b.krakus
14.05.06, 22:01
odlepperuj się pan łaskawie od Lecha Wałęsy, bo Lechu to jest Lechu, ale nie
trzeciorzędny (wcześniej trochę lepiej było, ale się zbyło), podstarzały
kabareciarz, posiadający czelność (a raczej bezczelność) kandydowania z tego
tytułu na stanowisko prezydenta RP - o nieprzystojnej satyrykowi ślepej
służalczości wobec obecnego kabaretowego reżymu już nie wspominając…