Gość: JK Brawo Giertych - tak trzymać IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 06.12.04, 16:37 Dość zabawy w liberalną tolerancję. Trzeba mieć własne zdanie i wcale nie musi to być zdanie poprawne politycznie. Dość zabawy w ciuciubabkę, że komuchom wolno wszystko a ludziom ciężkiej pracy wolno popierać komuchów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA TO IMPOTENCI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:49 Jedynym sposobem na orgazm tych życiowych frustratów, nieudaczników i biedaków intelektualnych jast działalność antypolska, faszystowska i prorosyjska. Ci życiowi nieudacznicy nic więcej nie mogą w życiu osiągnąć prócz nienawiści i słuchania w ciszy bredni kłamliwego Giertycha i jego Gebelsowskiej propagandy. Wykształcony człowiek, albo ktoś kto ma troche rozumu może tylko z politowaniem się uśmiechnąc, gdy widzi ten tępy lud, słuchający kogoś, kto atakuje czerwonych, a jego ojciec był wielkim zwolennikiem Jaruzelskiego i stanu woennego, podobnie jak jego przyjaciel Bender, ale ci tępi, ślepi i głusi młodzi ludzie są niczym zombi, omamieni tą chorą sektą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karl jak iść do przodu gdy się patrzy za siebie ??? IP: *.bank.bgzsa.pl / 193.108.194.* 06.12.04, 16:40 to się musi skończyć potknięciem, a nawet upadkiem. czego Paniom i Panom LPR-owcom serdecznie życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciorm Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:44 to juz przerabial narod niemiecki w 30 latach tez sie fachowo nazywali ale byli po prostu faszystami z Hitlerem tak jak LPR z Giertychem na czele Odpowiedz Link Zgłoś
screeminginside no tak fajnie ze romek kopie czerwonego w komisji 06.12.04, 16:48 ale teraz pokazal swoja prawdziwa naturę. nie jest normalny. jest zwyczajnym rasista. tym bardziej moze byc niebezpieczny6, ze wraca do lask rydzyka. trzeba uwazac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Giertych jest bardziej czerwony niż Miller IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:53 ale zwolennicy nie potrafią tego dostrzec, bo z reguły to ludzie niewykształceni i trzeba ich zrozumieć, ale jak by się bliżej przyjżeli, że M. GIertych to stary komuch, a jego parti o wiele bliżej do komuchów z ZSRR niż nawet skorumpowanemu SLd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek-Agent Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:53 Niech on sobie buduje tę "Katolicką Polskę" jak najdalej od Rzeczpospolitej.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam w glowie sie nie miesci IP: 217.8.182.* 06.12.04, 16:57 to jakas paranoja...Mrozek i Gombrowicz pospolu...poglady gloszone przez MW i LPR to material dla prokuratora.przeciez nasza Konstytucja wyraznie zabrania tworzenia i dzialania organizacji o charakterze faszystowskim.Slowa o "krwi" i "walce" brzmia jak wyjete z mow Hitlera.gdybym nie wiedzial ze to prawda, to smialbym sie przez dobre 15min.Ale to niestety rzeczywistosc puka do moich drzwi.jest to berdzo smutna konkluzja.jednak na koniec chce przekazac cos co jest dla mnie osobiscie istotne:nie macie mojej zgody,nie pozwole wam zmienic mojej ojczyzny(nie tylko wy macie prawo do tego slowa) w rynsztok nietolerancji i przemocy!!!a jesli sprobujecie to mnie popamietacie!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia Frankenstein nadchodzi IP: 5.2.* / *.server.ntli.net 06.12.04, 16:57 Moze to tylko moja prywatna opinia ale uwazam, ze Girtych wyglada jak mlody Frankenstein. Najgorsze, ze przypomina go nie tylko fizycznie ale takze pod wzgledem intelektulanym. Jezeli jakis Bog istnieje to mam nadzieje, ze uchroni nas od niepodzielnego panowania Romana G. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Frankensteen Re: Frankenstein nadchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:59 Romek jezd gópi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaligula Faszyzm w czystej postaci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:58 LPR zaczyna mi przypominac faszystowskie wystapienia przeciwko innym niz nazisci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leo WARTO PRZECZYTAĆ ZANIM POKOCHAMY LPR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:01 O, tak, geny polityczne klanu Giertychów aż się gotują i bulgocą! Poczytajcie: Np. Maciej-tatuś osobliwie łączy "katolicyzm" z miłością do komunistów oraz muzułmanów. Gdy 13 grudnia 1981 r. gen. Jaruzelski wprowadził stan wojenny Maciej Giertych w liście otwartym do społeczeństwa polskiego w 1982 r. na lamach "OPOKI" napisał: "Zapewne nie spodoba się to niektórym moim czytelnikom lecz oświadczam otwarcie, że uważam, że dobrze się stało, iż omawiany tu przewrót w dniu 13 grudnia nastąpił. Dobrze, że znalazł się ktoś, kto umiał nagłym aktem woli przeszkodzić dojściu do skutku rewolucji, która wiodła Polskę pod każdym względem ku katastrofie. (...) Nie mogę się zgodzić z poglądem, że przewrót 13 grudnia był posunięciem politycznym sowieckim. Wszystko wskazuje na to, że było to posunięcie polskie". Potem z miłości do mundurów i komunistów wszedł do kolaboranckiej tzw. "rady konsultacyjnej" przy generale Jaruzelskim. A kiedy komuna zaczynała się już walić, pan Giertych wiedział swoje i trzymał się jej kurczowo, broniąc jak niepodległości (?): "...jest w interesie Warszawy, by pozostać w sprzężeniu z Moskwą, nie opuszczać Paktu Warszawskiego ani RWPG, zwalczać ruch litewski niepodległościowy i odmawiać przystąpienia do Wspólnoty Europejskiej; do tego tygla w stylu amerykańskim, który pragnie zniszczyć Polskę swoim kapitalizmem bezosobowym, kosmopolitycznym, cudzoziemskim. Natomiast w naszym interesie jest Wspólny Dom Gorbaczowa, bo w nim nikt nie zrezygnuje z własnej suwerenności i dlatego że ZSRR będzie dobrze włączony do Europy" "La Stampa", czerwiec 1990 (w tym samym wywiadzie dla włoskiej gazety Maciej Giertych znów kadził gen. Jaruzelskiemu i wyaził nadzieję, że ówczasny prezydent RP będzie rządził jeszcze długo i szczęśliwie) Niestety, glupi Polacy i Litwini nie posłuchali rad Prawdziwego Polaka z Rodowodem Po Czempionach i bezczelnie wyzwolili się spod buciora ukochanej przez klan Giertychów Matuszki Rosji, komunę i ZSRR rozwalili, wstąpili to NATO i UE. Sfrustrowany nagłym brakiem swojskiego, sowieckiego zamordyzmu Maciej Giertych obraził się i wkrótce znalazł inny ideał, też na wschodzie, tylko trochę dalej: "Obserwujemy, że na świecie coraz więcej krajów muzułmańskich powraca do szariatu. Muzułmanie wracają do modelu państwa wyznaniowego. Kontr-liberalizm jest w świecie muzułmańskim w natarciu. Łączy się to ze wzrostem moralności, z dbaniem o przyzwoitość ubioru, z publicznym manifestowaniem religijności, z przestrzeganiem postów (Ramadan) itd. [...] Czas na opamiętanie. Czas na kontr- liberalizm. Czas na walkę o katolickie państwo wyznaniowe. [...] Ufam, że nadchodzi czas kontr-liberalizmu, spóźniony, bardzo spóźniony, ale nadchodzi. Ufam, że powróci czas katolickiego państwa wyznaniowego, jak w średniowieczu. Ufam też, że właśnie Polska może być tym krajem, który rozpocznie proces odnowy - jak kiedyś kontr-reformację, jak niedawno Iran w islamie." "Opoka", lipiec 2001: Ciekawe poglądy miał też dziadzio Mecenasa, tatuś Eurposła: dziadzio mecenasa był otóż (przynajmniej przez jakiś czas) fanem Adolfa H. Tak o nim pisał ("Kajakiem po Niemczech" 1936): "Parę rzeczy jest bezspornych. Hitler zjednoczył Niemcy - przekreślił państwowości i patriotyzmy dzielnicowe (...), stworzył pełną i niczym nieograniczoną jedność narodu niemieckiego. Tego historia już nie przekreśli - to jest dorobek trwały. Hitler odżydził Niemcy. (...) Hitler przerwał ewolucję narodu niemieckiego w kierunku plutokratycznym - odwrócił go od pościgu za pieniądzem, zdegradował w hierarchii jego pojęć finanse, handel. Na powrót związał Niemcy z ziemią, z glebą, z rolnictwem. (...) Wyplenił pierwiastki kosmopolityczne. (...) To, co wyżej wymieniłem, to są wielkie fakty! Gdyby Hitler tyle tylko zrobił - zasłużyłby sobie na wielkie imię w historii i pamięć jego powinna być błogosławiona przez Niemców." Dodajmy że dziadzio Jędrzej, choć Hitlera podziwiał, Niemców i Niemiec ogólnie nienawidził, za to jego ogromną (choć raczej nieodwzajemnioną) miłościa pozostawała Rosja. Zapisując swym endeckim bełkotem niewyobrażalne tony papieru dziadzio dowodził np., że ZSRR wcale nie odpowiada za mord w Katyniu, zaś AK była wg niego organizacją terrorystyczną, bo sprzeciwiała się zamiarom bratniej Rosji. Dziadzio, mimo dużej wyrozumiałości wobec komunistów pozostał jednak na emigracji, za to jego synek Maciej działał już w kraju i wtórował swojemu tatusiowi, dlatego w czasie gdy np. porządni ludzie siedzieli w komunistycznych więzieniach, Macieja Giertycha komuniści nosili na rękach, pozwalali mu publikować, słuchali jego światłych porad w "radach konsultacyjnych" itp. autor : pamietliwy Odpowiedz Link Zgłoś
screeminginside rotfl 06.12.04, 17:12 dzieki ze to wyszukales, usmialem sie setnie :) no coz, hipokryzja i tyle. bardzo mi sie podobal motyw o podziwianiu hitlera za "odżydzenie Niemiec" :) szakunec Odpowiedz Link Zgłoś
screeminginside niestety tacy jak giertych obrazaja moja religie 06.12.04, 16:59 Hanbia ją. a ci ktorzy wysowaja giertycha jako argument niech zrozumieja ze ludzie z mw nie moga zrozumiec swojej religii co w praktyce oznacza ze nie sa pelnowartosciowymi katolikami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarz Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.45-5-64736c14.cust.bredbandsbolaget.se 06.12.04, 17:01 ty gierych jestes chory na leb sredniowieczny koscielny zboczencu umyslowy!!! chcesz zrobic drugi islam w polsce-i tak juz wiekrza czesc durni to fanatycy religijni chorzy na pedofilie i ty razem z nimi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jola POPAPRAŃCY. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:02 Wszyscy oni poupadali na głowy. A coniektórzy nawet na twarze. Jak widac w telewizji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol DO WSZECHPOLAKOW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:03 Kiedy zrozumiecie że religia to największe kłamstwo w dziejach ludzkości, stworzone po to by zniewalać tępych ludzi jak wy, jesteście zniewoleni i chcielibyście innych zniewalać, a przeciwników eliminować. Wasza religia o ile mi wiadomo ma szerzyć dobroć, miłość i tolerancje, a u was sama nienawiść, czy naprawdę nie dostrzegacie podobieństw do Hitlera, a może Hitler wam się podoba. Czy nie dostrzegacie prorosyjskości waszego kłamliwego wodza, a może wolicie wschód niż zachód, to by tłumaczyło dlaczego wasza partia broni Łukaszenki i Janukowycza. Dlaczego boicie się nowoczesności i pragniecie tkwić w średniowieczu, dlaczego MW nie walczyła z komunistami, a Giertych i Bender z waszej partii wspierali Jaruzelskiego i atakowali "wywrotowców" z Solidarności. Dlaczego elektorat LPR stanowią w 95% ludzie po podstawówce i zawodóce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grześ Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: 5.5R2D* / *.pg.com 06.12.04, 17:02 Juz widzę tę Polskę rządzoną przez LPR - coś pomiedzy III Rzeszą a Orwel'owskim (rok 1984). "Jedyna prawda to nasza prawda". Boże ochroń nas przed tymi religijnymi dewiantami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: acpmitam Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:05 Gdzie można z tego kraju durnote wykopać,zeby wstydu mniej było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makrebs Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.echostar.pl 06.12.04, 17:07 Panie Giertych! Nie decyduj za mnie! Za innych i moje dzieci, także nie decyduj! Jesteśmy Polakami TAKIMI SAMYMI jak pan! Skoro mnie się coś nie podoba, to mam takie prawo i SZANUJ pan poglądy innych. ok? Własnym dzieciom i we wlasnej rodzinie, to tak, może pan coś narzucić. Za efekt, nie ręczę. Mamy prawo obywatele Polski czuć sie wolni, także światopogląd nasz własny (inny czy odmienny od pańskiego) - NALEZY SZANOWAC i BRAC GO POD UWAGE. Nic mi tu pan nie narzucaj i na siłę nie wprowadzaj! Nie wywyższać się, to chyba mówi także dobry chrześcijanin! Pokorność wobec boga! A gdzie to? Ufam w madrość młodzieży! Nie dajcie sobie nic wmawiać i narzucać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: acomitam Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:08 a ten jakiś Parda to kto to jest, syn czy wnuk Hitlera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doniek Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:08 No po prostu super! MW będzie edukowała dzieci, żeby nie głosować na komunistów i liberalów... Cóż, program MW i LPR najbardziej mi pasuje do narodowego socjalizmu wspartego maską religijności. Polska wielu doświadczeń z tą doktryną nie miała. Może raz dobrze byłoby być mądrym przed szkodą i skorzystać z doświadczeń sąsiadów zza Odry... Oni powinni coś o tym wiedzieć, fakt kraj rozwijał się, rósł w siłę, tylko trochę im się nie powiodło, ale to na pewno przez komunistów od wschodu a liberałów z zachodu... A wracając do tematu to jak dalej tak pójdzie, to za czas jakiś będziemy mieli 'giertychjugend'. Tylko nie wiem już czy śmiać (bo to farsa) się czy płakać (bo ten człowiek ma duże poparcie społ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Giertychjugend Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:11 Pan Roman Giertych jest prawdziwym reprezentantem Prawdziwych Polaków!!! Odpowiedz Link Zgłoś
glimmung Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp 06.12.04, 17:11 Widzicie te ryje obok Giertycha? Przecież to naziści, kibole, którym nacjonalzm w dekiel uderzył. Zaraz kogoś zabiją i spalą. Będą nożami ciąć i do dołów wrzucać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Giertychjugend Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:14 glimmung napisał: > Widzicie te ryje obok Giertycha? Przecież to naziści, kibole, którym nacjonalzm > w dekiel uderzył. Zaraz kogoś zabiją i spalą. Będą nożami ciąć i do dołów wrzu > cać. To ONI obronią Naszą Polskość i Naszą Wiarę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Cetner Bardzo mi się ta organizacja podoba IP: 140.247.126.* 06.12.04, 17:14 Czy ktos wie jak można się do nich zapisać? Jak nawiazać kontakt? Bedę wdzięczny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TomEk Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.client.comcast.net 06.12.04, 17:14 Rozumiem, ze na kilka tysiecy czlonkow MW nie ma miejsca w wariatkowie. Ale Giertycha przeciez moznaby zamknac. Nawet w wiezieniu za nawolywanie do wasni narodowosciowych. Alez my mamy szczescie do idiotow. Jak nie Tyminski to Lepper, a teraz Giertychy... Boze zmiluj sie nad nim i cos z nim zrob! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman Giertyh [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrew To poczatek faszyzmu!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:17 Trzeba zniszczyc ten ruch jak najszybciej aby nie stal sie Polską NSDAP!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tragedia! Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.crowley.pl 06.12.04, 17:26 Działalność tej "ograniczonej" młodziezówki jak i LPR powinna byc w Polsce zakazana!!! przecież Ci idioci to zwyczajni nacjonalisci i szowiniści. razem z nimi to mozemy jedynie cofnąć sie do czasu kiedy to wszyscy musieli być tacy sami a wolność przysługiwała "elicie". Oczywiscie nie jestem obiektywny w swej wypowiedzi (sprawa raczej nieosiągalna) ponieważ jestem gejem i dąże do wolnosci jak kazdy normalny czlowiek;) pozdrawiam kolorowych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: belfer do LEO!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:29 Czekałem na taka lekture kilkanascie miesiecy. Podziwiam determinacje w zebraniu tych faktow. Mnie zalewa "jasna krew", gdy mysle o tych trzech osobnikach, zaprzancach w kazdym systemie i dlatego pisanie o nich wykracza poza moje skromne umiejetnosci przelewania mysli na ... ekran. Pozdrawiam z uznaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hando Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:29 Młodzież Wszechpolska jesteśmy wszędzie...zawsze zwyciężymy...Wielka Polska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TOMMY Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.dialup.zelnet.pl 06.12.04, 17:30 Jak bym słyszał ADOLFA HITLERA z 1933 roku. Co było pożniej wszyscy widzieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.ld.euro-net.pl 06.12.04, 17:32 Zadumajmy się na chwilę nad wysiłkiem umysłowym Romana. Pochylmy czoła przed z mozołem wznoszonym gmachem tego klubu młodej inteligencji zwanym potocznie Młodzieżą Wszechpolską. Przecież wiemy nie od dziś jak trudno być w dzisiejszych postmodernistycznych czasach zwykłym, porządnym faszystą a co dopiero opóźnionym faszystą. Ściskam wszystkich myśląc jednocześnie o namiętnych ustach Romana pełnych płomiennych słów. Odpowiedz Link Zgłoś