IP: 212.160.79.* 13.11.01, 20:50
Nie mnie sądzic ludzkie losy , ale napisać tak dokładnie to nie tylko
samobójstwo spoleczne, ale powolne konanie w poczuciu wstydu.
Podkreslam , nie popieram działnia jakie bylo udziałem kruchego
człowieka.Podziwiam jego odwagę , bo zdradzic jest trudno , odejsć strach, ale
zdaćsobie sprawe z wolnej smierci społecznej i stawic temu czoła nie jeden
opozycjonista nigdy by nie podjął. Chyle czóła przed czynem ,nie człowiekiem
Obserwuj wątek
    • Gość: Karp Re: leszek IP: 159.107.90.* 13.11.01, 22:06
      Gość portalu: hoyo1 napisał(a):

      > Nie mnie sądzic ludzkie losy , ale napisać tak dokładnie to nie tylko
      > samobójstwo spoleczne, ale powolne konanie w poczuciu wstydu.
      > Podkreslam , nie popieram działnia jakie bylo udziałem kruchego
      > człowieka.Podziwiam jego odwagę , bo zdradzic jest trudno , odejsć strach, ale
      > zdaćsobie sprawe z wolnej smierci społecznej i stawic temu czoła nie jeden
      > opozycjonista nigdy by nie podjął. Chyle czóła przed czynem ,nie człowiekiem

      A co miał zrobić jak już wszystko było wiadomo ? Iść w zaparte ?
      • Gość: Grzegorz Re: leszek -bohater IP: 10.129.128.* 13.11.01, 22:48
        ..taaak, to prawdziwe bohaterstwo: najpierw dawać przez wiele lat d..y, potem
        to analizowac w skupieniu przez dwadzieścia lat, a jak się w końcu znalazły
        dowody tegoż dupodajstwa, to wszystko opisać, z naciskiem na to jak bardzo było
        nieprzyjemnie... ja też podziwiam, zwłaszcza tych, którzy to podziwiają
        Grzegorz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka