Dodaj do ulubionych

Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechpol...

    • Gość: JK Brawo Giertych - tak trzymać IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 06.12.04, 16:37
      Dość zabawy w liberalną tolerancję. Trzeba mieć własne zdanie i wcale nie musi
      to być zdanie poprawne politycznie. Dość zabawy w ciuciubabkę, że komuchom
      wolno wszystko a ludziom ciężkiej pracy wolno popierać komuchów.
      • Gość: Kasia MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA TO IMPOTENCI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:49
        Jedynym sposobem na orgazm tych życiowych frustratów, nieudaczników i biedaków
        intelektualnych jast działalność antypolska, faszystowska i prorosyjska. Ci
        życiowi nieudacznicy nic więcej nie mogą w życiu osiągnąć prócz nienawiści i
        słuchania w ciszy bredni kłamliwego Giertycha i jego Gebelsowskiej propagandy.
        Wykształcony człowiek, albo ktoś kto ma troche rozumu może tylko z politowaniem
        się uśmiechnąc, gdy widzi ten tępy lud, słuchający kogoś, kto atakuje
        czerwonych, a jego ojciec był wielkim zwolennikiem Jaruzelskiego i stanu
        woennego, podobnie jak jego przyjaciel Bender, ale ci tępi, ślepi i głusi
        młodzi ludzie są niczym zombi, omamieni tą chorą sektą
    • Gość: karl jak iść do przodu gdy się patrzy za siebie ??? IP: *.bank.bgzsa.pl / 193.108.194.* 06.12.04, 16:40
      to się musi skończyć potknięciem, a nawet upadkiem.
      czego Paniom i Panom LPR-owcom serdecznie życzę.
    • Gość: maciorm Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:44
      to juz przerabial narod niemiecki w 30 latach tez sie fachowo nazywali ale byli
      po prostu faszystami z Hitlerem tak jak LPR z Giertychem na czele
      • screeminginside no tak fajnie ze romek kopie czerwonego w komisji 06.12.04, 16:48
        ale teraz pokazal swoja prawdziwa naturę. nie jest normalny. jest zwyczajnym
        rasista. tym bardziej moze byc niebezpieczny6, ze wraca do lask rydzyka. trzeba
        uwazac.
        • Gość: piotr Giertych jest bardziej czerwony niż Miller IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:53
          ale zwolennicy nie potrafią tego dostrzec, bo z reguły to ludzie
          niewykształceni i trzeba ich zrozumieć, ale jak by się bliżej przyjżeli, że M.
          GIertych to stary komuch, a jego parti o wiele bliżej do komuchów z ZSRR niż
          nawet skorumpowanemu SLd
    • Gość: marx to mi przypomina NSDAP IP: 141.20.154.* 06.12.04, 16:51
    • Gość: Bolek-Agent Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:53
      Niech on sobie buduje tę "Katolicką Polskę" jak najdalej od Rzeczpospolitej....
    • Gość: adam w glowie sie nie miesci IP: 217.8.182.* 06.12.04, 16:57
      to jakas paranoja...Mrozek i Gombrowicz pospolu...poglady gloszone przez MW i
      LPR to material dla prokuratora.przeciez nasza Konstytucja wyraznie zabrania
      tworzenia i dzialania organizacji o charakterze faszystowskim.Slowa o "krwi"
      i "walce" brzmia jak wyjete z mow Hitlera.gdybym nie wiedzial ze to prawda, to
      smialbym sie przez dobre 15min.Ale to niestety rzeczywistosc puka do moich
      drzwi.jest to berdzo smutna konkluzja.jednak na koniec chce przekazac cos co
      jest dla mnie osobiscie istotne:nie macie mojej zgody,nie pozwole wam zmienic
      mojej ojczyzny(nie tylko wy macie prawo do tego slowa) w rynsztok nietolerancji
      i przemocy!!!a jesli sprobujecie to mnie popamietacie!!!!!!
    • Gość: gosia Frankenstein nadchodzi IP: 5.2.* / *.server.ntli.net 06.12.04, 16:57
      Moze to tylko moja prywatna opinia ale uwazam, ze Girtych wyglada jak mlody
      Frankenstein. Najgorsze, ze przypomina go nie tylko fizycznie ale takze pod
      wzgledem intelektulanym.
      Jezeli jakis Bog istnieje to mam nadzieje, ze uchroni nas od niepodzielnego
      panowania Romana G.
      • Gość: Frankensteen Re: Frankenstein nadchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:59
        Romek jezd gópi!
    • Gość: Kaligula Faszyzm w czystej postaci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:58
      LPR zaczyna mi przypominac faszystowskie wystapienia przeciwko innym niz
      nazisci
      • Gość: Leo WARTO PRZECZYTAĆ ZANIM POKOCHAMY LPR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:01
        O, tak, geny polityczne klanu Giertychów aż się gotują i bulgocą! Poczytajcie:
        Np. Maciej-tatuś osobliwie łączy "katolicyzm" z miłością do komunistów oraz
        muzułmanów. Gdy 13 grudnia 1981 r. gen. Jaruzelski wprowadził stan
        wojenny Maciej Giertych w liście otwartym do społeczeństwa polskiego w 1982 r.
        na lamach "OPOKI" napisał:

        "Zapewne nie spodoba się to niektórym moim czytelnikom lecz oświadczam
        otwarcie, że uważam, że dobrze się stało, iż omawiany tu przewrót w dniu 13
        grudnia nastąpił. Dobrze, że znalazł się ktoś, kto umiał nagłym aktem woli
        przeszkodzić dojściu do skutku rewolucji, która wiodła Polskę pod każdym
        względem ku katastrofie. (...) Nie mogę się zgodzić z poglądem, że przewrót 13
        grudnia był posunięciem politycznym sowieckim. Wszystko wskazuje na to, że było
        to posunięcie polskie".

        Potem z miłości do mundurów i komunistów wszedł do kolaboranckiej tzw. "rady
        konsultacyjnej" przy generale Jaruzelskim.
        A kiedy komuna zaczynała się już walić, pan Giertych wiedział swoje i trzymał
        się jej kurczowo, broniąc jak niepodległości (?):

        "...jest w interesie Warszawy, by pozostać w sprzężeniu z Moskwą, nie opuszczać
        Paktu Warszawskiego ani RWPG, zwalczać ruch litewski niepodległościowy i
        odmawiać przystąpienia do Wspólnoty Europejskiej; do tego tygla w stylu
        amerykańskim, który pragnie zniszczyć Polskę swoim kapitalizmem bezosobowym,
        kosmopolitycznym, cudzoziemskim. Natomiast w naszym interesie jest Wspólny Dom
        Gorbaczowa, bo w nim nikt nie zrezygnuje z własnej suwerenności i dlatego że
        ZSRR będzie dobrze włączony do Europy"

        "La Stampa", czerwiec 1990 (w tym samym wywiadzie dla włoskiej gazety Maciej
        Giertych znów kadził gen. Jaruzelskiemu i wyaził nadzieję, że ówczasny
        prezydent RP będzie rządził jeszcze długo i szczęśliwie)

        Niestety, glupi Polacy i Litwini nie posłuchali rad Prawdziwego Polaka z
        Rodowodem Po Czempionach i bezczelnie wyzwolili się spod buciora ukochanej
        przez klan Giertychów Matuszki Rosji, komunę i ZSRR rozwalili, wstąpili to NATO
        i UE.

        Sfrustrowany nagłym brakiem swojskiego, sowieckiego zamordyzmu Maciej Giertych
        obraził się i wkrótce znalazł inny ideał, też na wschodzie, tylko trochę dalej:

        "Obserwujemy, że na świecie coraz więcej krajów muzułmańskich powraca do
        szariatu. Muzułmanie wracają do modelu państwa wyznaniowego. Kontr-liberalizm
        jest w świecie muzułmańskim w natarciu. Łączy się to ze wzrostem moralności, z
        dbaniem o przyzwoitość ubioru, z publicznym manifestowaniem religijności, z
        przestrzeganiem postów (Ramadan) itd. [...] Czas na opamiętanie. Czas na kontr-
        liberalizm. Czas na walkę o katolickie państwo wyznaniowe. [...] Ufam, że
        nadchodzi czas kontr-liberalizmu, spóźniony, bardzo spóźniony, ale nadchodzi.
        Ufam, że powróci czas katolickiego państwa wyznaniowego, jak w średniowieczu.
        Ufam też, że właśnie Polska może być tym krajem, który rozpocznie proces
        odnowy - jak kiedyś kontr-reformację, jak niedawno Iran w islamie."

        "Opoka", lipiec 2001:

        Ciekawe poglądy miał też dziadzio Mecenasa, tatuś Eurposła: dziadzio mecenasa
        był otóż (przynajmniej przez jakiś czas) fanem Adolfa H. Tak o nim pisał
        ("Kajakiem po Niemczech" 1936):

        "Parę rzeczy jest bezspornych. Hitler zjednoczył Niemcy - przekreślił
        państwowości i patriotyzmy dzielnicowe (...), stworzył pełną i niczym
        nieograniczoną jedność narodu niemieckiego. Tego historia już nie przekreśli -
        to jest dorobek trwały. Hitler odżydził Niemcy. (...) Hitler przerwał ewolucję
        narodu niemieckiego w kierunku plutokratycznym - odwrócił go od pościgu za
        pieniądzem, zdegradował w hierarchii jego pojęć finanse, handel. Na powrót
        związał Niemcy z ziemią, z glebą, z rolnictwem. (...) Wyplenił pierwiastki
        kosmopolityczne. (...) To, co wyżej wymieniłem, to są wielkie fakty! Gdyby
        Hitler tyle tylko zrobił - zasłużyłby sobie na wielkie imię w historii i pamięć
        jego powinna być błogosławiona przez Niemców."

        Dodajmy że dziadzio Jędrzej, choć Hitlera podziwiał, Niemców i Niemiec ogólnie
        nienawidził, za to jego ogromną (choć raczej nieodwzajemnioną) miłościa
        pozostawała Rosja. Zapisując swym endeckim bełkotem niewyobrażalne tony papieru
        dziadzio dowodził np., że ZSRR wcale nie odpowiada za mord w Katyniu, zaś AK
        była wg niego organizacją terrorystyczną, bo sprzeciwiała się zamiarom bratniej
        Rosji. Dziadzio, mimo dużej wyrozumiałości wobec komunistów pozostał jednak na
        emigracji, za to jego synek Maciej działał już w kraju i wtórował swojemu
        tatusiowi, dlatego w czasie gdy np. porządni ludzie siedzieli w komunistycznych
        więzieniach, Macieja Giertycha komuniści nosili na rękach, pozwalali mu
        publikować, słuchali jego światłych porad w "radach konsultacyjnych" itp.
        autor : pamietliwy
        • screeminginside rotfl 06.12.04, 17:12
          dzieki ze to wyszukales, usmialem sie setnie :)
          no coz, hipokryzja i tyle. bardzo mi sie podobal motyw o podziwianiu hitlera
          za "odżydzenie Niemiec" :)
          szakunec
    • screeminginside niestety tacy jak giertych obrazaja moja religie 06.12.04, 16:59
      Hanbia ją. a ci ktorzy wysowaja giertycha jako argument niech zrozumieja ze
      ludzie z mw nie moga zrozumiec swojej religii co w praktyce oznacza ze nie sa
      pelnowartosciowymi katolikami.
    • Gość: dziennikarz Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.45-5-64736c14.cust.bredbandsbolaget.se 06.12.04, 17:01
      ty gierych jestes chory na leb sredniowieczny koscielny zboczencu umyslowy!!!
      chcesz zrobic drugi islam w polsce-i tak juz wiekrza czesc durni to fanatycy
      religijni chorzy na pedofilie i ty razem z nimi!!!
    • Gość: Jola POPAPRAŃCY. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:02
      Wszyscy oni poupadali na głowy. A coniektórzy nawet na twarze. Jak widac w
      telewizji.
      • Gość: lol DO WSZECHPOLAKOW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:03
        Kiedy zrozumiecie że religia to największe kłamstwo w dziejach ludzkości,
        stworzone po to by zniewalać tępych ludzi jak wy, jesteście zniewoleni i
        chcielibyście innych zniewalać, a przeciwników eliminować. Wasza religia o ile
        mi wiadomo ma szerzyć dobroć, miłość i tolerancje, a u was sama nienawiść, czy
        naprawdę nie dostrzegacie podobieństw do Hitlera, a może Hitler wam się podoba.
        Czy nie dostrzegacie prorosyjskości waszego kłamliwego wodza, a może wolicie
        wschód niż zachód, to by tłumaczyło dlaczego wasza partia broni Łukaszenki i
        Janukowycza. Dlaczego boicie się nowoczesności i pragniecie tkwić w
        średniowieczu, dlaczego MW nie walczyła z komunistami, a Giertych i Bender z
        waszej partii wspierali Jaruzelskiego i atakowali "wywrotowców" z Solidarności.
        Dlaczego elektorat LPR stanowią w 95% ludzie po podstawówce i zawodóce.

    • Gość: Grześ Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: 5.5R2D* / *.pg.com 06.12.04, 17:02
      Juz widzę tę Polskę rządzoną przez LPR - coś pomiedzy III Rzeszą a Orwel'owskim
      (rok 1984). "Jedyna prawda to nasza prawda". Boże ochroń nas przed tymi
      religijnymi dewiantami.
    • Gość: acpmitam Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:05
      Gdzie można z tego kraju durnote wykopać,zeby wstydu mniej było.
    • Gość: makrebs Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.echostar.pl 06.12.04, 17:07
      Panie Giertych! Nie decyduj za mnie! Za innych i moje dzieci, także nie decyduj!
      Jesteśmy Polakami TAKIMI SAMYMI jak pan! Skoro mnie się coś nie podoba, to mam
      takie prawo i SZANUJ pan poglądy innych. ok?
      Własnym dzieciom i we wlasnej rodzinie, to tak, może pan coś narzucić. Za
      efekt, nie ręczę. Mamy prawo obywatele Polski czuć sie wolni, także
      światopogląd nasz własny (inny czy odmienny od pańskiego) - NALEZY SZANOWAC i
      BRAC GO POD UWAGE. Nic mi tu pan nie narzucaj i na siłę nie wprowadzaj! Nie
      wywyższać się, to chyba mówi także dobry chrześcijanin! Pokorność wobec boga!
      A gdzie to? Ufam w madrość młodzieży! Nie dajcie sobie nic wmawiać i narzucać!
    • Gość: acomitam Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:08
      a ten jakiś Parda to kto to jest, syn czy wnuk Hitlera.
    • Gość: doniek Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:08
      No po prostu super! MW będzie edukowała dzieci, żeby nie głosować na komunistów
      i liberalów... Cóż, program MW i LPR najbardziej mi pasuje do narodowego
      socjalizmu wspartego maską religijności. Polska wielu doświadczeń z tą doktryną
      nie miała. Może raz dobrze byłoby być mądrym przed szkodą i skorzystać z
      doświadczeń sąsiadów zza Odry... Oni powinni coś o tym wiedzieć, fakt kraj
      rozwijał się, rósł w siłę, tylko trochę im się nie powiodło, ale to na pewno
      przez komunistów od wschodu a liberałów z zachodu... A wracając do tematu to jak
      dalej tak pójdzie, to za czas jakiś będziemy mieli 'giertychjugend'. Tylko nie
      wiem już czy śmiać (bo to farsa) się czy płakać (bo ten człowiek ma duże
      poparcie społ)
      • Gość: Giertychjugend Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:11
        Pan Roman Giertych jest prawdziwym reprezentantem Prawdziwych Polaków!!!
    • glimmung Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp 06.12.04, 17:11
      Widzicie te ryje obok Giertycha? Przecież to naziści, kibole, którym nacjonalzm w dekiel uderzył. Zaraz kogoś zabiją i spalą. Będą nożami ciąć i do dołów wrzucać.
      • Gość: Giertychjugend Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:14
        glimmung napisał:

        > Widzicie te ryje obok Giertycha? Przecież to naziści, kibole, którym
        nacjonalzm
        > w dekiel uderzył. Zaraz kogoś zabiją i spalą. Będą nożami ciąć i do dołów wrzu
        > cać.
        To ONI obronią Naszą Polskość i Naszą Wiarę!!!
    • Gość: Krzysztof Cetner Bardzo mi się ta organizacja podoba IP: 140.247.126.* 06.12.04, 17:14
      Czy ktos wie jak można się do nich zapisać? Jak nawiazać kontakt? Bedę
      wdzięczny.
    • Gość: TomEk Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.client.comcast.net 06.12.04, 17:14
      Rozumiem, ze na kilka tysiecy czlonkow MW nie ma miejsca w wariatkowie. Ale
      Giertycha przeciez moznaby zamknac. Nawet w wiezieniu za nawolywanie do wasni
      narodowosciowych.
      Alez my mamy szczescie do idiotow. Jak nie Tyminski to Lepper, a teraz Giertychy...
      Boze zmiluj sie nad nim i cos z nim zrob!
      • Gość: Roman Giertyh [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:17
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Andrew To poczatek faszyzmu!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:17
      Trzeba zniszczyc ten ruch jak najszybciej aby nie stal sie Polską NSDAP!!!
    • Gość: tragedia! Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.crowley.pl 06.12.04, 17:26
      Działalność tej "ograniczonej" młodziezówki jak i LPR powinna byc w Polsce
      zakazana!!! przecież Ci idioci to zwyczajni nacjonalisci i szowiniści. razem z
      nimi to mozemy jedynie cofnąć sie do czasu kiedy to wszyscy musieli być tacy
      sami a wolność przysługiwała "elicie". Oczywiscie nie jestem obiektywny w swej
      wypowiedzi (sprawa raczej nieosiągalna) ponieważ jestem gejem i dąże do
      wolnosci jak kazdy normalny czlowiek;) pozdrawiam kolorowych
    • Gość: belfer do LEO!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:29
      Czekałem na taka lekture kilkanascie miesiecy. Podziwiam determinacje w
      zebraniu tych faktow. Mnie zalewa "jasna krew", gdy mysle o tych trzech
      osobnikach, zaprzancach w kazdym systemie i dlatego pisanie o nich wykracza
      poza moje skromne umiejetnosci przelewania mysli na ... ekran.
      Pozdrawiam z uznaniem.
    • Gość: Hando Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 17:29
      Młodzież Wszechpolska jesteśmy wszędzie...zawsze zwyciężymy...Wielka Polska
    • Gość: TOMMY Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.dialup.zelnet.pl 06.12.04, 17:30
      Jak bym słyszał ADOLFA HITLERA z 1933 roku. Co było pożniej wszyscy widzieli.
    • Gość: Piotr Re: Radykalna mowa Giertycha do Młodzieży Wszechp IP: *.ld.euro-net.pl 06.12.04, 17:32
      Zadumajmy się na chwilę nad wysiłkiem umysłowym Romana. Pochylmy czoła przed z
      mozołem wznoszonym gmachem tego klubu młodej inteligencji zwanym potocznie
      Młodzieżą Wszechpolską. Przecież wiemy nie od dziś jak trudno być w
      dzisiejszych postmodernistycznych czasach zwykłym, porządnym faszystą a co
      dopiero opóźnionym faszystą. Ściskam wszystkich myśląc jednocześnie o
      namiętnych ustach Romana pełnych płomiennych słów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka