sierzant_nowak 20.09.06, 12:25 ta lekkosc stylu, ta klasa, poziom, wysublimowanie... :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
loppe Re: hymn PiS - jak caly PiS... 20.09.06, 12:27 no ale tak bez cytatu....niski poziom merytoryczny wątku Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak zwolennicy PiS znaja na pamiec, reszta 20.09.06, 12:33 potrafi sie obslugiwac przegladarka, wiec nie powinno byc problemow... Ale prosze - oto to wiekopomne i budujace patriotyczny nastroj dzielo :D My chcemy Prawa i Sprawiedliwości Czwartej Rzeczypospolitej jest już czas (bis) Ref.: Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas (bis) My chcemy Prawa i Sprawiedliwości Czwartej Rzeczypospolitej jest już czas Dlatego wznieśmy ręce, podajmy sobie dłonie, honor i ojczyzna, niech zabrzmi w nas Ref.: Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas (bis) Odpowiedz Link Zgłoś
grzmucin Re: zwolennicy PiS znaja na pamiec, reszta 20.09.06, 12:39 "Słowa są łatwe, tak by wszyscy je zapamiętali." - Joachim Brudziński, sekretarz generalny PiS. "I melodia chwyta" - Jacek Kurski. Nic dodać, nic ująć. Odpowiedz Link Zgłoś
bolko_turan Czyli nie Polacy prowadza partie, a partia Polakow 20.09.06, 12:54 > Ref.: Prawo i Sprawiedliwość > Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas (bis) Czyli nie Polacy prowadza partie, a partia Polakow. DUCK FAMILY STEPS OUT www.ia.ucsb.edu/93106/2005/May31/Images/5_ducks.jpg > podajmy sobie dłonie, > honor i ojczyzna, niech zabrzmi w nas No to Sikorski ma trudny wybor, jak zreszta cala elita PiSyjonistow. Polacy niedlugo takze w Iranie, wszakze jezyka perskiego w wojsku juz ucza? Odpowiedz Link Zgłoś
entefuhrer Re: Duck family steps out 20.09.06, 14:23 This is end of the road ;-) www.joemonster.org/article.php?sid=6143 Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: add. ;) 20.09.06, 17:40 nonsensopedia.wikia.com/images/0/0f/Kaczki.JPG ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak finezja formy i tresci tego hymnu najlepiej 20.09.06, 13:06 swiadczy o tym, ze PiS aspiruje do bycia partia elity tego spoleczenstwa :D Odpowiedz Link Zgłoś
ella115 Re: finezja formy i tresci tego hymnu najlepiej 20.09.06, 13:09 Ale elity naszego spoleczenstwa ani troche nie kwapia sie poprzec pana Kaczynskiego... a jesli tacy sie znajda, to nie rozumiem dal jakich pobudek zdecydowali sie na taki wybor.. Odpowiedz Link Zgłoś
szop-papracz Re: zwolennicy PiS znaja na pamiec, reszta 20.09.06, 16:47 > > My chcemy Prawa i Sprawiedliwości > Czwartej Rzeczypospolitej jest już czas > Dlatego wznieśmy ręce, > podajmy sobie dłonie, > honor i ojczyzna, niech zabrzmi w nas Jak oni sobie podaja te wzniesione rece ? Puszczam sobie taki film w rozumie i wychodza z tego jakies strasznie dziwne wygibasy > > > Ref.: Prawo i Sprawiedliwość > Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas (bis) > Odpowiedz Link Zgłoś
lepkie.lapki Re: zwolennicy PiS znaja na pamiec, reszta 20.09.06, 18:54 > Dlatego wznieśmy ręce Niech przyniesą piwo ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: hymn PiS - jak caly PiS... 20.09.06, 13:11 jak to mówią... de gustibus... :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak e tam, de gustibus - to sie musi podobac kazdemu 20.09.06, 13:14 - dziecku, starcowi, chloporobotnikowi czy profesorowi! Jak mozna nie ulec takiej potedze minimalistycznego piekna i patriotycznych uczyc zawartych w tych prostych, zolnierskich slowach? :D Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: e tam, de gustibus - to sie musi podobac kazd 21.09.06, 09:06 nie musi :) mimo iz popieram dużą część działalnosci Kaczorów, akurat hymn średnio mi sie podoba :) że już nie wspomnę o pomyśle by w ogóle on powstał... no ale ja tam raczej scisłowiec jestem i na wzloty ducha patrzę z dystansem :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
gosc.z.korony he he he ,,Gdy kokainą pachnie żony szal... 20.09.06, 13:20 Gdy kochaś poszedł w siną dal. Nie martw się, co ty?! Przecież Kaczyńskich znasz! (ti ri ri... ;-))) To z nimi sobie radę dasz!'' NA KŁOPOTY - KACZYŃSCY! Nic dodać, nic ująć... Komedia. Odpowiedz Link Zgłoś
prawiczka.pl == Najnowszy hymn Pis-u == 20.09.06, 16:44 Najnowszy hymn PIS-u My chcemy władzy IV RP jest już czas My chcemy kasy IV RP jest już czas Prawie jak Sprawiedliwość Prawie jak Sprawiedliwość Prawie jak Sprawiedliwość Dziś prowadzi nas a TKM a TKM a TKM Dzisiaj łączy nas a TKM a TKM a TKM Dzisiaj łączy nas My chcemy podłości III RP nastał kres My chcemy kłamać III RP nastał kres Dlatego wznieśmy ręce Podajmy sobie dłonie Bóg, Honor i ojczyzna niech zabrzmi w nas Prawie jak Sprawiedliwość Prawie jak Sprawiedliwość Prawie jak Sprawiedliwość Dziś prowadzi nas fraglesi.wordpress.com/2006/09/20/zaktualizowany-hymn-pis/ Odpowiedz Link Zgłoś
syndyk.iv.rp Re: hymn PiS - jak caly PiS... 20.09.06, 17:15 Wyklety powstan ludu ziemi IV Rzeczpospolitej nadszedl czas. Nasz Wodz Karpat do Prawa i Sprawiedliwosci poprowadzi nas. Odpowiedz Link Zgłoś
szop-papracz Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:18 Odpowie mi ktos na konkretne pytanie, jak oni sobie podaje te wzniesione w gore dlonie ??????? Odpowiedz Link Zgłoś
syndyk.iv.rp Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:33 szop-papracz napisała: > Odpowie mi ktos na konkretne pytanie, jak oni sobie podaje te wzniesione w gore > dlonie ??????? PiS nigdy nie dbal o detale, to sie zalatwi pozniej. Odpowiedz Link Zgłoś
jul_jul Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:36 szop-papracz napisała: > Odpowie mi ktos na konkretne pytanie, jak oni sobie podaje te wzniesione w gore > > dlonie ??????? jak w kabarecie "siłom i godnościom osobistom" Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:37 > jak oni sobie podaje te wzniesione w gore tak jak obecny premier podaje reke obecnemu ministrowi edukacji :D Odpowiedz Link Zgłoś
syndyk.iv.rp Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:38 sierzant_nowak napisał: > > jak oni sobie podaje te wzniesione w gore > > tak jak obecny premier podaje reke obecnemu ministrowi edukacji :D A jesli minister edukacji tez uniesie dlonie? Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:42 > A jesli minister edukacji tez uniesie dlonie? to sie koalicja rypnie :D Odpowiedz Link Zgłoś
szop-papracz Re: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! 20.09.06, 17:43 syndyk.iv.rp napisała: > sierzant_nowak napisał: > > > > jak oni sobie podaje te wzniesione w gore > > > > tak jak obecny premier podaje reke obecnemu ministrowi edukacji :D > > A jesli minister edukacji tez uniesie dlonie? > > NO WLASNIE !!!!!! Ale nawet przy jednakowym wzroscie ... CWICZENIE DO WYKONANIA W SYSTEMIE PRZYNAJMNIEJ DWOJKOWYM : 1) WZNOSIMY DLONIE DO GORY 2) PODAJEMY REKE (rece) OSOBIE (osobom) OBOK .... no i co wychodzi ? ja sie pytam ? Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Re: rekę podniesioną nad władzą 20.09.06, 17:52 pandada napisał: > władza utnie A przeciez odgrazal sie poeta (wprawdzie niewlasciwy, ale utwor poprawny chyba nawet wg panow KK) ... z te dlon podniesiona nad Polska kula w leb ! Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: To nie jest sprawa formalna! To szopa! 20.09.06, 17:52 szop-papracz napisała: Ja w sprawie formalnej, panie Marszalku ! > Odpowie mi ktos na konkretne pytanie, jak oni sobie podaje te wzniesione w gore > > dlonie ??????? Albo szop opuści forum, albo Dzieciątko Jurek zgłosi szopa do Komisji Regulaminowej, Etyki Poselskiej, etc., etc.! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
szop-papracz Re: To nie jest sprawa formalna! To szopa! 20.09.06, 17:57 ave.duce napisała: > > Albo szop opuści forum, albo Dzieciątko Jurek zgłosi szopa do Komisji > Regulaminowej, Etyki Poselskiej, etc., etc.! > > ;) A Szop Cie poszczuje Romciem i jeszcze Zupelnie Innym Zwierzeciem spod dachu.... Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: To nie jest sprawa formalna! To szopa! 20.09.06, 18:01 szop-papracz napisała: > ave.duce napisała: > > > > > > Albo szop opuści forum, albo Dzieciątko Jurek zgłosi szopa do Komisji > > Regulaminowej, Etyki Poselskiej, etc., etc.! > > > > ;) > > A Szop Cie poszczuje Romciem i jeszcze Zupelnie Innym Zwierzeciem spod dachu... > . Myszak mnie obroni, że o Pani B. nie wspomnę! Marszałek Jurek, Marek zresztą, nie toleruje takich występ(k)ów! Szop nie należy do PiSu,a w dodatku ma łapAki, to co szopa obchodzą te dłonie?! Najważniejsze, że one są czyste! I są czystym dobrem! :P Odpowiedz Link Zgłoś
szop-papracz Re: To nie jest sprawa formalna! To szopa! 20.09.06, 18:05 ave.duce napisała: > > Myszak mnie obroni, że o Pani B. nie wspomnę! > Marszałek Jurek, Marek zresztą, nie toleruje takich występ(k)ów! > Szop nie należy do PiSu,a w dodatku ma łapAki, to co szopa obchodzą te dłonie?! > Najważniejsze, że one są czyste! > I są czystym dobrem! > > :P Czyste dlonie to maja Szopy-pracze, a ja jestem Szop-papracz. Jestem racja bytu dla Czystosci. Bez mojego paprania nie byloby co oczyszczac i nijak porzadek zaprowadzac. Jestem Bardzo Wazna Istota ! Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: To nie jest sprawa formalna! To szopa! 20.09.06, 18:09 szop-papracz napisała: > > Czyste dlonie > to maja Szopy-pracze, Jakie dłonie?! Łapaki mają! > a ja jestem Szop-papracz. Jestem racja bytu > dla Czystosci. Uważaj, bo jeszcze sie na to załapią i cie karnie wcielą do koŁalicji z Romkiem! > Bez mojego paprania nie byloby co oczyszczac i nijak porzadek > zaprowadzac. Nie sądzisz, że UNE same sobie wcale nieźle radzą?! > Jestem Bardzo Wazna Istota ! No ba! ;) Odpowiedz Link Zgłoś