Gość: Pytak
IP: *.ipt.aol.com
28.07.02, 13:28
Moze wlaczysz sie jako"zdrowy czlowiek" do dyskusji na temat zbrodniczego
podejscia sluzby zdrowia do naglych wypadkow albo wysokich cen telefonow w
Polsce ? Zapraszam. Tematy te narazie nie maja powodzenia, ale licze na
takich jak ty !!