Dodaj do ulubionych

Spotkania KPRM

16.11.04, 22:30
Czy ktoś z Was był kiedykolwiek na spotkaniu Koła Przyjaciół Radia Maryja
gdzieś w Polsce: o czym się tam rozmawia?
Obserwuj wątek
    • oszolom.z.radia.maryja Re: Spotkania KPRM 18.11.04, 18:11
      ja byłem. takze i w młodziezowych kołach a są takie! o czym sie rozmawia? o
      życiu o wszystkim..w rodzinie powinno się rozmawiać o wszystkim tym co nas
      bezpośrednio dotyczy
      • gregorak Re: Spotkania KPRM 18.11.04, 18:26
        oszolom.z.radia.maryja napisał:
        > ja byłem. takze i w młodziezowych kołach a są takie! o czym sie rozmawia? o
        > życiu o wszystkim..w rodzinie powinno się rozmawiać o wszystkim tym co nas
        > bezpośrednio dotyczy

        A tak konkretnie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka