Dodaj do ulubionych

Mejza jechał ponad 200 km/h i...

14.10.25, 11:28

Zasłonił się immunitetem! Taki z niego prawu i sprawiedliwy, łajza
Obserwuj wątek
    • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 11:37
      Funkcjonariusze teraz sporządzą wniosek o ukaranie parlamentarzysty. Żeby do tego doszło, potrzebna będzie procedura uchylenia mu immunitetu przez Sejm.

      Ten kraj jest chory.
      • asia-loi Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 11:53
        don.kulawy napisał:

        > Funkcjonariusze teraz sporządzą wniosek o ukaranie parlamentarzysty. Żeby dotego doszło, potrzebna będzie procedura uchylenia mu immunitetu przez Sejm.
        >
        > Ten kraj jest chory.

        Zgadzam się. Jakby kogoś zabił na oczach świadków czy policji, to wtedy też najpierw trzeba by mu uchylić immunitet. A to uchylenie zawsze trwa. 😬
        • storima Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 14:50
          asia-loi napisała:

          > don.kulawy napisał:
          >
          > > Funkcjonariusze teraz sporządzą wniosek o ukaranie parlamentarzysty. Ż
          > eby dotego doszło, potrzebna będzie procedura uchylenia mu immunitetu pr
          > zez Sejm.

          > >
          > > Ten kraj jest chory.
          >
          > Zgadzam się. Jakby kogoś zabił na oczach świadków czy policji, to wtedy też naj
          > pierw trzeba by mu uchylić immunitet. A to uchylenie zawsze trwa. 😬
          >
          >

          W przypadku złapania osoby z immunitetem na gorącym uczynku w trakcie popełniania przestępstwa będzie aresztowany.

          Tutaj mowa jest o wykroczeniu drogowym.

          Podobnie jak w Polsce jest na przykład jest w Belgii.

          Poseł nie zapłacił mandatu za przekroczenie prędkości.
          Jego immunitet został zawieszony. I odpowiadał za wykroczenie przed sądem.
          • asia-loi Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:19
            storima napisał:
            >
            > Poseł nie zapłacił mandatu za przekroczenie prędkości.
            > Jego immunitet został zawieszony. I odpowiadał za wykroczenie przed sądem.

            Mejzie nie zawieszono mandatu. Jemu trzeba go dopiero uchylić, a to potrwa.
            Z tym immunitetem jest też tak, że jak posłowi uchylą lub zrzeknie się sam, to dotyczy to tylko tej jednej konkretnej sprawy. W innych dalej ma. I co sprawa to trzeba od nowa uchylać. Chore.
            Co jak co, ale parlamentarzyści potrafią uchwalać bardzo dobre dla siebie prawo. 😬
            • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:22
              Storima ruski troll zaczyna plątać się w zeznaniach 😎
            • storima Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:45
              asia-loi napisała:

              > storima napisał:
              > >
              > > Poseł nie zapłacił mandatu za przekroczenie prędkości.
              > > Jego immunitet został zawieszony. I odpowiadał za wykroczenie przed sądem
              > .
              >
              > Mejzie nie zawieszono mandatu. Jemu trzeba go dopiero uchylić, a to potrwa.
              > Z tym immunitetem jest też tak, że jak posłowi uchylą lub zrzeknie się sam, to
              > dotyczy to tylko tej jednej konkretnej sprawy. W innych dalej ma. I co sprawa t
              > o trzeba od nowa uchylać. Chore.
              > Co jak co, ale parlamentarzyści potrafią uchwalać bardzo dobre dla siebie prawo
              > . 😬
              >

              Napisałem o belgijskim pośle.
              Który nie zapłacił mandatu. I zawieszono mu nie mandat, ale immunitet.
              I dlatego odpowiadał za wykroczenie
              Ukazałem że prawo immunitetu w przypadku wykroczenia drogowego i odmowy zapłaty mandatu mogą być pozbawieni immunitetu.

              Czyli nie jest to jakieś wyłączne prawo w Polsce. Aby jak uczynił to putinowski Rosjanin nazywał z tego powodu Polskę „nienormalnym” krajem.
              Bo podobnie jest w innych krajach UE.

              À nienormalnym jest dożywotni immunitet.
              A tak jest w putinowskiej Rosji.
              Pisałem o tym wyraźnie.

              Zdecydowanie kwestionując wpis putinowca.
              • monalisa2016 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 16:05
                storima napisał:

                > À nienormalnym jest dożywotni immunitet.
                > A tak jest w putinowskiej Rosji.
                > Pisałem o tym wyraźnie.
                >
                > Zdecydowanie kwestionując wpis putinowca.
                >
                >

                Swojego czasu amerykanski wplywowy polityk powiedzial prawde bezalternatywnym bez koncepcji w dyplomacji politykom swiata i tu przytoczejego cytat ktory dotyczy nie tylko politykow ale zaczadzonych umyslow odslaniajacych wlasny nieodwracalny prymitywizm, a wiec cytuje:

                "[Die Dämonisierung von Wladimir Putin ist keine Politik. Sie ist ein Alibi für die Abwesenheit von Politik. / Demonizacja Władimira Putina nie jest Polityką. To alibi na brak polityki.][/i] Autor: Henry A. Kissinger
                🤪😜😎

                Kiedy ludzie czegos sie wreszcze naucza by cokolwiek zrozumiec?
      • storima Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 11:57
        don.kulawy napisał:

        > Funkcjonariusze teraz sporządzą wniosek o ukaranie parlamentarzysty. Żeby do
        > tego doszło, potrzebna będzie procedura uchylenia mu immunitetu przez S
        > ejm.

        >
        > Ten kraj jest chory.

        Rosjanin nie ma pojęcia o funkcjonowaniu immunitetu w państwach UE.

        Chory i to ciężko chory jest jego kraj. Wszyscy byli prezydenci i ich rodziny jak i obecny i następni posiadają dożywotni immunitet chroniący ich wobec wszelkich naruszeń prawa jakich dopuścili się w swoim życiu, nie tylko w czasie sprawowania urzędu prezydenta.

        Śmiertelnie chory jest ten kraj, który bez żadnej przyczyny wywołuje wojnę bezprawnie napadając bandycko na swego sąsiada.
        • mazala2 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 12:09
          storima napisał:

          > don.kulawy napisał:
          >
          > > Funkcjonariusze teraz sporządzą wniosek o ukaranie parlamentarzysty. Ż
          > eby do
          > > tego doszło, potrzebna będzie procedura uchylenia mu immunitetu p
          > rzez S
          > > ejm.

          > >
          > > Ten kraj jest chory.
          >
          > Rosjanin nie ma pojęcia o funkcjonowaniu immunitetu w państwach UE.
          >
          > Chory i to ciężko chory jest jego kraj. Wszyscy byli prezydenci i ich rodziny j
          > ak i obecny i następni posiadają dożywotni immunitet chroniący ich wobec wszelk
          > ich naruszeń prawa jakich dopuścili się w swoim życiu, nie tylko w czasie spraw
          > owania urzędu prezydenta.
          >
          > Śmiertelnie chory jest ten kraj, który bez żadnej przyczyny wywołuje wojnę bezp
          > rawnie napadając bandycko na swego sąsiada.
          >
          >

          Chińskim targiem. Chore są oba kraje.
          • storima Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 12:24
            mazala2 napisał:

            > Chińskim targiem. Chore są oba kraje.
            >

            Domagasz się od innych a samemu sobie beztrosko folgujesz.


            Jaki jest sens wypisywania pozbawionych logiki treści ?



            1. Kto w Polsce wraz ze swymi rodzinami posiada jak w Rosji dożywotni immunitet chroniący wszelkimi popełnionymi przestępstwami.

            2. Kogo to Polska bestialsko zaatakowała?
            • mazala2 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 13:24
              storima napisał:

              > mazala2 napisał:
              >
              > > Chińskim targiem. Chore są oba kraje.
              > >
              >
              > Domagasz się od innych a samemu sobie beztrosko folgujesz.
              >
              >
              > Jaki jest sens wypisywania pozbawionych logiki treści ?
              >
              >
              >
              > 1. Kto w Polsce wraz ze swymi rodzinami posiada jak w Rosji dożywotni immunitet
              > chroniący wszelkimi popełnionymi przestępstwami.
              >
              > 2. Kogo to Polska bestialsko zaatakowała?
              >
              >

              Objawów choroby kraju jest znacznie więcej. Podobne uproszczenia to rodzaj manipulacji sensem zdań.
              • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 13:38
                Komsomolec storima znowu nie został poinformowany na czas o tym co i kiedy chroni immunitet w Polsce.
              • storima Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 14:22
                mazala2 napisał:


                > Objawów choroby kraju jest znacznie więcej. Podobne uproszczenia to rodzaj mani
                > pulacji sensem zdań.
                >


                Nie manipuluj dezinformując.

                Przedstawianie faktów. W tym przypadku putinowskiego bandytyzmu nie jest żadnym uproszczeniem.
          • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 12:35
            mazala2 napisał:

            > storima napisał:

            > Chińskim targiem. Chore są oba kraje.
            >
            >

            Czy w wariatkowie, w którym obecnie przesiaduje kapuś storima Mejza jest prezydentem posiadającym dożywotni immunitet?
          • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 12:41
            Upośledzony stalker storima napisało:

            > w państwach UE.
            > Wszyscy byli prezydenci i ich rodziny j
            > ak i obecny i następni posiadają dożywotni immunitet chroniący ich wobec wszelk
            > ich naruszeń prawa jakich dopuścili się w swoim życiu, nie tylko w czasie spraw
            > owania urzędu prezydenta.

            Nicolas Sarkozy wkrótce trafi do więzienia tvn24.pl/swiat/byly-prezydent-francji-wkrotce-trafi-do-wiezienia-to-pierwszy-taki-przypadek-w-historii-ue-st8697955
            • storima Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 14:35
              don.kulawy napisał:

              > Upośledzony stalker storima napisało:
              >
              > > w państwach UE.
              > > Wszyscy byli prezydenci i ich rodziny j
              > > ak i obecny i następni posiadają dożywotni immunitet chroniący ich
              > wobec wszelk
              > > ich naruszeń prawa jakich dopuścili się w swoim życiu, nie tylko w czasie
              > spraw
              > > owania urzędu prezydenta.
              >

              Rosjanin dezinformuje manipulując cytatem.

              Wiadomo, że odnoszę się do dożywotniego immunitetu gwarantowanego w Rosji na wniosek bandyckiego Putina.

              Pisałem tu o tym DWUKROTNIE:

              mazala2 napisał:

              > Chińskim targiem. Chore są oba kraje.
              >

              Odpisałem:


              Domagasz się od innych a samemu sobie beztrosko folgujesz.


              Jaki jest sens wypisywania pozbawionych logiki treści ?



              1. Kto w Polsce wraz ze swymi rodzinami posiada jak w Rosji dożywotni immunitet chroniący wszelkimi popełnionymi przestępstwami.

              2. Kogo to Polska bestialsko zaatakowała?

            • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 14:46
              > Wiadomo, że odnoszę się do dożywotniego immunitetu gwarantowanego w Rosji na wniosek bandyckiego Putina.

              Nie wiem jak jest u ciebie w Rosji.
              My tu rozmawiamy o immunitecie w Polsce. Każdy średnio zorientowany Polak wie, ze w razie przyłapania posła na gorącym uczynku immunitet go nie chroni. Kiepsko cię informuje twój oficer prowadzący twoją ruską trollownię skoro o tym nie wiesz.
              • storima Putinowski Rosjanin jak zwykle łże 14.10.25, 15:06
                don.kulawy napisał:
                (…)

                Ponownie zmanipulował moją publikację.

                Używa identyczne metody łgarstwa jak jego kremlowscy mocodawcy. I jak zwykle prymitywnie łże i jątrzy:

                mateusz572 Re: Styl życia i moralne zasady przykładem do naś 11.10.25, 12:38
                No i co ? Dostali zgodę?
                Bo zdajesz sobie sprawę antyukraiński i promoskiewski bucu, że przytoczyłeś artykuł sprzed trzech lat?


                forum.gazeta.pl/forum/w,28,179425009,179425009,Styl_zycia_i_moralne_zasady_przykladem_do_nasladow.html?p=179425327
              • storima Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 20:29
                don.kulawy napisał:

                > > Wiadomo, że odnoszę się do dożywotniego immunitetu gwarantowanego w Rosji
                > na wniosek bandyckiego Putina.
                >
                > Nie wiem jak jest u ciebie w Rosji.
                > My tu rozmawiamy o immunitecie w Polsce. Każdy średnio zorientowany Polak wie,
                > ze w razie przyłapania posła na gorącym uczynku immunitet go nie chroni. Kiepsk
                > o cię informuje twój oficer prowadzący twoją ruską trollownię skoro o tym nie w
                > iesz.


                Jak zwykle Rosjanin łże.


                storima Re: Jednak PiS miał rację! 24.11.24, 12:25
                stasi1 napisał:

                > Dotychczas była taka świecka tradycja że posłowi nie dawało się mandatu, a tu w
                > idzisz podobno dostał. Nie nie wiem czy mu się upiekło, następnym razem jakby c
                > o to straciłby to prawo jazdy


                Te sprawy regulowane są prawnie:

                19 września 2015 r. wchodzi w życie nowelizacja ustawy o prokuraturze, ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora (...)

                Dotychczas ukaranie za wykroczenia drogowe posłów (...) wymagało zgody Sejmu. W przypadku senatorów zgodę na ukaranie wyrażała Izba Wyższa, a sędziowie oraz prokuratorzy odpowiadali tylko dyscyplinarnie.

                Ustawa umożliwia posłom i senatorom (...) przyjęcie i zapłacenie mandatu karnego (wręczonego podczas kontroli drogowej) oraz opłacenie mandatu zaocznego (np. otrzymanego na podstawie zapisu z fotoradaru) na takich samych zasadach, jakie obowiązują pozostałych kierowców.

                Jeżeli posłowie i inne osoby nie przyjmą mandatu lub nie opłacą mandatu zaocznego, będzie stosowana dotychczasowa procedura pozbawiania ich immunitetu.
      • monalisa2016 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 12:51
        don.kulawy napisał:


        > Ten kraj jest chory.

        Zgadza sie ten kraj jest chory, nieuleczalnie chory.

        200 km/h to juz przestepstwo w Polsce, w innych krajach na autostradach tam gdzie nie ma ograniczenia to normalnosc i codziennosc. Ma ktos ochote na szybka jazde na autostradzie, schodze mu z drogi, robie mu pas wolny, niech sobie jedzie.
        • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 12:58
          monalisa2016 napisał(a):

          > don.kulawy napisał:
          >
          >
          > > Ten kraj jest chory.
          >
          > Zgadza sie ten kraj jest chory, nieuleczalnie chory.
          >
          > 200 km/h to juz przestepstwo w Polsce, w innych krajach na autostradach tam gdz
          > ie nie ma ograniczenia to normalnosc i codziennosc. Ma ktos ochote na szybka ja
          > zde na autostradzie, schodze mu z drogi, robie mu pas wolny, niech sobie jedzie
          > .
          >
          >
          >
          >

          Zgadza się, ale nawet na niemieckich autostradach są odcinki z ograniczeniami prędkości i spróbuj przekroczyć prędkość to nie ma litości.
          Mejza jechał na drodze ekspresowej z prędkością 200 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 120 km/h.
          U mnie na autostradach prędkość maksymalna wynosi 120 km/h. Wydaje mi się, ze przy jakościach polskich dróg to 120 na ekspresówce prosi o problemy.
          • monalisa2016 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 13:20
            Naturalnie ze sa ograniczenia tam gdzie je potrzeba ale w wiekszosci nie ma ograniczen by nie mozna bylo pozwolic sobie w dogodnych warunkach na szybka jazde. Wiele razy nie spogladajac na tachometer jechalam daleko ponad 200 km/h i co? Co znaczy, ze musialam czesciej odwiedzac stacje benzynowa bo wiadomo "sila potrzebuje pokarmu".

            Co to sa te expresowki zapytam, odpowiedniki naszych Bundesstraße? Wiadomo ze na Bundesstraße z ruchem z nadprzeciwka nie mozna sobie pozwolic na takie predkosci to nawet najglupszy powinien to rozumiec ale i takich od czasu do czasu sie spotyka.:-)

            :-) 200km/h na autostradzie sensacja i przestepstwo w Polsce?!
            • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 13:32
              > Co to sa te expresowki zapytam, odpowiedniki naszych Bundesstraße?

              Tak, tylko ze jakość jest o wiele mniejsza.

              > :-) 200km/h na autostradzie sensacja i przestepstwo w Polsce?!

              Nie tylko w Polsce. Masz krajowe przepisy i musisz je przestrzegać. Nie ma wyjątku poseł, czy zwykły zjadacz kartofli.

              "Co kraj to obyczaj".
              Maksymalna prędkość w Belgii jest zróżnicowana: 120 km/h na autostradach, 50 km/h w terenie zabudowanym (30 km/h w Brukseli) i 70 lub 90 km/h poza terenem zabudowanym, w zależności od regionu.
              • stefan4 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 14:34
                monalisa2016:
                > Co to sa te expresowki zapytam, odpowiedniki naszych Bundesstraße?

                don.kulawy:
                > Tak, tylko ze jakość jest o wiele mniejsza.

                ???

                Ograniczenia na Bundesstraßen:

                    Die üblichen Geschwindigkeitsbegrenzungen für motorisierte Fahrzeuge
                    auf Bundesstraßen betragen, sofern nicht explizit abweichend beschildert:
                      • außerhalb geschlossener Ortschaften 100 km/h
                      • innerhalb geschlossener Ortschaften 50 km/h
                      • auf autobahnähnlichen Bundesstraßen (mit mindestens zwei
                    Fahrstreifen für eine Fahrtrichtung oder wenn die Richtungsfahrbahnen
                    baulich getrennt sind) gilt in Deutschland eine Richtgeschwindigkeit von
                    130 km/h. (eine „Gelbe Autobahn“)


                Polskie ekspresówki nie przechodzą przez żadne Ortschaften. Trzeba z ekspresówki zjechać (podobnie jak z autostrady), żeby trafić do miejscowości. Być może najbliższym niemieckim odpowiednikiem ekspresówki jest wyżej wspomniana autobahnähnliche Bundesstraße ; z tym że u nas dopuszczalna prędkość jest tylko 120km/h (a na prawdziwej autostradzie: 140km/h).

                monalisa2016:
                > 200km/h na autostradzie sensacja i przestepstwo w Polsce?!

                Wszędzie z wyjątkiem Niemiec:

                https://punkta.pl/app/uploads/2019/02/punkta-infografika-limity-predkosci-europa.jpg.webp

                - Stefan
                • monalisa2016 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 14:55
                  Sztefku jak sie ma twoj wpis do mojego postu?:-)
                  • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:23
                    Sztefek vel storima jak zwykle musi się wymądrzać. Taka natura.
                    • stefan4 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:45
                      don.kulawy:
                      > Sztefek vel storima

                      ???
                      Czy Ty jesteś na pewno zdrowy? Wiem, że nie należy ludziom zadawać takich pytań, ale naprawdę się zaniepokoiłem.

                      Jedyny mój związek ze Storimą, jaki ja dostrzegam, to dwie pierwsze literki ksywy: ,,st-''. Jeśli napiszesz mnie przez ,,sz-'', to nawet to podobieństwo znika.

                      - Stefan
                  • stefan4 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:41
                    monalisa2016:
                    > Sztefku jak sie ma twoj wpis do mojego postu?:-)

                    Zapytałaś, co to są ekspresówki. Dostałaś odpowiedź, że to odpowiedniki niemieckich Bundesstraßen . Doprecyzowałem, że raczej niemieckich gelben Autobahnen .

                    A potem wyraziłaś zdziwienie, że w Polsce na autostradach istnieje ogólne ograniczenie prędkości. Uprzedziłem Cię więc, że tak jest wszędzie poza Niemcami i że powinnaś z tym uważać, jeśli tylko wychylisz nosa poza Niemcy.

                    Ale jeśli Cię nie interesują wyjaśnienia problemów, które poruszasz, to przepraszam Cię za brutalną ingerencję w Twój dialog wewnętrzny.

                    - Stefan
                    • monalisa2016 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:44
                      Sztefku nie musisz mnie pouczac Europe juz niejednokrotnie zjezdzilam i wiem gdzie i jak powinnam jezdzic.
                      • bobislaw.borboje Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 20:48
                        Wątpię.
                    • boggi_dan Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 15.10.25, 01:42
                      Stefan to jest nowa droga dwupasmowa. Nie wklejaj głupot. Co mają twoje niemieckie wklejki do tego. Miał prawo odmówić zapłacenia mandatu. I zasłonił się immunitetem. Też mu wolno. Cały do dzień bicia piany. A ważniejsze wydarzenia na bok.
                • x2468 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 16:18
                  W Niemczech na autostradach bez ograniczenia prędkości jest "prędkość zalecana".
                  www.auto-swiat.pl/porady/pulapka-na-niemieckich-autostradach-ograniczenie-predkosci-nie-konczy-sie-tam-gdzie/5n14q39
          • x2468 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 16:21
            Te odcinki to około 40% autostrad.
            Resztę patrz tu;
            www.auto-swiat.pl/porady/pulapka-na-niemieckich-autostradach-ograniczenie-predkosci-nie-konczy-sie-tam-gdzie/5n14q39
      • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 22:20
        don.kulawy napisał:

        > Ten kraj jest chory.

        https://tvn24.pl/_e/i/najnowsze/7109706-ig8699616/alternates/RAW_IMAGE
    • mateusz572 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 11:55
      Szemrane towarzystwo zasłaniające się ciągle immunitetami tam w tym pisuarze.
      Takie niestety są pisuary.
      Po prostu bezkarne i ponad prawem.
      Arogancja pisuarów nie ma granic.
      W twarz plują społeczeństwu i śmieją się do rozpuku twierdząc, że deszcz pada.
      To jest po prostu poziom pisuaru i z tym się musimy liczyć.
      • boggi_dan Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:46
        mateusz572 napisał:

        > Szemrane towarzystwo zasłaniające się ciągle immunitetami tam w tym pisuarze.
        > Takie niestety są pisuary.
        > Po prostu bezkarne i ponad prawem.
        > Arogancja pisuarów nie ma granic.
        > W twarz plują społeczeństwu i śmieją się do rozpuku twierdząc, że deszcz pada.
        > To jest po prostu poziom pisuaru i z tym się musimy liczyć.
        Przecież on został adoptowany z PSLu człowieku. Wprawdzie Tusk jechał tylko 110 kilometrów na godzinę, ale...w terenie zabudowanym, a Schetyna jechał tylko 123 kilometry i też w terenie zabudowanym. To są potencjalni zabójcy.
        Jedyne co ich różni od Mejzy, jedyne, ale nie bagatelne, to fakt, że nie zasłaniali się immunitetami, zresztą Tusk nie miał wtedy żadnego immunitetu i nie mógł się zasłaniać. To była droga ekspresowa.
        • x2468 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 22:32
          Kaczyński w terenie zabudowanym ( w centrum miasteczka) jechał 160 na godzinę. Mandatu nikt nie zapłacił. Tusk jechał za wsią i zapłacił.
    • mazala2 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 11:59
      Podobno Maluchem wg. Czuchnowskiego
      • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 12:46
        mazala2 napisał:

        > Podobno Maluchem wg. Czuchnowskiego
        >

        Czuchnowski pomylił się w granicach błędu. Mejza jechał Hyundaiem :)
      • x2468 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 22:32
        Jechał z maluchem?
        • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 22:48
          Jechał trzymając malucha w jednej ręce :)
    • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 12:44
      Już się kaja :)
      tvn24.pl/wroclaw/posel-pis-lukasz-mejza-przekroczyl-predkosc-na-s3-mandatu-nie-przyjal-oswiadczenie-posla-i-deklaracja-st8698521

      Poseł PiS się tłumaczy
      Zapytany przez PAP o te informacje i przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 80 kilometrów na godzinę, poseł Mejza przekazał oświadczenie, w którym napisał m.in. że "źle się zachował" i "nic tego nie tłumaczy". "Przepraszam. Taka sytuacja nie powtórzy się więcej" - napisał.
      • ukos Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 13:08
        don.kulawy napisał:

        > Już się kaja :)

        A po co się kaja? Przecież niejaka mazala2 (taki bot) już go usprawiedliła.
      • stasi1 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 13:31
        Ale na autostradzie też zawieszają prawo jazdy za przekroczenie prędkości o 50 km?
        • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 13:35
          Przyłapanego na gorącym uczynku nie chroni immunitet poselski. Niestety w PL policja boi się egzekwować ten przepis (przykład Brauna).
          • stasi1 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 16.10.25, 10:15
            Ale raczej nie chodzi o przekroczenie prędkości. Mejza jednak zapłaci stwierdził że jednak w PiS obowiązują inne standardy niż platformie. Nie dał przykładu kto się zasłaniał immunitetem ale mrozie to chyba można wierzyć. Nawet kiedyś Kaczyński stwierdził że taki mejza nie miałby szans być u niego w partii
    • laina.haase Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 12:52
      czytelnikus napisała:

      >
      > Zasłonił się immunitetem! Taki z niego prawu i sprawiedliwy, łajza
      To wstyd dla PiS, że taki Mejza jest jakimś posłem PiS.
      Aczkolwiek jakiż to powinien być wstyd dla PO, że taki Kierwiński mając kilkanaście mieszkań bierze dodatek mieszkaniowy.
      • stefan4 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 13:15
        laina.haase:
        > Aczkolwiek jakiż to powinien być wstyd dla PO, że taki Kierwiński [...]

        A dodatkowo, jakiż to wstyd dla Murzynów, że Usawcy ich biją... A nie, coś tu było na odwrót...

        W każdym razie udało się odejść od tematu szacunku do prawa u posła Prawa i Czegośtam oraz Zakonnika Rycerzy Jana Pawła II Wielkiego.

        - Stefan
      • x2468 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 16:24
        Zade wstyd, zupełnie przeciętny poseł zorganizowanej grupy przestępczej. Putin jest zadowolony.
    • qwardian Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 13:05
      Dekalog nie stanowi ile można pędzić, ale mechanizmy i opony należy szanować. Każdy katolik ma immunitet, może mu się spieszyło do Świętego Piotra..
      • boggi_dan Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:49
        don.kulawy napisał:

        Ależ żeś się podniecił. Ty na drodze ekspresowej 120 km jechałeś przepisowo ? Tobie to by rower sprawił trudność.
        • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 18:52
          120 rowerem? Tanką rzuć to co palisz 🤡

          > Ty na drodze ekspresowej 120 km jechałeś przepisowo ?

          U mnie 120 km to jest max na autostradzie. Jeżdżę przepisowo, autopilot pilnuje za mnie. Od lat nie płaciłem mandatu za prędkość.
    • monalisa2016 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:37
      Ludzie dajecie sie pociagac niedorzecznym rzeczom ktore mowiac szczerze was nie dotycza, a tylko przyslaniaja prawdziwy swiat obecnej chwili ktory bedzie mial wplyw nie tylko na wasze portfele, a wiec proponuje tytul do dyskusji: "Wenn das Gold redet, dann schweigt die Welt! / Gdy złoto przemawia, świat milknie!”

      Tja, tja
      • boggi_dan Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 15:51
        monalisa2016 napisał(a):

        > Ludzie dajecie sie pociagac niedorzecznym rzeczom ktore mowiac szczerze was nie
        > dotycza, a tylko przyslaniaja prawdziwy swiat obecnej chwili ktory bedzie mial
        > wplyw nie tylko na wasze portfele, a wiec proponuje tytul do dyskusji: "Wen
        > n das Gold redet, dann schweigt die Welt! / Gdy złoto przemawia, świat milknie!
        > ”

        >
        > Tja, tja
        >
        Dobrze powiedziane złotko. Za to Cię lubię 😁
    • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 19:33
      Już się pogubiłem. Kóry to był tak pijany, że chodził na czworaka i całował się z psem?

      https://pbs.twimg.com/media/G3IvuT0XMAANNxr?format=jpg&name=small

      • bobislaw.borboje Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 20:46
        Może niższy całował się z wyższym?

        Czy Misiek to jednak jest jakiś krewny Mariusza?
    • j-k Donek - 107 km/h - to maly pikus przy nim 14.10.25, 19:56
      czytelnikus napisała:
      > Zasłonił się immunitetem! Taki z niego prawu i sprawiedliwy, łajza


      Donek - 107 km/h - przy nim to maly pikus...



      https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art19120131-donald-tusk-stracil-prawo-jazdy-jechal-107-km-h-w-terenie-zabudowanym>
    • perla.roztocza Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 20:05
      czytelnikus napisała:

      >
      > Zasłonił się immunitetem! Taki z niego prawu i sprawiedliwy, łajza

      może go prezes wywali z list w następnych wyborach, bo to potencjalny zabójca.
      W immunitet zwątpiłem gdy Grodzki za nim się chował.
      A i Franek Sterczewski gdy go złapali pijanego w czasie jazdy.
      Obecnie to bezsensowna instytucja jest, szczególnie gdy większość sejmowa zdejmuje immunitety hurtowo właśnie.
      • asia-loi Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 20:39
        perla.roztocza napisał(a):

        > Obecnie to bezsensowna instytucja jest, szczególnie gdy większość sejmowa zdejmuje immunitety hurtowo właśnie.

        I na zdjęciu immunitetu się kończy.
        U nikogo, komu zdjęli immunitet, nie ma dalszego ciągu. Niestety. 😐
        • boggi_dan Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 21:00
          asia-loi napisała:

          > perla.roztocza napisał(a):
          >
          > > Obecnie to bezsensowna instytucja jest, szczególnie gdy większość sejmowa
          > zdejmuje immunitety hurtowo właśnie.
          >
          > I na zdjęciu immunitetu się kończy.
          > U nikogo, komu zdjęli immunitet, nie ma dalszego ciągu. Niestety. 😐
          >
          > Najważniejszy Mejza przebój dnia. Szłapka o tym gadał. Premier na platformie X. A, że w Polsce dzisiaj sporo strajków i święto Edukacji Narodowej to cisza. Dzisiaj mój znajomy radny przywiózł z pola pełne auto kapusty. I rozdawał za darmo. Pytałem się czy zapłacił rolnikowi, on mówi, że tak. Ludzie pobrali kredyty kupili ciągniki i klęska urodzaju i co ma zrobić. A tu zwolennicy Platformy podnieceni występem Mejzy. Dziwię Ci Aśka. Ile można w takim wątku gadać.
          • monalisa2016 Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 21:33
            boggi_dan napisał:
            . Dzisiaj mój znajomy radny przywiózł z pola pełne auto kapusty. I rozdawał
            > za darmo. Pytałem się czy zapłacił rolnikowi, on mówi, że tak. Ludzie pobrali k
            > redyty kupili ciągniki i klęska urodzaju i co ma zrobić. A tu zwolennicy Platf
            > ormy podnieceni występem Mejzy. Dziwię Ci Aśka. Ile można w takim wątku gadać.
            >

            Ale podniecona durnotami gawiedz ma temat 200 km/h i imunitet zamiast zajac sie wlasciwymi problemami, problemami ktore dotycza nas wszystkich w Europie.


            www.youtube.com/watch?v=xPFFQrxBSvw
          • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 22:24
            > Pytałem się czy zapłacił rolnikowi, on mówi, że tak.

            Jeżeli ten twój znajomy jest pisowcem to nie wierzyłbym mu na słowo.
    • don.kulawy Re: Mejza jechał ponad 200 km/h i... 14.10.25, 22:46
      https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/564026793_1138713415060202_656658495244686907_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=Sx2yd3dh8VIQ7kNvwHK-pca&_nc_oc=Adm_s0HkQl1dqxAMzcIAgkStloIlhnHA1pVBOemOgHJQcrt6rxkuCErWuGIVMHkBrQoxRbDEAMTGkE9E7PP6tTds&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&_nc_gid=7I_fLFZxV5YXeXCaAslHZA&oh=00_AfcWNknjaLdrTyB-QtFL_JzCqC-wCMtDFhziwqhDD3T-BA&oe=68F48A8F
    • manhu Typowy kierowca 15.10.25, 01:10
      Mejza to typowy kierowca. Co się go czepiacie?

      Typowi czyli środkowe od 30% do 70% zwykle jeżdżą:
      1. 70-80 gdzie wolno 50
      2. 100-120 gdzie wolno 70
      3. w 50% rowerzystów mijają na 20-30 cm (gdy muszą na 1 metr)
      4. ledwo co akceptują pieszych na pasach (na pobliskich ok. 20% wymuszeń, fakt lepiej niż kiedyś 99%).

      120 to żaden problem, 50-60% szybciej to norma. Problem to norma i 15 pkt karnych. Co z tego, że dostanie 2500 zł i 15 pkt? Przecież należy mu się 100-1000 razy więcej, bo takie są szanse na wpadkę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka