Dodaj do ulubionych

szanowny panie Pietrzaku Janie

14.05.06, 22:01
odlepperuj się pan łaskawie od Lecha Wałęsy, bo Lechu to jest Lechu, ale nie
trzeciorzędny (wcześniej trochę lepiej było, ale się zbyło), podstarzały
kabareciarz, posiadający czelność (a raczej bezczelność) kandydowania z tego
tytułu na stanowisko prezydenta RP - o nieprzystojnej satyrykowi ślepej
służalczości wobec obecnego kabaretowego reżymu już nie wspominając…
Obserwuj wątek
    • piotr7777 Re: szanowny panie Pietrzaku Janie 14.05.06, 22:04
      Chcesz powiedzieć, że Pietrzak teraz atakuje Wałęsę.
      No to żałosne, bo pamiętam jak na początku prezydentury Lecha skamlał w
      Belwederze o lokal dla swojego kabaretu, zupełnie jakby nie wiedział, że
      zmienił się ustrój gospodarczy.
      • baabeczka Re: szanowny panie Pietrzaku Janie 14.05.06, 22:10
        Baaardzo to bylo niesmaczne, panie Janie Pietrzaku, baardzo. Zabraklo klasy?
      • b.krakus Lecha znowu coś naszło... 14.05.06, 22:11
        i (sondażowo na razie) „rusza w Polskę”, co radośnie uchachany Pietrzak
        skomentował, że to „konkurencja dla kabareciarzy” – czy jakoś tak…
        • okarol59 Re: Lecha znowu coś naszło... 14.05.06, 22:14
          > skomentował, że to „konkurencja dla kabareciarzy” – czy jakoś
          > tak…

          Tu muszę sie wyjątkowo z Pietrzakiem zgodzić. Dodam tylko, że Wałęsa może być
          konkurencją dla kiepskich kabareciarzy, takich właśnie jak autor tych słów.
        • marga_f Re: Lecha znowu coś naszło... 14.05.06, 22:28
          b.krakus napisał:

          > i (sondażowo na razie) „rusza w Polskę”, co radośnie uchachany Piet
          > rzak
          > skomentował, że to „konkurencja dla kabareciarzy” – czy jakoś
          > tak…

          Nie ładnie panie Janie.Tyle lat a tak mało kultury pan sobą reprezentuje.
          • marga_f Re: Lecha znowu coś naszło... 14.05.06, 22:33
            A co pan Jan Pietrzak teraz robi?
            • elfhelm Bywa w Komitecie Honorowym Kaczyńskiego 14.05.06, 22:36
              a co poza tym, kto to wie
              • b.krakus poza tym.. 14.05.06, 22:41
                to katuje jeszcze gdzieniegdzie publiczność swoim wyszykanym poczuciem humoru
                oraz (do niedawna jeszcze) cztelników (jako coś na kształt felietonisty)
                Dziennika Jurajskiego...
    • seth11 Re: szanowny panie Pietrzaku Janie 14.05.06, 22:40
      Nie mam pojęcia co Pietrzak powiedział o Wałęsie.
      Wiem natomiast że się zawiódł na nim, tak jak miliony Polaków.
      Lechu jest skończony, i nic mu już nie pomoże.
      Jak to ktoś już napisał "Miałeś chamie......."
      • b.krakus Re: szanowny panie Pietrzaku Janie 14.05.06, 22:44
        jakbyś przeczytał, to byś wiedział, ale co się będziesz męczyć?!
        • seth11 Re: szanowny panie Pietrzaku Janie 14.05.06, 23:02
          Niestety nie mam pojęcia gdzie szukać.
          • b.krakus Re: szanowny panie Pietrzaku Janie 14.05.06, 23:03
            powyżej
    • b.krakus memento 14.05.06, 23:00
      zawsze łapie żal i troska
      jak się kabareciarz stacza
      żeby Polska, żeby Polska
      żeby Polska była kacza…
      • siekiera77 Re: memento 15.05.06, 02:05
        pan janek
        jako apsolwęt
        warszawskiej szkoly kadetow
        z ulicy wisniowej
        róg rakowieckiej :-)
        od najmlodszych lat
        mial wpojony szacunek
        i milosc dla wladzy
        aktualnej!
        • kum.z.antalowki Ach, wyjść przed szereg by lżyc wrogów reżymu 15.05.06, 02:46
          i dać ciała!
          To załosne, jakie procesy myślowe uruchamiają się w głowie podstarzałego
          satyryka, gdy władza daje sygnał i przyzwolenie, że mozna nienawidzić, lżyć,
          pomawiać, donosić... I zachęca, że warto, że to się opłaca...
          • b.krakus dialektyka stosowana 15.05.06, 10:48
            a przepytywany (w innej migawce) jak mu się ta cała IV RP podoba kręcił gorzej
            od Urbana
            • b.krakus poprawka 15.05.06, 11:30
              od Urbana z Gosiewskim razem wziętych...
    • ppppp7 Re: szanowny panie Pietrzaku Janie 15.05.06, 02:48
      Daj sobie spokój z Pietrzakiem. Facet umarł jako satyryk kandydując na
      prezydenta, a przy okazji dał nam wszystkim w pysk. Niech spada na drzewo
      banany prostować
    • gniewko_syn_ryba Re: szanowny panie b.krakusie 15.05.06, 10:55
      Czyżbyś był jedynym obywatelem RP, który dostał od LW obiecane 100 mln zł, że go
      tak bronisz ?...
      • x2468 Re: szanowny panie b.krakusie 15.05.06, 11:19
        Chwalic Pana.Za 833333 mieszkan jakie wybudowal nam ten rzad.
        • gniewko_syn_ryba Re: szanowny panie b.krakusie 15.05.06, 13:27
          x2468 napisał:

          > Chwalic Pana.Za 833333 mieszkan jakie wybudowal nam ten rzad.

          Ja tam bym wolał, żeby rząd rządził, a nie budował mieszkania. Od tego są
          deweloperzy i firmy budowlane...
      • po_godzinach uważasz, że 15.05.06, 11:20
        bronić człowieka mozna tylko za kasę?

        Mogę współczuć?
        • gniewko_syn_ryba Re: uważasz, że 15.05.06, 13:25
          po_godzinach napisała:

          > bronić człowieka mozna tylko za kasę?

          Ty też dostałaś ???...
          >
          > Mogę współczuć?

          Możesz - ja nie dostałem... :(((
      • b.krakus Re: szanowny panie b.krakusie 15.05.06, 11:21
        ja nie bronię Lecha tylko atakuję Pietrzaka...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka