Dodaj do ulubionych

Dość tego!!!

27.09.06, 22:08
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,53600,3647418.html?i=1
Dość tego - no właśnie! Dość strych "kapciowych" ze służb. Zdjęcie pochodzi z
dzisiejszej manifestacji pod Sejmem, której animatorami są takie właśnie
kreatury, które dzisiaj przebierają się w szaty moralistów!
Obserwuj wątek
    • frank_drebin Tlumy i masy normalnie ;) 27.09.06, 22:12

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka