Dodaj do ulubionych

Sa inne watki

IP: *.ipt.aol.com 28.07.02, 13:28
Moze wlaczysz sie jako"zdrowy czlowiek" do dyskusji na temat zbrodniczego
podejscia sluzby zdrowia do naglych wypadkow albo wysokich cen telefonow w
Polsce ? Zapraszam. Tematy te narazie nie maja powodzenia, ale licze na
takich jak ty !!
Obserwuj wątek
    • Gość: Zebra Re: Sa inne watki IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.07.02, 18:00
      Gość portalu: Pytak napisał(a):

      > Moze wlaczysz sie jako"zdrowy czlowiek" do dyskusji na temat zbrodniczego
      > podejscia sluzby zdrowia do naglych wypadkow albo wysokich cen telefonow w
      > Polsce ? Zapraszam. Tematy te narazie nie maja powodzenia, ale licze na
      > takich jak ty !!
      Właśnie się podłączyłem.
      I co?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka