ewa9823 Re: Dwa pytania do "marszałka" Komorowskiego z PO 19.02.07, 23:07 czy za ten telefon Komorowskiego zapłacili podatnicy? Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Re: Dwa pytania do "marszałka" Komorowskiego z PO 20.02.07, 09:48 ewa9823 napisała: > czy za ten telefon Komorowskiego zapłacili podatnicy? ------- A któżby inny. Liberałowie to ludzie cechujący się liberalnym podejściem do swoich zobowiązań. Najchętniej przenoszą je na budżet :-) Zwróć uwagę, że Komorowski nie widzi niczego zdrożnego w tym, że z tego telefonu załatwiał na nasz koszt sprawy partyjne :-) Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego z PO 20.02.07, 19:39 Skąd pan miałeś 230 tys. DM w 1992 roku? Czy WSI odzyskała dla pana tę kwotę głupio wsadzoną w szemrany interes? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=57700067 Odpowiedz Link Zgłoś
kafar.pl Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 28.02.07, 11:54 tomaszsakiewicz.salon24.pl/6973,index.html :-) Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 28.02.07, 13:06 A Czechach i Szwecji tocza sie sledztwa w sprawie zakupu samolotow przez Czeska Armie za lapowki.Dzisiaj wiadomo ze faktycznym powodem dla ktorego Czesi zakupili szwedzkie samoloty byla nie ich jakosc czy cena lecz potezne lapowki dla czeskich decydentow. Czy to przypadkiem nie Szeremietiew lobbowal za zakupem Vigenow? Jak wiadomo Famusa zwinieto z promu ktory byl w drodze do Szwecji.Czy jechal on tam na plaze?A moze liczyl na pomoc szwedkich kontrachentow? Odpowiedz Link Zgłoś
kafar.pl Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 28.02.07, 17:25 x2468 napisał: > A Czechach i Szwecji tocza sie sledztwa w sprawie zakupu samolotow przez Czeska Armie za lapowki. --------- Mogą jedynie sprawdzać czy były łapówki PRZY zakupie samolotów :-) -------- Dzisiaj wiadomo ze faktycznym powodem dla ktorego Czesi zakupili szwedzkie samoloty byla nie ich jakosc czy cena lecz potezne lapowki dla czeskich decydentow. -------- Skąd wiadomo, skoro toczą się dopiero śledztwa ? :-) --------- Czy to przypadkiem nie Szeremietiew lobbowal za zakupem Vigenow? --------- Chodzi ci o Grippeny? :-) ----- Jak wiadomo Famusa zwinieto z promu ktory byl w drodze do Szwecji.Czy jechal on tam na plaze? A moze liczyl na pomoc szwedkich kontrachentow? ----- Nie Famusa a Farmusa a jechał na plaże :-) Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 17.11.07, 07:35 Szkoda, że Kryże nie skazał Bronka na rozstrzelanie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 28.02.07, 17:17 Brak czasu na odpowiedz? Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 28.02.07, 18:32 Der Dziennik: Oddali grunt fundacji Kwaśniewskiej? 2007-02-28 12:57 Aktualizacja: 2007-02-28 13:30 PiS oskarża byłych szefów MON Politycy Prawa i Sprawiedliwości oskarżyli byłych szefów MON Janusza Onyszkiewicza i Bronisława Komorowskiego o to, że za bezcen oddali tereny należące do wojska. Ziemię kupiła spółka powiązana z Jolantą Kwaśniewską. Według posłów PiS, to właśnie Janusz Onyszkiewicz i Bronisław Komorowski - jako szefowie resortu - podjęli decyzję o rezygnacji z terenów należących do armii. Potem kupiła ją spółka powiązana z żoną byłego prezydenta. To jednak nie wszystkie zarzuty, jakie Prawo i Sprawiedliwość stawia byłym ministrom. Poseł Jędrzej Jędrych przypomina raport Antoniego Macierewicza dotyczący likwidacji WSI i zarzuca Onyszkiewiczowi i Komorowskiemu, że wyrażali zgodę na pozaprawne, pozabudżetowe finansowanie służb specjalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 01.03.07, 10:19 Gdzie w tym czasie byli Kaczynscy.Byli spiochami w NIK i Ministerstwie sprawiedliwosci? Co robil minister Parys? Platal sie po korytarzach ministrestwia w stanie upojenia? A co z Szeremietiewem i Gripenami? O wanne Szeremietiewa nie pytam. Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Panie Bronku, 01.03.07, 12:06 te pieniążki to poszły na piramidkę finansową? Jeśli tak, to chciał Pan zrąbać tych ostatnich naiwnych. Mam nadzieję, że w taki niemoralny sposób nie chciał Pan zarobić na milionach uczciwych Polaków? Uprzejmie proszę o wyjaśnienie tych paskudnych plotek. Wyborca Odpowiedz Link Zgłoś
kafar.pl Re: Panie Bronku, 01.03.07, 17:21 torpeda.wulkaniczna napisał: > te pieniążki to poszły na piramidkę finansową? > Jeśli tak, to chciał Pan zrąbać tych ostatnich naiwnych. Mam nadzieję, że w > taki niemoralny sposób nie chciał Pan zarobić na milionach uczciwych Polaków? > > Uprzejmie proszę o wyjaśnienie tych paskudnych plotek. > Wyborca ------ Bronek olewa współobywateli, jeżeli nie można na nich szybko zarobić :-) Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Szybko zarobić 01.03.07, 17:55 albo obciążyć za swoje rachunki telefoniczne. Albo opylić teren Joli Jablonex. Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Może Urbański 01.03.07, 18:14 dopuści jakichś młodych dziennikarzy, którzy prześwietlą trochę Bronia z Doniem. Pokażą i nagłośnią argumenty,dowody na paskudnych Kaczyńskich ,ale też pustosłowie Gabinetu Mądrych Cieni - światłością własną oślepionych... Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Może Urbański 03.03.07, 09:43 To jak z tymi Grippenam,Szeremietiewem i Farmusem? wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3959096.html Jak sie maja rachunki za telefon do lotow samolotami? Ile kosztuje jeden dzien pracy kierowcy z BOR?,czyli ile podatnik zaplacil za zakupy mamusi Giertycha? Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Re: Może Urbański 21.03.07, 07:32 Po temacie. Nie udało się zrobić Budapesztu. Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Re: Może Urbański 21.03.07, 11:43 torpeda.wulkaniczna napisał: > Po temacie. Nie udało się zrobić Budapesztu. - Wyszła Jamajka. Odpowiedz Link Zgłoś
kafar.pl Re: Jeszcze pytanie do "marszałka" Komorowskiego 27.04.07, 15:56 Jak ty możesz Bronek kandydować na marszałka? :-) Chyba, że to takie jamajskie jaja. Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Kafar, 27.04.07, 16:10 Bronek zniósł to takie jajo rozumności jamajskiej, o którym pisał Żakowski ( ten garbaty malarz). Jaka inna szansa, żeby zaistnieć w mediach i poszarpać Mamrotobulgotów? Mało było Bronka w mediach ostatnio. A pytania Palnickowe aktualne. Panie Bronku, prosimy ... Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Komorowski beszta wraz ze Szmajdzińskim Szczygłę 25.08.07, 22:12 za to, że tem potrafi dochować poufności w sprawach wojskowych :-) Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Re: Jeszcze jedno pytanie 17.06.07, 20:56 Bronek cytował gazety z Jamajki chlastające biczem krytyki Kaczory :-) Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: Jeszcze jedno pytanie 27.04.07, 16:29 fajnie jest: www.tripadvisor.com/VideoGallery-g147309-i16778246-Jamaica.html Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Re: Jeszcze jedno pytanie - o Płażyńskiego 09.09.07, 13:53 Dlaczego załozyciel PO przechodzi do PiS? Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Re: Jeszcze jedno pytanie 27.04.07, 16:29 Wredni Kaczyńscy zagłuszyli tam-tamy. Pocztą ogniskowo-dymową idzie wolniej,bo się kiepsko kopci. A Palikot pożałował destylatów na podpałkę. Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Bronisław przerażony lustracją majątkową :-) 19.05.07, 20:50 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=62742275 Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Czy Komorowski słucha Trójki???? 20.05.07, 00:28 Ostatnio mieli audycję prosto z JAMAJKI. Mógłby sie wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć bez konieczności czytania tamtejszej prasy. Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Czy Komorowski wprowadził haracz stanowiskowy w PO 17.06.07, 17:20 Samorządowcy PO, którzy nie oddawali partii 10 proc. swojego wynagrodzenia - także za pełnione funkcje publiczne - nie mieli szans na miejsce na liście wyborczej. "Wprost" dotarł do uchwały mazowieckiej PO sprzed ostatnich wyborów do Sejmu. Ten system firmował ówczesny szef regionu Bronisław Komorowski - informuje wprost.pl. czekam teraz jak Flip i Flap-Teraz My TVN zaprosza we wtorek Komorowskiego i beda go atakowac jak miesiac temu Leppera za taki sam zarzut. Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 przekrety czas dokonczyc 12.11.07, 21:09 motto PO, nie tylko w MON. Komorowski daje pelne wsparcie, niestety juz bez wsparcia WSI. Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Re: przekrety czas dokonczyc 12.11.07, 22:32 zg13 napisał: > motto PO, nie tylko w MON. > Komorowski daje pelne wsparcie, niestety juz bez wsparcia WSI. > ---- Może za to liczyć na Szmajdzińskiego :-) Odpowiedz Link Zgłoś