klarek_i 03.03.06, 20:52 uwagę Kurskiego o Izraelu jako pięknym kraju. Tak się właśnie szuka antysemitów. Czyli uważaj co mówisz i jak o Żydach czy Izraelu, bo nawet chwaląc, jak jesteś z wrażej opcjii, możesz być podejrzany o antysemityzm. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bebe255 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 20:54 Kurki powiedzial, ze niektórzy czesciej odwiedzaja Izrael, mozna sie tylko domyslac, co mial na mysli, ale mogl tego w ogole nie mowic. Odpowiedz Link Zgłoś
www.nasznocnik.pl Myślę, że Kurski - jeśli w ogóle miewa momenty... 03.03.06, 22:39 ...autorefleksji (w co mocno wątpię) - żałuje, że nie ugryzł się w język ; on, w przeciwieństwie do stada forumowych antysemitów, musi dbać o jakieś pozory... ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
hummer A ja myślę, że Żakowski 03.03.06, 22:46 Wytoczy Kurskiemu proces i go wygra :-) Pomimo, że rządzi PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil nie oglądałem programu - O co ten proces? 03.03.06, 22:48 hummer napisał: > Wytoczy Kurskiemu proces i go wygra :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kubala11 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 23:38 bebe255 napisała: > Kurki powiedzial, ze niektórzy czesciej odwiedzaja Izrael, mozna sie tylko > domyslac, co mial na mysli, ale mogl tego w ogole nie mowic. To co twoim zdaniem miał na mysli? Po drugie dlaczego nie powinien mówic o Izraelu? Czy to jakis temat tabu? Odpowiedz Link Zgłoś
bebe255 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 04.03.06, 00:12 To nie jest temat tabu, ale wylecial z nim ni z gruszki ni z pietruszki, to bylo takie antysemickie wtracenie. Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 20:56 Sadzisz, ze asystentem Geremka w pierwszych i trudnych politycznie czasach 90-tych moglbyc goj? Trudno mi w to uwierzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 20:56 Oczywiscie moge sie mylic. Odpowiedz Link Zgłoś
my.uczennice.vii.liceum Najwazniejsze, ze jest juz w naszym salonie 03.03.06, 21:05 Odpowiedz Link Zgłoś
ivrp szkoda,że Lis taki lisowaty 03.03.06, 21:05 Nie potrafił przyprzeć do muru Kurskiego, gdy ten ewidentnie kłamał. Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil juz mnie to nudzi ale zapytam po raz setny 03.03.06, 21:26 kiedy Kurski kłamał? ivrp napisał: > Nie potrafił przyprzeć do muru Kurskiego, gdy ten ewidentnie kłamał. Odpowiedz Link Zgłoś
bebe255 Re: juz mnie to nudzi ale zapytam po raz setny 03.03.06, 21:28 Kiedy mowil o Staniszkis i o Charkowie. Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil chyba mnie trafiłas, nie sledzę Kurskiego 03.03.06, 21:30 tak uwaznie bardzo prosze o szczególy! bebe255 napisała: > Kiedy mowil o Staniszkis i o Charkowie. Odpowiedz Link Zgłoś
bebe255 Re: chyba mnie trafiłas, nie sledzę Kurskiego 03.03.06, 21:30 Wystarczylo obejrzec wczorajszego Lisa. Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil prosze zdemaskuj Kurskiego na FK! 03.03.06, 21:34 Nie wszyscy ogladaja telewizor bebe255 napisała: > Wystarczylo obejrzec wczorajszego Lisa. Odpowiedz Link Zgłoś
bebe255 Re: prosze zdemaskuj Kurskiego na FK! 03.03.06, 21:36 Nie chce mi sie gadac o tym oszolomie, nie zasluguje na to, zeby poswiecac mu uwage. Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil I ciagle bezskutecznie apeluję o zdemaskowanie 03.03.06, 21:56 kłamstw Kurskiego. Fatum jakies czy co? bebe255 napisała: > Nie chce mi sie gadac o tym oszolomie, nie zasluguje na to, zeby poswiecac mu > uwage. Odpowiedz Link Zgłoś
bebe255 Re: I ciagle bezskutecznie apeluję o zdemaskowan 03.03.06, 21:57 Moze powinienes go czasem polsuchac. Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 03.03.06, 22:07 ten kto to mówi powinien to wykazac Odpowiedz Link Zgłoś
bebe255 Re: po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 03.03.06, 22:08 Juz pisalam, w jakiej sprawie klamal, ogladales program? Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 03.03.06, 22:09 Daj spokój, bebe, wykazywano już wielkorotnie w11mil to, o co pyta - nie ma sensu, bo on tego do wiadomości i tak nie przyjmie. Inne standardy i tyle :) Odpowiedz Link Zgłoś
bebe255 Re: po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 03.03.06, 22:10 On po prostu wierzy w kazde slowo Kurskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 03.03.06, 22:12 I niech sobie wierzy, Bóg z nim :) Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil klamiesz 03.03.06, 22:13 po_godzinach napisała: > wykazywano już wielkorotnie w11mil to, o co pyta uzyj wyszukwarki i znajdz konkretna odpowiedz na moje pytanie o klamstwo Kurskiego Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach daj spokój 03.03.06, 22:14 nie chce mi się i juz mam trochę dośc twoich prowokacji Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil prowokacji?! 03.03.06, 22:19 po_godzinach napisała: > i juz mam trochę dośc twoich prowokacji Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: po prostu nazywa sie go kłamcą bez dowodów 04.03.06, 00:15 w11mil napisała: > ten kto to mówi powinien to wykazac Kurski to wyjątkowo parszywe ścierwo. I nie mam zamiaru tego wykazywać takim jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
ivrp mnie też to nudzi ale odpowiem po raz setny 03.03.06, 22:25 choćby w sprawie prezia w Charkowie, że żadna tv tego nie pokazała. Kurski tnie głupa, no i do twarzy mu. Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil dzieki 03.03.06, 22:29 ivrp napisał: > choćby w sprawie prezia w Charkowie, że żadna tv tego nie pokazała. nie pokazala na goraco pokazaly potem prywatne jak sie zrobil szum to jest to kłamstwo Kurskiego? uwazam ze w tej sprawie ma 100% rację - reakcja tzw. TV publicznej była skandaliczna Odpowiedz Link Zgłoś
panzerpapst Re: dzieki 04.03.06, 00:54 Ale on powiedział, ze PRZEZ 4 LATA nie pokazał tego ŻADNA telewizja, wciskał ludziom ciemnotę wrzucając do jednego worka wszystkie tv, o to chodziło i na tym go FOX News ;) przyłapał. Odpowiedz Link Zgłoś
allegro.con.brio Re: mnie też to nudzi ale odpowiem po raz setny 03.03.06, 22:46 ivrp napisał: > choćby w sprawie prezia w Charkowie, że żadna tv tego nie pokazała. Nie oglądałem tego programu, ale to uproszczenie można przyjąć. Pokazali to w TV, owszem, ale z niezłym poślizgiem i wyniku zupełnie innych okoliczności. Trzeba też dodać z jakim obrzydzeniem na temat 'pokazywania' wypowiadały się w mediach 'autorytety'. Odpowiedz Link Zgłoś
czyste.dobro Re: mnie też to nudzi ale odpowiem po raz setny 04.03.06, 10:19 allegro.con.brio napisał: > ivrp napisał: > > > choćby w sprawie prezia w Charkowie, że żadna tv tego nie pokazała. > > Nie oglądałem tego programu, ale to uproszczenie można przyjąć. Pokazali to w > TV, owszem, ale z niezłym poślizgiem i wyniku zupełnie innych okoliczności. z poślizgiem 4 dni pokazały Fakty TVN i w wyniku niezupełnie innych okoliczności Odpowiedz Link Zgłoś
bebe255 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 21:05 Lis jest zbyt kulturalny na dyskusje z Kurskim. Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly3333 [...] 03.03.06, 22:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
bebe255 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 03.03.06, 22:05 Widze, ze odbilo Ci juz na dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly3333 [...] 03.03.06, 22:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford A jak Zyd Kurski ma byc antysemita? Ty mi to, 04.03.06, 00:18 Mosiek, powiedziedz:))) Odpowiedz Link Zgłoś
w0man29 Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 04.03.06, 00:54 tym bardziej po tym jak ujawniono ze Zakowski byl asystentem Geremka :) Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 Insynuacje 04.03.06, 07:03 to obok kłamstwa i pomówienia ulubiona broń retoryczna PiSiurków. ============= Izrael to piękny kraj, Żydzi to mądrzy ludzie. Żakowski nie jest zbyt mądry. Proszę samemu wyciągnąć wnioski. Odpowiedz Link Zgłoś
cimokio Re: Ciekawea i znaczące zachowanie Żakowskiego na 04.03.06, 09:47 > uwagę Kurskiego o Izraelu jako pięknym kraju. kurski z garbatym nosem z pewnością zna go dokładnie Odpowiedz Link Zgłoś