gregorak 16.11.04, 22:30 Czy ktoś z Was był kiedykolwiek na spotkaniu Koła Przyjaciół Radia Maryja gdzieś w Polsce: o czym się tam rozmawia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oszolom.z.radia.maryja Re: Spotkania KPRM 18.11.04, 18:11 ja byłem. takze i w młodziezowych kołach a są takie! o czym sie rozmawia? o życiu o wszystkim..w rodzinie powinno się rozmawiać o wszystkim tym co nas bezpośrednio dotyczy Odpowiedz Link Zgłoś
gregorak Re: Spotkania KPRM 18.11.04, 18:26 oszolom.z.radia.maryja napisał: > ja byłem. takze i w młodziezowych kołach a są takie! o czym sie rozmawia? o > życiu o wszystkim..w rodzinie powinno się rozmawiać o wszystkim tym co nas > bezpośrednio dotyczy A tak konkretnie? Odpowiedz Link Zgłoś