Gość: hoyo1
IP: 212.160.79.*
13.11.01, 20:50
Nie mnie sądzic ludzkie losy , ale napisać tak dokładnie to nie tylko
samobójstwo spoleczne, ale powolne konanie w poczuciu wstydu.
Podkreslam , nie popieram działnia jakie bylo udziałem kruchego
człowieka.Podziwiam jego odwagę , bo zdradzic jest trudno , odejsć strach, ale
zdaćsobie sprawe z wolnej smierci społecznej i stawic temu czoła nie jeden
opozycjonista nigdy by nie podjął. Chyle czóła przed czynem ,nie człowiekiem