Dodaj do ulubionych

hymn PiS - jak caly PiS...

20.09.06, 12:25
ta lekkosc stylu, ta klasa, poziom, wysublimowanie... :D
Obserwuj wątek
    • loppe Re: hymn PiS - jak caly PiS... 20.09.06, 12:27
      no ale tak bez cytatu....niski poziom merytoryczny wątku
      • sierzant_nowak zwolennicy PiS znaja na pamiec, reszta 20.09.06, 12:33
        potrafi sie obslugiwac przegladarka, wiec nie powinno byc problemow... Ale prosze - oto to wiekopomne i budujace patriotyczny nastroj dzielo :D

        My chcemy Prawa i Sprawiedliwości
        Czwartej Rzeczypospolitej jest już czas (bis)

        Ref.: Prawo i Sprawiedliwość
        Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas (bis)


        My chcemy Prawa i Sprawiedliwości
        Czwartej Rzeczypospolitej jest już czas
        Dlatego wznieśmy ręce,
        podajmy sobie dłonie,
        honor i ojczyzna, niech zabrzmi w nas


        Ref.: Prawo i Sprawiedliwość
        Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas (bis)
        • grzmucin Re: zwolennicy PiS znaja na pamiec, reszta 20.09.06, 12:39
          "Słowa są łatwe, tak by wszyscy je zapamiętali." - Joachim Brudziński, sekretarz
          generalny PiS.
          "I melodia chwyta" - Jacek Kurski.

          Nic dodać, nic ująć.

        • bolko_turan Czyli nie Polacy prowadza partie, a partia Polakow 20.09.06, 12:54
          > Ref.: Prawo i Sprawiedliwość
          > Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas (bis)

          Czyli nie Polacy prowadza partie, a partia Polakow.


          DUCK FAMILY STEPS OUT
          www.ia.ucsb.edu/93106/2005/May31/Images/5_ducks.jpg

          > podajmy sobie dłonie,
          > honor i ojczyzna, niech zabrzmi w nas

          No to Sikorski ma trudny wybor, jak zreszta cala elita PiSyjonistow. Polacy
          niedlugo takze w Iranie, wszakze jezyka perskiego w wojsku juz ucza?
          • entefuhrer Re: Duck family steps out 20.09.06, 14:23
            This is end of the road ;-)

            www.joemonster.org/article.php?sid=6143
            • sierzant_nowak lol - swietne :D 20.09.06, 14:32


              • ave.duce Re: add. ;) 20.09.06, 17:40
                nonsensopedia.wikia.com/images/0/0f/Kaczki.JPG
                ;)))
        • sierzant_nowak finezja formy i tresci tego hymnu najlepiej 20.09.06, 13:06
          swiadczy o tym, ze PiS aspiruje do bycia partia elity tego spoleczenstwa :D
          • ella115 Re: finezja formy i tresci tego hymnu najlepiej 20.09.06, 13:09
            Ale elity naszego spoleczenstwa ani troche nie kwapia sie poprzec pana
            Kaczynskiego... a jesli tacy sie znajda, to nie rozumiem dal jakich pobudek
            zdecydowali sie na taki wybor..
        • szop-papracz Re: zwolennicy PiS znaja na pamiec, reszta 20.09.06, 16:47

          >
          > My chcemy Prawa i Sprawiedliwości
          > Czwartej Rzeczypospolitej jest już czas
          > Dlatego wznieśmy ręce,
          > podajmy sobie dłonie,
          > honor i ojczyzna, niech zabrzmi w nas

          Jak oni sobie podaja te wzniesione rece ? Puszczam sobie taki film w rozumie i
          wychodza z tego jakies strasznie dziwne wygibasy

          >
          >
          > Ref.: Prawo i Sprawiedliwość
          > Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas (bis)
          >
        • lepkie.lapki Re: zwolennicy PiS znaja na pamiec, reszta 20.09.06, 18:54
          > Dlatego wznieśmy ręce

          Niech przyniesą piwo ;-)
    • losiu4 Re: hymn PiS - jak caly PiS... 20.09.06, 13:11
      jak to mówią... de gustibus... :)

      Pozdrawiam

      Losiu
      • sierzant_nowak e tam, de gustibus - to sie musi podobac kazdemu 20.09.06, 13:14
        - dziecku, starcowi, chloporobotnikowi czy profesorowi! Jak mozna nie ulec takiej potedze minimalistycznego piekna i patriotycznych uczyc zawartych w tych prostych, zolnierskich slowach?

        :D
        • losiu4 Re: e tam, de gustibus - to sie musi podobac kazd 21.09.06, 09:06
          nie musi :) mimo iz popieram dużą część działalnosci Kaczorów, akurat hymn
          średnio mi sie podoba :) że już nie wspomnę o pomyśle by w ogóle on powstał...
          no ale ja tam raczej scisłowiec jestem i na wzloty ducha patrzę z dystansem :)

          Pozdrawiam

          Losiu
    • gosc.z.korony he he he ,,Gdy kokainą pachnie żony szal... 20.09.06, 13:20
      Gdy kochaś poszedł w siną dal.
      Nie martw się, co ty?!
      Przecież Kaczyńskich znasz!
      (ti ri ri... ;-)))
      To z nimi sobie radę dasz!''

      NA KŁOPOTY - KACZYŃSCY!

      Nic dodać, nic ująć...
      Komedia.

    • entefuhrer "Stawiam na Tolka... 20.09.06, 14:29
      ...Jabłońskiego" ;-)
    • prawiczka.pl == Najnowszy hymn Pis-u == 20.09.06, 16:44
      Najnowszy hymn PIS-u

      My chcemy władzy
      IV RP jest już czas
      My chcemy kasy
      IV RP jest już czas

      Prawie jak Sprawiedliwość
      Prawie jak Sprawiedliwość
      Prawie jak Sprawiedliwość
      Dziś prowadzi nas

      a TKM
      a TKM
      a TKM
      Dzisiaj łączy nas

      a TKM
      a TKM
      a TKM
      Dzisiaj łączy nas

      My chcemy podłości
      III RP nastał kres
      My chcemy kłamać
      III RP nastał kres

      Dlatego wznieśmy ręce
      Podajmy sobie dłonie
      Bóg, Honor i ojczyzna niech zabrzmi w nas

      Prawie jak Sprawiedliwość
      Prawie jak Sprawiedliwość
      Prawie jak Sprawiedliwość
      Dziś prowadzi nas

      fraglesi.wordpress.com/2006/09/20/zaktualizowany-hymn-pis/
    • syndyk.iv.rp Re: hymn PiS - jak caly PiS... 20.09.06, 17:15
      Wyklety powstan ludu ziemi
      IV Rzeczpospolitej nadszedl czas.
      Nasz Wodz Karpat do
      Prawa i Sprawiedliwosci poprowadzi nas.
    • szop-papracz Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:18
      Odpowie mi ktos na konkretne pytanie, jak oni sobie podaje te wzniesione w gore
      dlonie ???????
      • syndyk.iv.rp Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:33
        szop-papracz napisała:

        > Odpowie mi ktos na konkretne pytanie, jak oni sobie podaje te wzniesione w gore
        > dlonie ???????

        PiS nigdy nie dbal o detale, to sie zalatwi pozniej.
      • jul_jul Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:36
        szop-papracz napisała:

        > Odpowie mi ktos na konkretne pytanie, jak oni sobie podaje te wzniesione w
        gore
        >
        > dlonie ???????


        jak w kabarecie
        "siłom i godnościom osobistom"
      • sierzant_nowak Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:37
        > jak oni sobie podaje te wzniesione w gore

        tak jak obecny premier podaje reke obecnemu ministrowi edukacji :D
        • syndyk.iv.rp Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:38
          sierzant_nowak napisał:

          > > jak oni sobie podaje te wzniesione w gore
          >
          > tak jak obecny premier podaje reke obecnemu ministrowi edukacji :D

          A jesli minister edukacji tez uniesie dlonie?
          • sierzant_nowak Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:42
            > A jesli minister edukacji tez uniesie dlonie?

            to sie koalicja rypnie :D
          • szop-papracz Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:43
            syndyk.iv.rp napisała:

            > sierzant_nowak napisał:
            >
            > > > jak oni sobie podaje te wzniesione w gore
            > >
            > > tak jak obecny premier podaje reke obecnemu ministrowi edukacji :D
            >
            > A jesli minister edukacji tez uniesie dlonie?
            >
            >

            NO WLASNIE !!!!!! Ale nawet przy jednakowym wzroscie ...

            CWICZENIE DO WYKONANIA W SYSTEMIE PRZYNAJMNIEJ DWOJKOWYM :

            1) WZNOSIMY DLONIE DO GORY
            2) PODAJEMY REKE (rece) OSOBIE (osobom) OBOK

            .... no i co wychodzi ? ja sie pytam ?
          • pandada rekę podniesioną nad władzą 20.09.06, 17:48
            władza utnie
            • gat45 Re: rekę podniesioną nad władzą 20.09.06, 17:52
              pandada napisał:

              > władza utnie


              A przeciez odgrazal sie poeta (wprawdzie niewlasciwy, ale utwor poprawny chyba
              nawet wg panow KK)

              ... z te dlon podniesiona nad Polska
              kula w leb !
      • ave.duce Re: To nie jest sprawa formalna! To szopa! 20.09.06, 17:52
        szop-papracz napisała:

        Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku !

        > Odpowie mi ktos na konkretne pytanie, jak oni sobie podaje te wzniesione w gore
        >
        > dlonie ???????

        Albo szop opuści forum, albo Dzieciątko Jurek zgłosi szopa do Komisji
        Regulaminowej, Etyki Poselskiej, etc., etc.!

        ;)
        • szop-papracz Re: To nie jest sprawa formalna! To szopa! 20.09.06, 17:57
          ave.duce napisała:


          >
          > Albo szop opuści forum, albo Dzieciątko Jurek zgłosi szopa do Komisji
          > Regulaminowej, Etyki Poselskiej, etc., etc.!
          >
          > ;)

          A Szop Cie poszczuje Romciem i jeszcze Zupelnie Innym Zwierzeciem spod dachu....
          • ave.duce Re: To nie jest sprawa formalna! To szopa! 20.09.06, 18:01
            szop-papracz napisała:

            > ave.duce napisała:
            >
            >
            > >
            > > Albo szop opuści forum, albo Dzieciątko Jurek zgłosi szopa do Komisji
            > > Regulaminowej, Etyki Poselskiej, etc., etc.!
            > >
            > > ;)
            >
            > A Szop Cie poszczuje Romciem i jeszcze Zupelnie Innym Zwierzeciem spod dachu...
            > .

            Myszak mnie obroni, że o Pani B. nie wspomnę!
            Marszałek Jurek, Marek zresztą, nie toleruje takich występ(k)ów!
            Szop nie należy do PiSu,a w dodatku ma łapAki, to co szopa obchodzą te dłonie?!
            Najważniejsze, że one są czyste!
            I są czystym dobrem!

            :P
            • szop-papracz Re: To nie jest sprawa formalna! To szopa! 20.09.06, 18:05
              ave.duce napisała:


              >
              > Myszak mnie obroni, że o Pani B. nie wspomnę!
              > Marszałek Jurek, Marek zresztą, nie toleruje takich występ(k)ów!
              > Szop nie należy do PiSu,a w dodatku ma łapAki, to co szopa obchodzą te
              dłonie?!
              > Najważniejsze, że one są czyste!
              > I są czystym dobrem!
              >
              > :P

              Czyste dlonie to maja Szopy-pracze, a ja jestem Szop-papracz. Jestem racja bytu
              dla Czystosci. Bez mojego paprania nie byloby co oczyszczac i nijak porzadek
              zaprowadzac. Jestem Bardzo Wazna Istota !
              • ave.duce Re: To nie jest sprawa formalna! To szopa! 20.09.06, 18:09
                szop-papracz napisała:

                >
                > Czyste dlonie
                > to maja Szopy-pracze,

                Jakie dłonie?! Łapaki mają!

                > a ja jestem Szop-papracz. Jestem racja bytu
                > dla Czystosci.

                Uważaj, bo jeszcze sie na to załapią i cie karnie wcielą do koŁalicji z Romkiem!

                > Bez mojego paprania nie byloby co oczyszczac i nijak porzadek
                > zaprowadzac.

                Nie sądzisz, że UNE same sobie wcale nieźle radzą?!

                > Jestem Bardzo Wazna Istota !

                No ba!

                ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka