Dodaj do ulubionych

Dwa pytania do "marszałka" Komorowskiego z PO.

    • ewa9823 Re: Dwa pytania do "marszałka" Komorowskiego z PO 19.02.07, 23:07
      czy za ten telefon Komorowskiego zapłacili podatnicy?
      • palnick Re: Dwa pytania do "marszałka" Komorowskiego z PO 20.02.07, 09:48
        ewa9823 napisała:

        > czy za ten telefon Komorowskiego zapłacili podatnicy?

        -------
        A któżby inny. Liberałowie to ludzie cechujący się liberalnym podejściem do
        swoich zobowiązań. Najchętniej przenoszą je na budżet :-)
        Zwróć uwagę, że Komorowski nie widzi niczego zdrożnego w tym, że z tego
        telefonu załatwiał na nasz koszt sprawy partyjne :-)
    • palnick Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego z PO 20.02.07, 19:39
      Skąd pan miałeś 230 tys. DM w 1992 roku? Czy WSI odzyskała dla pana tę kwotę
      głupio wsadzoną w szemrany interes?

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=57700067
      • kafar.pl Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 28.02.07, 11:54
        tomaszsakiewicz.salon24.pl/6973,index.html
        :-)
        • x2468 Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 28.02.07, 13:06
          A Czechach i Szwecji tocza sie sledztwa w sprawie zakupu samolotow przez Czeska
          Armie za lapowki.Dzisiaj wiadomo ze faktycznym powodem dla ktorego Czesi
          zakupili szwedzkie samoloty byla nie ich jakosc czy cena lecz potezne lapowki
          dla czeskich decydentow. Czy to przypadkiem nie Szeremietiew lobbowal za zakupem
          Vigenow? Jak wiadomo Famusa zwinieto z promu ktory byl w drodze do Szwecji.Czy
          jechal on tam na plaze?A moze liczyl na pomoc szwedkich kontrachentow?
          • kafar.pl Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 28.02.07, 17:25
            x2468 napisał:

            > A Czechach i Szwecji tocza sie sledztwa w sprawie zakupu samolotow przez
            Czeska Armie za lapowki.
            ---------
            Mogą jedynie sprawdzać czy były łapówki PRZY zakupie samolotów :-)
            --------
            Dzisiaj wiadomo ze faktycznym powodem dla ktorego Czesi zakupili szwedzkie
            samoloty byla nie ich jakosc czy cena lecz potezne lapowki dla czeskich
            decydentow.
            --------
            Skąd wiadomo, skoro toczą się dopiero śledztwa ? :-)
            ---------
            Czy to przypadkiem nie Szeremietiew lobbowal za zakupem Vigenow?
            ---------
            Chodzi ci o Grippeny? :-)
            -----
            Jak wiadomo Famusa zwinieto z promu ktory byl w drodze do Szwecji.Czy
            jechal on tam na plaze? A moze liczyl na pomoc szwedkich kontrachentow?
            -----
            Nie Famusa a Farmusa a jechał na plaże :-)
            • palnick Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 17.11.07, 07:35

              Szkoda, że Kryże nie skazał Bronka na rozstrzelanie :-)
      • x2468 Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 28.02.07, 17:17
        Brak czasu na odpowiedz?
        • palnick Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 28.02.07, 18:32
          Der Dziennik:

          Oddali grunt fundacji Kwaśniewskiej?

          2007-02-28 12:57 Aktualizacja: 2007-02-28 13:30

          PiS oskarża byłych szefów MON

          Politycy Prawa i Sprawiedliwości oskarżyli byłych szefów MON Janusza
          Onyszkiewicza i Bronisława Komorowskiego o to, że za bezcen oddali tereny
          należące do wojska. Ziemię kupiła spółka powiązana z Jolantą Kwaśniewską.


          Według posłów PiS, to właśnie Janusz Onyszkiewicz i Bronisław Komorowski - jako
          szefowie resortu - podjęli decyzję o rezygnacji z terenów należących do armii.
          Potem kupiła ją spółka powiązana z żoną byłego prezydenta.

          To jednak nie wszystkie zarzuty, jakie Prawo i Sprawiedliwość stawia byłym
          ministrom. Poseł Jędrzej Jędrych przypomina raport Antoniego Macierewicza
          dotyczący likwidacji WSI i zarzuca Onyszkiewiczowi i Komorowskiemu, że wyrażali
          zgodę na pozaprawne, pozabudżetowe finansowanie służb specjalnych.
          • x2468 Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 01.03.07, 10:19
            Gdzie w tym czasie byli Kaczynscy.Byli spiochami w NIK i Ministerstwie
            sprawiedliwosci? Co robil minister Parys? Platal sie po korytarzach
            ministrestwia w stanie upojenia?
            A co z Szeremietiewem i Gripenami? O wanne Szeremietiewa nie pytam.
            • torpeda.wulkaniczna Panie Bronku, 01.03.07, 12:06
              te pieniążki to poszły na piramidkę finansową?
              Jeśli tak, to chciał Pan zrąbać tych ostatnich naiwnych. Mam nadzieję, że w
              taki niemoralny sposób nie chciał Pan zarobić na milionach uczciwych Polaków?

              Uprzejmie proszę o wyjaśnienie tych paskudnych plotek.
              Wyborca
              • kafar.pl Re: Panie Bronku, 01.03.07, 17:21
                torpeda.wulkaniczna napisał:

                > te pieniążki to poszły na piramidkę finansową?
                > Jeśli tak, to chciał Pan zrąbać tych ostatnich naiwnych. Mam nadzieję, że w
                > taki niemoralny sposób nie chciał Pan zarobić na milionach uczciwych Polaków?
                >
                > Uprzejmie proszę o wyjaśnienie tych paskudnych plotek.
                > Wyborca

                ------
                Bronek olewa współobywateli, jeżeli nie można na nich szybko zarobić :-)
                • torpeda.wulkaniczna Szybko zarobić 01.03.07, 17:55
                  albo obciążyć za swoje rachunki telefoniczne. Albo opylić teren Joli Jablonex.
                  • torpeda.wulkaniczna Może Urbański 01.03.07, 18:14
                    dopuści jakichś młodych dziennikarzy, którzy prześwietlą trochę Bronia z Doniem.
                    Pokażą i nagłośnią argumenty,dowody na paskudnych Kaczyńskich ,ale też
                    pustosłowie Gabinetu Mądrych Cieni - światłością własną oślepionych...
                    • x2468 Re: Może Urbański 03.03.07, 09:43
                      To jak z tymi Grippenam,Szeremietiewem i Farmusem?
                      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3959096.html
                      Jak sie maja rachunki za telefon do lotow samolotami? Ile kosztuje jeden dzien
                      pracy kierowcy z BOR?,czyli ile podatnik zaplacil za zakupy mamusi Giertycha?
                      • palnick Re: Może Urbański 21.03.07, 02:54
                        A co z seksaferą :-)))))))
                        • torpeda.wulkaniczna Re: Może Urbański 21.03.07, 07:32
                          Po temacie. Nie udało się zrobić Budapesztu.
                          • palnick Re: Może Urbański 21.03.07, 11:43
                            torpeda.wulkaniczna napisał:

                            > Po temacie. Nie udało się zrobić Budapesztu.


                            -

                            Wyszła Jamajka.
        • kafar.pl Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 27.04.07, 15:56
          Jak ty możesz Bronek kandydować na marszałka? :-) Chyba, że to takie jamajskie
          jaja.
          • torpeda.wulkaniczna Kafar, 27.04.07, 16:10
            Bronek zniósł to takie jajo rozumności jamajskiej, o którym pisał Żakowski (
            ten garbaty malarz).

            Jaka inna szansa, żeby zaistnieć w mediach i poszarpać Mamrotobulgotów?
            Mało było Bronka w mediach ostatnio.

            A pytania Palnickowe aktualne. Panie Bronku, prosimy ...
            • palnick Komorowski beszta wraz ze Szmajdzińskim Szczygłę 25.08.07, 22:12
              za to, że tem potrafi dochować poufności w sprawach wojskowych :-)
    • artsg Jeszcze jedno pytanie 27.04.07, 16:25
      Co tam na Jamajce słychać
      • euro.pa Re: Jeszcze jedno pytanie 27.04.07, 16:28
        A co to bylo z Jamajka?
        • palnick Re: Jeszcze jedno pytanie 17.06.07, 20:56
          Bronek cytował gazety z Jamajki chlastające biczem krytyki Kaczory :-)
      • off_nick Re: Jeszcze jedno pytanie 27.04.07, 16:29
        fajnie jest:

        www.tripadvisor.com/VideoGallery-g147309-i16778246-Jamaica.html
        • palnick Re: Jeszcze jedno pytanie - o Płażyńskiego 09.09.07, 13:53
          Dlaczego załozyciel PO przechodzi do PiS?
      • torpeda.wulkaniczna Re: Jeszcze jedno pytanie 27.04.07, 16:29
        Wredni Kaczyńscy zagłuszyli tam-tamy. Pocztą ogniskowo-dymową idzie wolniej,bo
        się kiepsko kopci. A Palikot pożałował destylatów na podpałkę.
        • palnick Bronisław przerażony lustracją majątkową :-) 19.05.07, 20:50
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=62742275
    • euro.pa Komorowski to skorumpowane dno 27.04.07, 16:27
      nie da sie ukryc.
      • palnick Re: Komorowski to skorumpowane dno 20.05.07, 00:18
        zgadzam się.
    • artsg Czy Komorowski słucha Trójki???? 20.05.07, 00:28
      Ostatnio mieli audycję prosto z JAMAJKI. Mógłby sie wiele ciekawych rzeczy
      dowiedzieć bez konieczności czytania tamtejszej prasy.
      • palnick Czy Komorowski wprowadził haracz stanowiskowy w PO 17.06.07, 17:20
        Samorządowcy PO, którzy nie oddawali partii 10 proc. swojego wynagrodzenia -
        także za pełnione funkcje publiczne - nie mieli szans na miejsce na liście
        wyborczej. "Wprost" dotarł do uchwały mazowieckiej PO sprzed ostatnich wyborów
        do Sejmu.
        Ten system firmował ówczesny szef regionu Bronisław Komorowski - informuje
        wprost.pl.

        czekam teraz jak Flip i Flap-Teraz My TVN zaprosza we wtorek Komorowskiego i
        beda go atakowac jak miesiac temu Leppera za taki sam zarzut.
    • zg13 przekrety czas dokonczyc 12.11.07, 21:09
      motto PO, nie tylko w MON.
      Komorowski daje pelne wsparcie, niestety juz bez wsparcia WSI.
      • palnick Re: przekrety czas dokonczyc 12.11.07, 22:32
        zg13 napisał:

        > motto PO, nie tylko w MON.
        > Komorowski daje pelne wsparcie, niestety juz bez wsparcia WSI.
        >
        ----
        Może za to liczyć na Szmajdzińskiego :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka