mnie oczywiste. Dla Ciebie nie?
              • no-popis Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 11:01
                oby.watel napisał:

> no-popis napisała:
                >
                > > Napisałeś "w Polsce tak jest" .
                > > Czego nie rozumiesz? Własnego tekstu nie rozumiesz?
                >
                > Hmmm. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem Twoich zarzutów. Tak jest! Napisałem,
                > że w Polsce tak jest! I — według PiS-u — tak powinno być też w Unii, a kto wie
                > czy i nie w Stanach (poparcie Trumpa wskazuje, że były takie oczekiwania). To,
                > że takie pojmowanie praworządności z konstytucją stoi w sprzeczności jest dla
                > mnie oczywiste. Dla Ciebie nie?
                Polska konstytucja nie obowiązuje w UE ...jeszcze :)
                • oby.watel Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 11:11
                  Nie odnosisz wrażenia, że ja o kozie, a Ty o wozie? Mowa była o p. Leyen i jej czarnej niewdzięczności. PiS głosowało na nią, a ona zamiast się odpłacić i wypłacić staje okoniem i robi wbrew. A to jest wbrew zasadom, bo jak PiS kogoś popiera, to popierany PiS potem wspiera. To jego pisi obowiązek!
                  • no-popis Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 11:15
                    oby.watel napisał:

> Nie odnosisz wrażenia, że ja o kozie, a Ty o wozie?
                    Absolutnie tak. Właśnie wstawiłeś w pierwszym tekście o kozę i wóz.
                    • oby.watel Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 11:36
                      Dziękuję za zwrócenie uwagi i merytoryczną wymianę zdań.
                      • no-popis Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 11:40
                        oby.watel napisał:

> Dziękuję za zwrócenie uwagi i merytoryczną wymianę zdań.
                        Z wzajemnością.
    • czan-dra Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 12:31
      Odnoszę nieodparte wrażenie iż jeden kretyn z sobą dyskusję prowadzi, jak można nisko upaść, żeby jeszcze ten bełkot był związany, choć luźno z tematem wątku.
      Idiota, po prostu idiota.
      • oby.watel Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 15:09
        czan-dra napisał:

> Odnoszę nieodparte wrażenie iż jeden kretyn z sobą dyskusję prowadzi, jak można
        > nisko upaść, żeby jeszcze ten bełkot był związany, choć luźno z tematem wątku.
        > Idiota, po prostu idiota.

Ach, dwa razy powtórzyłeś! A zastanawiałem się dlaczego tak dobrze zrozumiałem. Jestem tu nowy i każdy przykład merytorycznej rozmowy prowadzonej na wysokim poziomie jest na wagę złota, bo pozwala szybciej nauczyć się argumentacji i zrozumieć co interlokutora przekona.
    • czan-dra Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 12:32
      Odnoszę nieodparte wrażenie iż jeden kretyn z sobą dyskusję prowadzi, jak można nisko upaść, żeby jeszcze ten bełkot był związany, choć luźno z tematem wątku.
      Idiota, po prostu idiota.
      • pies.na.czarnych Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 12:47
        Dyskutuje z niewidzialnym ludzikiem.
      • oby.watel Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 12:48
        Tematem wątku było wrażenie czy dyskusja kretynów?
    • oszol-lom-z-rm Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 16:48
      Alternatywa był Timmermans - to był wybór mniejszego zła
      • oby.watel Re: Pisory głosowali za von Leyen 27.07.22, 19:04
        Czemu nie Polska nie zgłosiła Brudzińskiego albo Legutki? To by był wybór nieprawdopodobnego dobra.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka