Dodaj do ulubionych

Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na

03.03.06, 20:52
uwagę Kurskiego o Izraelu jako pięknym kraju. Tak się właśnie szuka
antysemitów. Czyli uważaj co mówisz i jak o Żydach czy Izraelu, bo nawet
chwaląc, jak jesteś z wrażej opcjii, możesz być podejrzany o antysemityzm.
Obserwuj wątek
    • bebe255 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 20:54
      Kurki powiedzial, ze niektórzy czesciej odwiedzaja Izrael, mozna sie tylko
      domyslac, co mial na mysli, ale mogl tego w ogole nie mowic.
      • www.nasznocnik.pl Myślę, że Kurski - jeśli w ogóle miewa momenty... 03.03.06, 22:39
        ...autorefleksji (w co mocno wątpię) - żałuje, że nie ugryzł się w język ; on,
        w przeciwieństwie do stada forumowych antysemitów, musi dbać o jakieś
        pozory... ;-D
      • hummer A ja myślę, że Żakowski 03.03.06, 22:46
        Wytoczy Kurskiemu proces i go wygra :-)
        Pomimo, że rządzi PiS.
        • w11mil nie oglądałem programu - O co ten proces? 03.03.06, 22:48
          hummer napisał:
          > Wytoczy Kurskiemu proces i go wygra :-)
      • kubala11 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 23:38
        bebe255 napisała:

        > Kurki powiedzial, ze niektórzy czesciej odwiedzaja Izrael, mozna sie tylko
        > domyslac, co mial na mysli, ale mogl tego w ogole nie mowic.

        To co twoim zdaniem miał na mysli? Po drugie dlaczego nie powinien mówic o
        Izraelu? Czy to jakis temat tabu?
        • bebe255 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 04.03.06, 00:12
          To nie jest temat tabu, ale wylecial z nim ni z gruszki ni z pietruszki, to
          bylo takie antysemickie wtracenie.
    • frau_blada Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 20:56
      Sadzisz, ze asystentem Geremka w pierwszych i trudnych politycznie czasach
      90-tych moglbyc goj?
      Trudno mi w to uwierzyc.
      • frau_blada Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 20:56
        Oczywiscie moge sie mylic.
        • my.uczennice.vii.liceum Najwazniejsze, ze jest juz w naszym salonie 03.03.06, 21:05


    • ivrp szkoda,że Lis taki lisowaty 03.03.06, 21:05
      Nie potrafił przyprzeć do muru Kurskiego, gdy ten ewidentnie kłamał.
      • w11mil juz mnie to nudzi ale zapytam po raz setny 03.03.06, 21:26
        kiedy Kurski kłamał?

        ivrp napisał:
        > Nie potrafił przyprzeć do muru Kurskiego, gdy ten ewidentnie kłamał.
        • bebe255 Re: juz mnie to nudzi ale zapytam po raz setny 03.03.06, 21:28
          Kiedy mowil o Staniszkis i o Charkowie.
          • w11mil chyba mnie trafiłas, nie sledzę Kurskiego 03.03.06, 21:30
            tak uwaznie
            bardzo prosze o szczególy!
            bebe255 napisała:
            > Kiedy mowil o Staniszkis i o Charkowie.
            • bebe255 Re: chyba mnie trafiłas, nie sledzę Kurskiego 03.03.06, 21:30
              Wystarczylo obejrzec wczorajszego Lisa.
              • w11mil prosze zdemaskuj Kurskiego na FK! 03.03.06, 21:34
                Nie wszyscy ogladaja telewizor

                bebe255 napisała:
                > Wystarczylo obejrzec wczorajszego Lisa.
                • bebe255 Re: prosze zdemaskuj Kurskiego na FK! 03.03.06, 21:36
                  Nie chce mi sie gadac o tym oszolomie, nie zasluguje na to, zeby poswiecac mu
                  uwage.
                  • w11mil I ciagle bezskutecznie apeluję o zdemaskowanie 03.03.06, 21:56
                    kłamstw Kurskiego. Fatum jakies czy co?

                    bebe255 napisała:
                    > Nie chce mi sie gadac o tym oszolomie, nie zasluguje na to, zeby poswiecac mu
                    > uwage.
                    • bebe255 Re: I ciagle bezskutecznie apeluję o zdemaskowan 03.03.06, 21:57
                      Moze powinienes go czasem polsuchac.
                      • w11mil po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 03.03.06, 22:07
                        ten kto to mówi powinien to wykazac
                        • bebe255 Re: po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 03.03.06, 22:08
                          Juz pisalam, w jakiej sprawie klamal, ogladales program?
                          • po_godzinach Re: po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 03.03.06, 22:09
                            Daj spokój, bebe, wykazywano już wielkorotnie w11mil to, o co pyta - nie ma
                            sensu, bo on tego do wiadomości i tak nie przyjmie.

                            Inne standardy i tyle :)
                            • bebe255 Re: po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 03.03.06, 22:10
                              On po prostu wierzy w kazde slowo Kurskiego.
                              • po_godzinach Re: po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 03.03.06, 22:12
                                I niech sobie wierzy, Bóg z nim :)
                            • w11mil klamiesz 03.03.06, 22:13
                              po_godzinach napisała:
                              > wykazywano już wielkorotnie w11mil to, o co pyta

                              uzyj wyszukwarki i znajdz konkretna odpowiedz na moje pytanie o klamstwo
                              Kurskiego
                              • po_godzinach daj spokój 03.03.06, 22:14
                                nie chce mi się

                                i juz mam trochę dośc twoich prowokacji
                                • w11mil prowokacji?! 03.03.06, 22:19
                                  po_godzinach napisała:
                                  > i juz mam trochę dośc twoich prowokacji
                        • antykagan Re: po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 04.03.06, 00:15
                          w11mil napisała:

                          > ten kto to mówi powinien to wykazac

                          Kurski to wyjątkowo parszywe ścierwo. I nie mam zamiaru tego wykazywać takim
                          jak ty.
        • ivrp mnie też to nudzi ale odpowiem po raz setny 03.03.06, 22:25
          choćby w sprawie prezia w Charkowie, że żadna tv tego nie pokazała. Kurski tnie
          głupa, no i do twarzy mu.
          • w11mil dzieki 03.03.06, 22:29
            ivrp napisał:
            > choćby w sprawie prezia w Charkowie, że żadna tv tego nie pokazała.
            nie pokazala na goraco
            pokazaly potem prywatne jak sie zrobil szum
            to jest to kłamstwo Kurskiego?
            uwazam ze w tej sprawie ma 100% rację - reakcja tzw. TV publicznej była
            skandaliczna
            • panzerpapst Re: dzieki 04.03.06, 00:54
              Ale on powiedział, ze PRZEZ 4 LATA nie pokazał tego ŻADNA telewizja, wciskał ludziom ciemnotę wrzucając do jednego worka wszystkie tv, o to chodziło i na tym go FOX News ;) przyłapał.
          • allegro.con.brio Re: mnie też to nudzi ale odpowiem po raz setny 03.03.06, 22:46
            ivrp napisał:

            > choćby w sprawie prezia w Charkowie, że żadna tv tego nie pokazała.

            Nie oglądałem tego programu, ale to uproszczenie można przyjąć. Pokazali to w
            TV, owszem, ale z niezłym poślizgiem i wyniku zupełnie innych okoliczności.
            Trzeba też dodać z jakim obrzydzeniem na temat 'pokazywania' wypowiadały się w
            mediach 'autorytety'.
            • czyste.dobro Re: mnie też to nudzi ale odpowiem po raz setny 04.03.06, 10:19
              allegro.con.brio napisał:

              > ivrp napisał:
              >
              > > choćby w sprawie prezia w Charkowie, że żadna tv tego nie pokazała.
              >
              > Nie oglądałem tego programu, ale to uproszczenie można przyjąć. Pokazali to w
              > TV, owszem, ale z niezłym poślizgiem i wyniku zupełnie innych okoliczności.

              z poślizgiem 4 dni pokazały Fakty TVN i w wyniku niezupełnie innych okoliczności
    • bebe255 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 21:05
      Lis jest zbyt kulturalny na dyskusje z Kurskim.
      • wesoly3333 [...] 03.03.06, 22:04
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • bebe255 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 22:05
          Widze, ze odbilo Ci juz na dobre.
          • wesoly3333 [...] 03.03.06, 22:12
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kropek_oxford A jak Zyd Kurski ma byc antysemita? Ty mi to, 04.03.06, 00:18
      Mosiek, powiedziedz:)))
    • w0man29 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 04.03.06, 00:54
      tym bardziej po tym jak ujawniono ze Zakowski byl asystentem Geremka :)
    • abstrakt2003 Insynuacje 04.03.06, 07:03
      to obok kłamstwa i pomówienia ulubiona broń retoryczna PiSiurków.
      =============
      Izrael to piękny kraj, Żydzi to mądrzy ludzie.
      Żakowski nie jest zbyt mądry.
      Proszę samemu wyciągnąć wnioski.
    • cimokio Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 04.03.06, 09:47
      > uwagę Kurskiego o Izraelu jako pięknym kraju.

      kurski z garbatym nosem z pewnością zna go dokładnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka